Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika laureat

laureat

#6879748 Napisano: 31.08.2022 15:09:02 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Co dzieje się z ASPE? Miesiąc temu zatrzymali się w połowie 3 etapu z wysyłką voucherów do Suntago z Korzystaj z lata i cisza... Wyświetl w wątku >>
0 0

laureat

#6866643 Napisano: 24.06.2022 22:55:42 w Paragony na trwające konkursy
Tchibo Intermarche... może ma ktoś dzisiaj odsprzedać?  Wyświetl w wątku >>
0 0

laureat

#6865864 Napisano: 21.06.2022 13:58:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

laureat napisał(a):

mietowa napisał(a):

Jedynki informują w tym samym dniu, w którym pojawia się lista? 

Tak.

Dzięki. Czyli pewnie już było info.

Ja miałem dziś e-mail o 12:12 za 3 tydzień.  Wyświetl w wątku >>

laureat

#6865859 Napisano: 21.06.2022 13:54:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

Jedynki informują w tym samym dniu, w którym pojawia się lista? 

Tak. Wyświetl w wątku >>
1 mietowa 0

laureat

#6865524 Napisano: 19.06.2022 22:41:29 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na konkurs parówek Jedynek.  Wyświetl w wątku >>
0 0

laureat

#6808968 Napisano: 17.09.2021 16:53:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mandarynka16 napisał(a):

laureat napisał(a):

Mnie zastanawia jak agencja przekonała sponsora, że taka nagroda to dobry pomysł i zostanie wykorzystana w pełni, a pieniądze nie pójdą w błoto? Kogo przedstawili jako grupę docelową? Emerytów? I to chyba niemieckich, bo kogo innego jest stać, żeby przez rok lecieć na room service? Ciekawe czy pracownicy agencji porzuciliby na rok swoje życie? Albo czy uważają, że to fair opłacać rok z góry, jeśli laureat spędzi tam z 4-5 tyogdni w roku. Mogli dać za to z 6 samochodów. 

Pracownicy agencji siedzą od miesięcy na zdalnej i ich marzeniem jest taki domek na Mazurach. Nawet na rok emotka

Bez przesady z tą pracą zdalną. Ona wciąż wymaga, żeby od czasu do czasu pojawić się w miejscu pracy. Poza tym ludzie mają inne obowiązki w miejscu swojego zamieszkania. Każdy dzień poza tym domkiem uszczupla wartość nagrody o jakieś 950 zł... 10 dni to już jest 9500 zł... a miesiąc to prawie 30 tysięcy. Jak ktoś żyje na wynajmie, to przez rok będzie płacić za puste mieszkanie, albo ma zrezygnować z umowy, a potem szukać nowego? Poza tym pracownicy agencji też chyba mają czasem dzieci? Póki co nauka jest stacjonarna. A wywiezienie dziecka na rok do lasu z dala od jego kolegów, to też na dobre mu nie wyjdzie. Jak na taką wartość nagrody grupa docelowa powinna być naprawdę szersza... bo to jest loteria dla osób bez zobowiązań, z pracą zdalną albo dużymi oszczędnościami. Ewentualnie dla kogoś kto mieszka w promieniu 20-40 km od tego hotelu. Nie wiem kto inny w tak krótkim czasie od powiadomienia o wygranej da radę to wykorzystać to na 100%... to tak jakby człowiek wygrał samochód, ale za każdy dzień nie jeżdżenia agencja zabierałaby z niego jedną część, aż w końcu po roku nic nie zostanie. Wyświetl w wątku >>

laureat

#6808961 Napisano: 17.09.2021 16:21:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mnie zastanawia jak agencja przekonała sponsora, że taka nagroda to dobry pomysł i zostanie wykorzystana w pełni, a pieniądze nie pójdą w błoto? Kogo przedstawili jako grupę docelową? Emerytów? I to chyba niemieckich, bo kogo innego jest stać, żeby przez rok lecieć na room service? Ciekawe czy pracownicy agencji porzuciliby na rok swoje życie? Albo czy uważają, że to fair opłacać rok z góry, jeśli laureat spędzi tam z 4-5 tyogdni w roku. Mogli dać za to z 6 samochodów.  Wyświetl w wątku >>

laureat

#6808150 Napisano: 14.09.2021 12:28:18 w Informują
Informują z Konkurs "Więcej Wspólnych Chwil Z Rodziną Dzięki Fairy" Carrefour

Rodzaj powiadomienia: SMS
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>
0 0

laureat

#6807209 Napisano: 09.09.2021 16:15:21 w Czy informują/ informowali?
Czy Magnum Żabka były już esemesy? Wyświetl w wątku >>
0 0

laureat

#6806111 Napisano: 05.09.2021 17:58:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

darog napisał(a):

brasia napisał(a):

nikos napisał(a):

Mieliście zwrotki z konkursu Fairy C4?

Brak niestety.

NIE! 

No i co teraz? 
patrze a w regulaminie Organizator życzy sobie jedynie scany paragonów (szkoda że dopiero teraz w to wnikam, konkurs byłby olany..)
Do teraz potwierdzenia nie dotarły - czyli już nie dotrą = w bazie ich niet/ pewnie zakończyli wcześniej przyjmowanie zgłoszeń?/
A wcześniej wysyłali potwierdzenia?

U mnie od pierwszego dnia nie było zwrotki. Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

laureat

#6805313 Napisano: 01.09.2021 15:20:16 w Smolar
marzenier napisał(a):

Czy Smolar nagradza parę razy na ten sam nr..Czy po 2 wygranych numer mam spalony?
Wiem,że już niejednokrotnie toczyła się na ten temat dyskuja,ale wyautowalo mnie na dłuższy czas, a chciałbym poznać najnowsze ustalenia emotka  
Będę bardzo wdzięczna  :* 

Ja mam z dzisiaj grilla z konkursu Knorr na stary numer, na który już wcześniej wygrywałem.  Wyświetl w wątku >>
0 0

laureat

#6804497 Napisano: 29.08.2021 14:32:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
geps4 napisał(a):

laureat napisał(a):

Fairy Carrefour macie może zwrotki czy też nie dochodzą? 

u mnie niestety też brak, dotarła może do Ciebie już?

Niestety dalej nie mam żadnej od nich emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

laureat

#6804284 Napisano: 27.08.2021 17:50:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

laureat napisał(a):

Fairy Carrefour macie może zwrotki czy też nie dochodzą? 

Są zwrotki.

Dzięki.

To już nie wiem w czym tkwi problem z tą agencją. Mam poprawny prefix FAIRY.ZGODA.NRPARAGONU.ODPOWIEDŹ na dobry numer 4628 (na który z innego konkursy przychodzą zwrotki). I ani w Play ani w Orange nie mam zwrotki z Fairy. 

To samo było z konkursem 4MOVE w Biedronce tej agencji. A może mimo braku zwrotki, ktoś dostał info o wygranej z 4MOVE?  Wyświetl w wątku >>
0 0

laureat

#6804263 Napisano: 27.08.2021 16:54:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Fairy Carrefour macie może zwrotki czy też nie dochodzą?  Wyświetl w wątku >>
0 0

laureat

#6801025 Napisano: 13.08.2021 13:19:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
Głośnik od Avanti... a to miał być tylko pretekst, żeby sobie chipsy zjeść emotka Wyświetl w wątku >>

laureat

#6800113 Napisano: 08.08.2021 23:07:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Od jutra mają taką akcję w Biedronce, że rozdają po 500 piórników. Trzeba kubić 2 produkty i wysłać esemesa z numerem paragonu. Chyba kto pierwszy, ten lepszy. Może robili próbę zwrotki i przez pomyłkę wysłali do bazy numerów?

Wyświetl w wątku >>

laureat

#6800109 Napisano: 08.08.2021 22:59:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

Dostałam przed chwilką sms z nr 4321 od Albedo o przekazaniu zgloszenia do weryfikacji. To chyba z Fa Auchan- nie pokićkało im się coś? Ktos tez dostał taki sms?

Tak, ja teraz, ale grałem tylko w Men Promo u nich.  Wyświetl w wątku >>

laureat

#6799327 Napisano: 04.08.2021 16:49:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W dzisiejszych czasach to bon na 200 zł to powinno być jakieś minimum. 50 czy 100 zł to niestety dzisiaj żadne pieniądze, coraz trudniej kupić za to coś sensownego. Jak przeglądam stare notatki, to takie nagrody były w konkursach sprzed kilku lat. A przez ten czas dużo się zmieniło, wszystko sporo podrożało, jak patrzę na raporty GUS, to większość podsatawowych produktów podrożało o 40-120%. Koszty grania, zakupów promocyjnych też są wyższe, a nominały bonów od lat te same.  Wyświetl w wątku >>

laureat

#6798836 Napisano: 02.08.2021 19:14:36 w Wkurza mnie...
dzidzia napisał(a):

superloser napisał(a):

dzidzia napisał(a):

visserarthur napisał(a):

To ci odpiszą, że Legrand produkuje Kross i co...

SZOK emotka

I po to zakladasz dzis konto na ekonkursach, by jechac na NAV?  emotka  

Łatwo wam wszystkim starym wyżeraczom, znającym wszystkich sponsorów i organizatorów na pamięć, nabijać się z biednej początkującej dzidzi emotka Bo niby skąd mam wiedzieć, że jakiś podrzędny Legrand jest składany przez Krossa? Dla mnie (jakościowo) to niebo, a ziemia. emotka

A co ma staż w konkursach wspólnego z markami rowerów? Skoro wiesz tyle na temat jakości Le Grand i Kross, to chyba powinnaś wiedzieć, że to ten sam producent? Bo niby na jakiej podstawie zakładasz, że Le Grand jest do niczego, a Kross jest świetny? Musiałaś mieć sporo do czynienia z tymi rowerami, albo zrobić research. I dzziwne, że nie wpadłaś na oczywistą informację, że to ten sam producent.  Wyświetl w wątku >>

laureat

#6798373 Napisano: 30.07.2021 23:31:32 w Wkurza mnie...
fineessa napisał(a):

Wkurza mnie, że Diagnostyka narzuca sobie takie horrendalne ceny a w okolicy żadnego innego laboratorium. Za kontrolną morfologię i badania tarczycowe zapłaciłam 102zł a do endokrynologa oczywiście trzeba chodzić prywatnie bo okres oczekiwania w u mnie na fundusz to rok czasu. Zatem cena wizyty (150zł) plus badania wychodzi razem 250zł  tylko za endokrynologa w tym miesiącu a gdzie jeszcze kardiolog do którego również muszę chodzić prywatnie bo tutaj okres oczekiwania to półtora roku a wiadomo, że z sercem żartów nie ma. A gdzie jeszcze cena leków?? Ciężko oj ciężko...

Ja też od lat tylko prywatnie. Gdybym miał liczyć na publiczną służbę zdrowia, to byłbym dzisiaj niewidomy i bez zębów. A zwłaszcza stomatolog prywatnie nie jest najtańszy. A najgorsze jest to, że jak wejdzie ten polski ład, to ja w swojej sytuacji będę płacić znacznie więcej na ubezpieczenie zdrowotne. A dalej będę musiał leczyć się prywatnie. Co jest kolejną rzeczą, która mnie w tym kraju denerwuje. Bo jak widać nie warto się wychylać, być pracowitym, starać się rozwijać gospodarkę i dawać ludziom miejsca pracy, bo będą z Ciebie zdzierać i zdzierać coraz więcej, żeby pokrywać swoje obietnice. I zamiast pracować na dom dla własnej rodziny, to trzeba będzie dawać coraz większe daniny na mieszkania dla tych, którzy wolą klepać dzieci i do pracy im nie po drodze.  Wyświetl w wątku >>