Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ar-mata

ar-mata

#6738939 Napisano: 25.10.2020 10:06:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

ar-mata napisał(a):

Cześć,

czy biorąc udział w konkursie Lecha z bluzami otrzymujecie na mail potwierdzenie wziecia udzialu? W pierwszym tygodniu normalnie dostalem, a teraz brak (bralem udzial ja i moja partnerka i widniejemy w rankingu). Mail niby wpisany poprawnie. Support niestety nie moze pomoc, poniewaz twierdza, ze nie widza adresow mailowych uczestnikow.

w zeszłym tygodniu takiego potwierdzenia w ogóle nie było, ale jako że wynik był wysoki to kilka dni temu mail z gratulacjami przyszedł. Niewiem czemu się tym tak przejmujesz? Jesteś w rankingu no to super!

w sumie to sie nie martwie, ale zaczalem sie zastanawiac czy dobry adres mailowy zostal podany. Do czesci osob przychodza potwierdzenia, a do czesci nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ar-mata

#6738929 Napisano: 25.10.2020 08:29:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cześć,

czy biorąc udział w konkursie Lecha z bluzami otrzymujecie na mail potwierdzenie wziecia udzialu? W pierwszym tygodniu normalnie dostalem, a teraz brak (bralem udzial ja i moja partnerka i widniejemy w rankingu). Mail niby wpisany poprawnie. Support niestety nie moze pomoc, poniewaz twierdza, ze nie widza adresow mailowych uczestnikow. Wyświetl w wątku >>
0 0