Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kiedystobylo

kiedystobylo

#6752293 Napisano: 15.12.2020 11:13:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Co z tym Smolarem. Nigdy nic się nie udaje. A tekst był tak autentycznie dobry, że jestem w mocnym szoku, że znowu nic. Konkurencja duża, oczywiście, ale niektórzy po kilka razy wygrywają... Jaki jest ten patent? Humor? Nie. Patos? Nie. Rymy częstochowskie (brrr)? Nie. Pomysł? W żadnym promocyjnym jeszcze pomysł nic mi nie pomógł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6752291 Napisano: 15.12.2020 11:10:51 w SZUKAM....
agusiac87 napisał(a):

szukam info jak z pliku pdf zrobić jpg lub png?

wpisz w google np. ,,pdf to jpg converter" i otwórz którąś ze stron, tam wgrywa się plik pdf i po chwili można pobrać w innym formacie emotka   Wyświetl w wątku >>
1 agusiac87 0

kiedystobylo

#6750990 Napisano: 09.12.2020 18:47:18 w Konkursy firm tytoniowych
Kupię niedrogo 2 kody Camel lub wymienię na paragon konkursowy.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

kiedystobylo

#6750292 Napisano: 07.12.2020 13:03:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dno, chyba już nigdy nic nie wygram. Jeszcze w Lusette musiał wygrać ktoś o takich samych inicjałach, a człowiek siedzi jak na szpilkach i czeka na maila, który oczywiście już nie dojdzie. 

Powodzenia dla innych, ja się już chyba wyczerpuję. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6750005 Napisano: 05.12.2020 19:54:09 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

kalinea napisał(a):

Wkurza mnie ze sklecilam fajne hasełko na konkurs Parodontax tylko ze pasty do zębów w domu mam polowe łazienki a Parodontaxu i tak nikt w domu nie używa  emotka

zapewne wiele osób potrzebujących chętnie przyjmie. wystarczy gdzieś ogłosić, miast się wkurzać

Albo przekazać na zbiórki dla osób starszych, które często mają problem z krwawiącymi dziąsłami. Można sprawdzić w internecie gdzie organizowane są takie zbiórki, ale w większości na pewno teraz przed świętami jest tego dużo.  Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6749691 Napisano: 04.12.2020 09:49:49 w Czy informują/ informowali?
Czy Lusette informuje przed/od razu po dodaniu na stronę inicjałów? Bo widzę się na liście, ale może to być przykry zbieg okoliczności.  Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

kiedystobylo

#6749461 Napisano: 03.12.2020 11:29:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ten kaszaniasty początek miesiąca uratuje tylko porządna nagroda...  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6749099 Napisano: 02.12.2020 08:26:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak rozumiecie zapis w tym konkursie: "Wyrażaj siebie! Sięgaj po marzenia", jakoby nie można było reklamować innych marek niż Loreal. Czy w takim razie, jeżeli moje marzenie wymaga podania marki (nie kosmetyku) to łapię się na dyskwalifikację? Zawsze mam problem z tego typu zapisami... Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6748824 Napisano: 01.12.2020 12:16:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bluszczowelove napisał(a):

anialistopad napisał(a):

darog napisał(a):

helcia85 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Colgate wysyłało do wszystkich o tym samym czasie?

podpinam się pod pytanie. Już pozamiatane emotka  ?

No tragedia. 6 zgłoszeń ZERO nagrody...

Ja 3 zgłoszenia i też 0. Było do przewidzenia, ze u nich nie wygram. 

No i mojego marzenia nie spełnią emotka  z ciekawości jakie wy mieliście? Może ktoś chce się podzielić swoim? ja napisałam o mojej wymarzonej kuchni... pewnie za "zwykłe" jak na konkurs emotka  

Ja opisałam bardzo nietypowe marzenia, a i tak - kiszka. Wszystko pewnie tyczy się tego: w jaki sposób. Co mnie tknęło prozą do nich pisać??? Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6748212 Napisano: 28.11.2020 22:01:53 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
anaesth napisał(a):

basiag napisał(a):

gdzie kupię Mosso ?

Carrefour, tylko przykładowo w moim te produkty nie leżą przy majonezach, a na dziale z lokalną żywnością, czy coś w ten deseń emotka

Są również w Stokrotkach od niedawna. Obok majonezów i na dodatkowych standach świątecznych emotka Wyświetl w wątku >>
1 basiag 0

kiedystobylo

#6747479 Napisano: 25.11.2020 18:50:34 w Paragony na trwające konkursy
Kupię jeden/dwa paragony Lusette. Mogę też wymienić na coś ze Stokrotki lub Biedronki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6746869 Napisano: 24.11.2020 08:02:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co kupowaliście na konkurs Kiory w Leclercu (Disney), żeby było dobrze opisane na paragonie (i w miarę tanio wychodziło)? Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6746540 Napisano: 23.11.2020 09:11:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie też 500 zł do Allegro z Parkuj z IKO emotka . W końcu jakaś sensowna nagroda po tylu miesiącach suszy.  Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6746251 Napisano: 21.11.2020 09:58:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Totalna załamka, życiowa i konkursowa. Tak dużo mam na głowie w tym roku i tyle stresu.. Wygrane dawały jakieś poczucie spełnienia, a jak ich nie ma - czuję, że tylko tracę mnóstwo czasu. Ostatnie paragony i... przerwa? (iPad i Nintendo z listy konkursowych marzeń odpływają sprzed nosa, czas chyba zaoszczędzić i kupić).  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6745550 Napisano: 19.11.2020 11:11:34 w Czy informują/ informowali?
Czy Winiary z kimś już się kontaktowało prywatnie? Jestem ciekawa cóż tam wygrałam. Pewnie II stopień, ale nadzieja umiera ostatnia emotka Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6745392 Napisano: 18.11.2020 18:39:42 w Wkurza mnie...
vazzz napisał(a):

takaja86 napisał(a):

vazzz napisał(a):

Wczoraj rano nadałam paczkę w Paczkomacie a dziś w śledzeniu pojawił się status: Zagubiono. Kiedyś miałam sytuację, że przy nadaniu otworzyła mi się skrytka w której była czyjaś paczka. Zadzwoniłam na Infolinię i mieli się tym zająć. Być może teraz było tak samo z tą tylko różnicą, że moją paczkę ktoś sobie po prostu wyjął i przywłaszczył ;/

Ja mialam niedawno do odebrania paczki w multiskrytce, maz odbierał i wziął 3 paczki nie wiedząc ze mialy byc dwie. Paczke przywiozl do domu, zadnego telefonu adresu nic na niej nie bylo tylko naklejka empik. Od razu zadzwoniłam do empika i mowie jaka sprawa i Pani kazala mi odesłać paczke na mój koszt, powiedzialam ze tego nie zrobię bo paczka znalazła się u mnie nie z mojej winy ja to zgłosiłam troszczac sie o to ze gdzies tam pewnie ktos na ta paczke czeka. Po kilku dniach ponownie skontaktowal sie ze mną empik ja oczywiście od początku mowilam ze mogą wyslac do mnie kuriera po ta paczke ostatecznie stanęło na tym ze paczke odesłałam ale koszta pokrył empik. Pierwszy raz mialam taka sytuacje ale dziwi mnie ze kurier włożył ta paczke tam gdzie mu się podobalo. Ja duzo zamawiam do paczkomatu a maz nigdy nie pyta ile ma być paczek tylko jadąc z pracy odbiera i tyle. Chcialam zrobic komuś przysługę zglaszajac sprawę to jeszcze usłyszałam ze ja zabrałam komuś paczke przez pomyłkę. A to kurier włożył paczke do skrytki z moimi przez pomyłkę wlasnie

No widzisz w takiej sytuacji trzeba wykonać ileś tam kroków na które człowiek nawet nie ma ochoty. Bo tracisz swój czas, pieniądze, energię etc. Na mojej paczce był i nr telefonu i mail, więc ktoś gdyby chciał to by się ze mną skontaktował. W środku była książka za 20zł także nie wiem czy znajdzie się na nią amator. Teraz trzeba pisać reklamacje, kontaktować się z kupującym, wystąpić do Allegro o zwrot prowizji i czekać na kasę od Inpostu i Allegro a ja mam ostatnio tyle na głowie, że absolutnie nic z tych rzeczy nie chce mi się robić ;/

Ja miałam ostatnio taką sytuację: kiedy odbierałam paczkę, jednocześnie przy paczkomacie działał kurier. Gdy otworzyła się moja skrytka kurier wsadził tam inną paczkę, a ja poszłam do skrytki obok, która się otworzyła i wzięłam paczkę kogoś innego. Na szczęście przeczytałam dane przesyłki... Bo ja bym wylądowała z czyjąś paczką, a ktoś z dwiema (w tym moją...). Wyświetl w wątku >>
1 vazzz 0

kiedystobylo

#6743987 Napisano: 13.11.2020 16:18:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jak przed wakacjami było solidnie, tak teraz dno. Człowiek przestaje wierzyć, że cokolwiek wygra...

(No chyba że keczupy i dwudziestą bluzę z wielkim logo producenta na przedzie emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6743602 Napisano: 12.11.2020 16:29:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
Przed chwilą bluzy tic tac, zgłoszone od niechcenia na znaleziony jeden paragon. Będą grzały zimą. emotka Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6743433 Napisano: 11.11.2020 23:53:37 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Była już wysyłka past Elmex/Meridol z konkursu z Drogerii Natura? Wyświetl w wątku >>
0 0