Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika makaronik

makaronik

#7073200 Napisano: 09.01.2023 09:55:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś jeszcze czeka na weryfikacje z Loteria pelna nagród Dino?   Wyświetl w wątku >>
0 0

makaronik

#6750165 Napisano: 07.12.2020 00:07:07 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

grappa25 napisał(a):

kot mi narzygał na paragon Kucharka i pewnie teraz wygram Opla emotka

to trzymam kciuki żeby nie. Ja za to zalalam sobie olejkiem do ciała 3 zgloszone paragony (osiedlowy konkurs, Knorr i delicje) i mogę je sobie wsadzić...

Przypadki chodzą po ludziach.. Ja dziś jeden wyprałem niestety.. 
W sumie jak olejek miał ładny zapach to co tam paragony.. wieczór musiał być udany..emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

makaronik

#6750140 Napisano: 06.12.2020 21:23:41 w Czy informują/ informowali?
masza napisał(a):

Co mogą wysyłać z UP Zabierzów - gabaryt M?

W zabierzowie jest Food Care-Black/Gellwe.  Wyświetl w wątku >>
0 0

makaronik

#6750115 Napisano: 06.12.2020 20:20:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No mnie też nie idzie najlepiej. Dziś w d..pe Delicje ale Mondeleza nigdy nie lubiłem. Nestle też bywa złośliwe. Mosso to bez komentarza bo to Smolara.  Te zakończone to zabiega o kontrole urzędu skarbowego skąd tyle pieniążków na te paragony wziąłem. Ale dziś 6 grudnia. Mikołaj. Nic nie dostałem, jak zwykle zreszta... no chyba, że opieprz się liczy ...ale
.
pierwszej osobie wysyłam gadżety na mój koszt wysyłki:
-książkę przepisy Nutelli
-fartuszek nutelli
-powerbank mały
-i może coś jeszcze co wygrałem w konkursach
Przedmioty są nowe nawet nie otwierane.
regulamin :
-pod postem piszesz „chce gift”- konieczne !!!
-publikujesz po odbiorze w wygranych i w zdjęcia nagród.
-wygrywa pierwsza osoba spełniająca regulamin.
- nagroda jest tylko jedna i wygrywa pierwszy
-regulamin do d. ale bywają gorsze emotka

Adres wysyłki na PW. Wyświetl w wątku >>
1 luk1990 0

makaronik

#6750107 Napisano: 06.12.2020 19:50:04 w Popraw sobie humor...

makaronik

makaronik

makaronik

#6749982 Napisano: 05.12.2020 17:10:07 w Smolar
pikawka napisał(a):

makaronik napisał(a):

faworek napisał(a):

makaronik napisał(a):

Po udziale w kilku konkursach organizowanych przez agencje Smolar to ja chyba podziękuje i popatrzę jak inni grają  :zbanowany:

nie od razu Rzym zbudowano, nie poddawaj się :) 

Po wygranej w dwóch loteriach u Smolara w kolejnych nic. Na ok 500 paragonów w jednej loterii na jeden numer nawet dziennej. Wszystko na legalu. Tu nie chodzi  o kasę bo przy takich inwestycjach mała szansa na zwrot wkładu, ale o sam fakt jak działają.

A może właśnie za dużo tych zgłoszeń co  emotka

To chyba polega na tym aby promować produkt i aby był kupowany przez klientów. Jeżeli kupuje produkt i rejestruje w loterii zgodnie z regulaminem w którym nic nie ma o ograniczeniach ilościowych to wszystkie powinny brać udział w losowaniu. Co do tej agencji mam powody uważać ze po kilku zgłoszeniach reszta leci do „spamu”. 
Każdy może mieć swoje zdanie, a ja mam takie. Wyświetl w wątku >>

makaronik

#6749936 Napisano: 05.12.2020 11:18:19 w Smolar
margobb napisał(a):

makaronik napisał(a):

faworek napisał(a):

makaronik napisał(a):

Po udziale w kilku konkursach organizowanych przez agencje Smolar to ja chyba podziękuje i popatrzę jak inni grają  :zbanowany:

nie od razu Rzym zbudowano, nie poddawaj się :) 

Po wygranej w dwóch loteriach u Smolara w kolejnych nic. Na ok 500 paragonów w jednej loterii na jeden numer nawet dziennej. Wszystko na legalu. Tu nie chodzi  o kasę bo przy takich inwestycjach mała szansa na zwrot wkładu, ale o sam fakt jak działają.

Ja wysyłam 1, max 2 zgłoszenia  - wygrywam dosyć często. Jeżeli chodzi o tekstowe, to miałam ponad roczna przerwę w wygranych, aż w końcu napisałam tekst w całkowicie innym stylu i wygralam. Kolejne pisze w tym samym klimacie i często coś wpada. 

Jak widać , zdania są podzielone. Już milion razy była tu dyskusja o rzekomej niekompetencji Smolara. 

No to może należy podesłać link do wątku Smolarowi niech się zainteresowany wypowie. W sumie nie wierze w to, że na forum nie ma nikogo od Smolara bo przecież fora to najlepsze miejsce na poprawienie swojego PR. Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

makaronik

#6749928 Napisano: 05.12.2020 10:34:07 w Smolar
faworek napisał(a):

makaronik napisał(a):

Po udziale w kilku konkursach organizowanych przez agencje Smolar to ja chyba podziękuje i popatrzę jak inni grają  :zbanowany:

nie od razu Rzym zbudowano, nie poddawaj się :) 

Po wygranej w dwóch loteriach u Smolara w kolejnych nic. Na ok 500 paragonów w jednej loterii na jeden numer nawet dziennej. Wszystko na legalu. Tu nie chodzi  o kasę bo przy takich inwestycjach mała szansa na zwrot wkładu, ale o sam fakt jak działają. Wyświetl w wątku >>
0 0

makaronik

#6749890 Napisano: 04.12.2020 23:25:12 w Smolar
Po udziale w kilku konkursach organizowanych przez agencje Smolar to ja chyba podziękuje i popatrzę jak inni grają :zbanowany: Wyświetl w wątku >>
0 0

makaronik

#6745831 Napisano: 19.11.2020 21:12:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misialala79 napisał(a):

Skąd wziąć oświadczenie laureata do Nestlé? 

W regulaminie. Na końcu są załączniki. Skopiować, podać dane i podpisać. Wyświetl w wątku >>

makaronik

#6744506 Napisano: 16.11.2020 11:39:32 w Smolar
optymalnie napisał(a):

Obserwuje cały czas ten wątek i w końcu chce rozwiać wszelkie wątpliwości czy SMOLAR ma czarną listę. Uważam, że ma. Jestem loterio-maniakiem gram co najmniej od 8 lat - w tym czasie dorobiłem się ponad 400 numerów telefonów. Od roku nie potrafię trafić w SMOLARZE nagród. Przed rokiem co jakiś czas na te 400 numerów wpadała nagroda - nawet główne.

Tak zostałem wpisany na CZARNĄ LISTE argumentuje to tym, że w takich agencjach jak FORITS, ALBEDO, KROPKA BORDO, UNIQUEONE, FRIST LINE,  COLUMBIT - wygrywam regularnie po dzień dzisiejszy w smolarze nie.

Nic więcej dodawać nie trzeba. Jestem z wami od bardzo dawna - nowe konto założyłem, żeby nie robić g***burzy na swoim głównym profilu.
Pozdrawiam.

No ale czy jest możliwe żeby 400 numerów ( dla mnie ilość niewiarygodna wręcz, ale jak tyle masz to szacun) zablokowali. No i jak je namierzyli lub co spowodowało blokadę? Raczej wątpliwe aby blokowali numery stałe biorące udział w loteriach bo to jakby nie patrzeć stali klienci. No chyba ze wysylales jeden paragon na 400 zgłoszeń z różnymi numerami. Wyświetl w wątku >>

makaronik

#6742350 Napisano: 07.11.2020 13:20:38 w Smolar
kuleczkar napisał(a):

makaronik napisał(a):

W Smolarze coś ich chyba wirus rozłożył albo maja homeoffice. Wczoraj serwer ze zwrotnymi mailami przycinało, maile nie odpisuja i ciekawe czy w ogóle losują? Ktoś dostał w tym tyg jakiegokolwiek SMS od Smolara?

Wczoraj SMS o wygranej w Tiger i w ten sam dzień mail z  pozytywną weryfikacją formularza.. Aż jestem mile zaskoczona.. 

No to nie wiem co jest u mnie grane. Może porostu tam zadzwonię i zapytam. Wyświetl w wątku >>
0 0

makaronik

#6742328 Napisano: 07.11.2020 10:47:44 w Smolar
moskala22 napisał(a):

makaronik napisał(a):

W Smolarze coś ich chyba wirus rozłożył albo maja homeoffice. Wczoraj serwer ze zwrotnymi mailami przycinało, maile nie odpisuja i ciekawe czy w ogóle losują? Ktoś dostał w tym tyg jakiegokolwiek SMS od Smolara?

Tiger na bieżąco był informowany - nawet mam już pozytywną weryfikację paragonu

No to ja ponad tydzień czekam na weryfikacje paragonu i cisza.  Wyświetl w wątku >>
0 0

makaronik

#6742316 Napisano: 07.11.2020 09:43:14 w Smolar
W Smolarze coś ich chyba wirus rozłożył albo maja homeoffice. Wczoraj serwer ze zwrotnymi mailami przycinało, maile nie odpisuja i ciekawe czy w ogóle losują? Ktoś dostał w tym tyg jakiegokolwiek SMS od Smolara? Wyświetl w wątku >>
0 0

makaronik

#6741879 Napisano: 05.11.2020 11:34:09 w Smolar
Czy są gdzieś wyniki loterii „W zgodzie z naturą Lidl”?

https://www.loteriawzgodzieznatura.pl/#home Wyświetl w wątku >>
1 tomusczar 0

makaronik

#6739941 Napisano: 28.10.2020 18:14:54 w Smolar
A SMS do wszystkich sieci dochodzą od Smolara normalnie?  Wyświetl w wątku >>
0 0

makaronik

#6737299 Napisano: 19.10.2020 07:29:04 w Smolar
pikawka napisał(a):

sks900 napisał(a):

netka2000 napisał(a):

makaronik napisał(a):

Rozumiem ze zgłoszenie do konkursu 5x ma większe szanse na wygraną niż 1x, jednak przy dajmy na to 50.000 zgłoszeniach w losowaniu to 5X a 1x to żadna różnica.. A Wy ile razy najwiecej zgłaszaliście w jednym konkursie i jaki był efekt?

Radzę zrozumieć, powtarzam ZROZUMIEĆ, prawo wielkich liczb (dla tych z zacięciem matematycznym) i/lub prawo naprawdę wielkich liczb (dla tych bez zacięcia matematycznego). Z własnego doświadczenia mogę zapewnić, ze działają. Co do Smolara. Jego algorytm liczb losowych ma bez wątpienia wszelkie potrzebne atesty, jednak w 100 % nie zapewnia losowych zdarzeń. Są lepsze algorytmy. A bramki czasowe to już jakieś nieporozumienie. Jedyną ich zaletą jest wygoda organizatora.

 Ja tam lubię bramki.  Co jest lepsze od bramek?


Wg mnie losowanie jest bardziej uczciwe niż bramki.... emotka  

Ja pisałem o losowaniach. A o ci chodzi z bramkami? Wyświetl w wątku >>
0 0

makaronik

#6737273 Napisano: 18.10.2020 21:21:31 w Smolar
Rozumiem ze zgłoszenie do konkursu 5x ma większe szanse na wygraną niż 1x, jednak przy dajmy na to 50.000 zgłoszeniach w losowaniu to 5X a 1x to żadna różnica.. A Wy ile razy najwiecej zgłaszaliście w jednym konkursie i jaki był efekt? Wyświetl w wątku >>
0 0