Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jagodowa

jagodowa

#6778137 Napisano: 28.04.2021 17:54:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wizaz czy jest tam sens jeszcze zakładać konto, żeby dodać samo zgłoszenie? Czy trzeba być bardzo katywnym? Pamiętam, że kiedyś tam grałam, ale wystarczyło potem tylko recenzję napisać, a teraz to testują dziewczyny z instagramami, robią zdjęcia, itp... czy zwykłe zgłoszenie bez social mediów ma jeszcze szansę? Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodowa

#6758910 Napisano: 16.01.2021 16:15:04 w Konkursy firm tytoniowych
netka2000 napisał(a):

https://mojps.pl

Czy wiadomo coś więcej co to będzie za konkurs?  Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodowa

#6758698 Napisano: 15.01.2021 12:05:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

jagodowa napisał(a):

Kurde, chyba się pospieszyłam i kupiłam Milkę przed 12:00... teraz mam dylemat czy mogę zgłosić ten paragon. Niby w regulaminie jest zapis, że zakup od dnia 15.01.2021 a dalej że loteria zaczyna się dopiero od godziny 12:00...

Skoro zakup od 15.01 to od 15.01 a nie od godziny 12, tak byłoby napisane w tym przypadku. Masz dobre paragony.

Dziękuję emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodowa

#6758690 Napisano: 15.01.2021 11:34:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kurde, chyba się pospieszyłam i kupiłam Milkę przed 12:00... teraz mam dylemat czy mogę zgłosić ten paragon. Niby w regulaminie jest zapis, że zakup od dnia 15.01.2021 a dalej że loteria zaczyna się dopiero od godziny 12:00... Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodowa

#6750457 Napisano: 07.12.2020 22:34:40 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że kolejne rozwiązanie konkursu przyniosło tylko rozczarowanie... to już kolejna rzecz, która mnie dobija przez tę pandemię. Tuż przed nią zaczęliśmy generalny remont domu, święta miały być już w przytulnym, nowym wnętrzu, a zapowiadają się najgorsze jakie miałam. Początkowo zawiesiliśmy remont tylko na chwilę, myśleliśmy, że wszystko ruszy od lata. Ale z każdym dniem jest coraz gorzej. Dobrze, że tylko część domu jest rozgrzebana, ale już mam dosyć życia na placu budowy. Niestety przez problemy z pandemią nasz budżet na remont się rozpłynął, a nawet oszczędności zaczynają się topić. A wcześniej mieliśmy naprawdę stabilną sytuację. Już sama nie wiem jak to będzie... jakby tego było mało, to trzeba było wymienić opony w samochodzie, i pojawiło się sto innych nieprzewidzianych wydatków. Syn w Warszawie stracił wymarzoną pracę. Nie dość, że nie ma dochodu, to zabrano mu możliwość wykonywania wymarzonego zawodu. Mąż mówi, że jeszcze się ułoży, a ja wątpię. Walczymy prawie od roku i chyba firma męża nie podoła temu. Już od jakiegoś czasu nie mogę spać po nocach, a powinnam teraz się regenerować i dbać o siebie przez problemy zdrowotne. Jeszcze mi serce pęka, że nie mogę nikomu z bliskich pomóc, tylko patrzę jak tracą pracę, jak im upadają firmy. Dzisiaj już był taki punkt kulminacyjny tego, że musiałam się gdzieś wygadać. nawet w tym roku nie kupimy z oszczędności choinki. A myślałam, że święta spędzę na nowym fotelu, pod kocykiem w przytulnym salonie. Czytając sobie książkę i słuchając mruczenia kota. A będę chyba płakać po raz setny przeliczając budżet, żeby jakoś doczołgać się do czasów, gdy wszystko się odrodzi.  Wyświetl w wątku >>

jagodowa

#6745627 Napisano: 19.11.2020 13:18:56 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Hej, czy z Kucharka wysyłali też zestawy produktów, czy same bony? Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodowa

#6733387 Napisano: 02.10.2020 20:57:04 w SZUKAM....
Miła26 napisał(a):

Czy ktoś zna może wymiary walizki z konkursu Odido?

Na kartonie mam napisane: 41x25x58 (jeśli chodzi o walizkę z Coca Coli). Wyświetl w wątku >>
1 Mila26 0

jagodowa

#6732761 Napisano: 30.09.2020 19:38:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

jagodowa napisał(a):

Dzień dobry, mam pytanie do bardziej utytułowanych konkursowiczów, czy jeśli dostałam informacje o wygranej w dniu 24.09 i na odesłanie danych mam 7 dni, to muszę to zrobić do dzisiaj (licząc od 24) czy mam czas do jutra (licząc od 25). Chodzi o konkursy Tchibo w Intermarche oraz Zadbany dom w Kaufland. Zawsze odsyłam dane od razu, ale akurat mam zepsutą drukarkę i dopiero jutro będę miała dostęp do jakiejś, a myślałam, że już dziś dostanę. Więc nie wiem czy coś na szybko kombinować czy mogę jutro spokojnie wysłać? 

możesz

Śliczne dzięki emotka   Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

jagodowa

#6732746 Napisano: 30.09.2020 18:28:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzień dobry, mam pytanie do bardziej utytułowanych konkursowiczów, czy jeśli dostałam informacje o wygranej w dniu 24.09 i na odesłanie danych mam 7 dni, to muszę to zrobić do dzisiaj (licząc od 24) czy mam czas do jutra (licząc od 25). Chodzi o konkursy Tchibo w Intermarche oraz Zadbany dom w Kaufland. Zawsze odsyłam dane od razu, ale akurat mam zepsutą drukarkę i dopiero jutro będę miała dostęp do jakiejś, a myślałam, że już dziś dostanę. Więc nie wiem czy coś na szybko kombinować czy mogę jutro spokojnie wysłać?  Wyświetl w wątku >>
0 0