Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pipistrello

pipistrello

#6767001 Napisano: 27.02.2021 21:41:13 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy wysyłali już nagrody z konkursu organizowanego przez Los Mejores w ITM "Odpocznij w porządku", w którym do wygrania były maty relaksujące? Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#6766010 Napisano: 22.02.2021 06:49:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Wie ktoś coś na temat loterii Kubusia? W tym etapie do dziś są do wygrania Lego czy mata muzyczna bo nie ogarniam... w regulaminie pisze mata ,a na ich stronie jest napisane klocki (na plakacie za 3 etap też klocki) ...

LEGO, z regulaminu:
13.3 Nagrodą tygodniową III-go stopnia w loterii jest zestaw klocków Lego Classic owartości 119,00 zł brutto (słownie: sto dziewiętnaście złotych 00/100).
Łączna liczba nagród tygodniowych III-go stopnia wynosi 100 (słownie: sto) sztuk.
Łączna wartość nagród tygodniowych III-go stopnia wynosi 11.900,00 zł brutto (słownie:
jedenaście tysięcy dziewięćset złotych 00/100).

Też mam właśnie wątpliwości 

13.3 Nagrodą tygodniową III-go stopnia w loterii jest mata muzyczna Giant Piano Mat o wartości 199,00 zł brutto (słownie: sto dziewięćdziesiąt dziewięć złotych 00/100).Łączna liczba nagród tygodniowych III-go stopnia wynosi 100 (słownie: sto) sztuk.Łączna wartość nagród tygodniowych III-go stopnia wynosi 19.900,00 zł brutto (słownie: dziewiętnaście tysięcy dziewięćset złotych 00/100). Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#6757186 Napisano: 09.01.2021 14:25:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

glamlady88 napisał(a):

ladyinred napisał(a):

glamlady88 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Mam problem z Kinder - znaków niewiele ponad 400 i nie przechodzi. Jakieś wskazówki?

Obydwa moje teksty miały po 600 znaków. Może nie przechodzi przez zdjęcie? 

Tak, w moim przypadku zmieniałam rozmiar zdjęcia i poszło

Zmniejszyłam tekst i zdjecie i nadal nic. Zeby chociaż napisali o co in chodzi. Spróbuje potem z kompa. 

Sprobuj może z innej przeglądarki

Z komputera poszlo od razu: wersja nieskrocona, zdjecie normalne. Juz tak mialam ostatnio z Kubusiem kaufland ehhh

U mnie problemem było rozszerzenie zdjecia .jpeg zrobione telefonem. Zmieniłam na .jpg i poszło. Wyświetl w wątku >>
1 pini 0

pipistrello

#6754625 Napisano: 27.12.2020 22:17:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
warcik napisał(a):

Z jakiego maila, czy z jakim tytułem wysyłali kod VOD z Kinder Bueno?

Kontakt@kinderbueno.pl

Loteria Kinder Bueno Świat Przyjemności Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#6741252 Napisano: 02.11.2020 16:35:29 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
taalvikki napisał(a):

elmex w Natura, los mejores - ktoś już dostał?

Wysyłka nagród do 21.12.2020 Wyświetl w wątku >>
1 taalvikki 0

pipistrello

#6736787 Napisano: 16.10.2020 09:24:02 w Wkurza mnie...
FBmarta22 napisał(a):

gizoon napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

superloser napisał(a):

gizoon napisał(a):

superloser napisał(a):

gizoon napisał(a):

Jestem wkurzony na nagrodę, którą wygrałem. Mam do wykorzystania 2000 zł na kupno np. sprzętu elektronicznego lub zajęć dla dziecka. Wszystko fajnie tylko by otrzymać owy sprzęt lub zrealizować usługę musze przedstawić organizatorowi fakturę z odroczonym terminem płatności, by oni mogli za to zapłacić. Nikt nie chce mi owej faktury wystawić. W końcu sklepy elektroniczne to nie sklepy budowlane, gdzie takie faktury to normalność ... 

A na raty nie da sie? Teraz masz hakies okazje, ze do maja nic nie placisz... Co dokladnie wpisali?



Faktura ma być wystawiona na organizatora. Ma się znaleźć tam rachunek i termin do zapłaty. Ona nie może być wystawiona na mnie. Nie mogę też jej opłacić bo organizator napisał mi, że nie zwrócą mi pieniędzy. Raty nie wchodzą w grę.

Napisz do nich o liste miejsc w ktorych mozna zrealizowac te 2 kafle emotka
Do kiedy masz reklamacje? 

Robi się nieciekawa sytuacja w której organizator zrzuca wszystko na uczestnika. Oby nie było więcej takich konkursów.

Mogę zaproponować jeszcze opcję czy ewentualnie faktury Proforma oni by opłacali? wtedy po opłaceniu odbiór towaru wraz z fakturą już główną. Przynajmniej u mnie w zamówieniach w których pracuje jest to opcja awaryjna jak ktoś bardzo nie chce dać na odroczony termin płatności.

Voucher mam wykorzystać do grudnia. Reklamacje z tego co czytam do stycznia. Myslalem o tym by podali mi wykaz miejsc gdzie talie faktury wystawiają. W przedszkolu nie chcieli mi czegoś takiego wystawić, chciałem zapisac dzieci na kurs językowy. Też nie. W sklepach jak pisałem tez nie jest to możliwe.

A nie możesz wskazać organizatorowi konkursu konkretnego sprzętu, żeby to oni zrobili zamówienie?
Dziwne, że nikt nie chce wystawić FV z odroczonym terminem, bo dla sklepów to normalka, przecież np. budżetówka i placówki oświatowe, tylko tak robią zakupy...
Proforma to tez dobry pomysł, sklepu nie kosztuje nic, a organizator ma "podkładkę".

Fakturę pro forma akceptują jak najbardziej. Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#6717729 Napisano: 23.07.2020 17:47:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

Dostaliście smsy po telefonie z wygraną w Familijnych w Intrermarche? Babka mówiła, że do 15 min wyśle smsa i od wczoraj cisza emotka



Treść smsa to: Serdecznie gratulujemy wygranej! Prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na www.teamcraft.com.pl/laureaci/

Wyświetl w wątku >>
1 aurorcia 0

pipistrello

#6696290 Napisano: 12.04.2020 11:53:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stamp2 napisał(a):

czy wczoraj ok godz.21 w Dino Jacobs ktoś dostał maila zwrotnego? emotka emotka

Ja, o 20:49, poczta na WP

Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#6676963 Napisano: 24.01.2020 17:38:42 w Gratulacje! Dla wygranych!
violetta napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Gratuluję ktosiek1 i sasaaabp  emotka emotka emotka  bawcie się dobrze! Super, że takie nagrody wpadają na forum emotka  to czekamy na trzecie karaiby! emotka

Dołączam się do gratulacji, super wygrana????????

Fantastyczna nagroda, polecam Kubę emotka Wyświetl w wątku >>

pipistrello

#6675531 Napisano: 20.01.2020 21:41:21 w Czy informują/ informowali?
Po otrzymaniu oryginału paragonu dopiero doładują wysłaną wcześniej kartę. Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#6673591 Napisano: 14.01.2020 15:19:02 w Czy informują/ informowali?
FBewa36 napisał(a):

ditomaso napisał(a):

Magnsesia Lidl ? za jakikolwiek dzień?


Chyba nadal nic, albo nikt z forum nie wygrał

Witam wszystkich, u mnie sms od UG MEDIA 10 stycznia przed południem. Zgłoszenie wysłałam 6 stycznia. Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0