Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBanna65

FBanna65

#6749610 Napisano: 03.12.2020 19:56:11 w SZUKAM....
superloser napisał(a):

FBanna65 napisał(a):

superloser napisał(a):

FBanna65 napisał(a):

Mam dziwne pytanie. Jest czasem taka sytuacja, że na konkach na fb nasi konkursowicze piszą np o tym, ze jakas agencja informuje, ktos inny pisze, ze na fb chwalił sie juz ktos, ze dostal sms z danego konkursu, więc pozamiatane i wszystko okej, super. Moje pytanie brzmi: gdzie Wy to u licha na tej grupie tam widzicie? emotka przecież tam najnowszy post jest z lipca emotka zero komentarzy, zero wypowiedzi, nic emotka

O ktorej grupie piszesz? Wiesz, ze jest ich wiecej niz jedna emotka

Dzięki za odp. emotka  poważnie? Wow emotka  wyszukuje mi tę jedną tylko:
https://m.faceboo...6145&ref=m_notif

Ale sa zamkniete grupy  "wsparcia konkursowego" na FB, ktore nie maja nic wspolnego z Twoim linkiem  emotka

Dzięki za wyjasnienie emotka  postaram sie je znalezc ;)  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBanna65

#6749568 Napisano: 03.12.2020 17:05:08 w Czy informują/ informowali?
anaesth napisał(a):

Lubisie? Czy mogę jeszcze się łudzić?

A czemu łudzić? W tym tygodniu jeszcze nie informowali w ogóle Wyświetl w wątku >>
0 0

FBanna65

#6749565 Napisano: 03.12.2020 17:01:20 w SZUKAM....
superloser napisał(a):

FBanna65 napisał(a):

Mam dziwne pytanie. Jest czasem taka sytuacja, że na konkach na fb nasi konkursowicze piszą np o tym, ze jakas agencja informuje, ktos inny pisze, ze na fb chwalił sie juz ktos, ze dostal sms z danego konkursu, więc pozamiatane i wszystko okej, super. Moje pytanie brzmi: gdzie Wy to u licha na tej grupie tam widzicie? emotka przecież tam najnowszy post jest z lipca emotka zero komentarzy, zero wypowiedzi, nic emotka

O ktorej grupie piszesz? Wiesz, ze jest ich wiecej niz jedna emotka

Dzięki za odp. emotka  poważnie? Wow emotka  wyszukuje mi tę jedną tylko:
https://m.faceboo...6145&ref=m_notif Wyświetl w wątku >>
0 0

FBanna65

#6749530 Napisano: 03.12.2020 14:27:54 w SZUKAM....
Mam dziwne pytanie. Jest czasem taka sytuacja, że na konkach na fb nasi konkursowicze piszą np o tym, ze jakas agencja informuje, ktos inny pisze, ze na fb chwalił sie juz ktos, ze dostal sms z danego konkursu, więc pozamiatane i wszystko okej, super. Moje pytanie brzmi: gdzie Wy to u licha na tej grupie tam widzicie? emotka przecież tam najnowszy post jest z lipca emotka zero komentarzy, zero wypowiedzi, nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0