Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nami

nami

#7170692 Napisano: 18.04.2024 17:29:14 w PODZIĘKOWANIA
elektro
Szybko i bezproblemowo. Polecam! Wyświetl w wątku >>
0 0

nami

#7168649 Napisano: 08.04.2024 22:47:34 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
- kod Spotify Premium na 6 miesięcy Wyświetl w wątku >>
0 0

nami

#6805429 Napisano: 02.09.2021 09:03:41 w WC - rozmowy o wszystkim
masza napisał(a):

bruce napisał(a):

joan napisał(a):

bruce napisał(a):

Ktoś mógłby doradzić, gdzie można obecnie sprzedać realnie kasety VHS? Szukam w necie, pytam, ale zazwyczaj odpowiedzi są podobne: "Na obecną chwilę nie, bo zakupiliśmy ich za dużo". 


Puste czy zapełnione? Takie przedmioty ludzie często oddają za darmo albo wymieniają na jakiś drobiazg na grupach FB.

Przy okazji: czy ktoś z Was może polecić grupę / stronę, gdzie mogłabym za sensowną cenę sprzedać książki? Czyli nie po pisiąt groszy sztuka, bo szkoda mojej fatygi... emotka

Zapełnione, z bajkami, firmowe (nie nagrywane przeze mnie, tylko gotowe, zakupione przed laty z gazetkami). 
Z książkami też mam spory problem, bo zawsze oddawałam za darmo do biblioteki, a przez pandemię nie mogę.  emotka

a bookcrossing? U mnie dziaął taka budka i można zostawiać i wymieniać ksiązki...

u mnie też, w parku stoi Wyświetl w wątku >>
0 0

nami

#6805182 Napisano: 01.09.2021 09:40:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Miła26 napisał(a):

Gdzie w Konkursie Odido znajdę numer paragonu? U mnie nie ma pozycji nr transakcji 

już chyba po ptakach, ale na tym wątku 4 sierpnia tego  jest odpowiedź co wtedy wpisać należy Wyświetl w wątku >>
0 0