Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika FBgabriela1

FBgabriela1

#6745129 Napisano: 17.11.2020 23:50:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
Spokey - kije + plecak. Jak miło się tu wpisac w końcu:) Wyświetl w wątku >>

FBgabriela1

#6742027 Napisano: 05.11.2020 21:42:18 w Czy informują/ informowali?
Myślicie, że szczesliwiec dostaljuz telefon o wygranym domku z Almette ?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBgabriela1

#6740724 Napisano: 31.10.2020 00:01:51 w Gratulacje! Dla wygranych!
I ode mnie ogromne gratulacje!! Zawsze czekam na takie wieści na forum emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBgabriela1

#6738807 Napisano: 24.10.2020 12:22:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
marcella napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Mam potrzebę się wpisania! Mam żal do siebie, że mimo niepowodzenia w grze, nadal inwestuję, produkuję wypociny i naiwnie wierzę w cud  emotka

tak bardzo pragnę wygrać jakąś główną  emotka

Mam dokładnie tak samo, czekam na cud.

Ja również..  a tu posłucha,  nawet w "drobiazgach"  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 magalan83 0

FBgabriela1

#6733480 Napisano: 03.10.2020 15:49:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Moja ostatnia wygrana padła w grudniu.. I byl to cudowny konkursowy miesiąc, ale kiedyyy to było emotka   a tak marzę o ekspresie..  rowerku, hulajnodze, przyjmę również bony i domek z Almette.. ooo to będzie SZCZESCIARZ!  emotka  Pozdrawiam i nie poddajemy się! Wyświetl w wątku >>

FBgabriela1

#6724585 Napisano: 25.08.2020 22:09:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=

ladyinred napisał(a):

xpac napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

FBgabriela1 napisał(a):

xpac napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

FBgabriela1 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

FBgabriela1 napisał(a):

FBgabriela1] Hej, mam pytanie odnosnie Almette, czy mozna zgłosić 2 wieczka z jednego paragonu ?  Nie jest to jasne w regulaminie
I czy moze byc alko na paragoqnie ? emotka

Dzięki za odp! Szacunek dla Taty, jesli kupił zeby grać emotka  chociaz nie zdziwilabym sie, bo ten domek jest po prostu bajeczny emotka
Ps. Regulaminowo nalezy zachować wieczko i paragon
Powodzenia emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBgabriela1

#6724532 Napisano: 25.08.2020 18:11:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej, mam pytanie odnosnie Almette, czy mozna zgłosić 2 wieczka z jednego paragonu ?  Nie jest to jasne w regulaminie
I czy moze byc alko na paragoqnie ?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBgabriela1

#6723413 Napisano: 20.08.2020 22:21:24 w Czy informują/ informowali?
Czy Balcerzak informował o wygranycu z ost tygodnia konkursu ?no i główna.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBgabriela1

#6721077 Napisano: 10.08.2020 13:51:32 w Moja pierwsza wygrana!
Kiedyś codziennie rano w tv na żywo mozna bylo "zagrać " z Pania, lub odp na pytanie, mialam 17 lat została jedna prawidlowa odp i o dziwo dodzwonilam sie wpadło 400 zł,  następnym etapem bylo wybranie sztabki zlotej lub srebrnej,  wybralam ta 2 i niestety koniec gry w zlotej bylo 2000 (juz wtedy miałam smyk do gier, bo podalam dane starszej siostry)emotka   

Po sukcesie wydzwanialam jeszcze wiele razy, wiec polowa wygranej poszla na rachunek tel. A Tata zablokowal wychodzace na 800 emotka Wyświetl w wątku >>
1 d701 0

FBgabriela1

#6720393 Napisano: 06.08.2020 13:49:55 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Gdzie najtaniej kupujecie małe Cheetosy?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBgabriela1

#6709730 Napisano: 15.06.2020 22:21:44 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

FBgabriela1 napisał(a):

Chyba nie jest mi dane kupic okulary na voucher.. dzis w południe rzeczywiście dzialal juz na stronie, postanowilam ze popoludniu cos zamowie. Okolo 18 komunikat ze "voucher zostal juz wykorztany" ???????? siostra sprawdzala w sklepie stacjonarnym, pani powiedziala ze na pewno wykorzystany, bo tez ma taki komunikat.. dodam, ze był odkupiony.. ktos mial podobnie ? Porusze niebo i ziemię, zeby dowiedziec sie co sie z nim stało, bo nie lubie jak mnie ktos w ciula robi (choć za rękę nie załapałam, wiec z osoadami sie wstrzymam..)

Kody maja to do siebie, ze moga Ci powiedziec kiedy, gdzie i na co został on użyty emotka  
Powodzenia w dochodzeniu 

Dzieki, dobrze wiedziec emotka  meile napisane, czekam na odp.  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBgabriela1

#6709717 Napisano: 15.06.2020 21:46:32 w Wkurza mnie...
Chyba nie jest mi dane kupic okulary na voucher.. dzis w południe rzeczywiście dzialal juz na stronie, postanowilam ze popoludniu cos zamowie. Okolo 18 komunikat ze "voucher zostal juz wykorztany" ???????? siostra sprawdzala w sklepie stacjonarnym, pani powiedziala ze na pewno wykorzystany, bo tez ma taki komunikat.. dodam, ze był odkupiony.. ktos mial podobnie ? Porusze niebo i ziemię, zeby dowiedziec sie co sie z nim stało, bo nie lubie jak mnie ktos w ciula robi (choć za rękę nie załapałam, wiec z osoadami sie wstrzymam..) Wyświetl w wątku >>
0 0

FBgabriela1

#6709565 Napisano: 15.06.2020 12:39:35 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

toudikot napisał(a):

UFBgabriela1 napisał(a):

Zimne poty mnie oblały.. TIC TAC w regulaminie jest napisane, ze vouchery mozna wykorzystac do 15.06.. czy tylko ja zrozumialam ze WŁĄCZNIE? 
Kilka minut po 00 voucher stracil waznosc  emotka  w dodatku kupiony, nie wygrany  emotka  
Myślicie żeby pisac do organizatora ? emotka

Mam ten sam problem. Dzwoniłam do twojesoczewki i do hand made.
Kazali pisać maile...
Może jak będzie więcej telefonów to twoje soczewki naprawia błąd na stronie

Piszcie, bo zgodnie z regulaminem macie nawet czas do jutra na wykorzystanie vouchera
". Akcja jest organizowana i przeprowadzana w terminie 02.19.2019 do 15.06.2020.2. Vouchery mogą być realizowane najpóźniej do 16 czerwca 2020."

Postaram sie isc dzisiaj do salonu, zobacze czy tam dziala I dam Znac .. Ja kupuje cokolwiek byleby nie stracic vpuchera. PoZniej oddaje i mam kase na karcie podarunkowej do wykorzystania  przez rok. Pisze gdyby ktos mial problem z wyborem okularow  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBgabriela1

#6709477 Napisano: 15.06.2020 00:25:58 w Wkurza mnie...
Zimne poty mnie oblały.. TIC TAC w regulaminie jest napisane, ze vouchery mozna wykorzystac do 15.06.. czy tylko ja zrozumialam ze WŁĄCZNIE? 
Kilka minut po 00 voucher stracil waznosc emotka  w dodatku kupiony, nie wygrany emotka  
Myślicie żeby pisac do organizatora ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBgabriela1

#6694471 Napisano: 02.04.2020 18:12:29 w Wkurza mnie...
Opisalam sie.. dodalam post.. i stwierdzialam, ze nie warto  emotka   kazdy wyciagnie swoje wnioski, ja tez. A tymczasem zyczcie mi powodzenia, bo termin porodu mialam na 30go, denerwowac tez sie nie mogę  emotka   
Spokoju wszystkim w tym trudnym, nerwowym jakby nie bylo czasie .. i powodzenia ! Ja sluze pomocą jakby co (dalej na swoich zasadach) pozdrawiam Wyświetl w wątku >>

FBgabriela1

#6694086 Napisano: 01.04.2020 14:47:50 w Wkurza mnie...
forrrum napisał(a):

FBgabriela1 napisał(a):

Hej, ostatnio 1 raz wpisałam się na grupie, że poszukuję paragonu.. Dostalam 3 wiadomości, że sprzedane będą za taka cenę jak kupione artykuly... Powiedzcie czy tak zawsze było, czy obecna sytuacja robi z ludzi hieny??

E, tam. Wyjaśnienie jest banalne. Ty masz jakieś oczekiwania, a druga strona ma inne. Po prostu się nie dopasowaliście. Nie rób dramatu i odpuść sobie wyzywanie od hien - od zawsze było tak, że jakakolwiek transakcja dochodzi do skutku wtedy, kiedy dwie strony dopracują jakiś kompromis. Tu się to nie udało i wielki lament. Nic na siłę. Nie chcesz - nie bierz. Proste.

Mocno musial Cie dotknac temat, oczywiscie ze wszytsko jest kwestia dogadania sie. Moj post dotyczyl rochwiania watpliwosci/ "oswiecenia"mnie na ten temat.. bo 1 raz wyszlam z taka prośbą, ale widze ze zostane zaraz zjedzona  emotka    
Gdzie tu dramaty i lamenty ?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBgabriela1

#6694071 Napisano: 01.04.2020 14:12:40 w Wkurza mnie...
Uderz w stół, a nozycze sie odezwa ..Widzę, że większość osób nie robi tutaj przyslugi na zasadzie, że będzie w sklepie i przy okazji coś ze sobą wezmie na konkurs dla innej osoby, tylko ŁASKĘ emotka   
Ze to taki wysiłek, wyslac zdjecie paragonu lub oddac w prezencie wino koleżance ktorego nie lubi.. nie wymagam, żeby ktos mi kupowal produkty i darował paragony za pół ceny, albo chodizl po nie specjalnie do sklepu(tym bardziej "w tym czasie") ale pisanie ze będzie w sklepie i może mi kupić i sprzedac paragon za taka samą cenę, uważam za lekkie przegięcie. Wypowiadają się tu starzy wyjadacze, którzy wypatruja tez interesu na takich rzeczach, a wiadomo ze sa tu "klienci" ktorzy dadzą i tyle co produkt kosztuje. Poniekąd rozumiem jednych i drugich- "taki mamy czas" emotka  każdy z Was bedzie bronił swojej racji, a ja włożyłam kij w mrowisko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBgabriela1

#6694005 Napisano: 01.04.2020 11:58:41 w Wkurza mnie...
Hej, ostatnio 1 raz wpisałam się na grupie, że poszukuję paragonu. . Dostalam 3 wiadomości, że sprzedane będą za taka cenę jak kupione artykuly...  emotka
Powiedzcie czy tak zawsze było, czy obecna sytuacja robi z ludzi hieny ?? Przecież te produkty zostają w domach.. A grupa chyba ma sobie pomagać, A nie żerowac na kimś.jesli jestem zbyt naiwna, to mnie po prostu oswieccie! emotka    Wyświetl w wątku >>

FBgabriela1

#6693812 Napisano: 31.03.2020 18:30:20 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na konkurs ITM kawa  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBgabriela1

#6693123 Napisano: 28.03.2020 08:14:18 w Paragony na trwające konkursy
Nie sądziłam, ze kiedyś to napisze emotka  kupie paragon na Tchibo z Intermarche  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0