Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lirianka

lirianka

#6749439 Napisano: 03.12.2020 10:22:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziękuję za pomoc! Wyświetl w wątku >>
0 0

lirianka

#6749434 Napisano: 03.12.2020 10:09:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie do tych, którzy wygrali nagrodę dzienną w loterii pełnej złotych nestle - dostałam maila o wygranej, tylko mail jest dość "rozsypany", nie otwiera się prawidłowo.
Czy jest tam jakiś link, który trzeba kliknąć i tak aktywować wygraną czy wystarczy wysłać oświadczenie z paragonem? Wyświetl w wątku >>
0 0

lirianka

lirianka

#6749150 Napisano: 02.12.2020 11:16:48 w Pomocy!!!!
Mam pytanie odnośnie tego konkursu https://www.e-kon...tole-parodontax.html
Czy zakupu można dokonać w dowolnym sklepie czy tylko w sklepach Carrefour? W regulaminie jest napisane, ze w dowolnym, jednak konkurs kieruje do strony Carrefour... Wyświetl w wątku >>
0 0

lirianka

#6743042 Napisano: 10.11.2020 11:43:38 w Pomocy!!!!
kreatia napisał(a):

lirianka napisał(a):

Cześć emotka

Mam pytanie, wymagana wiadomość SMS ma wynosić do 160 znaków bez użycia polskich znaków. Czy dopuszczalne jest użycie wielkich liter?
W jednym regulaminie doczytałam, że to dopuszcza się użycie wyłącznie małych litery, bez użycia polskich znaków. Nie wiem, czy to wyjątek czy reguła? emotka

wielkie litery z reguły są dopuszczalne, to musiał być jakiś dziwny wyjątek.

Dzięki! Np. tutaj tak jest https://www.e-kon...rod-intermarche.html "(wyłącznie małe litery, bez użycia polskich znaków oraz znaków specjalnych".

Wyświetl w wątku >>
0 0

lirianka

#6743033 Napisano: 10.11.2020 11:19:57 w Pomocy!!!!
Cześć emotka

Mam pytanie, wymagana wiadomość SMS ma wynosić do 160 znaków bez użycia polskich znaków. Czy dopuszczalne jest użycie wielkich liter?
W jednym regulaminie doczytałam, że to dopuszcza się użycie wyłącznie małych litery, bez użycia polskich znaków. Nie wiem, czy to wyjątek czy reguła? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0