Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika malalama

malalama

malalama

#6742156 Napisano: 06.11.2020 13:47:57 w Czy informują/ informowali?
frodo napisał(a):

deva napisał(a):

malutka456 napisał(a):

Czy wawel II tydzienń już informował? emotka

właśnie o to chodzi, że nie...
z I tygodnia wyniki były w czwartek

Jeśli się nie mylę to do poniedziałku mają czas.


w pierwszym etapie pewnie mieli mniej zgłoszeń, zanim wszyscy ogarnęli się z zakupem i weną emotka
drugi tydzień pewnie był szturm i jeszcze się wygrzebują z tego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malalama

#6741022 Napisano: 01.11.2020 20:20:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
"wyprawy z kubkiem kawy" ITM.
Myślicie, że rozesłali już wszystkie smsy czy jeszcze mieć jakąś nadzieje? >: z tego co widziałam na grupie to informowali w pt 29.10 przed południem o. Wyświetl w wątku >>
0 0

malalama

#6740967 Napisano: 01.11.2020 14:39:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

Czy w Wawel jest ograniczenie na osobę?


No czytałam ze 3 razy w reg i nie ma wzmianki o ograniczeniu. Ja napisałam dosyć dlugi tekst o zgłoszenie poszło. Wyświetl w wątku >>
0 0

malalama

malalama

#6739220 Napisano: 26.10.2020 14:46:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://www.konkurs.slynnemr.pl/

brał ktoś w tym udział? zauważyłam w gazetce na ostatni dzień i tak się zastanawiam czy były już wyniki..
Wyświetl w wątku >>
0 0

malalama

#6729882 Napisano: 17.09.2020 21:25:52 w Czy informują/ informowali?
czy widzi ktoś gdzieś wyniki z tego konkursu? miały być ogłoszone 15.09 na stronie organizatora, ale nigdzie nie mogę ich znaleźć.

https://mazurskiemiody.pl/konkurs/
Wyświetl w wątku >>
0 0

malalama

#6729374 Napisano: 15.09.2020 23:18:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
prosiaczek napisał(a):

malalama napisał(a):

4 etapy Okocimskich Wariantów.
4 nadzieje na cokolwiek.
4 rozczarowania, a ostatnie zgłoszenie to serio wydawało mi się dosyć kreatywne, liczyłam na jakiegoś ochłapka chociaż:

*O*wocowo jest w mej glowie
*K*iedy pije radrel sobie
*O*kocimski wariant mam
*C*ytrynowy number one.
*I*ntensywnie mnie orzeźwia
*M*yśli przy tym nie otępia.

to dobre zgłoszenie czy poprostu ja mam za wysokie mniemanie o swojej " twórczości"?

Nie chcę oceniać kiedy sama czasem wygrywam a czasem nie, ale... To się miało rymować czy nie rymować, bo szczerze jak rym, to zgrzyta. No ten, tego... raDLer to jest emotka  
Żeby wygrać trzeba grać.



miało się rymować, miał być radler
...wyszła kupa × 4 XD Wyświetl w wątku >>
0 0

malalama

#6729373 Napisano: 15.09.2020 23:12:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
jokan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

malalama napisał(a):

4 etapy Okocimskich Wariantów.
4 nadzieje na cokolwiek.
4 rozczarowania, a ostatnie zgłoszenie to serio wydawało mi się dosyć kreatywne, liczyłam na jakiegoś ochłapka chociaż:

*O*wocowo jest w mej glowie
*K*iedy pije radrel sobie
*O*kocimski wariant mam
*C*ytrynowy number one.
*I*ntensywnie mnie orzeźwia
*M*yśli przy tym nie otępia.

to dobre zgłoszenie czy poprostu ja mam za wysokie mniemanie o swojej " twórczości"?

co piszecie Smolarowi, że Wam daje? emotka
oto ja konkursowy przegryw MałaLama emotka

Po pierwsze - daj sobie siana z tymi "wymieniankami" od liter. Nikt NORMALNY w agencji na to już się raczej nie łapie... emotka

hmmm. radrel ? czy to literowka tu czy faktycznie tak napisalas? Moim zdaniem za malo tekstu o tym dlaczego akurat ten wariant wybierasz? Druga i trzecia linijka to pożeracze tekstu (pierwsza troche tez) , w zasadzie nic nie wnoszą....no ale takie jest moje skromne zdanie...powodzenia!



dzięki za wskazówki. Muszę się jeszcze duuużo nauczyć emotka

...chyba tak napisałam:-/ Wyświetl w wątku >>

malalama

#6729371 Napisano: 15.09.2020 23:09:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
edzia21 napisał(a):

malalama napisał(a):

4 etapy Okocimskich Wariantów.
4 nadzieje na cokolwiek.
4 rozczarowania, a ostatnie zgłoszenie to serio wydawało mi się dosyć kreatywne, liczyłam na jakiegoś ochłapka chociaż:

*O*wocowo jest w mej glowie
*K*iedy pije radrel sobie
*O*kocimski wariant mam
*C*ytrynowy number one.
*I*ntensywnie mnie orzeźwia
*M*yśli przy tym nie otępia.

to dobre zgłoszenie czy poprostu ja mam za wysokie mniemanie o swojej " twórczości"?

co piszecie Smolarowi, że Wam daje? emotka
oto ja konkursowy przegryw MałaLama emotka

Po pierwsze - daj sobie siana z tymi "wymieniankami" od liter. Nikt NORMALNY w agencji na to już się raczej nie łapie... emotka




:D a ja myślałam że taka fajna, oryginalna będe :'D
no dobra a to?

Klasyczny bo jest wśród piw niczym "Miś"i"Seksmisja" w polskim kinie.Klasyk,który łączy pokolenia.Oryginalny smak,doskonały na każdą okazję i każde pragnienie. Wyświetl w wątku >>
0 0

malalama

#6729367 Napisano: 15.09.2020 22:56:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
4 etapy Okocimskich Wariantów.
4 nadzieje na cokolwiek.
4 rozczarowania, a ostatnie zgłoszenie to serio wydawało mi się dosyć kreatywne, liczyłam na jakiegoś ochłapka chociaż:

*O*wocowo jest w mej glowie
*K*iedy pije radrel sobie
*O*kocimski wariant mam
*C*ytrynowy number one.
*I*ntensywnie mnie orzeźwia
*M*yśli przy tym nie otępia.

to dobre zgłoszenie czy poprostu ja mam za wysokie mniemanie o swojej " twórczości"?

co piszecie Smolarowi, że Wam daje? emotka
oto ja konkursowy przegryw MałaLama emotka
Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

malalama

#6726621 Napisano: 03.09.2020 16:54:05 w Czy informują/ informowali?
"okocimskie warianty" lewiatan, etap 3. Ktoś coś ma już czy czekamy dalej? Wyświetl w wątku >>
0 0

malalama

#6723178 Napisano: 20.08.2020 09:35:37 w Czy informują/ informowali?
FBmarta22 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Czy mógłby ktoś zweryfikować, czy na stronie Smolara są podpięte wyniki z 2etapu Lewiatana Okocim? mi wyskakuje, że nie wygrałam, ale nie wiem czy faktycznie nie wygrałam, czy że jeszcze nie wybrali zwycięzców.

Wybierać mieli 17.08, a podpinają ostatnio na ostatnią chwilę, czyli pewnie 24.08 będą...

a wiadomości ślą od razu czy jak podepną? gram i geam i coś się wstrzelić nie mogę w gusta SMOLARA Wyświetl w wątku >>
0 0