Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kiedystobylo

kiedystobylo

#6714976 Napisano: 09.07.2020 23:06:24 w Wkurza mnie...
koniczynka123 napisał(a):

No i wierz tu translatorowi emotka

To samo jest, jak się wpisze: Duda szkodzi (Duda is ok) i z Rydzykiem. A Trzaskowski is harmful. Ktoś się bawi i tyle.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6708529 Napisano: 09.06.2020 22:13:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jestem totalnie wkurzona. W tym roku zaczęłam konkursowanie. Po kilku zwycięstwach w konkursach na YT i FB czy różnych portalach pomyślałam sobie, że mam szanse i w promocyjnych. Jak bardzo się przeliczyłam! Kilka zgłoszeń na konkurs i ZERO, null. Okazuje się, że większe prawdopodobieństwo wygranej mam wśród 2 tys. komentarzy na FB, gdzie do zgarnięcia jest jedna nagroda, niż w konkursach gdzie jest po 100 nagród. Chyba nie umiem w te zabawy emotka . Proza, rymy, humor - nic. Nawet rezerwa nie wpada, a pióro mam lekkie - kilka lat studiów i praca w pisaniu swoje robią. Brak mi już wytrwałości - paragony leżą, a ja czekam nie wiadomo na co emotka   Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6708439 Napisano: 09.06.2020 17:19:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dajcie spokój, jeszcze w żadnym promocyjnym NIC nie wpadło.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6708078 Napisano: 08.06.2020 11:08:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Przydałoby się w tym tygodniu coś na lepszą motywację emotka . Na razie to nic nie wychodzi.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6707508 Napisano: 04.06.2020 18:41:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://www.e-kon...euro-groszek-18.html

Wiecie może, czy w tym konkursie Warki z Groszka liczą się też Radlery? Nie pijam piwa raczej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6707328 Napisano: 04.06.2020 09:23:14 w Konkursy firm tytoniowych
patrosskorap napisał(a):

Cześć;

Wiecie może coś więcej o przypadkach wygranej w Vype, https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-zakaz-sprzeda-y-papieros-w-mentolowych-2020-zakaz-mentoli-18.html lub jego poprzedniku, który trwał bodajże, o ile dobrze pamiętam, do 1.05 lub 1.06?
Obecnie dzienne po 250 PLN, główna 10 000 PLN, ale ani widu ani słychu o tym, żeby ktokolwiek cokolwiek wygrał, a seria konkursowa trwa drugi, trzeci miesiąc?

Ja i mąż braliśmy raz udział, ale nie udało się ani dziennej, ani głównej. Strona jest słabo czytelna i dodatkowo trzeba się logować (ale jest to strasznie niejasne - nie wiem w końcu, czy byliśmy zalogowani, czy nie). Szkoda że nie publikują wyników, bo to na razie wygląda jak wydmuszka. Nagrody podejrzanie cenne - ja grałam o zestaw graficzny za 20000.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6707139 Napisano: 03.06.2020 09:28:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adriannaa napisał(a):

W konkursach Bic udało się komuś wygrać filmem bądź zdjęciem? Ja niestety nie nadaję się do tekstów, a z tego co widziałam to głównie one wygrywają

O, a ja właśnie ,,odpuściłam" sobie zgłoszenia, widząc że jest możliwość wgrania zdjęcia lub filmu. Do tego się nie nadaję, a w konkursach, w których dotąd brałam udział właśnie śmieszne filmy i zdjęcia wygrywały (nawet kiedy nie było o tym w regulaminie...). emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6706471 Napisano: 31.05.2020 09:34:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs Heinz z Lidla - przychodzą wam zwrotki na maila?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6706084 Napisano: 29.05.2020 10:36:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

Dziękuję za te rady w związku z polskimi znakami... Dobrze, że dopiero dwa konkursy tak uziemiłam na wstępie, dając te nieszczęsne polskie znaki... :( Ale kłuje w serce, że nie dopytałam się wcześniej.. Dużo pracy na marne (no i zakupów, na szczęście do wykorzystania). 

Sprawdź jeszcze swój telefon, bo ja np. wpisuje polskie znaki ale mam zaznaczone w opcjach, żeby wysyłało bez polskich znaków. Więc ja wpisuję i widzę "wziąć" i tak wysyłam, ale odbiorca dostaje "wziac". Mi się tak lepiej pisze, ale nie tracę znaków;) 

Dziękuję! Widzę, że mam w telefonie automatycznie kliknięte: używaj alfabetu GSM (bez polskich znaków). Może to taka właśnie opcja! Zatem tylko moje kiepskie hasła, a nie nieświadomość emotka

Tak, to ta opcja:) wiec słalo bez polskich znaków, ale porażką w BREF się nie przejmuj, bo to nie jest miarodajny konkurs. Tam jest mnóstwo zgłoszeń przez brak numeru paragonu emotka

Dziękuję za pomoc i pocieszenie! emotka  Miło, że na forum są tak pomocne i wspierające osoby.  Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6706083 Napisano: 29.05.2020 10:34:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
magalan83 napisał(a):

Dziś dopadła mnie nostalgia, pamiętam to niedowierzanie, kiedy na konto w 2017 roku wpłynęło 10 tyś.  emotka  główna nagroda Coca-coli. Takie to było miłe uczucie za którym straszliwie tęsknie  emotka  nigdy takich pieniędzy za jednym zamachem nie zarobię... dlatego tak bardzo mi się pragnie przeżyć podobną sytuacje  emotka emotka emotka

Taka nagroda to nawet raz w życiu... Wielkie szczęście i zaszczyt emotka . To nie przepada!  Wyświetl w wątku >>
1 magalan83 0

kiedystobylo

#6705994 Napisano: 28.05.2020 21:13:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

Dziękuję za te rady w związku z polskimi znakami... Dobrze, że dopiero dwa konkursy tak uziemiłam na wstępie, dając te nieszczęsne polskie znaki... :( Ale kłuje w serce, że nie dopytałam się wcześniej.. Dużo pracy na marne (no i zakupów, na szczęście do wykorzystania). 

Sprawdź jeszcze swój telefon, bo ja np. wpisuje polskie znaki ale mam zaznaczone w opcjach, żeby wysyłało bez polskich znaków. Więc ja wpisuję i widzę "wziąć" i tak wysyłam, ale odbiorca dostaje "wziac". Mi się tak lepiej pisze, ale nie tracę znaków;) 

Dziękuję! Widzę, że mam w telefonie automatycznie kliknięte: używaj alfabetu GSM (bez polskich znaków). Może to taka właśnie opcja! Zatem tylko moje kiepskie hasła, a nie nieświadomość emotka Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6705988 Napisano: 28.05.2020 21:05:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziękuję za te rady w związku z polskimi znakami... Dobrze, że dopiero dwa konkursy tak uziemiłam na wstępie, dając te nieszczęsne polskie znaki... :( Ale kłuje w serce, że nie dopytałam się wcześniej.. Dużo pracy na marne (no i zakupów, na szczęście do wykorzystania).  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6705980 Napisano: 28.05.2020 20:42:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-chili napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

Mam poważną rozkminę: na 3 dopracowane zgłoszenia do Bref - nic. A nagród było sporo. To też moje początki w konkursach promocyjnych (na razie tylko blogi i FB). Jeszcze w promocyjnych nic nie wygrałam. Co mogę robić źle? emotka  Uzywacie polskich znaków? W regulaminach nie widziałam zapisów, ale może to jakaś niepisana zasada? 

Nie używamy polskich znaków, najczęściej jest taki zapis w regulaminie. Liczy się po prostu to czy akurat dany tekst spodoba się jury. Tutaj akurat zgłoszeń do konkursu było bardzo dużo dlatego, że numer paragonu nie był wymagany przy zgłoszeniu emotka
Trzeba po prostu próbować i grać dalej, aż w końcu i do nas uśmiechnie się los emotka

Dziękuję za odpowiedź! Zatem użycie polskich znaków może zdyskwalifikować tekst? Jak dotąd zawsze używałam... W Brefie szukałam zapisu i... Nie znalazłam. emotka

jeśli pytasz o BREF w biedronce to proszę: 
"1.3.2. udzielić odpowiedzi na następujące pytanie konkursowe: ,,Jak dbasz o czystość wswojej łazience?” (dalej: Odpowiedź), przy czym Odpowiedź nie może być dłuższa niż 160 znaków, włącznie ze spacjami;

Tyle znalazłam, nie widzę w tym podpunkcie informacji o polskich znakach. Myślałam, że to oczywiste, że z nich korzystamy. Dziękuję za odpowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6705967 Napisano: 28.05.2020 20:23:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pawelkoo napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

Mam poważną rozkminę: na 3 dopracowane zgłoszenia do Bref - nic. A nagród było sporo. To też moje początki w konkursach promocyjnych (na razie tylko blogi i FB). Jeszcze w promocyjnych nic nie wygrałam. Co mogę robić źle? emotka  Uzywacie polskich znaków? W regulaminach nie widziałam zapisów, ale może to jakaś niepisana zasada? 

Nie używamy polskich znaków, najczęściej jest taki zapis w regulaminie. Liczy się po prostu to czy akurat dany tekst spodoba się jury. Tutaj akurat zgłoszeń do konkursu było bardzo dużo dlatego, że numer paragonu nie był wymagany przy zgłoszeniu emotka
Trzeba po prostu próbować i grać dalej, aż w końcu i do nas uśmiechnie się los emotka

Dziękuję za odpowiedź! Zatem użycie polskich znaków może zdyskwalifikować tekst? Jak dotąd zawsze używałam... W Brefie szukałam zapisu i... Nie znalazłam. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6705961 Napisano: 28.05.2020 20:07:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam poważną rozkminę: na 3 dopracowane zgłoszenia do Bref - nic. A nagród było sporo. To też moje początki w konkursach promocyjnych (na razie tylko blogi i FB). Jeszcze w promocyjnych nic nie wygrałam. Co mogę robić źle? emotka  Uzywacie polskich znaków? W regulaminach nie widziałam zapisów, ale może to jakaś niepisana zasada?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6705826 Napisano: 28.05.2020 13:10:57 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Bref - na trzy zgłoszenia pudło. Kompletna porażka, dobrze że chociaż te kostki mają solidne, to się nic nie zmarnuje.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6704902 Napisano: 24.05.2020 11:50:47 w PLAGIATY


Wiem, że to już ,,starawy" temat, ale są jakieś nowe informacje ws. Góralek? Wciąż mnie niesamowicie mierzi ta sytuacja. A pan D.L. ma już mocne rozdwojenie jaźni w komentarzach i jeszcze obrywa się osobom, które zasadnie wskazały plagiat. emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

kiedystobylo

#6704741 Napisano: 22.05.2020 22:01:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
anaesth napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):


Dzisiaj uprzytomniłam sobie, że przecież telefon pokazuje znaki bez spacji! (Przynajmniej mój). To już takie ociemnienie umysłu od długiego czasu. Nic dziwnego, że nic nie wygrane .

A co to za telefon? Mi Samsung J7 zawsze pokazuje tyle samo znaków, co Word (a własciwie Writer z Open office)  emotka

Xiaomi emotka  Ale mam na myśli nie liczbę znaków pokazywaną przy pisaniu SMS, ale notatnik, z którego sobie wklejam zawsze. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6704563 Napisano: 22.05.2020 10:43:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Przez długi czas nic. Tak się tylko ,,pochwalę" jaka ze mnie ciamajda: pierwszy konkurs promocyjny, Albedo ,,E". Dokładnie sprawdziłam liczbę znaków ze spacjami w Wordzie. Potem przepisuję na telefonie i wbudowana aplikacja mi pokazuje, że jeszcze mam ze 20 wolnych znaków. I dopisałam emotka

Dzisiaj uprzytomniłam sobie, że przecież telefon pokazuje znaki bez spacji! (Przynajmniej mój). To już takie ociemnienie umysłu od długiego czasu. Nic dziwnego, że nic nie wygrane . Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6704107 Napisano: 20.05.2020 11:43:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziękuję wam bardzo za odpowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0