Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kiedystobylo

kiedystobylo

#6729290 Napisano: 15.09.2020 19:15:13 w Czy informują/ informowali?
Czy ktoś wygrał u Kiory (Disney) coś innego, niż zestawy Lego? Łudzę się, że tabletów i telefonu jeszcze nie informowali, chociaż szanse są nikłe. Możecie prywatnie. Zniosę porażkę i zapiszę się na kurs rysunku  emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

kiedystobylo

#6728969 Napisano: 14.09.2020 20:21:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Czyżby Kiora partiami informowała? Oby emotka . Tak na nich liczyłam...

(Dziwna godzina na maile w ogóle emotka ) Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

kiedystobylo

#6728817 Napisano: 14.09.2020 13:19:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kejm napisał(a):

U mnie Tolpa o 10.57

U mnie 11.42.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

kiedystobylo

#6728400 Napisano: 11.09.2020 11:04:19 w co chcielibyście wygrać?
anaesth napisał(a):

- iPhone z Heinz
- iPhone z T-mobile
- iPhone z Cheetos
- iPhone z Haribo
- Samsung u Kiory

Wystarczy jeden z wymienionych emotka

Samsunga z Kiory biorę ja emotka . Resztę zostawiam dla was. No dooobra, z Kiory może być też tablet . Byle nie LEGO, bo to się tylko mąż będzie cieszył.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6728304 Napisano: 10.09.2020 19:57:44 w Konkursy firm tytoniowych
anialistopad napisał(a):

ilona162 napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

patrosskorap napisał(a):

Cześć;

Wiecie może coś więcej o przypadkach wygranej w Vype, https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-zakaz-sprzeda-y-papieros-w-mentolowych-2020-zakaz-mentoli-18.html lub jego poprzedniku, który trwał bodajże, o ile dobrze pamiętam, do 1.05 lub 1.06?
Obecnie dzienne po 250 PLN, główna 10 000 PLN, ale ani widu ani słychu o tym, żeby ktokolwiek cokolwiek wygrał, a seria konkursowa trwa drugi, trzeci miesiąc?

Ja i mąż braliśmy raz udział, ale nie udało się ani dziennej, ani głównej. Strona jest słabo czytelna i dodatkowo trzeba się logować (ale jest to strasznie niejasne - nie wiem w końcu, czy byliśmy zalogowani, czy nie). Szkoda że nie publikują wyników, bo to na razie wygląda jak wydmuszka. Nagrody podejrzanie cenne - ja grałam o zestaw graficzny za 20000. 

też bralam udział w obu edycjach, i tez nie wiem nic o wynikach

Były wyniki na emaila wczoraj . Oczywiście nic nie wygrałam. 

Dostałaś maila z wynikami od masz wybór.pl? Za który etap? Do mnie nic nigdy nie dotarło.  Wyświetl w wątku >>
1 dante84 0

kiedystobylo

#6728284 Napisano: 10.09.2020 18:08:40 w Czy informują/ informowali?
pikawka napisał(a):

Myślicie, że Tołpa jeszcze dziś będzie?  Chyba trochę już późno.... emotka

Kurcze, późno... A nagród sporo emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

kiedystobylo

#6728190 Napisano: 10.09.2020 12:38:39 w WC - rozmowy o wszystkim
pikawka napisał(a):

jokan napisał(a):

pikawka napisał(a):

Co z tymi wynikami  emotka  czekam i czekam...no rzućcie dziś coś  emotka

kabanosami mogą rzucić emotka


Tak i tolpe i disneya niech dadzą emotka

Tołpa jest do dzisiaj, ale już Disney ma czas na poinformowanie do 18.09 dopiero emotka . Jutro dopiero posiedzenie komisji.  Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6728170 Napisano: 10.09.2020 12:07:15 w co chcielibyście wygrać?
Ja celuję w tym roku w dobry tablet z rysikiem (dokupiłabym klawiaturę i nosiła zamiast laptopa). Przydałby się też fajny smartfon, ale nie aż tak wypasiony, bo taki sprzedam od razu. emotka No i Nintendo Switch, żeby w końcu przejść Zeldę i odstresować się trochę przy Animal Crossing. Szkoda, że nie ma aktualnie żadnego konkursu z tą konsolą (oczywiście tego koralowskiego tanecznego nie liczę emotka ).  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6726875 Napisano: 04.09.2020 13:43:51 w Smolar
Myślicie, że są jakieś szanse na rezerwy i dodatkowe losowania z Zozoli (3 szanse na raz?). Tyle paragonów wklepanych, a tylko raz 5 dyszek do Ps Store wpadło. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6726485 Napisano: 03.09.2020 08:20:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

anaesth napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

Siedzę i bazgram na konkurs Kiory i... Narysowałam Baby Yodę. Dopiero potem puknęłam się w czoło, że Mandalorian to nie konkretnie ,,bajka Disneya", chociaż jak najbardziej postać jest zawłaszczona przez Disney. 

Uznalibyście? emotka

Mój mąż - wielki fan Gwiezdnych Wojen, mówi, że uznałby emotka
Powiem tak: ja na konkurs "napisz zabawną rymowankę o ulubionej postaci Disneya" napisałam o Yodzie i wygrałam całe zero. Albo nie lubią tego uniwersum, albo nie znają, albo nie zrozumieli, co chciałam przekazać dobierając w niej takie, a nie inne słowa emotka

A jak to wygląda w praktyce? Te konkursy to są raczej dla dzieci czy dorosłych tzn. Czy dziecko też ma szansę i wygrywa w ich konkach? Moja 6 latka narysowała 2 rysunki ale wiadomo w starciu z dorosłym czy starszym dzieckiem nie ma szans a miejsca na wiek w formularzu nie było...... 

W formularzu była opcja zaznaczenia czy jest się osobą pełnoletnią, czy niepełnoletnią. Myślę, że nagradzają trochę dzieci i trochę dorosłych. 
Myślę też, że po pracy widać, że jest autorstwa młodszego czy starszego dziecka (z reguły). emotka  Więc nikt nie powinien obstawiać od razu, że wszystkie rysunki robił powiedzmy 12-latek i oceniać pod tym kątem.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6726456 Napisano: 02.09.2020 22:49:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

Siedzę i bazgram na konkurs Kiory i... Narysowałam Baby Yodę. Dopiero potem puknęłam się w czoło, że Mandalorian to nie konkretnie ,,bajka Disneya", chociaż jak najbardziej postać jest zawłaszczona przez Disney. 

Uznalibyście? emotka

Mój mąż - wielki fan Gwiezdnych Wojen, mówi, że uznałby emotka
Powiem tak: ja na konkurs "napisz zabawną rymowankę o ulubionej postaci Disneya" napisałam o Yodzie i wygrałam całe zero. Albo nie lubią tego uniwersum, albo nie znają, albo nie zrozumieli, co chciałam przekazać dobierając w niej takie, a nie inne słowa emotka

Dzięki za odpowiedź emotka . Piątka dla męża. 
No i waham się, bo może uniwersum nie znają i nie rozumieją, ale kurcze... Na rysunku to pal licho, każdy zrozumie. Gorzej jeśli mają uraz i wstręt, albo - no właśnie... Regulamin. No nic, na szybko rysuję Mufasę. Jeśli nie wyjdzie tak piękny jak Bejbiś Yoda, to ryzykuję. :d Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6726453 Napisano: 02.09.2020 22:34:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Siedzę i bazgram na konkurs Kiory i... Narysowałam Baby Yodę. Dopiero potem puknęłam się w czoło, że Mandalorian to nie konkretnie ,,bajka Disneya", chociaż jak najbardziej postać jest zawłaszczona przez Disney. 

Uznalibyście? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6726451 Napisano: 02.09.2020 22:11:19 w Paragony na trwające konkursy
Kiora Kaufland? Czy ma ktoś na szybko? ;( Nadzieja umiera ostatnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6725985 Napisano: 01.09.2020 10:01:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wrzesień przywitała smutna pomarańczka emotka . Oby było lepiej niż w sierpniu! Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6725841 Napisano: 31.08.2020 17:53:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Tołpa Hebe

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-opowiedz-nam-o-swojej-wakacyjnej-przygodzie-hebe.html
Czy ktoś może wie, czy w tym konkursie potrzebne są dwa osobne paragony, czy wystarczy jeden z dwoma produktami?
Mam kupione już dawno i byłam niemal pewna, że w regulaminie na początku były dwa kosmetyki, a nie dwa paragony?

Kupowałam na początku na dwa paragony, specjalnie rozłożyłam zakupy, więc chyba taki zapis musiał być już na wstępie. emotka

Możliwe, ja dostałam paragon na urodziny, więc przeboleję. Co jest najtańszą opcją?

Przepraszam, nie zauważyłam, że już ktoś wcześniej dokładnie odpowiedział na pytanie. A co do cen: ja kupowałam maseczki z serii Dermo, po 7 zł z kawałkiem. emotka Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6725839 Napisano: 31.08.2020 17:48:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Tołpa Hebe

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-opowiedz-nam-o-swojej-wakacyjnej-przygodzie-hebe.html
Czy ktoś może wie, czy w tym konkursie potrzebne są dwa osobne paragony, czy wystarczy jeden z dwoma produktami?
Mam kupione już dawno i byłam niemal pewna, że w regulaminie na początku były dwa kosmetyki, a nie dwa paragony?

Kupowałam na początku na dwa paragony, specjalnie rozłożyłam zakupy, więc chyba taki zapis musiał być już na wstępie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6725813 Napisano: 31.08.2020 17:03:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
,,Wygraj muzyczne nagrody" - spadł mi w spadku przypadkowy paragon na sam koniec konkursu. Mam pytanie dla tych, co wygrali. Jury zna stare przeboje? emotka  Czy tylko nowinki? Muzycznie jestem w latach 80' emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6725582 Napisano: 30.08.2020 18:08:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

Kiora Kaufland: zakup za 15 złotych i oczywiście produkty kiepsko opisane. Blok, plastelina; ani słowa ,,Disney". Też tak macie, czy to zależy od Kaufa? 


Możesz pójść do POK i tam dostaniesz taki jakby wydruk podglądu paragonu - możesz powiedzieć, że chodzi o konkurs, ale dadzą bez niczego. I na tym wydruku będziesz miała długie nazwy produktów. Tylko uwaga! Jedyny numer, po którym przypiszesz to do swojego paragonu, to numer systemowy z dołu, nie ten obok daty. Aczkolwiek ja bym chyba sobie głowy nie zawracała, bo Kiora to chyba w porzo agencja, a druga sprawa, że sami to mogą sprawdzić poprzez POK.

Dzięki - to mi się przyda na przyszłość. Zakupy niestety zrobiłam w drodze z wakacji, 200 km od mojego miasta, więc już faktycznie nie będę głowy zawracać.   Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

kiedystobylo

#6725575 Napisano: 30.08.2020 17:10:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kiora Kaufland: zakup za 15 złotych i oczywiście produkty kiepsko opisane. Blok, plastelina; ani słowa ,,Disney". Też tak macie, czy to zależy od Kaufa?  Wyświetl w wątku >>
0 0