Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika harcerzyk

harcerzyk

#7111298 Napisano: 25.07.2023 10:05:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wojteke-konkursy napisał(a):

Hej. Mam pytanie. Zarejestrowałem się w kaufland oszczędzanie i po rejestracji żadnego komunikatu tylko odesłał na główną stronę. Teraz wpisując te same dane jest podane, że formularz nie został wysłany to znaczy, że jest git wszystko?

miałem tak samo, też tak myślę że nie można wysłać formularza drugi raz na te same dane, czyli działa, chociaż powinno też być wyświetlanie na którym ja jako uczestnik jestem miejscu np w aplikacji.  Swoją drogą konkurs ładnie skręcony, przez pierwsze tygodnie ranking kończył się na 20-30-40 zł, a teraz skoczył do prawie 100, jutro pewnie będzie 200. Nie mówiąc już o tych z pierwszej dwudziestki, ile oni musieli wydać żeby mieć taką oszczędność na kartę? paletami zakupy wywozili? fakturarzy w ogóle nie powinni brać do takich konkursów... Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

harcerzyk

#6691708 Napisano: 22.03.2020 23:51:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pytanko mam o miniczekolady Wawel do konkursu, gdzies to w ogole sprzedaja? W Netto brak, Carrefour i Kauflandzie tez, w Lidlu jeszcze nie patrzylem, czy to tylko u mnie w miescie takie braki? Wyświetl w wątku >>
0 0