Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika incendio12

incendio12

#6877101 Napisano: 19.08.2022 12:54:37 w Avanti
gregory napisał(a):

Avanti od trzech dni nie odpisuje na pytanie dot. konkursu, co sie im nigdy nie zdarza. mogą mieć jakis urlop i dlatego wyników też sie dziś nie doczekamy

To prawda, oni zazwyczaj odpisują tego samego dnia albo następnego.. Myślę, że to ostateczne potwierdzenie że Lidka i inni urlopują się gdzieś na plaży  emotka  Ale od jutra mają być ulewy to może wrócą do Sulejówka i dadzą wyniki emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6876819 Napisano: 18.08.2022 10:03:43 w Paragony na trwające konkursy
Szukam paragonów Kinley emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6876636 Napisano: 17.08.2022 14:28:43 w Avanti
niunia-k napisał(a):

Hej jak się zapatruje avanti na paragony z poczty emotka w formie wydruku na płachcie kartki A4 emotka

Oni zawsze odbierają telefony, wiec możesz zadzwonić i zapytać, to będziesz mieć pewność co i jak emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6876162 Napisano: 14.08.2022 22:57:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ReneK napisał(a):

Czy ktos mial problem dziś wieczorkiem z wysłaniem zgłoszenia z HARMONY?tzn. mam zakup z dzisiaj a info pokazuje ze data tylko do 14.08.2022!i taka wpisuje a info ze niepoprawna!emotka

U mnie dokładnie ta sama sytuacja emotka  kilka razy próbowałam wysłać zgłoszenie, ale dzisiejsza data na paragonie nie przechodzi emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6876007 Napisano: 13.08.2022 12:22:56 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony Kinley emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6875869 Napisano: 12.08.2022 15:13:31 w Czy informują/ informowali?
aguagu napisał(a):

Fortis wysłał dzisiaj @ z info o ekwiwalencie pieniężnym za bluzę Monster z konkursu Energia z Monster. Trzeba odpisać, czy wyraża się na to zgodę. 

A czy ktoś dostał już gadżet z konkursu Monster i UFC? emotka

Chyba dalej nie wysyłali tych gadżetów. A w mailu z informacją o wygranej była też wiadomość o tym, że niebawem wyślą nagrodę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6875822 Napisano: 12.08.2022 13:30:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Desperados u mnie też zero emotka  Chyba moje szczęście mnie opuściło już całkiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6875812 Napisano: 12.08.2022 13:08:45 w PODZIĘKOWANIA
@dorothy
Uczciwa osoba, polecam i dziękuję za udaną transakcję emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6875693 Napisano: 11.08.2022 18:46:35 w SZUKAM....
visserarthur napisał(a):

Czy ta Nestea do Loterii, co ma mieć kod jest jakoś oznaczona na etykiecie? Trzy sklepy i bez info o loterii są…

Tak, powinna mieć jakieś info, ale ciężko ją znaleźć  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6875580 Napisano: 11.08.2022 11:54:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczupak napisał(a):

A czy z tych laysow  przychodziło jakieś potwierdzenie udziału na Emila?

Bo się trochę zakręciłam🙃🤔

Nie przychodziło emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6875579 Napisano: 11.08.2022 11:54:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczupak napisał(a):

A czy z tych laysow  przychodziło jakieś potwierdzenie udziału na Emila?

Bo się trochę zakręciłam🙃🤔

Nie przychodziło emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6875478 Napisano: 10.08.2022 22:18:10 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

inska napisał(a):

basiag napisał(a):

Czy poza Kropką Bordo jeszcze jakaś agencja każe sobie paragony z oświadczeniami wysyłać pocztą ?
'Trochę to kulawo że vocher za 100zł a przesyłka 10 zł emotka

Avanti, Amooco, i360

Amooco? Chyba mi się nie zdarzyło a sporo wygrałem u nich….

Do Amooco jeszcze nigdy nie wysyłałam nic pocztą, a często u nich wygrywam emotka   Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

incendio12

#6875388 Napisano: 10.08.2022 17:47:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
incendio12 napisał(a):

Mnie Nivea też zawiodło emotka  No trudno, poproszę bonik do Dino od Kropki Bordo na pocieszenie emotka

I Dino też mnie olało. Okropny dzień  emotka Wyświetl w wątku >>
1 mary18 0

incendio12

#6875328 Napisano: 10.08.2022 15:47:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Mnie Nivea też zawiodło emotka  No trudno, poproszę bonik do Dino od Kropki Bordo na pocieszenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6874893 Napisano: 08.08.2022 16:38:36 w Avanti
magie1982 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

darog napisał(a):

keraz123 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

keraz123 napisał(a):

Znaczy rozumiem, że poszła do końca...?
Z 02.08 mam głośnik... A gdzie ta hulajka z 03.08🤔

Raczej źle rozumiesz emotka  


I to jest naprawdę dobra wiadomość. Dzięki edzia21

upewnie się: znaczy ostatni dzień niepowiadomiony?
- tak "dziwnie" jeden dzień zostawiać bez rozstrzygnięcia

Ja już teraz zwątpiłam, bo nie dość że dziwnie jeden dzień bez rozstrzygnięcia, to nawet jeśli to raczej by dziś powiadomili emotka  

No ale w co wątpisz? Konkurs trwał 14 dni, więc 28 hulajnóg powinni rozdać. Na stronie są dane 26, więc oczywiste jest, że nie informowali dnia ostatniego emotka

Nie liczyłam, więc skoro jest 26 hulajnog to faktycznie czekamy na ostatni dzień  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6874871 Napisano: 08.08.2022 15:48:02 w Avanti
darog napisał(a):

keraz123 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

keraz123 napisał(a):

Znaczy rozumiem, że poszła do końca...?
Z 02.08 mam głośnik... A gdzie ta hulajka z 03.08🤔

Raczej źle rozumiesz emotka  


I to jest naprawdę dobra wiadomość. Dzięki edzia21

upewnie się: znaczy ostatni dzień niepowiadomiony?
- tak "dziwnie" jeden dzień zostawiać bez rozstrzygnięcia

Ja już teraz zwątpiłam, bo nie dość że dziwnie jeden dzień bez rozstrzygnięcia, to nawet jeśli to raczej by dziś powiadomili emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6874835 Napisano: 08.08.2022 13:14:12 w Wkurza mnie...
notta napisał(a):

incendio12 napisał(a):

anaesth napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Wkurza mnie brak możliwości wybrania sposobu dostawy nagród emotka  Ile to by ułatwiło gdyby po wygranej dało się wybrać np dostawę Inpostem do paczkomatu.. Nic nie było by złego w zwykłych firmach typu dpd, gdyby nie to, że oni zawsze przychodzą rano, kiedy nikogo nie ma w domu. Czemu nie ma kurierów przywożących paczki wieczorem kiedy zwykle przynajmniej jeden domownik jest w domu emotka  

Oj tak. A jak na złość nagrody zazwyczaj przychodzą DPD. Ostatnio miałam z nimi okropne przejścia. 
Jak dobrze, że nic nie wygrywam  emotka

Haha brak nagród = brak problemów emotka  To wygrywanie jednak takie męczące, że muszę ponarzekać emotka  Nie dość że trzeba odsyłać jakieś paragony, oświadczenia, podawać pesele, pisać maile, chodzić na pocztę, to jeszcze potem kurier nie przychodzi o tej godzinie co człowiek by chciał emotka  No kto to widział żeby te konkursy były takie problematyczne emotka emotka

To ja się cieszę, że mieszkam w małym mieście i wszystko mam w jednym miejscu. A z kurierami jesteśmy po imieniu emotka

No co Ty, powkurzaj się na coś z nami  emotka
Ja miałam super kuriera przez jakiś czas i zawsze można było się z nim dogadać co do godziny itd. Teraz go nie ma, za to jest kilku innych i cały czas przychodzą różni. Jeden zadzwoni się spytać czy jestem w domu, inny w ogóle się nie odezwie, tylko dpd przyśle sms o nieudanej próbie doreczenia. Jeszcze inny zostawi paczkę pod drzwiami bez mojej zgody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6874824 Napisano: 08.08.2022 12:51:05 w Wkurza mnie...
anaesth napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Wkurza mnie brak możliwości wybrania sposobu dostawy nagród emotka  Ile to by ułatwiło gdyby po wygranej dało się wybrać np dostawę Inpostem do paczkomatu.. Nic nie było by złego w zwykłych firmach typu dpd, gdyby nie to, że oni zawsze przychodzą rano, kiedy nikogo nie ma w domu. Czemu nie ma kurierów przywożących paczki wieczorem kiedy zwykle przynajmniej jeden domownik jest w domu emotka  

Oj tak. A jak na złość nagrody zazwyczaj przychodzą DPD. Ostatnio miałam z nimi okropne przejścia. 
Jak dobrze, że nic nie wygrywam  emotka

Haha brak nagród = brak problemów emotka  To wygrywanie jednak takie męczące, że muszę ponarzekać emotka  Nie dość że trzeba odsyłać jakieś paragony, oświadczenia, podawać pesele, pisać maile, chodzić na pocztę, to jeszcze potem kurier nie przychodzi o tej godzinie co człowiek by chciał emotka  No kto to widział żeby te konkursy były takie problematyczne emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

incendio12

#6874823 Napisano: 08.08.2022 12:47:39 w Wkurza mnie...
9notta napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Wkurza mnie brak możliwości wybrania sposobu dostawy nagród emotka  Ile to by ułatwiło gdyby po wygranej dało się wybrać np dostawę Inpostem do paczkomatu.. Nic nie było by złego w zwykłych firmach typu dpd, gdyby nie to, że oni zawsze przychodzą rano, kiedy nikogo nie ma w domu. Czemu nie ma kurierów przywożących paczki wieczorem kiedy zwykle przynajmniej jeden domownik jest w domu emotka  

Maja te pick-upy. Wystarczyłoby przekierowanie zwykłe z kuriera na punkt odbioru.

Mają mają i jak mnie nie ma to zazwyczaj proszę żeby przekierowali do takiego punktu. Ale u mnie we Wro ten punkt jest daleko i cała potem wyprawa żeby odebrać paczkę. + te punkty są do 18 otwarte, a paczkomaty są całodobowe. Dpd by mogło zawrzeć jakąś umowę z Inpostem i wrzucać do paczkomatu przesyłki  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6874820 Napisano: 08.08.2022 12:43:51 w Pomocy!!!!
basiag napisał(a):

incendio12 napisał(a):

basiag napisał(a):

adamo86 napisał(a):

basiag napisał(a):

dlaczego nie wchodzi ma zdjęcie paragonu na loterię whiskas ? takiego jak zazwyczaj wklejam nie przyjmuje a po najechaniu na nie pokazuje mi 4 MB, no to zmniejszyłam i ta sama historia, tyle że teraz pokazuje 3 MB. O co chodzi ? podpowie ktoś ?

przeglądarki też zmieniałam emotka

Każdy chyba miał ten problem.
Zobacz tu.

dzięki, jednak wymiękam emotka  nie daję rady
na dodatek ku przestrodze !!!
chciałam go wygładzić emotka  wyprasowałam mimo że po lewej stronie i przez gazetę to zrobił się cały czarny (negatyw) . To był ten niebieski z Kauflanda, uważajcie emotka

Tych niebieskich paragonów to lepiej nawet nie dotykać, ledwo się je draśnie to od razu robią się czarne ślady. Kup sobie na whiskas w żabce najtańsza saszetkę, tam mają ładne białe i dobrze opisane paragony emotka  
Paragon 3 mb ci tam nie wejdzie. Najprościej jest wyciąć całe tło dookoła paragonu, a potem wysłać sobie na messengerze (albo do kogoś) i pobrać to wysłane zdjęcie, a potem wstawić do formularza. Na 100% wtedy zadziała emotka tła nie wycinałam 

tła nie wycinałam, ale zawsze robię tak ze na messengera wrzucam i pobieram na pulpit. A ile mb powinno być, bo im większe zbliżenie robiłam tym było więcej mb, a tych wielkości to mało kumam

Hm po messengerze powinno być jeszcze mniejsze. Przynajmniej tak jest na telefonie, że pobrane z Messengera poniżej 1 MB mają.  Wyświetl w wątku >>
0 0