Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika pipistrello

pipistrello

#7168354 Napisano: 06.04.2024 16:59:57 w moje dzisiejsze wygrane :)

pipistrello

#7168353 Napisano: 06.04.2024 16:59:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
100 PLN w loterii Rossmann Wyświetl w wątku >>

pipistrello

#7167558 Napisano: 02.04.2024 10:47:36 w WC - rozmowy o wszystkim
slomkab napisał(a):

danaaa napisał(a):

as32572 napisał(a):

czy tylko mi nie działają e-konkursy na Firefox od kilku dni?
mam komunikat:
Bad RequestYour browser sent a request that this server could not understand.
Size of a request header field exceeds server limit.

U mnie to samo  emotka

To samo

Miałam to samo na Firefox i na Safari. Przeczytałam, że przy tym komunikacie warto wyczyścić ciasteczka. U mnie pomogło i śmiga bez zarzutu. Wyświetl w wątku >>
1 as32572 0

pipistrello

pipistrello

#7164459 Napisano: 14.03.2024 15:09:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dianka26 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Kamyczkowa napisał(a):

pipistrello napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Dianka26 napisał(a):

Ja też dostałam odpowiedź od Eveline - że kosmetyki są ok, a maskę do włosów można reklamować… żenada, antyreklama dla firmy. Wystawię im odpowiednią opinię gdzie tylko się da i napewno nic z tej firmy już nigdy nie kupię.

Mi odpisali dokładnie to samo emotka poprosiłam o przesłanie etykiety do nadania im powrotnej przesyłki emotka  a myślę że jedyne co tu może pomóc to lawina komentarzy pod ich postami na fb i ig

Ja dostałam tą samą odpowiedź, przy czym akurat moja maska jest ok i ani słowa o niej nie pisałam 😂. Też napisałam, że ponownie proszę o info gdzie mogę to odesłać.

Ja napisałam dopiero dzisiaj. Odpisali po 3 minutach to samo. Myśle że już  nie czytają co się do nich pisze 😂

Do mnie to samo napisali. Ktoś idzie na łatwiznę- kopiuj /wklej

Hit! Wysłali mi adres, na który mogę odesłać te kosmetyki. Może będę stratna, ale odeślę im to. Nie mam zamiaru sama bawić się w utylizację, jeszcze lakierów do paznokci.

Też dostałam i nie czuję się stratna, bo zyskałam wiedzę na temat tej firmy. Zastanawiam się czy już wcześniej były jakieś akcje z tymi kosmetykami, skoro oświadczenie w ich mailu jest wystawione 10.10.2023. Wyświetl w wątku >>

pipistrello

#7164458 Napisano: 14.03.2024 15:09:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dianka26 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Kamyczkowa napisał(a):

pipistrello napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Dianka26 napisał(a):

Ja też dostałam odpowiedź od Eveline - że kosmetyki są ok, a maskę do włosów można reklamować… żenada, antyreklama dla firmy. Wystawię im odpowiednią opinię gdzie tylko się da i napewno nic z tej firmy już nigdy nie kupię.

Mi odpisali dokładnie to samo emotka
poprosiłam o przesłanie etykiety do nadania im powrotnej przesyłki emotka  a myślę że jedyne co tu może pomóc to lawina komentarzy pod ich postami na fb i ig

Ja dostałam tą samą odpowiedź, przy czym akurat moja maska jest ok i ani słowa o niej nie pisałam 😂. Też napisałam, że ponownie proszę o info gdzie mogę to odesłać.

Ja napisałam dopiero dzisiaj. Odpisali po 3 minutach to samo. Myśle że już  nie czytają co się do nich pisze 😂

Do mnie to samo napisali. Ktoś idzie na łatwiznę- kopiuj /wklej

Hit! Wysłali mi adres, na który mogę odesłać te kosmetyki. Może będę stratna, ale odeślę im to. Nie mam zamiaru sama bawić się w utylizację, jeszcze lakierów do paznokci.

Też dostałam i nie czuję się stratna, bo zyskałam wiedzę na temat tej firmy. Zastanawiam się czy już wcześniej były jakieś akcje z tymi kosmetykami, skoro oświadczenie w ich mailu jest datowane 10.10.2023. Wyświetl w wątku >>

pipistrello

#7164441 Napisano: 14.03.2024 14:19:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
roksana2802 napisał(a):

Dianka26 napisał(a):

Mi odpisali dokładnie to samo emotka
poprosiłam o przesłanie etykiety do nadania im powrotnej przesyłki emotka  a myślę że jedyne co tu może pomóc to lawina komentarzy pod ich postami na fb i ig

Ja dostałam tą samą odpowiedź, przy czym akurat moja maska jest ok i ani słowa o niej nie pisałam 😂. Też napisałam, że ponownie proszę o info gdzie mogę to odesłać. Wyświetl w wątku >>

pipistrello

#7162291 Napisano: 03.03.2024 10:17:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wyciorek napisał(a):

..czy udaje się Wam wysłać zgłoszenia na loterię SmartCare/Fa,Palette,Schauma/..nie wgrywa mi zdjecia..

Miałam ten sam prób kiedy próbowałam wysłać zgłoszenie z telefonu. Dopiero poszło z komputera, po zmniejszeniu zdjęcia i zapisaniu jako .jpeg. Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#7156329 Napisano: 01.02.2024 12:13:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W konkursie Los Mejores w C4 należy wysłać odpowiedź przez formularz. Czy używacie polskich znaków? Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#7153510 Napisano: 17.01.2024 14:19:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

Monika11 napisał(a):

elmas napisał(a):

olunka napisał(a):

czy ktos nie ma w palikacji DPD nadania bonu z Jacobs?

Ja jeszcze nie mam.

U mnie dzisiaj jest nadana, dwa dni wisiała w aplikacji, a dzisiaj nadali

u mnie dalej pusto emotka

Sprawdziłam, u mnie też nie ma info w aplikacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#7151444 Napisano: 05.01.2024 17:43:24 w Smolar
visserarthur napisał(a):

pipistrello napisał(a):

malmika napisał(a):

Powiedzcie, czy przy kosmetykach Bielenda jest formularz potwierdzenia odbioru?

Tak, jest. Dlatego też nie można przekierować paczki na inny adres.

A to nowość, dotychczas można było przekierować przesyłkę z dokumentami.

Też się tym razem zdziwiłam😉. Opcja zmiany adresu jest nieaktywna, jest napisane, że nie można przekierować ze względu na dokumenty zwrotne. Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#7151301 Napisano: 05.01.2024 08:02:18 w Smolar
malmika napisał(a):

Powiedzcie, czy przy kosmetykach Bielenda jest formularz potwierdzenia odbioru?

Tak, jest. Dlatego też nie można przekierować paczki na inny adres. Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#7150271 Napisano: 30.12.2023 18:14:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
justyna1411 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Nie chcę Was straszyć na koniec roku emotka  oby jednak Los Mejores przedłużył w jakiś sposób te środki.

Ja na wszelki wypadek wybrałam się dziś do sklepu i nie potrzebowałam robić dużych zakupów więc za całą kwotę kupiłam bony podarunkowe do Allegro które na spokojnie będę mogła wykorzystać do końca 2024 roku. Pani w BOK (Leclerc Warszawa Bielany) była bardzo niemiła, nakrzyczała na mnie że to niemożliwe że mam na karcie zdeponowane jakieś środki w takiej kwocie bo oni nie organizują takich konkursów. Gdy okazało się, że na karcie jest 500 zł to spytałam do kiedy mogę je wykorzystać i znów na mnie nakrzyczała że ona nie musi tego wiedzieć a tak wogóle to "powinnam czytać regulaminy bo najwidoczniej w nich było to wskazane".... Życie i ludzka życzliwość.

To jeszcze nic, ja pojechałam na zakupy i pomijam fakt, że nikt nie rozumiał o co mi chodzi, to w końcu okazało się, że na mojej karcie jest 0 PLN.
Więc zrobiłam z siebie wariatkę i tyle. Wyświetl w wątku >>

pipistrello

#7150230 Napisano: 30.12.2023 13:34:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

pipistrello napisał(a):

donia7 napisał(a):

Blackie napisał(a):

Czesc:) Czy ktos wie, do kiedy sa wazne srodki na karcie Leclerc z konkursu „POWRÓT DO SZKOŁY”? Wygralam zasilenie karty, ale mam dosc daleko do sklepu a teraz zaczelam sie zastanawiac, czy srodki na karcie nie znikna z poczatkiem nowego roku.. Jesli ktos wie to prosba o info emotka  Dzieki

Masz rację. Te środki z Leclercowej karty trzeba wydać do końca roku. Jak dasz radę to jedź na zakupy.

A czy możecie mi napisać w jaki sposób płaci się tą kartą? Zaraz się wybieram na zakupy.

Tylko ją dajesz przy kasie i odbije kwotę. Ale musi być karta (nie numer telefonu).

Dziękuję za info, czyli aplikacja wystarczy. Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0

pipistrello

#7150227 Napisano: 30.12.2023 13:25:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

Blackie napisał(a):

Czesc:) Czy ktos wie, do kiedy sa wazne srodki na karcie Leclerc z konkursu „POWRÓT DO SZKOŁY”? Wygralam zasilenie karty, ale mam dosc daleko do sklepu a teraz zaczelam sie zastanawiac, czy srodki na karcie nie znikna z poczatkiem nowego roku.. Jesli ktos wie to prosba o info emotka  Dzieki

Masz rację. Te środki z Leclercowej karty trzeba wydać do końca roku. Jak dasz radę to jedź na zakupy.

A czy możecie mi napisać w jaki sposób płaci się tą kartą? Zaraz się wybieram na zakupy. Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#7147365 Napisano: 15.12.2023 10:57:02 w Czy informują/ informowali?
fan-mandaryny napisał(a):

anaesth napisał(a):

maryjane napisał(a):

anaesth napisał(a):

maryjane napisał(a):

https://www.wyczy...dy.pl/akcje/064.html

Czy z tego konkursu już były wyniki...?

Podobno były tydzień temu emotka

A były gdzieś wpisy? emotka

https://www.e-konkursy.info/forum/konkursy/czy-informuja-informowali?item1=Carrefour#p7146509

Ktoś napisał "smsy były w czwartek" ale nie wiadomo, czy to info od osoby, która wygrała, czy ktoś się wygadał jej i jest tu wąskie gronko, które coś więcej wie, ale nie powie. Dlaczego więc nie ma informacji w wątku "Informują", zamiast domyślać. Inni przestaliby się łudzić, że konkurs nierozstrzygnięty.

SMS z informacją o wygranej otrzymałam 7 grudnia o 9:05. Jedna z forumowiczek pytała o rozwiązanie konkursu więc odpisałam. Przepraszam, że nie wpisałam info do wątku Informują. Rzadko się udzielam na forum bo nie mam na to czasu. Wyświetl w wątku >>

pipistrello

#7146509 Napisano: 12.12.2023 20:08:52 w Czy informują/ informowali?
marzanna napisał(a):

Czy Los Mejores informował już w konkursu "Gotowi na święta" w Carrefourze? Konkurs zakończył się dwa dni wcześniej niż konkurs w Intermarche, z którego dzisiaj były smsy. Swoją drogą, wyjątkowo wcześnie wyrobili się tym razem....

SMS z tego konkursu były w czwartek. Wyświetl w wątku >>
1 marzanna 0

pipistrello

#7144934 Napisano: 06.12.2023 11:52:31 w WC - rozmowy o wszystkim
edith napisał(a):

Mam pytanie do osób które mają SodaStream ,czy warto kupić,tam się wlewa wodę filtrowaną? Zadowoleni jesteście z tego wynalazku?

Jestem bardzo zadowolona, całkowicie wyeliminowałam zakup wody w plastikowych butelkach. Wlewam przegotowaną wodę do butelki i dodaję gazu po schłodzeniu w lodówce, podobno zimna woda lepiej się gazuje. Mój mąż wlewa kranówę. Jeśli chodzi o syropy smakowe to dla mnie są za słodkie. Wyświetl w wątku >>
2 edith, pikawka 0

pipistrello

#7144895 Napisano: 06.12.2023 09:32:17 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
justyna1411 napisał(a):

kreatywny17 napisał(a):

Czy z konkursu "Powrót do szkoły" w E.Leclerc ktoś dostał doładowanie karty E.Leclerc? Zgodnie z regulaminem czas mieli do 30.11.2023  r

Wczoraj otrzymałam od Los Mejores taką odpowiedź:
"Dzień dobry,
Zgodnie z Regulaminem Konkursu „POWRÓT DO SZKOŁY” wE.Leclerc, nagroda II-stopnia w postaci 500 zł (słownie: pięćset złotych)
brutto została zdeponowana w listopadzie na karcie Bonus E.Leclerc, której numer podała Pani w zgłoszeniu konkursowym i potwierdziła w SMS zawierającym
dane osobowe.
Zgodnie z informacją od wydawcy karty Bonus E.Leclerc,doładowanie tego typu nie pojawia się w aplikacji – stan konta można sprawdzić
bezpośrednio w sklepie, gdzie została założona karta, w Punkcie Obsługi Klienta.
Z poważaniem,
Biuro Obsługi Promocji"

Dziękuję za informację, też się nad tym zastanawiałam jak to działa. Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#7143371 Napisano: 30.11.2023 09:12:38 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
justyna1411 napisał(a):

Konkurs "Powró do szkoły" E.Leclerc czy wysyłali doładowania salda?

Też się nad tym zastanawiam, nawet nie wiem gdzie tego szukać w aplikacji. Wyświetl w wątku >>
0 0