Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika incendio12

incendio12

#6880409 Napisano: 03.09.2022 22:17:05 w Smolar
wiesia30 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Jak nie wygrać nagrody natychmiastowej w Loterii Piw Bezalkoholowych na Orlen? Czy komuś się udało nie wygrać rabatu? Może trzeba zgłosić 2 paragony pod rząd i wtedy ten drugi ma szansę nie wygrać? emotka  Podejrzewam, że szansa na wygranie nagrody tygodniowej jest całkiem spora w przypadku niewygrania rabatu.. 

Ja wygrałam rabat,a potem 500 zł na ten paragon 

O czyli nie usuwają z puli tych paragonów które wygrały rabat? Bo wg regulaminu tak wynika  emotka Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0

incendio12

#6880402 Napisano: 03.09.2022 21:08:05 w Smolar
Jak nie wygrać nagrody natychmiastowej w Loterii Piw Bezalkoholowych na Orlen? Czy komuś się udało nie wygrać rabatu? Może trzeba zgłosić 2 paragony pod rząd i wtedy ten drugi ma szansę nie wygrać? emotka  Podejrzewam, że szansa na wygranie nagrody tygodniowej jest całkiem spora w przypadku niewygrania rabatu..  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6880314 Napisano: 02.09.2022 23:57:50 w Smolar
mia napisał(a):

Szlag by ich.
Takich numerów to Smolar nie robił ...emotka

W tym konkursie wszystko jakieś "niesmolarowe".. Numer paragonu nawet nie był Smolarowy, tylko chcieli ten fortisowy.. I nie było o tym info w formularzu, tylko w regulaminie, co było ciut niemiłe emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

incendio12

#6880061 Napisano: 01.09.2022 21:39:35 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

southlander napisał(a):

Ja to Was podziwiam. Szkoda by mi było kasy na loterie gdzie przecież nie mam na nic wpływu, a i też szkoda by mi było na promocyjne z tekstami, bo one tam idą pewnie w tysiące więc prawdopodobnie nikt tego nie czyta i też zwykle losują.

Mnie też szkoda czasu, forsy i energii na takie coś. Tyle, że ja nie podziwiam tych, którzy biorą udział, a jedynie kiwam głową z politowaniem żalem i smutkiem... emotka Bo to taka schizofrenia - niby ktoś taki WIE, że to niezdrowe, be i fuj, ale jednak nabija kasę producentowi, a potem jeszcze truje tym bliskich emotka


Wysyłam 1-2 zgłoszenia na loterie (chociażby tylko po to, żeby mieć szanse w losowaniu głównej nagrody) i na konkursy tyle samo,czasem kilka zgłoszeń jak fajne nagrody. Nie ma chyba nic w tym złego, że mam kilka paczek Lays pod kanapą jest trwa obecnie wielotygodniowy konkurs Lays emotka   nie rozumiem jak można mówić, że nie ma sensu wysyłać zgłoszeń gdziekolwiek, bo nie mamy wpływu na nic. Przecież ktoś te nagrody wygrywa, nawet tutaj czasem ktoś wygra w losowaniu jakąś mega nagrodę, typu auto. No a to, że biorąc udział w konkurach nabijamy producentom kasę, to już inna sprawa - no ale nie wezmę udziału w konkursie, jeśli nie kupię produktów, więc innej opcji nie widzę emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6880047 Napisano: 01.09.2022 20:46:30 w Wkurza mnie...
southlander napisał(a):

incendio12 napisał(a):

sabart napisał(a):

oldziaczek napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

A w temacie co mnie wkurza- konkursy promocyjne z margarynami, czipsami, majonezami, colą i wszystkim niezdrowym emotka

Też nad tym ubolewam, chciałby człowiek iść na diete, a trzeba żreć te laysy emotka

Nie trzeba, tylko to właśnie jest wkurzające że niewiadomo co z tym wtedy robić. emotka  



Jak się nie je to można to składować w schowku na pościel w kanapie emotka  Jak przychodzą znajomi to każe im otwierać kanapę, brać i jeść jak najwięcej emotka  Ale od jakiegoś czasu głównie kupuję paragony tutaj, bo jednak zawartość kanapy zawsze jest gdzieś z tyłu głowy i nieraz się jakieś Lay'sy schrupie wieczorem emotka  

Ja to Was podziwiam. Szkoda by mi było kasy na loterie gdzie przecież nie mam na nic wpływu, a i też szkoda by mi było na promocyjne z tekstami, bo one tam idą pewnie w tysiące więc prawdopodobnie nikt tego nie czyta i też zwykle losują.


Zależy, czasem faktycznie kasa pójdzie w błoto, a czasem się wygra jakąś super nagrodę i kasa wydana na zakupy się zwraca wielokrotnie  emotka  A moje zapasy to pewnie i tak nic, w porównaniu do niektórych  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6880038 Napisano: 01.09.2022 19:45:04 w Wkurza mnie...
sabart napisał(a):

oldziaczek napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

A w temacie co mnie wkurza- konkursy promocyjne z margarynami, czipsami, majonezami, colą i wszystkim niezdrowym emotka

Też nad tym ubolewam, chciałby człowiek iść na diete, a trzeba żreć te laysy emotka

Nie trzeba, tylko to właśnie jest wkurzające że niewiadomo co z tym wtedy robić. emotka  



Jak się nie je to można to składować w schowku na pościel w kanapie emotka  Jak przychodzą znajomi to każe im otwierać kanapę, brać i jeść jak najwięcej emotka  Ale od jakiegoś czasu głównie kupuję paragony tutaj, bo jednak zawartość kanapy zawsze jest gdzieś z tyłu głowy i nieraz się jakieś Lay'sy schrupie wieczorem emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6879978 Napisano: 01.09.2022 15:15:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
Big milk bilety do Energylandii za 24.08 emotka  Na rozpoczęcie nowego miesiąca może być emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6879966 Napisano: 01.09.2022 14:27:32 w Zdjęcia naszych wygranych

1 towar marki UFC® i Monster Energy® z konkursu Wygraj wyjazd na UFC Fight Week w Las Vegas... Wielka koszulka.. Chyba nikt by nie wziął udziału w tym konkursie gdyby wiedział że do rozdania mają 200 koszulek. Czekanie na nagrodę kilka miesięcy żeby dostać koszulkę w rozmiarze L, kiedy Twój rozmiar to XS emotka  Żenada emotka  
 Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6879901 Napisano: 01.09.2022 10:12:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nieprzytomna napisał(a):

Jakiś konkurs z płynami? Proszkami do prania? Oprócz Intermarche?

Też liczę, że niedługo wskoczy jakiś Silan czy coś, bo płyny mi się kończą emotka   Wyświetl w wątku >>
1 maryjane 0

incendio12

#6879692 Napisano: 31.08.2022 12:19:50 w Giełda Kodów ; )
Oddam 2 kody Somersby emotka   Wyświetl w wątku >>
1 tad_pole 0

incendio12

#6879687 Napisano: 31.08.2022 12:07:48 w Paragony na trwające konkursy
Ma ktoś może 1 paragon Kinley tak na ostatni dzień? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6879601 Napisano: 30.08.2022 21:21:09 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam paragon Monster Moya Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6879252 Napisano: 29.08.2022 21:03:02 w Smolar
Emememe napisał(a):

byekitty napisał(a):

do którego dnia poleciał Big Milk? emotka


Wydaje mi się, że poinformowali do 23.08 włącznie i na tym się zatrzymało. Dziś nie było info z kolejnych dni, tylko mail ze zmianą formy dostarczenia nagrody (wcześniej w formularzu była wysyłka kurierem a potem przesyłali nowy formularz i wysyłka nagrody zmieniona na maila).

O to by była dla mnie dobra wiadomość, bo zgłoszenie wysyłałam 24 emotka  Już myślałam że przepadło emotka   Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

incendio12

#6879145 Napisano: 29.08.2022 13:36:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wątek Nic nie Wygrałem szybko zadziałał i stówka od Avanti wleciała emotka  Marne pocieszenie, ale lepsze to niż nic, bo z Avanti ostatnio znów ciche dni  emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6879126 Napisano: 29.08.2022 12:23:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
To mój pierwszy konkurs Los Mejores, w którym nic nie wygrałam.. Myślałam że ta agencja to mój Pewniak, no i chyba zbyt w siebie wierzyłam, bo mnie dziś olali na całego emotka  To dla mnie ostateczny znak, że czas się tu wpisać, bo sierpień to jakiś horror emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6878430 Napisano: 25.08.2022 12:49:46 w Avanti
monisss napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Pierwsze dni Lays ITM, kiedy obstawiacie?

dziś emotka  

A jak nie dziś to jutro raczej na pewno  emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6878326 Napisano: 24.08.2022 20:04:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
Trafiłam w bramkę, szok i niedowierzanie  emotka  Miałam tylko jeden paragon z myślą żeby mieć chociaż jeden los w grze o główne emotka  

Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6878323 Napisano: 24.08.2022 19:53:53 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Bon 400 zł do Kanken - sprzedam lub wymienię na jakieś bony albo coś jeszcze innego - czekam na propozycje emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6878273 Napisano: 24.08.2022 16:37:57 w Wkurza mnie...
sabart napisał(a):

... to, że emocjonalnie podchodzę do niektórych konkursów. Niby wiem, że Smolar to mi nic nie daje, a i tak się nakręciłam. Tak mi temat podszedł pięknie, taka byłam zadowolona z odpowiedzi konkursowych. Nie mówię, żeby od razu lecieć do NY, ale nawet czapki, na tyle nagród. Wkurza mnie, że nie umiem przeżyć porażek, tylko rozmyślam, zastanawiam się co znów poszło nie tak, co w tych odpowiedziach było takiego, że nawet na najniższą nagrodę się nie załapałam. 
No wkurza mnie to i frustruje okropnie, że jestem takim słabym człowiekiem.

To olej Smolara i skup się na Avanti - oni chyba Ci nie żałują nagród z tego co kojarzę z ostatnich wpisów w MDW  emotka  Ja np wszystkie konkursy Columbita sobie odpuszczam, bo wiem że nie umiem tam pisać i tylko się potem wkurzam, że zmarnowałam czas i pieniądze. Trzeba grać tam gdzie nas doceniają i szukać swoich mocnych stron emotka  I się nie wkurzać emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6877456 Napisano: 21.08.2022 19:30:11 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
gilumilu napisał(a):

Czy ktoś otrzymał już głośnik JbL go 3 z konkursu avanti ???

Chyba jeszcze nie wysyłali ani głośników ani hulajek  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0