Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika kiedystobylo

kiedystobylo

#6844750 Napisano: 16.02.2022 10:41:58 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy wysyłali już może głośniki z Crunchips? Mama wygrała, widzę że słuchawki już doszły innym. Może nie było jej akurat w domu... Były wcześniejsze powiadomienia mailem/smsem? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6839742 Napisano: 24.01.2022 14:19:08 w Czy informują/ informowali?
gregory napisał(a):

mietowa napisał(a):

gregory napisał(a):

Batiste nadal milczy???? Dzwonił ktos moze do nich?

Przecież dzisiaj mają być wyniki. Dzisiaj jeszcze trwa, spokojnie emotka

no niby tak, ale czy to trzeba tak zwlekać do ostaniej minuty i wystawiać na próbę nerwy uczestników...

Pewnie dopiero ''czytają" emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6839204 Napisano: 21.01.2022 15:05:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
southlander napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

Zero (sensownych) wygranych od kilku miesięcy. Porażki w konkach, na które tak liczyłam (moja "skuteczność" w Avanti). Żebym chociaż po czasie dostrzegła, że teksty były lipne, ale naprawdę je lubię. Czas iść na odwyk, bo chyba nikt nie lubi mojego języka. A już na pewno nie na tyle, żeby przyznać mi jedną, malutką główną, o której tak marzę. emotka

Doskonale Cię rozumiem. Miałem tak przez cały poprzedni rok, ale pod względem nagród było tak marnie, że stwierdziłem, że nie ma co walić głową w mur, to jednak nie mi się ma podobać tylko komisjom, może po prostu mam zbyt odważne pojęcie kreatywności i zbyt specyficzne poczucie humoru.   emotka  Póki co cały konkursowy styczeń, oduczam się nawyków i dotychczasowego naturalnego stylu pisania, na rzecz rzemieślniczych, chłodno wykalkulowanych tekstów.

Dawaj znać czy taka zmiana przynosi jakieś efekty emotka . A mi się marzy zobaczyć na oczy kilka konkursowych, nagradzanych tekstów, żeby wiedzieć w ogóle co się agencjom podoba. Na szczęście wciąż mam skuteczność w niepromocyjnych, szkoda że to zupełnie inna bajka i w tym przypadku się nie sprawdza.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6838714 Napisano: 19.01.2022 13:13:20 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy studio rec słało stówki z ostatniego konkursu? (Wygraj z nudą, Carrefour)  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6838553 Napisano: 18.01.2022 19:15:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Zero (sensownych) wygranych od kilku miesięcy. Porażki w konkach, na które tak liczyłam (moja "skuteczność" w Avanti). Żebym chociaż po czasie dostrzegła, że teksty były lipne, ale naprawdę je lubię. Czas iść na odwyk, bo chyba nikt nie lubi mojego języka. A już na pewno nie na tyle, żeby przyznać mi jedną, malutką główną, o której tak marzę. emotka Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6834417 Napisano: 30.12.2021 12:01:45 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Monika11 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

domika napisał(a):

jakaja napisał(a):

Czy wysyłali bony do sklepów Kaufland z konkursu Danio?

czekam

Ja również czekam

Dzisiaj jadą kurierem GLS emotka

nie wszystkie wysłali - dostałam odpowiedź od Albedo Dzień dobry Bony wysyłane są partiami. Pana bon dzisiaj zostanie wysłany.

A wiecie może, czy karty jakoś wcześniej się aktywuje? Dostałam tylko kopertę z kartą, nie miałam wcześniej do czynienia z bonami. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6830735 Napisano: 13.12.2021 19:10:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
emotka Jak wy sobie radzicie z miesiącami posuchy? A może nikt tutaj czegoś takiego nie doświadcza i solidne nagrody wpadają co najmniej po jednej w miesiącu? Ja już zaczęłam grać nawet o drobiazgi, żeby zobaczyć gratulacje... A tu nic. Dzisiaj zamiast kumulacji wygranych, kumulacja przegranych. Kolejny miesiąc dno, może nigdy nic już nie wygram.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6830534 Napisano: 12.12.2021 22:59:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jak już udało mi się odzyskać dane do logowania, wpiszę się do magicznego wątku. emotka  

Listopad i grudzień obfitował w porażki, pojedyncze stówki nie osłodziły żalu. Chętnie przyjmę cokolwiek emotka . Koniecznie w tym tygodniu!  Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

kiedystobylo

#6830483 Napisano: 12.12.2021 16:29:51 w SZUKAM....
zielonaszpilka napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

Z***ałam z Danio (Kaufland - Albedo). Najpierw podałam adres domowy, zapominając, że wybywamy na 2 tygodnie w okresie okołoświątecznym. I w domu kuriera przywita pustka. Niby tylko stówka, ale też żal, bo pierwsza w świecie wygrana u Albedo. Zaglądam w regulamin, a tam jeszcze na dodatek info o konkretnym tytule wiadomości w której przesyłamy dane. I chyba nagroda przepadnie mi dwa razy. Oczywiście wysłałam z tematem 'Danio - konkurs', a nie ich: 'Nowe Danio w Kaufland...' czy jakoś tak. Czy kiedykolwiek wam przepadła nagroda w Albedo z uwagi na błędny dopisek/tytuł wiadomości? 

To będzie koperta. Jak kurier zadzwoni to poproś żeby wrzucił do skrzynki albo zostawił u sąsiada. A przez błędny tytuł maila nic Ci nie powinno przepaść;) tytuł ułatwia im ogarnianie oświadczeń i paragonów do danego.konkursu, ale nie wydaje mi się, aby zły tytuł miał spowodować odebranie Ci prawa do nagrody:)

Dziękuję ci bardzo za odpowiedź emotka . Zostawiam więc sobie resztki nadziei, że jednak nie przepadnie. emotka  A jak przepadnie... Największą wygraną jest i tak docenienie przez Albedo.  emotka Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6830475 Napisano: 12.12.2021 15:44:34 w SZUKAM....
Z***ałam z Danio (Kaufland - Albedo). Najpierw podałam adres domowy, zapominając, że wybywamy na 2 tygodnie w okresie okołoświątecznym. I w domu kuriera przywita pustka. Niby tylko stówka, ale też żal, bo pierwsza w świecie wygrana u Albedo. 

Zaglądam w regulamin, a tam jeszcze na dodatek info o konkretnym tytule wiadomości w której przesyłamy dane. I chyba nagroda przepadnie mi dwa razy. Oczywiście wysłałam z tematem 'Danio - konkurs', a nie ich: 'Nowe Danio w Kaufland...' czy jakoś tak. Czy kiedykolwiek wam przepadła nagroda w Albedo z uwagi na błędny dopisek/tytuł wiadomości?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6827203 Napisano: 01.12.2021 15:32:57 w Avanti
montezuma napisał(a):

stoonooga napisał(a):

rufus napisał(a):

Udaje wam sie wygrywac proza?

W pierwszym etapie wygrałam prozą, drugi trzeci układałam rymowanki i nic 

tak emotka  ...chyba ważniejsza jest treść (pomysł?), niż rymy lub ich brak

Ten mityczny pomysł, legendarna kreatywność... Dla takich świeżynek konkursowych jak ja to jest wiedza tajemna. emotka  Moja kreatywność i moje pomysły podobają się wszędzie, tylko nie w konkursach promocyjnych. Człowiek pracuje w branży kreatywnej, wydaje swoje teksty, publikuje opowiadania... Czy to pomaga w promocyjnych? Figę! Czy pomysłowe, rymowane, fantazyjne zgłoszenia zasługują na nagrodę zdaniem Avanti? Skądże znowu! Jeśli jakaś agencja rzuci drobiazgiem, to w 99 procentach za moje rymy częstochowskie, bez ładu i składu (nie wspomnę o sensie). Naprawdę was podziwiam, że tak często wam się udaje i zgarniacie TAAAKIE nagrody! emotka

I jeszcze pytanie: czy zgłaszał ktoś paragony z krakersami Lay's? Są według was ok?  Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6812564 Napisano: 03.10.2021 10:44:28 w Paragony na trwające konkursy
Ma ktoś YemGo? Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6812225 Napisano: 01.10.2021 11:43:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dzisiaj ostatnia szansa... Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6811297 Napisano: 28.09.2021 10:34:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ani jednej nagrody we wrześniu, a tyle rozwiązań. emotka  Czas już przygodę zakończyć?! Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6806909 Napisano: 08.09.2021 15:19:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Avanti kontynuuje rozczzarowanko po Fortisie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6802736 Napisano: 21.08.2021 12:24:56 w Konkursy firm tytoniowych
Czy jest aktualnie jakaś promocja z Camelami?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

kiedystobylo

#6792785 Napisano: 04.07.2021 08:22:24 w Paragony na trwające konkursy
Kupię dziś paragon Winiary (nudle) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6792416 Napisano: 01.07.2021 22:03:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Rzeczywiście z dokończeniem zdania niewiele ma wspólnego, ale nie zgodzę się, że się ciężko czyta (a może po prostu mam wprawę po lekturze polskich poetów awangardowych). W końcu kreatywne, rymowane zgłoszenie o którym myślę: tak bym chciała napisać!  emotka  I nie taki żal przegrać.  Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6788372 Napisano: 15.06.2021 10:02:34 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
beata21 napisał(a):

Czy do wszystkich dojechały bony Sodexo z Milki (Tesco)?

Do mnie jeszcze nie dotarło, mam nadzieję, że dziś się kurier pojawi... Wyświetl w wątku >>
1 darog 0