Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kiedystobylo

kiedystobylo

#6771570 Napisano: 23.03.2021 12:21:03 w SZUKAM....
Pytanie do kogoś, kto był kiedyś nagrodzony przez agencję Berry Project (obsługują przede wszystkim konki Media Expert). Znajomej wpadła nagroda, według regulaminu jakoś niedługo termin wysyłki, a ona chodzi normalnie do pracy i nie ma możliwości czekać cały dzień na kuriera. Dostawaliście powiadomienie o wysyłce/doręczeniu nagrody? Wiem że czasem bez żadnego info, nawet smsa kurierzy wpadają. Może być na priv  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6769190 Napisano: 11.03.2021 08:27:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Chyba nigdy nie trafię Scrabbli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6768947 Napisano: 10.03.2021 09:09:05 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

jokan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Zwrot za szampon  Nature Box- nijak nie można się wbić, o pólnocy limit wyczerpany.Coś nie halo z tymi zwrotami. Żeby ludzie za 12zł z paragonu z Hebe albo za 22 zł  z Selgrosa tak się zabijali? Siedzieli do północy? I nie można było wklepać? Od początku zwrotów? Paranoja jakaś- więcej na taką akcję nie dam się złapać.

tez to znam a dokładnie tą promocję. Albo w ogóle się formularz nie pojawia albo zanim się go wypełni jest już po zwrotach. Cztery razy próbowałam i no się nie da.

Wszystko się da. Formularz jest aktywny od północy przez około 2 minuty. Przedwczoraj (w trakcie owych 2 minut) byłam w stanie ogarnąć 2 zwroty - jeden po drugim. Oba przyjęte do weryfikacji.

to jakiś fart:), ja ostatnio jak chciałam to nie zdążyłam, minutę po północy wszystko poszło....

raczej mega fart - z czwartku na piątek oraz z piątku na sobotę trzeba się było wyrobić z wypełnianiem w mniej niż 40 sekund, mi się nie udało. O 00:01 - zwrotów już brak, za to z soboty na nd i z nd na poniedziałek w ogóle nie miałam formularza, nie pojawił się ani przed ani o północy emotka Więc nie wciskajcie tu bajek że da się dwa zwroty ogarnąć bo na własnej skórze przekonałam się że jest to niemożliwe.

Mi się też udało. Kopiowałam z karty obok, gdzie miałam już przygotowane dane. W pierwszej minucie już wszystko znikło, zdążyłam. Martwię się tylko że źle wpisałam jakieś dane, ale to już mój błąd - jeśli tak. Polecam kopiować i wklejać, najlepiej na szybkim komputerze.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6765824 Napisano: 19.02.2021 23:06:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
emotka Nie dość, że nic nie wygrywam, to jeszcze w ,,dopracowanym" zgłoszeniu puściłam takie cudeńko: zamiast ,,po prośbie", to ,,za potrzebą". emotka  Jestem naprawdę nieprzytomna.

A może akurat agencja nagrodzi, jak tę od ,,zapachu po zmarłym sąsiedzie" emotka Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6765657 Napisano: 19.02.2021 08:58:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ostatnie miesiące to taki dramat, że nie wiem czy jest dla mnie jeszcze miejsce w konkursowym świecie i pewnie nigdy już nic nie wygram emotka . Wyniki Comedy Central.....  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6765481 Napisano: 18.02.2021 10:30:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nikos napisał(a):

Co ostatnio było wysyłane przez epake Inpostem? Kojarzycie jakiś konkurs?

Przez epakę i kurierem inpost miałam bluzy Tic Tac emotka . Już jakiś czas temu, ale niektórym doszły jakoś w tym tygodniu jeszcze.  Wyświetl w wątku >>
1 nikos 0

kiedystobylo

#6765384 Napisano: 17.02.2021 16:05:56 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
agniehaha89 napisał(a):

halliday napisał(a):

Nestle Corn Flakes w żabce od dzisiaj, przez 2 tygodnie za 1,99zł, cena nie taka atrakcyjna, ale żabka prawie u każdego jest.

To jest malutka jednorazowa paczuszka. "Normalna" paczka ma 250g. Te małe paczuszki są też w stokrotce po 1,45 zł.

To chyba widać po podanej gramaturze. Dla kogoś kto kupuje jedynie pod loterię to chyba lepsze rozwiązanie, niż taka większa paczka. W Stokrotce są po 1,69, przynajmniej w moich emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6765348 Napisano: 17.02.2021 14:48:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Hebe paranoja - jedyne na co czekałam. Trzeba było jednak kręcić te filmiki.... Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6765280 Napisano: 17.02.2021 10:44:38 w Paragony na trwające konkursy
Wymienię mój paragon/y z któregoś ze sklepów tj. Kaufland, Lidl, Biedronka, Stokrotka (konkursy są chyba w pierwszych dwóch) na paragon Wedel Intermarche.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6765065 Napisano: 16.02.2021 10:04:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jestem absolutnie rozczarowana wynikami wszystkich konkursów, w których ostatnio brałam udział emotka  Byłam tak zadowolona z haseł (nadal uważam, że są świetne)... A tu nic, nawet najmniejszych nagród pocieszenia. Losie, zaskocz!  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6765039 Napisano: 15.02.2021 23:09:34 w Popraw sobie humor...
jokan napisał(a):

superloser napisał(a):

Sielski oj Sielski  emotka
 

aż poszłam poczytać te kreatywne akcje w kuchni i masz ci los, znalazłam taki odjechany tekst:

1. Kupić kurczaka sielskiego2. Ułożyć surowego kurczaka w widocznym miejscu
3. Przypomnieć żonie, że się ma dwie lewe ręce
4. Trzymać się strategii dwóch lewych rąk bez względu na reakcję żony
5. Cierpliwie czekać na "właściwą reakcję" żony
6. Zdawkowo rzucać podpowiedzi dając do zrozumienia, że wszystko jest na twojej głowie
7. Pochwalić siebie za inicjatywę, bo przecież to Ty odwaliłeś 7 z 8 punktów przepisu, a żona jak zwykle jeden.

Aż mi się przypomniał mój ulubiony typ odpowiedzi konkursowych - te o pilotach na męża. Za każdym razem mam wzdrygnięcie, jak coś takiego widzę w komentarzach konkursowych emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

kiedystobylo

#6764815 Napisano: 14.02.2021 23:03:36 w SZUKAM....
antylopia napisał(a):

gdzie widzieliście nutelle w promocyjnych opakowaniach?

Lidl i Kaufland emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6764799 Napisano: 14.02.2021 19:25:42 w SZUKAM....
danaaa napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

Szukam informacji: Wygrani z Rexony; czy po odesłaniu formularza na maila przychodzi jakieś potwierdzenie/zwrotka? emotka

Z reguły w smolarowych loteriach przychodziło, nie wiem jak to wygląda w tym przypadku (Unique One). 

U mnie nie było @.
Po wypełnieniu Formularza dla laureatów wyświetlił się komunikat: "Twoje dane zostały zapisane".
A jak ponownie weszłam w link z @ to jest komunikat: "Zgłoszenie zostało już uzupełnione". Zakładam, że dane zostały prawidłowo zarejestrowane  emotka

Loteria "UŻYWASZ, WYGRYWASZ!" to Smolar

Dzięki za odpowiedź emotka . Dostałam taki sam komunikat (a w sumie mama emotka  ), więc liczę że wszystko doszło.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6764777 Napisano: 14.02.2021 14:53:04 w SZUKAM....
Szukam informacji: Wygrani z Rexony; czy po odesłaniu formularza na maila przychodzi jakieś potwierdzenie/zwrotka? emotka

Z reguły w smolarowych loteriach przychodziło, nie wiem jak to wygląda w tym przypadku (Unique One).  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6764629 Napisano: 13.02.2021 08:33:50 w Czy informują/ informowali?
Comedy Central informowało za 3 etap? Powinny być wg regulaminu wyniki wczoraj na stronie, ale przysnęli.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6764468 Napisano: 11.02.2021 20:30:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
FBbeata7 napisał(a):

superloser napisał(a):

Tam nagradzaja "naklad pracy" 

Ja im bardziej  jestem zadowolona ze zgłoszenia, im bardziej  jest ono  dopracowane, tym bardziej nie wygrywam.Córka proponuje mi, aby pisać jak na maturze, używając słów kluczy: nazwy firmy,produktu, jakiś nowomodnych zwrotów, anglicyzmów(brr- na samą myśl się brzydzę, bo uwielbiam od lat prof.Miodka, wystąpiłam nawet w jego programie i nie potrafię pisać w polskim tekście: fun, cool albo swojsko: ,,zajefajne".Nie potrafię i już.Odwołania do lektur, literatury nie przynoszą skutku- wszak język reklamy to nie epika, liryka lub dramat.Ciężko coś stworzyć poza marnymi częstochowskimi rymami i to - z pomocą komputera.Ciekawe, co miał na myśli przedmówca(,,przedwpisywacz?"), twierdząc,że nagradzają nakład pracy.Jakiż to nakład pracy 360 znaków ułożyć zgrabnie po polsku,to są raptem 2-3 zdania.Jak się rozpisałam, to dużą część musiałam wyciąć, może skracanie tekstu  jest tym   sławetnym  nakładem pracy?Żeby nie było,że wpis  nie na temat-przedwczoraj, wczoraj i dziś nic nie wygrałam. nic , wielkie zero, ciśnie się słówko: ,,null"- ach wybacz profesorze.Karniaki sio!

Przedmówca zapewne odnosił się do zapisu w regulaminie, tam pisali czym się sugerują przy wyborze. Jak wiadomo nijak się to ma do rzeczywistych preferencji komisji. emotka  I zgadzam się: trudno oceniać nakład pracy przy tekście ograniczonym do 360 znaków, przy tym jak pewnie 80 procent tekstów jest rymowanych, więc teoretycznie każdy się wysilił. PS: Być może to jakieś problemy sprzętowe albo pośpiech, ale profesor Miodek doceniłby też na pewno poprawne spacje między znakami interpunkcyjnymi - a więc zawsze po znaku, nigdy przed. Ładniej wygląda, lepiej się czyta. (Proszę nie odczytuj tego jako uszczypliwość, piszę jak purystka do purystki emotka ). 

W temacie: boję się, że piniata Kinder będzie ostatnią nagrodą w moim życiu. Niech w końcu wpadnie coś sensownego! Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

kiedystobylo

#6764250 Napisano: 10.02.2021 22:19:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jestem taka zadowolona ze swojego zgłoszenia na BIC, 
więc pewnie wygram tam okrągłe NIC...  XD

(grudzień, styczeń, luty - konkursowy dramat) Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6764235 Napisano: 10.02.2021 21:34:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malmika napisał(a):

Czy z Kinder karnawał albo z BIC Hebe przychodzi jakaś zwrotka na maila? Czy tylko potwierdzenie na stronie? emotka  

Z Kinder też nie przychodzą zwrotki.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6764038 Napisano: 10.02.2021 09:05:57 w Avanti
harnas napisał(a):


to on ma jeszcze plagiat na koncie?

To sytuacja z tego lata - konkurs chyba majonezu kieleckiego, gdzie trzeba było dodać przepis na danie i krótko uzasadnić. Skopiował z czyjegoś bloga przepis, napisał do tego rymowankę i wygrał główną nagrodę (Thermomix). Z przepisu nie usunął nawet hiperłączy, a potem wykłócał się prawnie w komentarzach. Nagrodę z dumą rozpakowywał na fanpejdżu, słuchając jęków swojej publiki.  Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6764035 Napisano: 10.02.2021 09:00:02 w Avanti
superloser napisał(a):

joan napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Ninja? Słabe nagrody, takie to chyba przeciętny konkursowicz wygrywa. Chyba na łożu śmierci muszę moje protokoły odbioru poskanować i opublikować  emotka , choć oczywiście są i lepsi emotka


Szczególnie papiery od Streamline za moje zestawy past i mydeł -> niech wieść gminna niesie, że zmarła dbała o higienę! emotka

BTW -> ludzie po kilka samochodów wygrywają i bóg-wie-co-jeszcze, a parcia na szkło nie mają żadnego. Co jest z tymi ninjami nie tak? emotka Jak mawia moja znajoma spoza świata konków: "Pieniądze lubią ciszę." emotka

A próżność publikę...

Rozumiem, że każdy szuka swojego miejsca, pomysłu na siebie. Ninja znalazł sobie ,,niszę", która ma być po prostu źródłem dodatkowego zarobku (jeszcze coś ponad kasę ze sprzedaży konkursowego szmelu). Atencja na pewno dodatkowo łechcze dumę, bo to przecież bardzo miłe słuchać gratulacji i jęków zazdrości. Prowadzenie takiego fanpeja ma jednak zasadniczy minus - konkursami trzeba zacząć się dzielić, a to przecież dla niego kompletnie nielogiczne. A jeszcze by pasowało podzielić się radami - zauważcie w jak enigmatyczny sposób to robi! Przeglądanie jego strony dało mi z 10 procent tego, co jestem w stanie wywnioskować sama. Jego oddana publika może coś nowego podłapała, jednak nie tyle, by się załapać na coś lepszego niż skarpety i okazjonalnie głośnik. Dziwi mnie więc to kółko adoracji, które się wokół niego wytworzyło, a jego ,,brandzlowanie" się nagrodami i opijanie sukcesów wywołuje u mnie mocny grymas zażenowania. Zwłaszcza po akcji z plagiatem.  Wyświetl w wątku >>