Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pipistrello

pipistrello

#7171449 Napisano: 22.04.2024 18:03:47 w SZUKAM....
lasiglasty napisał(a):

Szukam podpowiedzi osoby, która zna się na księgowości, Pani która mi to rozliczała mówiła, że nie trzeba nr konta, bo nie ma po co, przyszedł mi zwrot pocztą 705 zł, przejrzałam ten dokument jeszcze raz i czy dobrze widzę, że jednak był zwrot 719 zł? Czy to pasuje 705 zł pomniejszone o koszt wysyłki pocztą?

W przypadku braku numeru rachunku bankowego zwrot podatku zostanie wysłany przekazem pocztowym, a urząd skarbowy potrąci jego koszt. Koszt wysłania przekazu to 1% przekazywanej kwoty plus 6 zł opłaty manipulacyjnej. Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#7168354 Napisano: 06.04.2024 16:59:57 w moje dzisiejsze wygrane :)

pipistrello

#7168353 Napisano: 06.04.2024 16:59:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
100 PLN w loterii Rossmann Wyświetl w wątku >>

pipistrello

#7167558 Napisano: 02.04.2024 10:47:36 w WC - rozmowy o wszystkim
slomkab napisał(a):

danaaa napisał(a):

as32572 napisał(a):

czy tylko mi nie działają e-konkursy na Firefox od kilku dni?
mam komunikat:
Bad RequestYour browser sent a request that this server could not understand.
Size of a request header field exceeds server limit.

U mnie to samo  emotka

To samo

Miałam to samo na Firefox i na Safari. Przeczytałam, że przy tym komunikacie warto wyczyścić ciasteczka. U mnie pomogło i śmiga bez zarzutu. Wyświetl w wątku >>
1 as32572 0

pipistrello

pipistrello

#7164459 Napisano: 14.03.2024 15:09:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dianka26 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Kamyczkowa napisał(a):

pipistrello napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Dianka26 napisał(a):

Ja też dostałam odpowiedź od Eveline - że kosmetyki są ok, a maskę do włosów można reklamować… żenada, antyreklama dla firmy. Wystawię im odpowiednią opinię gdzie tylko się da i napewno nic z tej firmy już nigdy nie kupię.

Mi odpisali dokładnie to samo emotka poprosiłam o przesłanie etykiety do nadania im powrotnej przesyłki emotka  a myślę że jedyne co tu może pomóc to lawina komentarzy pod ich postami na fb i ig

Ja dostałam tą samą odpowiedź, przy czym akurat moja maska jest ok i ani słowa o niej nie pisałam 😂. Też napisałam, że ponownie proszę o info gdzie mogę to odesłać.

Ja napisałam dopiero dzisiaj. Odpisali po 3 minutach to samo. Myśle że już  nie czytają co się do nich pisze 😂

Do mnie to samo napisali. Ktoś idzie na łatwiznę- kopiuj /wklej

Hit! Wysłali mi adres, na który mogę odesłać te kosmetyki. Może będę stratna, ale odeślę im to. Nie mam zamiaru sama bawić się w utylizację, jeszcze lakierów do paznokci.

Też dostałam i nie czuję się stratna, bo zyskałam wiedzę na temat tej firmy. Zastanawiam się czy już wcześniej były jakieś akcje z tymi kosmetykami, skoro oświadczenie w ich mailu jest wystawione 10.10.2023. Wyświetl w wątku >>

pipistrello

#7164458 Napisano: 14.03.2024 15:09:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dianka26 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Kamyczkowa napisał(a):

pipistrello napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Dianka26 napisał(a):

Ja też dostałam odpowiedź od Eveline - że kosmetyki są ok, a maskę do włosów można reklamować… żenada, antyreklama dla firmy. Wystawię im odpowiednią opinię gdzie tylko się da i napewno nic z tej firmy już nigdy nie kupię.

Mi odpisali dokładnie to samo emotka
poprosiłam o przesłanie etykiety do nadania im powrotnej przesyłki emotka  a myślę że jedyne co tu może pomóc to lawina komentarzy pod ich postami na fb i ig

Ja dostałam tą samą odpowiedź, przy czym akurat moja maska jest ok i ani słowa o niej nie pisałam 😂. Też napisałam, że ponownie proszę o info gdzie mogę to odesłać.

Ja napisałam dopiero dzisiaj. Odpisali po 3 minutach to samo. Myśle że już  nie czytają co się do nich pisze 😂

Do mnie to samo napisali. Ktoś idzie na łatwiznę- kopiuj /wklej

Hit! Wysłali mi adres, na który mogę odesłać te kosmetyki. Może będę stratna, ale odeślę im to. Nie mam zamiaru sama bawić się w utylizację, jeszcze lakierów do paznokci.

Też dostałam i nie czuję się stratna, bo zyskałam wiedzę na temat tej firmy. Zastanawiam się czy już wcześniej były jakieś akcje z tymi kosmetykami, skoro oświadczenie w ich mailu jest datowane 10.10.2023. Wyświetl w wątku >>

pipistrello

#7164441 Napisano: 14.03.2024 14:19:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
roksana2802 napisał(a):

Dianka26 napisał(a):

Ja też dostałam odpowiedź od Eveline - że kosmetyki są ok, a maskę do włosów można reklamować… żenada, antyreklama dla firmy. Wystawię im odpowiednią opinię gdzie tylko się da i napewno nic z tej firmy już nigdy nie kupię.

Mi odpisali dokładnie to samo emotka
poprosiłam o przesłanie etykiety do nadania im powrotnej przesyłki emotka  a myślę że jedyne co tu może pomóc to lawina komentarzy pod ich postami na fb i ig

Ja dostałam tą samą odpowiedź, przy czym akurat moja maska jest ok i ani słowa o niej nie pisałam 😂. Też napisałam, że ponownie proszę o info gdzie mogę to odesłać. Wyświetl w wątku >>

pipistrello

#7162291 Napisano: 03.03.2024 10:17:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wyciorek napisał(a):

..czy udaje się Wam wysłać zgłoszenia na loterię SmartCare/Fa,Palette,Schauma/..nie wgrywa mi zdjecia..

Miałam ten sam prób kiedy próbowałam wysłać zgłoszenie z telefonu. Dopiero poszło z komputera, po zmniejszeniu zdjęcia i zapisaniu jako .jpeg. Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#7156329 Napisano: 01.02.2024 12:13:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W konkursie Los Mejores w C4 należy wysłać odpowiedź przez formularz. Czy używacie polskich znaków? Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#7153510 Napisano: 17.01.2024 14:19:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

Monika11 napisał(a):

elmas napisał(a):

olunka napisał(a):

czy ktos nie ma w palikacji DPD nadania bonu z Jacobs?

Ja jeszcze nie mam.

U mnie dzisiaj jest nadana, dwa dni wisiała w aplikacji, a dzisiaj nadali

u mnie dalej pusto emotka

Sprawdziłam, u mnie też nie ma info w aplikacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#7151444 Napisano: 05.01.2024 17:43:24 w Smolar
visserarthur napisał(a):

pipistrello napisał(a):

malmika napisał(a):

Powiedzcie, czy przy kosmetykach Bielenda jest formularz potwierdzenia odbioru?

Tak, jest. Dlatego też nie można przekierować paczki na inny adres.

A to nowość, dotychczas można było przekierować przesyłkę z dokumentami.

Też się tym razem zdziwiłam😉. Opcja zmiany adresu jest nieaktywna, jest napisane, że nie można przekierować ze względu na dokumenty zwrotne. Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#7151301 Napisano: 05.01.2024 08:02:18 w Smolar
malmika napisał(a):

Powiedzcie, czy przy kosmetykach Bielenda jest formularz potwierdzenia odbioru?

Tak, jest. Dlatego też nie można przekierować paczki na inny adres. Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#7150271 Napisano: 30.12.2023 18:14:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
justyna1411 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Nie chcę Was straszyć na koniec roku emotka  oby jednak Los Mejores przedłużył w jakiś sposób te środki.

Ja na wszelki wypadek wybrałam się dziś do sklepu i nie potrzebowałam robić dużych zakupów więc za całą kwotę kupiłam bony podarunkowe do Allegro które na spokojnie będę mogła wykorzystać do końca 2024 roku. Pani w BOK (Leclerc Warszawa Bielany) była bardzo niemiła, nakrzyczała na mnie że to niemożliwe że mam na karcie zdeponowane jakieś środki w takiej kwocie bo oni nie organizują takich konkursów. Gdy okazało się, że na karcie jest 500 zł to spytałam do kiedy mogę je wykorzystać i znów na mnie nakrzyczała że ona nie musi tego wiedzieć a tak wogóle to "powinnam czytać regulaminy bo najwidoczniej w nich było to wskazane".... Życie i ludzka życzliwość.

To jeszcze nic, ja pojechałam na zakupy i pomijam fakt, że nikt nie rozumiał o co mi chodzi, to w końcu okazało się, że na mojej karcie jest 0 PLN.
Więc zrobiłam z siebie wariatkę i tyle. Wyświetl w wątku >>

pipistrello

#7150230 Napisano: 30.12.2023 13:34:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

pipistrello napisał(a):

donia7 napisał(a):

Blackie napisał(a):

Czesc:) Czy ktos wie, do kiedy sa wazne srodki na karcie Leclerc z konkursu „POWRÓT DO SZKOŁY”? Wygralam zasilenie karty, ale mam dosc daleko do sklepu a teraz zaczelam sie zastanawiac, czy srodki na karcie nie znikna z poczatkiem nowego roku.. Jesli ktos wie to prosba o info emotka  Dzieki

Masz rację. Te środki z Leclercowej karty trzeba wydać do końca roku. Jak dasz radę to jedź na zakupy.

A czy możecie mi napisać w jaki sposób płaci się tą kartą? Zaraz się wybieram na zakupy.

Tylko ją dajesz przy kasie i odbije kwotę. Ale musi być karta (nie numer telefonu).

Dziękuję za info, czyli aplikacja wystarczy. Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0

pipistrello

#7150227 Napisano: 30.12.2023 13:25:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

Blackie napisał(a):

Czesc:) Czy ktos wie, do kiedy sa wazne srodki na karcie Leclerc z konkursu „POWRÓT DO SZKOŁY”? Wygralam zasilenie karty, ale mam dosc daleko do sklepu a teraz zaczelam sie zastanawiac, czy srodki na karcie nie znikna z poczatkiem nowego roku.. Jesli ktos wie to prosba o info emotka  Dzieki

Masz rację. Te środki z Leclercowej karty trzeba wydać do końca roku. Jak dasz radę to jedź na zakupy.

A czy możecie mi napisać w jaki sposób płaci się tą kartą? Zaraz się wybieram na zakupy. Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#7147365 Napisano: 15.12.2023 10:57:02 w Czy informują/ informowali?
fan-mandaryny napisał(a):

anaesth napisał(a):

maryjane napisał(a):

anaesth napisał(a):

maryjane napisał(a):

https://www.wyczy...dy.pl/akcje/064.html

Czy z tego konkursu już były wyniki...?

Podobno były tydzień temu emotka

A były gdzieś wpisy? emotka

https://www.e-konkursy.info/forum/konkursy/czy-informuja-informowali?item1=Carrefour#p7146509

Ktoś napisał "smsy były w czwartek" ale nie wiadomo, czy to info od osoby, która wygrała, czy ktoś się wygadał jej i jest tu wąskie gronko, które coś więcej wie, ale nie powie. Dlaczego więc nie ma informacji w wątku "Informują", zamiast domyślać. Inni przestaliby się łudzić, że konkurs nierozstrzygnięty.

SMS z informacją o wygranej otrzymałam 7 grudnia o 9:05. Jedna z forumowiczek pytała o rozwiązanie konkursu więc odpisałam. Przepraszam, że nie wpisałam info do wątku Informują. Rzadko się udzielam na forum bo nie mam na to czasu. Wyświetl w wątku >>

pipistrello

#7146509 Napisano: 12.12.2023 20:08:52 w Czy informują/ informowali?
marzanna napisał(a):

Czy Los Mejores informował już w konkursu "Gotowi na święta" w Carrefourze? Konkurs zakończył się dwa dni wcześniej niż konkurs w Intermarche, z którego dzisiaj były smsy. Swoją drogą, wyjątkowo wcześnie wyrobili się tym razem....

SMS z tego konkursu były w czwartek. Wyświetl w wątku >>
1 marzanna 0

pipistrello

#7144934 Napisano: 06.12.2023 11:52:31 w WC - rozmowy o wszystkim
edith napisał(a):

Mam pytanie do osób które mają SodaStream ,czy warto kupić,tam się wlewa wodę filtrowaną? Zadowoleni jesteście z tego wynalazku?

Jestem bardzo zadowolona, całkowicie wyeliminowałam zakup wody w plastikowych butelkach. Wlewam przegotowaną wodę do butelki i dodaję gazu po schłodzeniu w lodówce, podobno zimna woda lepiej się gazuje. Mój mąż wlewa kranówę. Jeśli chodzi o syropy smakowe to dla mnie są za słodkie. Wyświetl w wątku >>
2 edith, pikawka 0

pipistrello

#7144895 Napisano: 06.12.2023 09:32:17 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
justyna1411 napisał(a):

kreatywny17 napisał(a):

Czy z konkursu "Powrót do szkoły" w E.Leclerc ktoś dostał doładowanie karty E.Leclerc? Zgodnie z regulaminem czas mieli do 30.11.2023  r

Wczoraj otrzymałam od Los Mejores taką odpowiedź:
"Dzień dobry,
Zgodnie z Regulaminem Konkursu „POWRÓT DO SZKOŁY” wE.Leclerc, nagroda II-stopnia w postaci 500 zł (słownie: pięćset złotych)
brutto została zdeponowana w listopadzie na karcie Bonus E.Leclerc, której numer podała Pani w zgłoszeniu konkursowym i potwierdziła w SMS zawierającym
dane osobowe.
Zgodnie z informacją od wydawcy karty Bonus E.Leclerc,doładowanie tego typu nie pojawia się w aplikacji – stan konta można sprawdzić
bezpośrednio w sklepie, gdzie została założona karta, w Punkcie Obsługi Klienta.
Z poważaniem,
Biuro Obsługi Promocji"

Dziękuję za informację, też się nad tym zastanawiałam jak to działa. Wyświetl w wątku >>
0 0