Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kiedystobylo

kiedystobylo

#6763554 Napisano: 08.02.2021 09:23:38 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Po jakim czasie od wygranej i przesłania danych do Kinder dostawaliście info o wysyłce nagrody (ewentualnie przyjęciu danych)? emotka

Tyle się natrudziłam, żeby wygrać, a teraz mam paranoję, że dane nie dotarły (jak kilku osobom tutaj...).  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6763491 Napisano: 07.02.2021 14:21:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

Czy wysyłaliście te same paragony na konkurs z piniatami i konkurs Kinder Pingui?  emotka

Tak emotka

Dzięki za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6763489 Napisano: 07.02.2021 14:01:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wysyłaliście te same paragony na konkurs z piniatami i konkurs Kinder Pingui? emotka Wyświetl w wątku >>
1 FBilona 0

kiedystobylo

#6763314 Napisano: 05.02.2021 16:31:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
W końcu piniata po wielu próbachemotka Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6760973 Napisano: 26.01.2021 09:07:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Koniec miesiąca, zero wygranych, zero straconych kilogramów. Czego? Bo ciągle wpie***am Kinderki! Za chwilę zaczną się chipsy.... Wyświetl w wątku >>
2 reniii, inska 0

kiedystobylo

#6760861 Napisano: 25.01.2021 15:19:19 w Wygraj mi / Wygram za...
Szukam jakiejś wskazówki w kwestii Kinder, musi być jakiś sposób emotka . Odwdzięczę się jakimś fajnym paragonem.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6760345 Napisano: 22.01.2021 13:46:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
anaesth napisał(a):

Chciałabym, żeby Smolar debatując (ponoć dzisiaj) nad konkursem Zozoli ciepło pomyślał o moim zgłoszeniu. Napracowałam się i fajnie by było, gdyby w końcu ktoś docenił moje starania  emotka  Może w końcu spełni się marzenie i wygram Nintendo? Niech magia tego wątku pomoże  emotka

Mam identyczne konkursowe marzenie, z tym że... Nie grałam w Zozolach emotka . Czekam więc na jakiś konkurs z wieloma Nintendo do wygrania.  Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6760050 Napisano: 21.01.2021 12:39:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
soulfly napisał(a):

Skuteczne granie jest super,dodatkowo tutaj jest wielu fajnych ludzi.No zwykle sprzedasz jest na sztuki,ale jesli potrzebujesz moge Ci sprzedać zegarek na części. 

Nikt nie lubi polonistów (nie dziwię się), ale ten błąd to chyba już tak tylko żeby rozzłościć do czerwoności emotka Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6759380 Napisano: 18.01.2021 19:30:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Na plecaku mi nie zależało, ale to jest aż niewyobrażalne żeby na 500 plecaków nie załapać się naprawdę dopracowanym zgłoszeniem.... Przy tak drogim zakupie promocyjnym! Zawsze w takich momentach się szczypię, że podałam błędnego maila, ale chyba po prostu czas wziąć duży oddech i zrobić sobie przerwę od konkursowania. W styczniu wpadło równe zero i chociaż nie grałam wiele, odechciewa się. 

Nie wiem co może być w takich konkursach nagradzane. Moja proza się nigdy w promocyjnych nie podobała. Zaczęłam pisać wiersze i coś wpadło. Kurde: zawsze z pomysłem, dograne rymy i akcenty. Jak czytam niektóre konkursowe rymowanki to aż mnie mrozi - tak ciężkie i niedopasowane rytmicznie są. Nie wspomnę o rymach częstochowskich. Mam nadzieję, że chociaż te nagradzane teksty są tak błyskotliwe i dobrze napisane, że by mi kopara opadła. Ale czy mamy tutaj samych Tuwimów? Wątpię. A prawie każdy (tylko nie ja) wygrywa!  Wyświetl w wątku >>
0 1 pikantna

kiedystobylo

#6759269 Napisano: 18.01.2021 15:06:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
To jakieś żarty, nawet plecaka emotka . Chyba się wypaliłam.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6758820 Napisano: 15.01.2021 19:44:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wkurzają mnie te piniaty. Chcę wygrać dla siebie, bo uwielbiam te słodycze. Teraz nie jem, bo dieta, ale z wygranej piniaty to bym zjadła,  to co innego (wygrane nie tuczy, za to tuczy kupione na konkurs emotka ). Ale nie wygrywam. emotka  Więc nie zjem.  Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

kiedystobylo

#6758568 Napisano: 14.01.2021 19:45:31 w NA CO CZEKAMY?
Monika11 napisał(a):

atanerka napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Johnnie Walker- 14 stycznia wybór + 2 dni robocze - wyniki najpóźniej 18 stycznia ( nie 16 .01)

Na ich stronie inf.
Wyniki zostaną ogłoszone
do 21.01.2021 na stronie:
https://www.facebook.com/HouseOfWalkers

oo to jeszcze inaczej niż regulamin mówi

A nie myślicie, że może chodzić o oficjalne udostępnienie wyników? Maile może pójdą wcześniej... Głupio tak się rozjeżdżać z regulaminem. Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6758160 Napisano: 13.01.2021 14:49:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misialala79 napisał(a):

Cześć  emotka . W captain jack, trzeba kupić trzy piwa? 

Od kiedy trudniej jest przeczytać opis/regulamin niż sklecić posta? emotka  3. Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6757957 Napisano: 12.01.2021 21:24:39 w WC - rozmowy o wszystkim
bezaczek7 napisał(a):

Wypadaja mi wlosy od paru tygodni. Czas dzialac. Kupilam serum Radical i szampon Dermena, do lykania Maxi krzem. Dopiero zaczynam. Macie jakies prywatne doswiadczenia, poza badaniami, na co zwrocic uwage, co warto jesc, jakies smarowidla czy cos? Tak na wzmocnienie. Na stres nie mam na teraz wplywu. Jest jak jest. Konkursy nie pomagaja  emotka   w internecie rozne rzeczy wypisuja i wiem, ze na kazdego dziala co innego. Szukam punktu zaczepienia.

Dużo przeszłam z moimi włosami, a bardzo lubię o nie dbać. Jak miałam problemy z wypadaniem to przede wszystkim dbałam o nie od środka. Co nie zmienia faktu, że dobry szampon to podstawa. Dermena jest ok - możesz szampon pienić przed nałożeniem, będzie delikatniejszy i tym samym mniej agresywny dla skóry głowy. Dobrze pić kleik z siemienia lnianego, albo sobie mielić i dodawać do owsianki, na chleb, jakkolwiek emotka . Bardzo pomaga na wypadanie. Dobry jest też olejek rycynowy nakładany na skórę głowy, tylko najlepiej go połączyć z innym olejkiem (np. zwykłym kokosowym). Koniecznie po myciu i potem umyć jeszcze raz (ze 2 godziny potrzymać). Można pić pokrzywę i skrzyp. Powodzenia emotka . Wybrać jedną, dwie metody i być konsekwentną a na pewno będą efekty. Serum Radical jest fajne.  Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

kiedystobylo

#6756823 Napisano: 07.01.2021 19:21:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
suziii napisał(a):

uleczkaa napisał(a):

Takie piękne opowiadanie do Biedrony wysłałam. Elokwente, zabawne, niekonwencjonalne. I nic. Widocznie przedobrzyłam...

Nie tylko Ty  Ja byłam pewna, że moje opowiadanie wygra, tym bardziej, że już raz ono wygrało kilka lat temu.. Napisałam jeszcze na Męża i też nic.. Pocieszam się, że było baaaardzo dużo zgłoszeń emotka

Hmm, to może dlatego właśnie nie wygrało? 

W temacie: nic... Chcę piniatę! Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6756560 Napisano: 06.01.2021 18:24:06 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
fiona25 napisał(a):

[quote=

magdalena_g napisał(a):

czy ktoś jeszcze czeka na bluzy z TicTac? U mnie mail przed świętami o wysyłce i do dziś nie doszły 

magdalena_g] czy ktoś jeszcze czeka na bluzy z TicTac? U mnie mail przed świętami o wysyłce i do dziś nie doszły 

Z czwartego etapu dostałam dzień przed wigilią - podobnie jak koleżanki wylosowane w 5 i 7 etapie , czekam jeszcze na te z przedostatniego tygodnia.

Ja czekam, nie pamiętam który etap, ale wygrane dawno. Mam info o przygotowywaniu przesyłki, ale nic się z nią odtąd nie działo.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6753272 Napisano: 18.12.2020 11:00:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej, czy podawaliście te wszystkie dane do Develey? Czy ktoś nie podał np. peselu i uzyskał nagrodę? Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6753267 Napisano: 18.12.2020 10:50:11 w Kupię...
Odkupię kod na STEAM;) Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6753090 Napisano: 17.12.2020 13:59:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie też jeden bon Develey, miło emotka . Zgłoszenie z ostatniego dnia promocji.  Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6752882 Napisano: 16.12.2020 19:40:26 w Paragony na trwające konkursy
Paragon ABC, komuś zbywa? Wyświetl w wątku >>
0 0