Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kiedystobylo

kiedystobylo

#6725030 Napisano: 27.08.2020 13:21:15 w WC - rozmowy o wszystkim
Drogie przemiłe konkursowiczki i konkursowicze!

Dziękuję za odpowiedzi i słowa otuchy. Wasze wypowiedzi dały mi trochę siły, by - mimo porażek - dalej walczyć o nagrody (i też uznanie, bo czasem mniej niż nagroda cieszy samo wyróżnienie). Będę próbować. Pisząc to, oczywiście przełykam kolejną porażkę - tym razem w Fa, ale nie będę płakać, bo to konkurs bez podania numeru paragonu, a nagrody dosyć cenne. Próbuję dalej. 

Pozdrawiam was serdecznie! emotka   Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6724855 Napisano: 26.08.2020 18:48:48 w WC - rozmowy o wszystkim
Pikawka: Tak. Znaczy z tym też były jazdy, więc nie wpisywałam nawet konkursów, w których się buchnęłam. A było ich więcej, niż jeden, bo te regulaminy na początku nie były dla mnie jasne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6724847 Napisano: 26.08.2020 18:28:48 w WC - rozmowy o wszystkim
Chciałabym skorzystać z tego, że jest tu sporo osób i trochę się wyżalić i poprosić o wsparcie. Jestem świeżą, zaledwie kilkumiesięczną konkursowiczką. Wszystko zaczęło się od tego, że utraciłam spore źródło dochodów - niestety bez zyskania wolnego czasu. Pracowałam dokładnie tyle samo, tyle że za połowę mniej. Z tego powodu zaczęłam grać - nie było mnie stać na niektóre sprzęty, a chciałam zrobić prezenty sobie i rodzinie. I trochę udało mi się wygrać: na Instagramie i Facebooku. Najcenniejsza nagroda warta 4000 zł zasiliła wakacyjny budżet domowy. Od samego początku gram też w promocyjnych i z tym mam największy problem. Wygrałam jak dotąd RAZ i to zdjęciem z czapy. Wszystkie tekstowe zgłoszenia kończą się fiaskiem, a próbowałam zmieniać style. Jak dotąd porażki w Albedo Bref (Biedronka), Heinz Lidl (wtedy co były karty do Decathlona), Fortis Bic (niedawno rozwiązane), Fortis Odido, Nav Nivea, Delikatesy. emotka Mam ochotę już sobie odpuścić, mam wrażenie, że tracę więcej, niż zyskuję. Strasznie mnie to zdołowało, jeszcze dzisiejsza porażka w Coli, kiedy - wydawało mi się - wiersz był chwytliwy, płynny i pomysłowy. Nie mam czasu i pieniędzy na kilka zgłoszeń z każdego konkursu; czas też uniemożliwia mi dłuższe posiedzenie przy hasełkach. Ale kurcze. Pracuję pisząc; codziennie wymaga się ode mnie kreatywności; od dziecka wygrywam literackie konkursy. I faktycznie, czasem wygrywam nawet jedną nagrodę na 2000 komentarzy. A promocyjne? Nic. Nic! Nawet przy trzech zgłoszeniach. Zaczęłam już podejrzewać Gmaila, że wiadomości nie dochodzą, no ale przecież nie tędy droga. Macie kochani jakieś rady, żeby się nie zniechęcać? Czy ktoś miał podobną sytuację z promocyjnymi na początku swojej ,,kariery"? emotka Jak czytam o waszych wygranych to podziwiam... I myślę: co ze mną nie tak?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6723562 Napisano: 21.08.2020 13:03:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

kiedystobylo

#6722832 Napisano: 18.08.2020 17:39:10 w Smolar
Ile czekaliście na info o pozytywnej weryfikacji i kod z Zozoli?

Wygrana sprzed 2 tygodni, oświadczenie wysłane (potwierdzenie przesłania jest na poczcie).  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6722823 Napisano: 18.08.2020 16:51:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzięki za odpowiedzi odnośnie do Odido. Faktycznie, ten sklep jest na liście - na szczęście na paragonie jest przecież adres. emotka  Zglaszam i się nie szczypię.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6722804 Napisano: 18.08.2020 15:01:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ostatecznie rozwiązała się jakoś sprawa z tym, który Odido jest faktycznie Odido? emotka  

Koleżanka jeździła, żeby załatwić ten paragon, a tam ,,Sklep ogólnospożywczy Deko" mimo asortymentu i logo Odido. Czytałam coś o Nipach i franczyzie, ja pod domem mam Sezamka, który na paragonie nazywa się zupełnie inaczej, ale trudno powiedzieć... Też macie ten problem? Konkurs się kończy, a tak mi zależy na tej walizce. :( (Jako miłośniczce coli od wielu lat, o bonie to nawet nie marzę). Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6722791 Napisano: 18.08.2020 13:54:19 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie konkursy na YouTubie/facebooku/blogach, gdzie w regulaminie i wszędzie trąbią, że zwycięży najbardziej kreatywna odpowiedź, a potem...

Wybierają zupełnie niekreatywną wypowiedź z jakimś użalaniem się, jak to bardzo ktoś potrzebuje tego sprzętu. Oczywiście z dziwnie wysoką liczbą łapek w górę. Wyświetl w wątku >>

kiedystobylo

#6721563 Napisano: 12.08.2020 12:09:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej. Czy w konkursie Bic (Fortis - Hebe) zakupem promocyjnym mogą być pojedyńcze maszynki (cos koło 2 zł). Nie ma ich na zdjęciu, ale w regulaminie mowa jest o: dowolnym produkcie do golenia Bic. Są też te duże opakowania po 10 zł...  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6721370 Napisano: 11.08.2020 13:36:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tylko ze mnie chyba jest taka agentka... Zgłoszenie na Elseve wysłane, ale 160 znaków liczyłam samej odpowiedzi, a nie całej wiadomości. I się dziwię, że nic nie wygrane, a hasełko niezłe. 

Chyba za dużo muszę głową myśleć w pracy i potem - mimo studiowania regulaminów - rozumiem je zupełnie na opak. Oczywiście przed wysłaniem odpowiedzi, bo już po się wszystko rozjaśnia. 

Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6718693 Napisano: 29.07.2020 10:31:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nivea Hebe: jak dodawaliscie zgłoszenia przez internet, to mieliście na stronie jakieś potwierdzenie typu: dziękuję za zgłoszenie. Mnie od razu przenosiło do jakiegoś newslettera i nie wiem, czy poszło zgłoszenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6718397 Napisano: 28.07.2020 08:35:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cześć. Chciałabym zapytać o konkursy promocyjne i zapisy w regulaminach, które mówią: zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej przez rozmowę telefoniczną lub SMS lub mail. I wszystko ok, dopóki nie pojawia się dopisek: po podjęciu ilus tam prób połączenia tel. uważa się je za nieudane. I niestety nie ma zapisu, że będą podejmowane inne próby kontaktu (SMS, mail), albo ja przynajmniej nie umiem tego wywnioskować.
Całe wakacje jestem poza zasięgiem telefonicznym i nie wiem w sumie czy w ogóle brać udział, skoro i tak się do mnie nikt nie dodzwoni i nagroda (którą jakimś cudem bym wygrała) by przepadła... Głównie chodzi mi o konkurs Hebe (Nav) i Odido. 

Z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam, że jako świeżak pytam się czasem o rzeczy oczywiste. Po prostu to, co oczywiste, nie dla każdego jest od razu tak zrozumiałe. Dopiero się uczę konkursowania i poruszania się na forum... (To tak w nawiązaniu do pewnych głosów, które się tu pojawiły). Dzięki za pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6717738 Napisano: 23.07.2020 19:49:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

Znacie NAV Agency? Super, jakby wpadł rower (Hebe). Wie ktoś może co lubią? Wierszem, prozą... Z jajem? emotka

Haha dziś cały dzień mam w głowie ten konkurs...kombinuje, kombinuje hihihi 

Ahh ja tak samo Jeszcze pytanie konkursowe mi się w głowie poprzestawiało i koncepcja poszła do lasu , bo jednak oryginalnie pytanie brzmi zupełnie inaczej.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6717735 Napisano: 23.07.2020 19:43:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Znacie NAV Agency? Super, jakby wpadł rower (Hebe). Wie ktoś może co lubią? Wierszem, prozą... Z jajem? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6717512 Napisano: 22.07.2020 19:29:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cześć, wiecie może jak jest z gwarancją na Xboxy?

Chciałabym sprzedać lub zostawić komuś na prezent, bo korzystam już z PS4, ale nie za bardzo wiem, jak wygląda gwarancja w takim przypadku (pierwsza tego typu wygrana emotka  ).  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6716610 Napisano: 18.07.2020 13:08:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nanajka81 napisał(a):

superloser napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pink086 napisał(a):

Kiora jestem zawiedziona:-(

ktoś się chwalił na jednym forum że rodzinnie wygrał kilka konsol... to jak tu wygrać gdy ktoś ma patent na tą agencję? Dobija mnie to że ktoś wcale tych konsol tyle nie potrzebuje a temu komu by się przydała jedna to ich nie wygra bo rysował z sercem a nie pod agencję...

Moze ktos potrzebuje kase a nie konsole emotka  I tanio sprzedaje.
Ostatecznie zakup wody to nie taki wielki koszt.

tanio? nie spotkałam się z "tanimi" konsolami... Ludzie te wszelkie drogie wygrane sprzedają prawie w cenach sklepowych.

Też kiedy sama szukam jakiegoś sprzętu, to wszędzie wysokie ceny. Ale ja jak sprzedawałam wygraną elektronikę (raz, niestety pilnie potrzebowałam gotówki, a stary sprzęt jeszcze dobrze służył) to dałam znacznie niższą cenę, a i tak kupujący robili niezłe problemy z gwarancjami... emotka . A co do wygrywania... Chyba tak to już wygląda, ja wysyłam zwykle jedno zgłoszenie i tak, tym bardziej korzystam tylko ze swojego numeru telefonu, ale jak jest taka opcja i nie jest to zabronione, to trudno cokolwiek zarzucić osobom, które wygrywają kilka razy na męża, babcię, siostrę itp.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6716585 Napisano: 18.07.2020 10:29:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
O co chodzi z zozolami? emotka  Już chyba 8 zgłoszeń, a zależało mi tylko na kodzie do PS Store... Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6716502 Napisano: 17.07.2020 19:20:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

Do Kiory nie przesyłamy już dowodu zakupu? emotka  (skany były przy zgłoszeniach). Nic nie wynika z treści wiadomości, ale w regulaminie była mowa o tym, że organizator może poprosić o paragon do wglądu. Pytam, bo u mnie był słabo ten disneyowski soczek opisany. 

Jest napisane, żeby potwierdzić dane. Ja tak zrobiłam. Przecież dodawaliśmy skan.

Tak, masz rację emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6716473 Napisano: 17.07.2020 16:19:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Do Kiory nie przesyłamy już dowodu zakupu? emotka  (skany były przy zgłoszeniach). Nic nie wynika z treści wiadomości, ale w regulaminie była mowa o tym, że organizator może poprosić o paragon do wglądu. Pytam, bo u mnie był słabo ten disneyowski soczek opisany.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kiedystobylo

#6716470 Napisano: 17.07.2020 16:17:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
Fatum konkursów promocyjnych przełamane emotka  - pierwsza wygrana. Po porażkach w Lidlu, DC, Brefie... Xbox od Kiory emotka Wyświetl w wątku >>