Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika busybee

busybee

#6719731 Napisano: 03.08.2020 22:57:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś też nadal czeka na weryfikację paragonu w loterii Belvita, która trwała do końca lipca?

Wygrałem jedną z nagród dziennych z początku miesiąca i nadal nie zweryfikowali mojego paragonu. Wszystko dobrze wpisane, formularz laureata wysłany w terminie. Odpisali na moje pytanie, że weryfikują ze sklepem - ale co ma sklep wspólnego z tym skoro na paragonie wyraźnie widać, że kupiona została Belvita? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

busybee

#6678528 Napisano: 30.01.2020 14:54:37 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przyszło w końcu DC Almette (wozi DHL). Wyświetl w wątku >>
1 iwona0103 0

busybee

#6674833 Napisano: 17.01.2020 21:36:47 w RMF
foton napisał(a):

U mnie też zeskanowali na telefonie

U mnie również, skan na telefonie bez problemu. Wyświetl w wątku >>
0 0

busybee

#6674830 Napisano: 17.01.2020 21:35:25 w RMF
budryska napisał(a):

Widzieliście "życzenia Edmunda? emotka
Czy oni tego nie czytają? emotka

Hahaha emotka  No to nieźle Pan poleciał z życzeniami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

busybee

#6674825 Napisano: 17.01.2020 21:22:22 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Czy Wedel leclerc jakaś rezerwa poszła może? emotka

Kompletne wyniki są już na stronie.

Aż zajrzałem z ciekawości. Kożuchów, miasto 9 tys. mieszkańców, a wygrały 4 osoby stamtąd emotka . W tym jedna nagrodę główną, ciekawe to  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

busybee

#6673568 Napisano: 14.01.2020 14:19:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kuleczkar napisał(a):

kasiap987 napisał(a):

busybee napisał(a):

https://www.e-kon...rzadki-z-meglio.html

Komuś udało się w tym konkursie zgarnąć główną nagrodę?

Ja zestaw produktów. Czuję, że główne zostały pozamieniane na zestawy prodyktów  emotka

A skąd wiecie, co wygraliście? Przecież w odpowiedzi na post konkursowy było tylko, że gratulują wygranej bez podania rodzaju nagrody. Poza tym mieli się kontaktować w wiadomości prywatnej, a ja takowej nie dostałam, choć niby wygrałam... 

Bo trzeba było samemu się skontaktować w wiadomości prywatnej. Wówczas Organizator pisał, jaką nagrodę się otrzymuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

busybee

#6672957 Napisano: 13.01.2020 03:14:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kasiap987 napisał(a):

busybee napisał(a):

https://www.e-kon...rzadki-z-meglio.html

Komuś udało się w tym konkursie zgarnąć główną nagrodę?

Ja zestaw produktów. Czuję, że główne zostały pozamieniane na zestawy prodyktów  emotka

No właśnie, my dodaliśmy mega dopracowane i... zestaw produktów. Pytam w wiadomosci prywatnej organizatora, czy można się dowiedzieć, kto dostał nagrodę główną i cisza...  Wyświetl w wątku >>
0 0

busybee

#6672694 Napisano: 11.01.2020 20:53:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://www.e-kon...rzadki-z-meglio.html

Komuś udało się w tym konkursie zgarnąć główną nagrodę? Wyświetl w wątku >>
0 0

busybee

#6672682 Napisano: 11.01.2020 20:04:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBanna2 napisał(a):

Też macie wrażenie, że konkurs Fantasia jest ustawiony?

Czemu? Wyświetl w wątku >>
0 0

busybee

#6669952 Napisano: 02.01.2020 00:22:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Chłopie, rejestrując się na forum zaznaczasz, że zapoznałeś się z regulaminem emotka  więc z łaski swojej zrób to i go przestrzegaj. Jedyną osobą, która widzi czubek własnego nosa jesteś Ty emotka  ciągle Ty i Ty emotka  Ty nie masz czasu na konkursy, Ty nie masz czasu na szukanie konkursu w bazie, Ty masz ŻYCIE,  Ty nie podzieliłeś się linkiem do konkursu  emotka  Ty prosisz o pomoc to Ci odpowiadam. Nie ma konkursu w bazie, nie ma dyskusji. A sprawdzenie czy konkurs jest w bazie to 5 sekund.

Ciągle wypomina mi Pani brak znajomości regulaminu, ale w Pani przypadku również mogę pokusić się o wskazanie jego naruszenia, chodzi oczywiście o zasadę wzajemnego szacunku i dobrego wychowania. Mogła Pani kulturalnie zwrócić mi uwagę, jednak wolała Pani odnieść się z wyższością w nieznajomym mi celu. Bądźmy zatem konsekwentni. Kończę tę nieprzyjemną dyskusję, nie mam bowiem zamiaru dalej wciągać się w podobne zaczepki. Życzę Pani więcej empatii w Nowym Roku. Wyświetl w wątku >>
0 1 darog

busybee

#6669947 Napisano: 02.01.2020 00:08:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

slawomiro napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

slawomiro napisał(a):

Mieliście kiedyś do czynienia z sytuacją, gdy konkurs znika z fanpage organizatora bez żadnej informacji?

Ja dzisiaj doświadczyłem tajemniczego zniknięcia dwóch konkursów na fanpage Portal inzynieria.com, w których do wygrania były karty do sklepu Media Markt. Konkursy trwały do dzisiaj i właśnie chciałem zamieścić odpowiedzi. 

Informacja wisi wciąż na ich stronie, ale nie ma możliwości znalezienia tych postów na FB, choć przeszukałem go wzdłuż i wszerz. Nawet brak linków do regulaminów, chociaż w przypadku ich innych konkursów takie linki są aktywne. 

Może ktoś z Was brał w nich udział? Konkursy dotyczyły bezwykopowej metody CIPP. 

 Konkursy zniknęły, bo nikt nie wziął w nich udziału? Jeśli tak to trzeba było dodać konkurs do bazy, byłoby więcej zgłoszeń i miałbyś szansę dodać też swoje emotka  A jak konkursu nie ma w bazie to cóż. Nic ci nie pomogę, bo o takich konkursach nie dyskutujemy. Radź sobie sam emotka


Było dużo zgłoszeń, kilkadziesiąt z tego jak patrzyłem jeszcze przed paroma dniami  emotka  Jestem tu od niedawna, nie mam obowiązku sprawdzania, czy dany konkurs został dodany czy nie. Poza tym co to za chamska odpowiedź "radź sobie sam"?

Ano właśnie taka odpowiedź. Jesteś na forum nowy i masz obowiązek zapoznać się z regulaminem i go przestrzegać. Konkursu nie ma w bazie to albo go dodajesz albo o nim nie gadasz, bo za to są karniaki. Forum tworzy społeczność konkursowiczów, którzy tworzą bazę konkursów i sobie wzajemnie pomagają - zarówno konkursowo jak i nie konkursowo. Nie chciałeś się podzielić konkursem, to ja się nie podzielę wiedzą i doświadczeniem, co teraz z tym fantem zrobić.

XDD Myślałem, że to forum dla normalnych osób, które rozmawiają na temat konkursów i jeśli mają pytanie, mogą uzyskać na nie odpowiedź, a nie dla napaleńców konkursowych myślących o czubku własnego nosa. Ja nie jestem taki - "nie podzieliłeś się konkursem, to się teraz nie dowiesz".
Mam rozpaczać z tego powodu? Trzeba tak bardzo pokazać swoją wyższość nad innym? Nie, szanowny Panie/szanowna Pani, nie na tym to polega, a zasłanianie się regulaminem jest słabym zagraniem. Poza graniem w konkursach mam bowiem również ŻYCIE. Średnio mam czas nawet na samo branie udziału w konkursach, a co dopiero mówić o szukaniu ich w bazie i dopiero po upewnieniu się, że są tam umieszczone, zadawaniu pytań się do nich odnoszących. Wyświetl w wątku >>
1 fellow 0

busybee

#6669931 Napisano: 01.01.2020 23:50:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

slawomiro napisał(a):

Mieliście kiedyś do czynienia z sytuacją, gdy konkurs znika z fanpage organizatora bez żadnej informacji?

Ja dzisiaj doświadczyłem tajemniczego zniknięcia dwóch konkursów na fanpage Portal inzynieria.com, w których do wygrania były karty do sklepu Media Markt. Konkursy trwały do dzisiaj i właśnie chciałem zamieścić odpowiedzi. 

Informacja wisi wciąż na ich stronie, ale nie ma możliwości znalezienia tych postów na FB, choć przeszukałem go wzdłuż i wszerz. Nawet brak linków do regulaminów, chociaż w przypadku ich innych konkursów takie linki są aktywne. 

Może ktoś z Was brał w nich udział? Konkursy dotyczyły bezwykopowej metody CIPP. 

 Konkursy zniknęły, bo nikt nie wziął w nich udziału? Jeśli tak to trzeba było dodać konkurs do bazy, byłoby więcej zgłoszeń i miałbyś szansę dodać też swoje emotka  A jak konkursu nie ma w bazie to cóż. Nic ci nie pomogę, bo o takich konkursach nie dyskutujemy. Radź sobie sam emotka


Było dużo zgłoszeń, kilkadziesiąt z tego jak patrzyłem jeszcze przed paroma dniami  emotka  Jestem tu od niedawna, nie mam obowiązku sprawdzania, czy dany konkurs został dodany czy nie. Poza tym co to za chamska odpowiedź "radź sobie sam"? Wyświetl w wątku >>
0 0

busybee

#6669924 Napisano: 01.01.2020 23:26:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mieliście kiedyś do czynienia z sytuacją, gdy konkurs znika z fanpage organizatora bez żadnej informacji?

Ja dzisiaj doświadczyłem tajemniczego zniknięcia dwóch konkursów na fanpage Portal inzynieria.com, w których do wygrania były karty do sklepu Media Markt. Konkursy trwały do dzisiaj i właśnie chciałem zamieścić odpowiedzi. 

Informacja wisi wciąż na ich stronie, ale nie ma możliwości znalezienia tych postów na FB, choć przeszukałem go wzdłuż i wszerz. Nawet brak linków do regulaminów, chociaż w przypadku ich innych konkursów takie linki są aktywne. 

Może ktoś z Was brał w nich udział? Konkursy dotyczyły bezwykopowej metody CIPP.  Wyświetl w wątku >>
0 0

busybee

#6668094 Napisano: 20.12.2019 23:33:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
glena napisał(a):

slawomiro napisał(a):

Haineken za życzenia - jaka firma wozi?

UPS, wczesniej jest powiadomienie smsem

Dzięki za odpowiedź! Wyświetl w wątku >>
1 glena 0

busybee

#6668007 Napisano: 20.12.2019 17:49:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Haineken za życzenia - jaka firma wozi? Wyświetl w wątku >>
0 0