Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika incendio12

incendio12

#7107810 Napisano: 12.07.2023 10:32:06 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam lub wymienię 4 bony po 100 zł do wakacje.pl, które trzeba wykorzystać do 4 sierpnia (kupić wakacje na stronie, a wyjazd może być później) Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7106664 Napisano: 06.07.2023 18:00:22 w Kupię...
Ma ktoś może bon do media expert na 100-200 zł? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7106574 Napisano: 06.07.2023 13:02:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś kojarzy do kiedy są ważne karty podarunkowe do Hebe z konkursu Listerine Hebe? Konkurs był w marcu, organizowany przez Albedo. Nie ma już jak pobrać regulaminu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7105564 Napisano: 03.07.2023 11:08:16 w SZUKAM....
Czy jest ktoś tutaj z Lubska albo z okolic Lubska? Miejscowość niedaleko Zielonej Góry emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7105349 Napisano: 02.07.2023 11:16:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

A czy ktoś wie jak w Xiaomi redmi wyłączyć to konwertowanie na MMSy?

Ja na Xiaomi redmi nie mogłam znaleźć w tej głównej aplikacji do smsów takiej funkcji, więc pobrałam z Google Play aplikacje "textra" i ją używam jako główną aplikację do smsów (bardzo polecam) - w ustawieniach tej aplikacji można normalnie wyłączyć funkcję konwertowania smsów na MMSy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7105343 Napisano: 02.07.2023 10:52:09 w Wygrane na wymianę/sprzedaż

Sprzedam/wymienię na bony (ewentualnie mogą być też kody żywca lub jakiś pakiet paragonów emotka ) Wyprawkę szkolną z zeszłorocznej Loterii na 5 emotka  Może ktoś potrzebuje na nowy rok szkolny  emotka  Plecak ma śliczny turkusowy kolor, a piórnik jest 3-komorowy z pełnym wyposażeniem emotka Dodatkowo jest pojemnik na kanapkę, worek,butelka, zakreślacze, notatnik, białe i kolorowe karteczki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7105204 Napisano: 01.07.2023 11:47:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Dawno nie zafundowałam sobie takiego maratonu zgłoszeń - t-mobile, axe, nuii lewiatan, lenor rossman, shell mirinda, elmex, lovela c4, a wszystko to poprzeplatane zgłoszeniami na kończące się loterie emotka Mam dość na kolejny miesiąc emotka  Może się kiedyś nauczę nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę emotka

ja dosłownie axe puszczałam o 23:58.. i miałam tak samo.. oczywiście nie dałam rady wysłać wszystkiego emotka

Dołączam do grona wczorajszych maratończyków emotka  Nie wiem jak to jest, że przez cały tydzień nie mogę wymyślić niczego sensownego, a nagle jak nie ma już czasu i jest godzina 23 ostatniego dnia konkursu, to nagle głowa pełna pomysłów i w godzinę nieraz udaje się wymyślić kilka tekstów emotka  Puszczanie zgłoszeń minutę albo dwie przed północą to u mnie standard  emotka  Nawet jak mam dużo czasu i uda mi się wymyślić wcześniej jakieś zarysy tekstów, to i tak ostatniego dnia wieczorem pojawiają się dopiero pomysły jak ten tekst dokończyć i przerobić, żeby można było go wysłać emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7105166 Napisano: 01.07.2023 01:55:53 w PODZIĘKOWANIA
WesolaBabka
Wszystko super, uczciwa osoba, polecam i dziękuję  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7103501 Napisano: 25.06.2023 23:06:36 w Kupię...
Czy ktoś ma na sprzedaż drapak albo fontannę z konkursu whiskas w fajnej cenie? Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7103345 Napisano: 24.06.2023 20:15:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj oficjalnie zaliczyłam ostatni egzamin na studiach medycznych i po 6 latach "wygrałam" dyplom lekarza! emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7095490 Napisano: 24.05.2023 13:06:20 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam 2 bilety do Suntago, ważne do 30 czerwca, może być za jakieś bony itd  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7094944 Napisano: 22.05.2023 10:53:46 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam
- 2x bilet do Energylandii (normalny, od 140 cm) - ważny do 23 czerwca 2023 
- 2x bilet do Suntago na 3 strefy - ważny do 30 czerwca 2023 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7087000 Napisano: 04.04.2023 14:47:35 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam voucher 350 zł do sklepu Trigar - ważny do 30 kwietnia tego roku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7083265 Napisano: 08.03.2023 16:25:14 w Paragony na trwające konkursy
Czy ktoś ma jeszcze paragon Listerine Hebe? Chętnie bym kupiła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7073051 Napisano: 07.01.2023 16:32:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sabart napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Pamiętam, że była na forum dyskusja o nieaktywnych kartach do Hebe (150 zł) wygranych w konkursie Albedo - Neutrogena. Czy karty same się aktywowały czy trzeba je aktywować jakoś samemu? A jeśli są aktywne to czy można nimi płacić kilka razy (i przez internet)? Nie mogę się dokopać do tej dyskusji, a chciałabym zamówić coś z hebe emotka  

U mnie nadal wywala błąd jak próbuję sprawdzić saldo. Albedo pisało, że w ciągu 3 dni roboczych aktywują je. Ale u mnie nadal to samo mimo że 3 d.r. minęły. Pisałam do Hebe ale chcą kod pin żeby sprawdzić

Dzięki, muszę sprawdzić w takim razie jak wygląda sprawa z moją kartą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7073046 Napisano: 07.01.2023 16:02:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pamiętam, że była na forum dyskusja o nieaktywnych kartach do Hebe (150 zł) wygranych w konkursie Albedo - Neutrogena. Czy karty same się aktywowały czy trzeba je aktywować jakoś samemu? A jeśli są aktywne to czy można nimi płacić kilka razy (i przez internet)? Nie mogę się dokopać do tej dyskusji, a chciałabym zamówić coś z hebe emotka   Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

incendio12

#7069542 Napisano: 20.12.2022 15:01:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atyde25 napisał(a):

Ale to jest nieopłacalne bo Żabka ma sporą marżę na kasze,napoje i to wszystko wyżej wymienione.Najlepiej kupić rzeczywiście alkohol i papierosy i sprzedać.Jak się ma komu.

Te papierosy to dobry pomysł, muszę popytać znajomych palaczy  emotka  Oby tylko dało się tym opłacić tyle paczek to będzie dobrze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7069535 Napisano: 20.12.2022 14:47:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nikos napisał(a):

Jasminum napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Właśnie przyszedł mi na maila bon do Żabki z konkursu Fitos - wartość 200 zł. Jest on JEDNORAZOWY. Chłopak wygrał 350 zł, jeszcze nie ma maila, ale pewnie niedługo nadejdzie. Martwię się, że też będzie jednorazowy. A co z osobami, które wygrały 500 zł? Dla mnie nawet to 200 zł do wydania w Żabce na jednorazowe zakupy to jakieś wielkie nieporozumienie. Rozumiem, że można sobie kupić np 3 drogie alkohole ale przecież nie każdy pije, a nie wiem co innego można kupić żeby wydać na raz tyle kasy w żabce. Przecież to nie jest sklep do robienia zakupów na tydzień, tylko na pojedyncze zakupy za parę zł.. Mogli chociaż podzielić ten bon na kilka bonów po 50 zł.. 

Trochę niepraktycznie zrobili, aczkolwiek tam u nich dosyć drogo. Trzeba jakąś większą torbę zabrać i może dorzucić jakąś kartę doładowującą typu Netflix czy Steam (jak ktoś potrzebuje oczywiście). Wydaje mi się, że one są w tym dyskoncie. Sam bym wolał sobie płacić niższymi nominałami ale cóź...

Są doładowania do telefonów, jest i netflix. Ale nie zapłacisz za to bonem Żabki. 

No to jedyna nadzieja przepadła emotka  Chyba będę próbowała to sprzedać, jak ktoś chce kupić sobie na Sylwestra alkohol taniej to zapraszam priv emotka Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

incendio12

#7069534 Napisano: 20.12.2022 14:45:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
daisygirl napisał(a):

Emememe napisał(a):

daisygirl napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Ja nie wygrałam a spokojnie wydałabym 500 zł emotka a tak w ogóle to przecież możecie kupić doładowania do telefonów emotka

ja też XD u mnie nawet żabki nie ma emotka  już nie wspomnę o innych sieciach... mam 1 sklep w miejscowości... emotka
500 zeta poszłoby jak woda XD 


Na co tyle kasy byście wydały? emotka Chyba potrzebuję inspiracji 😀

Żarełko emotka  nakupiłabym rzeczy na zapas, nie znam jakoś super żabek, zapewne to nie c4 czy INT na takie wieksze zakupy, ale przy rodzinie z dziecmi to nie trudno 500 zeta wydać... niestety... 

Nawet w Lewiatanie czy dino bez problemu można wydać większą kwotę, ale w żabce zazwyczaj są jakieś pojedyncze produkty, typu jakieś parówki, kilka jogurtów, jakaś margaryna, zupki chińskie, mleko, chipsy.. Większości rzeczy tam jednak nie ma, to dosłownie 2-3 małe alejki, a jak ktoś nie chce kupować alkoholu to wątpię żeby tyle kasy się uzbierało kupując same produkty spożywcze. Szczególnie jak ktos nie ma miejsca w domu na robienie zapasów. Muszę zobaczyć jak to wygląda z netflixem i innymi bonami, bo nie wiedziałam że są tam takie rzeczy. Myślałam o pay safe card, ale chyba za to można płacić tylko gotówką emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7069508 Napisano: 20.12.2022 13:37:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elmas napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Właśnie przyszedł mi na maila bon do Żabki z konkursu Fitos - wartość 200 zł. Jest on JEDNORAZOWY. Chłopak wygrał 350 zł, jeszcze nie ma maila, ale pewnie niedługo nadejdzie. Martwię się, że też będzie jednorazowy. A co z osobami, które wygrały 500 zł? Dla mnie nawet to 200 zł do wydania w Żabce na jednorazowe zakupy to jakieś wielkie nieporozumienie. Rozumiem, że można sobie kupić np 3 drogie alkohole ale przecież nie każdy pije, a nie wiem co innego można kupić żeby wydać na raz tyle kasy w żabce. Przecież to nie jest sklep do robienia zakupów na tydzień, tylko na pojedyncze zakupy za parę zł.. Mogli chociaż podzielić ten bon na kilka bonów po 50 zł.. 

Bon na 350 zł też jest jednorazowy - właśnie dotarł emotka

To 500 zł też pewnie będzie jednorazowy.. Moim zdaniem to niedorzeczne, w żabkach nawet nie ma wózków do robienia zakupów, a do koszyka nie ma szans spakować tyle produktów żeby wyszło kilkaset zł.. A przecież nie będę robić zapasu piwa i alkoholi na rok, bo chyba do tego tylko się to nadaje. Jedyne co tam można kupić oprócz tego to jakieś chipsy i kilka rzeczy "na śniadanie" jak się zapomni czegoś kupić w innym sklepie. ŻENADA Wyświetl w wątku >>