Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kiedystobylo

kiedystobylo

#6788339 Napisano: 15.06.2021 07:43:11 w Wkurza mnie...
Powiem ze swojego doświadczenia: wygrałam duże nagrody ze swojego konta, gdzie mam ok. 100 znajomych, zdjęcie, posty (niekonkursowe) i jestem typowym użytkownikiem. Grałabym zawsze z tego konta, ale dobijają mnie potem podszepty znajomych (a najgorzej rodziny), która dowiaduje się o wygranej albo czyta i wyśmiewa moje teksty. 

Założyłam więc konto tylko pod konkursy. Mam tam swoje imię i nazwisko, również zdjęcie, kilku znajomych (na moim codziennym koncie jestem pod pseudonimem). Wciąż trochę wygrywam, ale gram raczej o drobiazgi - nagrody do 100, 200 zł. Większych mi się na tym koncie nie udało (to może być też oczywiście przypadek).  emotka  

Ogólnie znacznie lepiej idą mi kreatywne na fb czy instagramie. Promocyjne to natomiast dramat i wygrywam raz na ruski rok emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

kiedystobylo

#6788047 Napisano: 14.06.2021 08:58:16 w SZUKAM....
kerocna napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

Podpisywaliście jakiś protokół przy odbieraniu koców i kart z Milki? emotka  

Nie emotka , paczka przekazana od kuriera i można iść prosto na zakupy. A później odpocząć na kocyku  emotka

Dziękuję emotka  Taki jest plan.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6788035 Napisano: 14.06.2021 07:56:40 w SZUKAM....
Podpisywaliście jakiś protokół przy odbieraniu koców i kart z Milki? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6786960 Napisano: 09.06.2021 14:34:44 w moje dzisiejsze wygrane :)

kiedystobylo

#6786448 Napisano: 07.06.2021 20:13:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No dobra, rzucam zaklęcie mocy: "już chyba nigdy nic nie wygram. emotka ". Wielkie nagrody, przybywajcie! Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6786105 Napisano: 06.06.2021 13:07:43 w Paragony na trwające konkursy
Ma ktoś paragon Wawel? Zakup za 10 zł emotka . Płacę przelewem, doładowaniem online; wymiana za jakiś inny paragon wchodzi też w grę.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6786018 Napisano: 05.06.2021 18:13:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

Do kiedy Tymbark w Auchan miał informować? Jakoś taka niecierpliwa jestem, mimo, ze czuję porażkę po Hortex. Wolałbym mieć już to za sobą i przejść do czekania na inne wyniki. 

Do 10.06. Informacja jest zarówno w wątku 'na co czekamy', jak i w regulaminie.  emotka Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6784139 Napisano: 27.05.2021 09:16:21 w WC - rozmowy o wszystkim
Kochani, to mój pierwszy pełny konkursowy rok i właśnie zaczynają się drugie konkursowe wakacje. 

 Z uwagi na to, że w wakacje nie muszę przebywać w miejscu zamieszkania (miasto), bo pracuję przede wszystkim z komputerem, najczęściej jestem na wyjeździe/ w domu w górach, gdzie żaden kurier nie dojechał nigdy (u rodziców, więc granie na rodziców też odpada). 

Jak rozwiązujecie kwestie konkursowych przesyłek, kiedy jesteście na wakacjach? Znając jeszcze tę tendencję niektórych agencji do niewysyłania informacji o nadaniu przesyłki? W zeszłym roku o tydzień przedłużyłam pobyt w mieście, żeby zdążyła dojść Kiora (byli uprzejmi, bo zgodzili się wysłać numer paczki). Dużo fajnych konkursów teraz, a strach grać. Karlsbad nawet nie ma w regulaminie daty ostatecznej wysyłki. Jak sobie z tym radzicie? Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6782722 Napisano: 20.05.2021 18:25:58 w Wkurza mnie...
anaesth napisał(a):

Rzadko narzekam na Pocztę Polską, ale tym razem muszę. Polecony priorytet potrzebował 8 dni na dotarcie do agencji  emotka  Mam nadzieję, że nagroda mi nie przepadnie. Powinna decydować data stempla pocztowego.

Oj mnie też ten zapis w regulaminie zdenerwował (pewnie mówimy o tym samym konkursie...). Z naszą pocztą... jest stres.  : Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6782404 Napisano: 19.05.2021 15:04:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

I kolejne moje pytanie o Karlsbad dziś emotka . Gdzieś kiedyś mi się rzuciło w oczy na forum/ubzdurało, że w Karlsbadzie należy mieć zakup promocyjny z tego samego dnia, co zgłoszona odpowiedź konkursowa. Nie widzę jednak nic takiego w regulaminie ostatniego konkursu (Carrefour). Czy ktoś mógłby zweryfikować? 

Nie emotka  Może Ci chodzi o to po prostu, że ostatnio w Tesco ludzie mieli zupełnie inną datę niż zrobili zakup emotka

Rzeczywiście emotka . Zastawiałam się wtedy w czym problem i znalazłam sobie odpowiedź (a pewnie chodziło o datę wykluczoną z konkursu). Dzięki za odpowiedzi emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6782398 Napisano: 19.05.2021 14:56:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
I kolejne moje pytanie o Karlsbad dziś emotka . Gdzieś kiedyś mi się rzuciło w oczy na forum/ubzdurało, że w Karlsbadzie należy mieć zakup promocyjny z tego samego dnia, co zgłoszona odpowiedź konkursowa. Nie widzę jednak nic takiego w regulaminie ostatniego konkursu (Carrefour). Czy ktoś mógłby zweryfikować?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6782338 Napisano: 19.05.2021 12:00:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Karlsbad informuje o pozytywnej weryfikacji paragonów?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6780123 Napisano: 10.05.2021 08:34:55 w co chcielibyście wygrać?
margobb napisał(a):

leilani1 napisał(a):

rare85 napisał(a):

A ja niezmiennie.. chciałabym "wygrać" patent na wygrywanie emotka
zwłaszcza u Smolara emotka

 Mogę się podzielić swoim własnym patentem, dzięki któremu wygrałam cała furę rzeczy w opisówkach emotka (z samym tylko ubiegłym miesiącu trafiło mi się 35 nagród) emotka   Pisałam już tu kiedyś o nim: otóż pisząc tekst konkursowy, wplatam weń dużą ilość cytatów znanych osób tyczących się określonego tematu, po czym odnoszę się do rzeczonych cytatów, wyjaśniając jak moja własna opinia ma się do opinii owej sławnej osoby emotka Oto i tajemnica, dzięki której wygrywam w wielu konkursach (nie w Smolarze bo w tym nie biorę udziału - biorę udział praktycznie tylko w konkursach na Facebooku). Spróbuj tak właśnie pisać - powodzenia emotka Skoro mnie się udaje, to komuś innemu też powinno się udać emotka

Przy 160 znakach... na 100% się uda emotka  

W temacie:
Główną w kreatywnym emotka

Mam wrażenie, że konkursy na FB/Insta/YouTube to zupełnie inna bajka. I o ile w tych konkursach sobie radzę, to łatwiej mi zdobyć 1 główną nagrodę na FB (nawet bardzo cenną), niż jeden z 200 zestawów produktów w promocyjnych. To jest jakaś ściana. To co się sprawdzi tam, w ogóle nie podoba się agencjom w promocyjnych, nawet jeśli jest dużo znaków na odpowiedź. Wciąż nie mam patentu i nie wiem, jak się da mieć patent przy 160 znakach emotka emotka .  A w temacie: chętnie bym przygarnęła Nintendo z Kiory, ale Kiora mnie coś nie lubi.  Wyświetl w wątku >>
2 emi, iwona0103 0

kiedystobylo

#6779807 Napisano: 07.05.2021 17:54:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiem czy ktoś o to pytał: w Auchan można zagrać o 50 zł i o 100 tego samego dnia?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6778756 Napisano: 02.05.2021 11:54:58 w Czy informują/ informowali?
magie1982 napisał(a):

Myślicie, że ktoś z konkursu Belriso będzie dziś informował zwycięzców? emotka

Na fanpejdżu pisali, że do końca tego tygodnia poinformują, więc może będą się trzymać regulaminu. Gdzie wy macie pogodę na leżaki?  emotka Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6776825 Napisano: 21.04.2021 16:43:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Czy kiedykolwiek jeszcze coś wygram? Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6775653 Napisano: 15.04.2021 10:29:43 w Pomocy!!!!
Potrzebuję pomocy w związku z urzędem skarbowym, oczywiście w planach mam też telefon do urzędu, ale być może tutaj wypowie się ktoś z doświadczeniem. Oczywiście może być wiadomość prywatna. 

Sprzedałam wygraną przed upływem 6 miesięcy, gdyż niestety pandemia dała się we znaki. Oczywiście sprzedaż poniżej wartości regulaminowej i znacznie taniej niż rynkowa. Czy powinnam uiścić jakiś podatek? Pierwszy raz w życiu się rozliczam, i to na zero, gdyż jestem studentką. Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6775614 Napisano: 15.04.2021 08:50:08 w Paragony na trwające konkursy
Ja również kupię jeden paragon na Milkę Tesco. Płacę przelewem, może być też w rozliczeniu za inny paragon: Stokrotka, Kaufland, Rossman.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6774827 Napisano: 12.04.2021 09:05:47 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie zalew spamu od jakiegoś info@udanazabawa.pl. Mail wygląda jak konkursowy, tytuły też zwykle takie: ,, Wygrałeś!", "Gratulacje!". I odsyłacze do oszustw. Jaka agencja nas tak sprzedała, ciekawa jestem... Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

kiedystobylo

#6772307 Napisano: 26.03.2021 20:58:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy do loterii Hochland potrzebny jest paragon? Zgłosiłam kilka kodów z serków, które gdzieś kiedyś mąż kupił. Oczywiście paragon wywalił. Nie widziałam w regulaminie zapisu, ale wolę upewnić się teraz, niż po wygranej. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0