Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika anionimowo

anionimowo

#7065141 Napisano: 01.12.2022 16:24:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
daisygirl napisał(a):

anionimowo napisał(a):

Dziękuje o taką odpowiedź mi chodziło, to nic trzeba dalej próbować może się w końcu uda

Mnie się wydaje że trzeba mieć farta w danym momencie i trafić w gust czytającego, wygrywałam czasem gniotami w moim odczuciu, a czasem jak się starałam to nic z tego emotka  hitem było jak durnowatą rymowanką wygrałam w konku $ a osoba z rodziny, która zjadła zęby na tematyce w jakiej był konkurs (to akurat ocierało się o techniczne rzeczy) i napisała epopeję pełną konkretów nie dostała nic emotka  

Oooo, super dziękuje ślicznie, czyli jednym słowem próbować wszystkiego i się nie poddawać  emotka
Może wysyłanie bardziej ciekawych (według mnie zgłoszeń) i mniej ciekawych w tym samym etapie jest jakimś sposobem
Jeszcze raz ślicznie dziękuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anionimowo

#7065140 Napisano: 01.12.2022 16:20:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

anionimowo napisał(a):

Hej konkursowicze, mam do Was pytanieNie mam szczęścia w konkursach promocyjnych z limitowanymi znakami nigdy nie udało mi się tam nic wygraćMożecie tylko zdradzić czy receptą są rymowanki, czy zwykła proza
Bo nie wiem już co próbować, czego nie wyśle to nigdy nic  emotka

Nie chcą powiedzieć ci co wygrywają, rozumiesz to pieniądze.

Odpowiadanie na takie pytania (uprzedzając złośliwości: nie odpowiedziałem "rymowanki, czy proza"), a jeszcze bardziej ich zadawanie, jest po prostu głupie- w każdym konkursie czyta ktoś inny... poza tym naiwne byłoby stwierdzić "napiszę rymowankę, to wygram", liczy się treść. Czy "to pieniądze"?- może tak, może nie, osobiście bardziej lubię loterie, a skoro ktoś wyrobił sobie przez lata próbowania, niepowodzeń swoje "know how", to dlaczego ma, szczególnie sfrustrowanym nowicjuszom, zdradzać...
(Ps: Ojej, ojej, napisałam w życiu 3 hasła, nie wygrałam, więc wy mi powiedźcie, a najlepiej wymyślcie mi hasło emotka )


Ale czy czytała Pani ze zrozumieniem? Nikt tu nie pisał o wymyślaniu komuś hasła. Rymowanki były skrótem myślowym, to jest oczywiste, że zawartość jest ważna ale po prostu nie miałam pojęcia w jakiej formie ugryźć ten kawałek ciasta. Czy może w formie rymowanki czy prozy czy czegoś innego. I zakładanie z góry, że ktoś wysłał w życiu trzy hasła też jest dziwne. Ja grzecznie zapytałam, a Pani niepotrzebnie z takim tonem odpowiada, ale mimo wszystko dziękuje za odpowiedź. Chciałam tylko wiedzieć minimalne minimum, w którym pomogła mi już jedna formumowiczka. I na przyszłość nie trzeba w tak pasywnie-agresywny sposób komuś odpisywać  emotka
Życzę miłego dzionka  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

anionimowo

#7065132 Napisano: 01.12.2022 16:11:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

anionimowo napisał(a):

Hej konkursowicze, mam do Was pytanieNie mam szczęścia w konkursach promocyjnych z limitowanymi znakami nigdy nie udało mi się tam nic wygraćMożecie tylko zdradzić czy receptą są rymowanki, czy zwykła proza
Bo nie wiem już co próbować, czego nie wyśle to nigdy nic  emotka

Nie chcą powiedzieć ci co wygrywają, rozumiesz to pieniądze.

Ale dlaczego. Ja odpowiem i to naprawdę szczerze. Wygrywają zarówno rymowanki jak i proza. 

Dziękuje o taką odpowiedź mi chodziło, to nic trzeba dalej próbować może się w końcu uda Wyświetl w wątku >>
1 sabaka 0

anionimowo

#7065082 Napisano: 01.12.2022 15:12:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej, wszystkim mam do Was pytanie
Jak Wy wygrywacie w konkursach promocyjnych z limitem znaków
Ja co jakiś czas do nich wracam i porzucam, ponieważ nigdy nic nie wygrywam w nich
Piszę wierszyki i coś z morałem i coś śmiesznego, chyba wszystko próbowałam i nic.
Naprawdę nie wiem już co robić, a wasze posty tylko zachęcają mnie do brania udziału.
I mam przy tym duży fun ale jednocześnie frustruje mnie, że nigdy dosłownie nic nie wygrałam w promocyjnych konkursach

Podziw dla Was wszystkich! Wyświetl w wątku >>
0 0

anionimowo

#6848024 Napisano: 04.03.2022 19:31:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej konkursowicze, mam do Was pytanie

Nie mam szczęścia w konkursach promocyjnych z limitowanymi znakami nigdy nie udało mi się tam nic wygrać

Możecie tylko zdradzić czy receptą są rymowanki, czy zwykła proza
Bo nie wiem już co próbować, czego nie wyśle to nigdy nic  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anionimowo

#6844436 Napisano: 14.02.2022 19:23:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

anionimowo napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

[quote=

anionimowo]W Lay's widnieje taki zapis:,,Przez dowód zakupu rozumie się oryginał paragonu fiskalnego lub faktury VAT''Więc chyba lipa, jeżeli trafiłaby mi się wygrana ;(

Avanti jest proklienckie, więc szansa na pozytywne załatwienie sprawy zawsze jest. Zachowaj ten zniszczony paragon i póki co nie stresuj się i nie denerwuj. Zaczniesz to robić jak wygrasz emotka

Paragon jest cały rozmazany, przemoknięty i podarty
Nic się z niego nie da odczytać
Tak mnie dziecko załatwiło 😂

I tak pewnie nie wygram
Ale wole mieć jakąś jasność jeżeli się okaże co innego 

Dziękuje wszystkim za pomoc!




Jeśli się bardzo boisz napisz do nich prośbę o usunięcie z bazy zgłoszenia. Kupisz produkt i wyślesz to samo zgłoszenie z nowym paragonem. To zgłoszenie z zakończonego wczoraj etapu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anionimowo

#6844399 Napisano: 14.02.2022 16:28:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

[quote=

anionimowo]W Lay's widnieje taki zapis:
,,Przez dowód zakupu rozumie się oryginał paragonu fiskalnego lub faktury VAT''

Więc chyba lipa, jeżeli trafiłaby mi się wygrana ;(

Avanti jest proklienckie, więc szansa na pozytywne załatwienie sprawy zawsze jest. Zachowaj ten zniszczony paragon i póki co nie stresuj się i nie denerwuj. Zaczniesz to robić jak wygrasz emotka Paragon jest cały rozmazany, przemoknięty i podarty
Nic się z niego nie da odczytać
Tak mnie dziecko załatwiło 😂

I tak pewnie nie wygram
Ale wole mieć jakąś jasność jeżeli się okaże co innego 

Dziękuje wszystkim za pomoc! Wyświetl w wątku >>
0 0

anionimowo

#6844383 Napisano: 14.02.2022 16:00:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nikos napisał(a):

adamo86 napisał(a):

nikos napisał(a):

monisss napisał(a):

anionimowo napisał(a):

monisss napisał(a):

anionimowo napisał(a):

Jestem tak zła, dziecko zniszczyło mi zgłoszony paragon do Lay'sNie do odratowaniaA jak wygram? Małe szanse ale zawsze sąTo co wtedy mam zrobić? 😬 

duplikat ze sklepu?

Da się tak zrobić?I jak?Pierwszy raz słyszę o takiej możliwości?

nigdy nie brałam , ale wiem,że niektórzy tu pisali o duplikatach

Wszystko zależy od regulaminu. W większości regulaminów jednak jest zaznaczone, że życzą sobie oryginał.

Duplikat to chyba też w dalszym ciągu oryginał - bo nie kopia, ani zdjęcie.Wydaje mi się, że większy problem jest z otrzymaniem duplikatu w sklepie niż z zaakceptowaniem przez organizatora.

Tak, wydaje Ci się. Duplikat nie jest oryginałem. Duplikat jest duplikatem paragonu. Dla przykładu Smolar zaznacza że 
"Dowód zakupu – oryginał paragonu fiskalnego lub imiennej faktury VAT(...)  Dowodem zakupu na potrzeby niniejszego Konkursu nie jest w szczególności jego:- kserokopia,- kopia notarialnie poświadczona, - wtórnik,- odpis,
- duplikat....

Dlatego warto zapoznać się z konkretnym regulaminem.

W Lay's widnieje taki zapis:
,,Przez dowód zakupu rozumie się oryginał paragonu fiskalnego lub faktury VAT''

Więc chyba lipa, jeżeli trafiłaby mi się wygrana ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

anionimowo

#6844371 Napisano: 14.02.2022 15:16:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

anionimowo napisał(a):

Jestem tak zła, dziecko zniszczyło mi zgłoszony paragon do Lay'sNie do odratowaniaA jak wygram? Małe szanse ale zawsze są
To co wtedy mam zrobić? 😬 

duplikat ze sklepu?

Da się tak zrobić?
I jak?
Pierwszy raz słyszę o takiej możliwości? Wyświetl w wątku >>
0 0

anionimowo

#6844369 Napisano: 14.02.2022 15:04:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jestem tak zła, dziecko zniszczyło mi zgłoszony paragon do Lay's
Nie do odratowania
A jak wygram? Małe szanse ale zawsze są
To co wtedy mam zrobić? 😬  Wyświetl w wątku >>
0 0

anionimowo

#6842867 Napisano: 06.02.2022 23:03:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej mam do Was pytanie czy dostaliście zwrotki (podziękowania) na maila za udział w konkursie Lay's i Cheetos? Wyświetl w wątku >>
0 0

anionimowo

#6781749 Napisano: 16.05.2021 19:10:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej, nie mogę wysłać zgłoszenia do belriso.
Otrzymuje taki komunikat

CSRF token mismatch. Wyświetl w wątku >>
0 0

anionimowo

#6781543 Napisano: 15.05.2021 10:55:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej orientujecie się, czy z konkursu Jacka Danielsa "Dziś zdarza się tylko raz" informowali wczoraj za 3 etap?

Pytam, ponieważ część ludzi pochwaliła się, że to wygrana za 1 lub 2 etap.  Wyświetl w wątku >>
0 0

anionimowo

#6780090 Napisano: 09.05.2021 22:01:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wraithbeauty napisał(a):

anionimowo napisał(a):

Hej sorki jeżeli pytam w złym wątku ale nie wiem, w którym zadać to pytanie


Generalnie nabrałem chęci by wziąć udział w konkursach po bardzoo długim czasie przymierzania się.

Jednak nurtuje mnie kwestia nr PESEL.
W niektórych konkursach w regulaminie wymagają nr PESEL w przypadku wygranej.
Np. zdarzają się konkursy o kosmetyki o wartości nie dużo ponad 200 zł, gdzie wymagają nr PESEL.
Czy to powinien być dla mnie duży czerwony wykrzyknik?

Z góry dziękuje za odpowiedź

Pesel moim zdaniem to nie należy do wrażliwych danych gdyż samym peselem bez serii dowodu nic nie da się zrobić 
są konkursy gdzie chcą pesel i numer dowodu emotka

Czyli jeżeli zapytają o nr PESEL i nr dowodu, to wtedy powinienem sobie dać spokój z konkursem? Wyświetl w wątku >>
0 0

anionimowo

#6780085 Napisano: 09.05.2021 21:10:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej sorki jeżeli pytam w złym wątku ale nie wiem, w którym zadać to pytanie


Generalnie nabrałem chęci by wziąć udział w konkursach po bardzoo długim czasie przymierzania się.

Jednak nurtuje mnie kwestia nr PESEL.
W niektórych konkursach w regulaminie wymagają nr PESEL w przypadku wygranej.
Np. zdarzają się konkursy o kosmetyki o wartości nie dużo ponad 200 zł, gdzie wymagają nr PESEL.
Czy to powinien być dla mnie duży czerwony wykrzyknik?

Z góry dziękuje za odpowiedź Wyświetl w wątku >>
0 0

anionimowo

#6773525 Napisano: 03.04.2021 13:48:04 w Pomocy!!!!
nanajka81 napisał(a):

anionimowo napisał(a):

Hej, wszystkim

Mam pytanie, czy kojarzycie lektora z tego filmu konkursowego?

https://www.dorma...-infekcjami/konkurs-

konkurs dla firm, a lektora nikt nie kojarzy

W regulaminie napisane jest dla osób fizycznych Wyświetl w wątku >>
0 0

anionimowo

#6773496 Napisano: 03.04.2021 02:37:55 w Pomocy!!!!
Hej, wszystkim

Mam pytanie, czy kojarzycie lektora z tego filmu konkursowego?

https://www.dorma...-infekcjami/konkurs- Wyświetl w wątku >>
0 0

anionimowo

#6702006 Napisano: 09.05.2020 14:06:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy piwa żywca biorące udział w loterii mają jakieś oznakowania na opakowaniu? Wyświetl w wątku >>
0 0

anionimowo

#6701693 Napisano: 07.05.2020 22:26:42 w Kupię...
Kupię karty podarunkowe/zniżkowe do empik Wyświetl w wątku >>
0 0

anionimowo

#6696904 Napisano: 15.04.2020 15:36:46 w PLAGIATY
nanajka81 napisał(a):

anionimowo napisał(a):

Kolejny plagiat
Pierwsze zdjęcie na filmie 2018 rok
https://www.facebook.com/watch/?v=180638622886183

Post z konkursu RTV euro AGD
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1095815094122472&set=p.1095815094122472&type=3&theater

a o co w tym konkursie chodzi?

Już jest w bazie ten konkurs emotka
https://www.facebook.com/rtveuroagd/photos/a.325100204174519/4031421036875732/?type=3&theater Wyświetl w wątku >>
0 0