Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kiedystobylo

kiedystobylo

#6704098 Napisano: 20.05.2020 11:21:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Powiedzcie mi, jak to jest: 
jeśli się (bardzo hipotetycznie) wygra w jednym konkursie u Albedo i wysyła też zgłoszenie na ich inny konkurs, to jest jeszcze szansa wygrać (ten sam numer telefonu)? Starają się wybierać nowe osoby? Zastanawiam się, czy wysyłać na Bref Biedronka ze swojego numeru telefonu, bo kilka dni zgłaszałam się na ,,zainspiruj się z E". Nie lubię pożyczać telefonu od męża emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6703374 Napisano: 16.05.2020 13:50:35 w PLAGIATY
nanajka81 napisał(a):

pawelski napisał(a):

Z tymi hasłami reklamowymi  to jest ciężka sprawa. Kiedyś cieszyłem się że wymyśliłem fajne hasło , sprawdziłem w google czy już nie ma podobnego i oczywiście było.

wiesz akurat to hasło góralkowe to było dość wpadające w oko i ucho i też po przeczytaniu miałam wrażenie że już go gdzieś widziałam. Ale jak to sprawdzić od jakiego autora hasło pochodzi... Może to autorka tego wcześniejszego tylko dodała drugą część z innego - może jej może nie jej?

Ktoś pisał, że są podane inicjały i nie zgadzają się ze zwyciężczynią z Góralków. No i to jest w całości to samo hasło, bez żadnych zmian.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6703315 Napisano: 15.05.2020 22:44:15 w PLAGIATY
Strasznie smutna i irytująca sytuacja. Tyle osób się starało... Wiadomo, że nie zawsze się wygrywa główną, ale miło widzieć, że wygrywa fajne i autorskie hasło. A tutaj - nie dość, że hasło się nie trzyma kupy (liczba mnoga początku zdania, dokończenie w liczbie pojedynczej), to jeszcze autentyczny plagiat. Tak jakby jury wybrało tylko: na pierwsze wrażenie, bez żadnego przemyślenia. 

Wpisy na fb znikają, a zarządzający stroną nie są nawet w stanie udzielić krótkiej odpowiedzi: ,,zajmujemy się sprawą", ,,sprawa jest w toku"... Wygląda to wszystko tak, jakby bronili ,,zwyciężczyni", do zarzutów nie ustosunkowują się w żaden sposób (poza bezsensownym powoływaniem się na regulamin). 
Dla firmy to na pewno trudna i kiepska piarowo sytuacja, ale chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby chociaż zdjęcie tego posta i napisanie kilka słów: ,,czekamy na rozwój sytuacji, będziemy informować". Czyżby przelew już zrobiony pierwszego dnia? (no wątpię emotka ). Bardzo mnie taka niesprawiedliwość denerwuje - szkoda mi uczciwych osób (i autora hasła).  Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6703134 Napisano: 15.05.2020 11:00:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
apoccalipsa napisał(a):

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-graj-o-bilety-na-festiwal-tomorrowland-z-lipton-ice-tea-sprawdz-jak.html
czy konkurs Lipton jest aktualny? regulamin i strona się nie ładują a google pokazuje tylko konkurs z zeszłego roku 

U mnie rano na telefonie strona normalnie działała, teraz też się załadowało (przeglądarka Opera). 
Regulamin także mi się nie ładuje. emotka Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6702942 Napisano: 14.05.2020 12:05:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
zezowaty_kot napisał(a):

Hm... Zdziwiłybyście się, jak często inni ludzie mają dokładnie takie same pomysły jak Wy. Kiedyś była jedna, która wykłócała się i rościła sobie prawa do pisania o "czerwonym dywanie i wybiegu". Jakby miała monopol na takie skojarzenie. Uważam, że góralkowy tekst jest lekki i rytmiczny, nagroda zasłużona. To, że ktoś bazował na typach osobowości, tak jak ktoś inny też kiedyś NIE OZNACZA, że tekst jest plagiatem.

ps. ten kto NIGDY nie korzystał z tego samego pomysłu w różnych konkursach niech pierwszy rzuci... komentarzem? emotka

Ja staram się zawsze wymyślać coś nowego ;D. Lepiej się czuję przed samą sobą, ale też tego nie krytykuję. Co innego bazować na jednym pomyśle, co innego dodawać na konkursy jeden i ten sam tekst. Ale oczywiście nie jest to zabronione. 

Przykre jest, kiedy mój bardzo oryginalny pomysł jest zerżnięty prawie 1:1 przez kogo innego i taki komentarz wygrywa emotka . Nie wiadomo, czy coś wtedy pisać, czy olać.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6702928 Napisano: 14.05.2020 11:47:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
katrin1 napisał(a):

Jestem pewna, że ten zwycięski tekst z Góralek widziałam już kiedyś w innym konkursie, tylko nie wiem w jakim emotka

Bardzo prawdopodobne, ale raczej nie da się tego sprawdzić. Na pewno jest źle sformułowane (liczba pojedyńcza zamiast mnogiej...). emotka  No ale jeśli to faktycznie autentyczny i autorski tekst na ten właśnie konkurs, to nic, tylko pogratulować.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6701694 Napisano: 07.05.2020 22:38:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie o konkursy T-mobile. Nie posiadam karty w T-mobile, nie ma również nikt z moich znajomych/rodziny (wszyscy abonamenty). Czy ktoś kupował starter i aktywował specjalnie do konkursu? Czy jest wtedy szansa na wygrane, czy patrzą np. na datę aktywacji i wybierają raczej stałych klientów? Dzięki za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6701340 Napisano: 06.05.2020 14:53:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Czy wy też tak macie, że jeśli już wygrywacie, to jest taka passa że wiadomości z gratulacjami przychodzą co chwilę?

A jedna porażka robi długą posuchę, którą trudno przełamać emotka . W kwietniu prawie nic nie wygrałam (poza markerami z konkursu plastycznego i czapką z Jeżyków + parę gadżetów). Góralkom wysłałam chyba już z 50 zgłoszeń, gram od początku konkursu. I za każdym razem się denerwuję, że moja praca nie zostaje doceniona. Nagroda nie jest cenna, ale jakoś tak irytuje mnie fakt, że już tyle zgłoszeń zostało odrzuconych. W połączeniu z tą pogodą, stresem w domu... chciałoby się chociaż to wygrać. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6701123 Napisano: 05.05.2020 16:36:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

Serio w tych jeżykach do wygrania były czapki zimowe ?  emotka

Serio serio... Nagroda idealna na lato emotka . Firma produkująca czapki wspiera jeże, więc pewnie chodziło o ten aspekt ideowy. 
Ale szkoda, wolałabym chociażby słodycze. Czapka zupełnie do niczego, jeszcze ten kolor żarówa Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6701103 Napisano: 05.05.2020 16:07:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mamy czapka z Jeżyków, u mnie nawet czapki brak emotka . (chyba, że wciąż ślą wiadomości: wolałabym II stopień emotka ) Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6699953 Napisano: 29.04.2020 12:31:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Też się wpiszę - same porażki. Po mocnym marcu ten miesiąc to totalne zero (wygrany tylko jeden konkurs plastyczny). Na Góralki poszło już tyle zgłoszeń, a dalej nic.. Na Jeżyki nawet nie czekam, bo te moje zgłoszenia to dramat. Jeszcze zawaliłam jeden konkurs, źle przeczytałam regulamin i przepadła cenna nagroda - masakra emotka . Czekam na coś większego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6698519 Napisano: 22.04.2020 15:47:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
norweska20 napisał(a):

Góralki ....kolejny tydzień porażka....no ile można ...złość juz mam na ten konk  emotka

To samo, chyba pierdzielę już ten konkurs . Wysłałam już chyba z 10 zgłoszeń, z czego np. w tym tygodniu nagrodzili prawie takie samo zdjęcie jak moje już jakiś czas temu (oczywiście zupełnie zignorowane). Skończyły mi się już pomysły. Może trzymają na mnie nagrodę główną, tylko to by zmniejszyło moją irytację (oczywiście nie ma na co liczyć emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6698058 Napisano: 20.04.2020 22:56:26 w Czy informują/ informowali?
https://www.e-kon...metyki-bodyboom.html

Czy ktoś brał udział w tym konkursie i dostał jakąś informację o ewentualnej wygranej? Wyniki miały być do 10.04, strona działała jeszcze przez święta, teraz już zupełnie cisza na portalu. Na maile też nie odpisują...  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6696862 Napisano: 15.04.2020 12:39:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Góralki znowu wielkie nic, a któreś zgłoszenie już poszło! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6696600 Napisano: 14.04.2020 12:40:49 w PLAGIATY
anionimowo napisał(a):

superloser napisał(a):

2019
https://www.instagram.com/p/Bz-VrnPIFpN/?igshid=19g5zc7j8aw0s

2020https://www.konkurs.wafelkigoralki.pl/zwyciezcy

tydz2 ... trzecie od konca 

Ewidentnie plagiat, trzeba to zgłosić.
Zgłaszał ktoś?

Zgłosić można, ale czy to coś da? Nagroda wysłana, nie taka cenna, żeby ci z Góralek gdzieś to zgłaszali. 

W ogóle, ujęcie jest inne, więc może to po prostu przerobione zdjęcie tej pani.. Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6696592 Napisano: 14.04.2020 12:11:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może macie włączonego AdBlocka/jakiegoś mocnego antywirusa? U mnie wiele takich stron się blokowało przez AdBlocka właśnie, jak go wyłączyłam to wtedy działało.  Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6696302 Napisano: 12.04.2020 14:00:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Góralki, nagroda główna: jak zgłaszacie hasła konkursowe (dokończ zdanie: Z góralkami każdy stan to stan dobrej zabawy...) to kończycie zdanie, czyli wpisujecie hasełko małą literą czy zaczynacie nowe zdanie? Ja pisałabym z małej, skoro kończę zdanie, ale jak przyszła mi zwrotka z potwierdzeniem mojego hasła, to podane było bez tej pierwszej części zdania i wyglądało to jak niepełne wypowiedzenie. Nie wiem, czy ktoś zrozumie, co mam na myśli, ale może emotka Wyświetl w wątku >>
1 xxdesiree 0

kiedystobylo

#6695790 Napisano: 08.04.2020 21:25:49 w PLAGIATY
kreatia napisał(a):

kweilz to znana instagramerka i raczej nie ma na imię Magdalena  

Nie wiedziałam, dzięki  emotka . Jestem mocno zacofana w tym temacie. emotka  
A więc kradzież wizerunku, z takimi rzeczami powinno się pisać do właściciela zdjęcia.  Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

kiedystobylo

#6695788 Napisano: 08.04.2020 21:18:57 w PLAGIATY
onazielona86 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

bejca11 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

dzisiejsza wygrana góralki: https://www.konku...ey/2068/20200629.jpg
oryginał:
https://www.facebook.com/kweilz/photos/a.1340842936036913/2877473302373861/?type=3&theater

Coz za sprytna przerobka w photoshopie...

Serio??? Ludzie robią takie rzeczy dla wafelków ;( przecież tam jest wizerunek dziecka...  Żenada. ;/ 

Jakaś Magdalena J robi, ale na bank zaraz poleci z tego konkursu. Jestem zażenowana. Zastanawiam się ile takich plagiatów jest nagradzanych w konkursach w których nie publikują galerii. Na swoje zdjęcia, które umieszczam w konkursach chyba zacznę wstawiać znak wodny z imieniem i nazwiskiem... Skoro nie wstydzą się kraść takie zdjęcia, to na bank kradną też zdjęcia konkursowiczow

O masakra emotka  brak słów 

Szok... Ale może ta pani po prostu przerobiła na konkurs swoje stare zdjęcie? Też niefajne zachowanie, ale przynajmniej bez kradzieży wizerunku (i to dziecka!). Oby tak było... Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6695776 Napisano: 08.04.2020 20:24:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
melancholia napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

antylopia napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

antylopia napisał(a):

przeglądam sobie wybrane prace w godzinach i mam bardzo mieszane uczucia.
co sądzicie?

Mnie się podobają;) a czemu masz mieszane uczucia?


odniosłam wrażenie że głosują zwyciezcow

prace w godzinach

głosują zwycięzców

piszecie szyfrem  emotka

Też nic nie rozumiem emotka  jeśli chodzi o Góralki, to niestety mam ochotę trochę pomarudzić. Tyle myślałam nad zdjęciem, pomysłem, oświetleniem, a tu kicha. Wysyłała też siostra, swoją drogą bardzo fajne zdjęcie.  A zdjęcia, które wygrały naprawdę... niektóre są ani bez pomysłu, ani bez estetyki. Nikomu nie chcę umniejszać, po prostu się zastanawiam, czy w ogóle warto się męczyć i próbować raz jeszcze. Może wystarczy selfiak z góralkiem bo i tak losują? emotka

Pewnie znaczna większość uczestników myśli nad tymi samymi detalami i wydaje im się, że ich zgłoszenie jest super. I nawet jeśli jest, to organizator ma określoną liczbę nagród do rozdania i zawsze musi odrzucić jakąś ilość super zdjęć. Poza tym ciężko dyskutować o gustach. Jedna osoba doceni dobre światło, kompozycję. A inną urzeknie czyjś szczery i uroczy uśmiech, nawet jeśli zdjęcie jest złej jakości. Mi np. nie podobają się przesłodzone i nienaturalne zdjęcia, na których ludzie silą się na głupie, przerysowane miny. A w dodatku powtarzają po raz setny ten sam motyw, np. z rozkładaniem czegoś na podłodze. Dla mnie to jest nudne i mało oryginalne. Sto razy wolę, gdy ktoś zrobi zdjęcie od serca i pokaże na nim jakieś szczere emocje. Np. rodzinę uchwyconą w prawdziwej zabawie, a nie jakieś wyreżyserowane układanie dziecka po podłodze, żeby potem wycinać to i wklejać do kolejnych zdjęć. No, ale każdy ma swój gust emotka  Więc trochę naiwnie oczekiwać, że jury padnie na kolana z wrażenia tylko dlatego, że ktoś myślał nad zgłoszeniem i poświęcił na to trochę czasu. Bo tak robi każdy uczestnik. A jury ma po prostu wybrać kilka prac. Jakby wybrali Ciebie, to ktoś inny czułby się zawiedziony. 

W pełni się z tobą zgadzam, może zabrzmiałam zbyt... zazdrośnie i marudersko emotka . Też nie lubię takich na siłę wymyślanych i do bólu wystylizowanych zdjęć, ale tym się rządzą konkursy - trafisz w gust jury lub nie trafisz emotka . Dlatego się nie ,,załamuję", nie ,,poddaję" i dalej próbuję. Zabawy przy robieniu zdjęć było dużo, więc nie zaszkodzi zgłosić się jeszcze raz, choćbym miała wygrać zero emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0