Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika incendio12

incendio12

#6874817 Napisano: 08.08.2022 12:29:38 w Pomocy!!!!
basiag napisał(a):

adamo86 napisał(a):

basiag napisał(a):

dlaczego nie wchodzi ma zdjęcie paragonu na loterię whiskas ? takiego jak zazwyczaj wklejam nie przyjmuje a po najechaniu na nie pokazuje mi 4 MB, no to zmniejszyłam i ta sama historia, tyle że teraz pokazuje 3 MB. O co chodzi ? podpowie ktoś ?

przeglądarki też zmieniałam emotka

Każdy chyba miał ten problem.
Zobacz tu.

dzięki, jednak wymiękam emotka  nie daję rady
na dodatek ku przestrodze !!!
chciałam go wygładzić emotka  wyprasowałam mimo że po lewej stronie i przez gazetę to zrobił się cały czarny (negatyw) . To był ten niebieski z Kauflanda, uważajcie emotka

Tych niebieskich paragonów to lepiej nawet nie dotykać, ledwo się je draśnie to od razu robią się czarne ślady. Kup sobie na whiskas w żabce najtańsza saszetkę, tam mają ładne białe i dobrze opisane paragony emotka  
Paragon 3 mb ci tam nie wejdzie. Najprościej jest wyciąć całe tło dookoła paragonu, a potem wysłać sobie na messengerze (albo do kogoś) i pobrać to wysłane zdjęcie, a potem wstawić do formularza. Na 100% wtedy zadziała emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6874814 Napisano: 08.08.2022 12:25:04 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie brak możliwości wybrania sposobu dostawy nagród emotka  Ile to by ułatwiło gdyby po wygranej dało się wybrać np dostawę Inpostem do paczkomatu.. Nic nie było by złego w zwykłych firmach typu dpd, gdyby nie to, że oni zawsze przychodzą rano, kiedy nikogo nie ma w domu. Czemu nie ma kurierów przywożących paczki wieczorem kiedy zwykle przynajmniej jeden domownik jest w domu emotka   Wyświetl w wątku >>
1 nelunia 0

incendio12

#6874800 Napisano: 08.08.2022 11:56:14 w PODZIĘKOWANIA
@dnros
Osoba godna zaufania, transakcja udana, wszystko szybko i sprawnie, bardzo polecam i dziękuję  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 dnros 0

incendio12

#6874797 Napisano: 08.08.2022 11:40:20 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
mandarynka16 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Co może iść dzisiaj kurierem DPD? Nie ma mnie w domu i kazałam zostawić kurierowi w punkcie dpd tą paczkę, kurier potrafił powiedzieć tylko że przesyłka z kątów wrocławskich emotka  Odbiorę ją dopiero w czwartek i bym chciała wiedzieć co to takiego

Tołpa ma tam siedzibę

Dzięki, to chyba w takim razie kosmetyki od nich emotka  Kurcze to jednak mogły poleżeć pod drzwiami skoro to tylko kosmetyki  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6874792 Napisano: 08.08.2022 11:25:12 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
Co może iść dzisiaj kurierem DPD? Nie ma mnie w domu i kazałam zostawić kurierowi w punkcie dpd tą paczkę, kurier potrafił powiedzieć tylko że przesyłka z kątów wrocławskich emotka  Odbiorę ją dopiero w czwartek i bym chciała wiedzieć co to takiego Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6874786 Napisano: 08.08.2022 11:11:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
doode napisał(a):

Pudliszki i paragon z Lidl a
ktoś wie gdzie na paragonie Lidla jest w/g organizatora numer paragonu?

Aż spojrzałam na paragon z Lidla i szczerze nie wiem który z tych numerków na dole może być tym poprawnym emotka  Najbezpieczniej będzie napisać do Fortisa chyba Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6874665 Napisano: 07.08.2022 13:14:34 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam lub wymienię na bony 2 bilety do Energylandii ważne do 30 października tego roku. Ewentualnie interesowałaby mnie również wymiana 1:1 na Suntago emotka  nieaktualne  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6874651 Napisano: 07.08.2022 09:58:07 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Bon 200 zł do answer.com sprzedam za 150 lub wymienię na bony do Rossmana, Hebe, douglas, spożywcze itd emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6874585 Napisano: 06.08.2022 15:45:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

Pepsi shell, nie wiem czy nie było pytanie (nie znalazłam) czy przychodzi potwierdzenie na maila ? Nic nie dostałam a avanti zawsze wysyła…. 

Nie grałam tu jeszcze, ale Avanti ostatnio w niektórych konkursach odpuszcza potwierdzenia na maila emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6874543 Napisano: 06.08.2022 10:57:36 w Kupię...
Kupię kartę do Allegro emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6874528 Napisano: 06.08.2022 01:10:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dianka26 napisał(a):

W konkursie Ziaja w którym miejscu znajduje się numer paragonu? 

Ja wpisywałam zwykły. Jak nie jest określone to zwykle o ten chodzi  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6874477 Napisano: 05.08.2022 16:39:27 w Avanti
magie1982 napisał(a):

monkakk napisał(a):

maverick napisał(a):

magie1982 napisał(a):

gregory napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Myślicie, że stokrotka pójdzie dziś do końca?


właśnie dostałem info, takze poszła teraz

Na stronie widzę póki co tylko z nowości główne i bez ostatniego dnia.

Ostatniego dnia grałem, a nie widzę e-maila, to by się zgadzało emotka

To samo u mnie 🤣

U mnie też  emotka

I jeszcze ja wtedy słałam ostatkiem sił  emotka  Ale coś czuję, że tym razem się nie przebiję przez konkurencję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6874343 Napisano: 04.08.2022 22:45:23 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
agawa78 napisał(a):

Monster Lidl? Ktoś otrzymał?

U mnie cisza. Strasznie długo to już trwa Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6874186 Napisano: 04.08.2022 12:14:09 w Avanti
soulfly napisał(a):

kachakacha napisał(a):

monisss napisał(a):

moja 7.5 latka chodzi i zbiera kapselki od piwa i mówi "Mama tu jest kod" emotka  albo zbiera wszystkie napotkane paragony haha aż muszę ją stopować czasami emotka  

Moja ma 5 lat i wczoraj widziała 2 reklamy z konkursami. Powiedziała, że mam sobie kupić picie dla dorosłych, to wygram emotka  

Dzieci są czadowe emotka

Konkursy to trochę taka przewlekła choroba, nie da się chyba nie zarazić potomków emotka  To się chyba ma we krwi. Ciężej jednak przekonać kogoś spoza rodziny, wszyscy tylko potrafią mówić "ale ci zazdroszczę ja tak nie umiem, nie mam szczęścia", ale sami nie zagrają, tylko gadają. Może to i lepiej, mniejsza konkurencja emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6874122 Napisano: 04.08.2022 00:09:43 w Avanti
atyde25 napisał(a):

Pozazdrościć mamy co tak dopinguje do grania.Doceń ten skarb i fajnie tak przekazać pasję z pokolenia na pokolenie:)

A dziękuję, to prawda, moja mama jest cudowna i we wszystkim mnie wspiera emotka emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6874114 Napisano: 03.08.2022 22:52:10 w Avanti
edzia21 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

marzenier napisał(a):

incendio12 napisał(a):

mia napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Czy jeśli się wygrało w Stokrotce dwa dni pod rząd na te same dane to chyba nie będzie problemu jeśli się wrzuci do jednej koperty dwa oświadczenia i dwa paragony? Skoro to ten sam konkurs  emotka  

Tam nie ma ograniczenia na osobę?? emotka

Nie ma emotka  Pisałam nawet do Avanti jak wygrałam hulajnogę czy na pewno mogę wygrać jeszcze coś (bo w regulaminie nie ma nic o ograniczeniu), to mi odpisali ze nie ma żadnego ograniczenia i mogę wygrać ile się da emotka  Więc zaszalałam w tym konkursie i wysłałam kilka zgłoszeń, prawie każde trafione  emotka  

Piękna passa gratuluję 
Dawno,dawno temu był u nich jakiś konkurs,gdzie codziennie rozdawali 50 czy 100 zł 
Wygrałam kilka dni pod rząd i wysłałam wszytko w jednej kopercie.
Tylko przypinałam paragon do oświadczenia, żeby się tam nie pomieszało.

Ach, to byly piekne czasy! Robilam dokladnie to samo i nigdy nie bylo problemu z nagrodami emotka

Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi emotka  Niestety ja gram od 1,5 roku dopiero, bardzo żałuję, że nie zaczęłam wczesniej, bo teraz podobno jest gorzej w konkursowym świecie i ciężej wygrać emotka  mama gra od kilkunastu lat i często mi wypomina, że nie zaczęłam wcześniej  emotka

Twoja mama to Anetka? emotka

Anetka o nicku nataszka emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6874112 Napisano: 03.08.2022 22:38:48 w Avanti
edzia21 napisał(a):

marzenier napisał(a):

incendio12 napisał(a):

mia napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Czy jeśli się wygrało w Stokrotce dwa dni pod rząd na te same dane to chyba nie będzie problemu jeśli się wrzuci do jednej koperty dwa oświadczenia i dwa paragony? Skoro to ten sam konkurs  emotka  

Tam nie ma ograniczenia na osobę?? emotka

Nie ma emotka  Pisałam nawet do Avanti jak wygrałam hulajnogę czy na pewno mogę wygrać jeszcze coś (bo w regulaminie nie ma nic o ograniczeniu), to mi odpisali ze nie ma żadnego ograniczenia i mogę wygrać ile się da emotka  Więc zaszalałam w tym konkursie i wysłałam kilka zgłoszeń, prawie każde trafione  emotka  

Piękna passa gratuluję 
Dawno,dawno temu był u nich jakiś konkurs,gdzie codziennie rozdawali 50 czy 100 zł 
Wygrałam kilka dni pod rząd i wysłałam wszytko w jednej kopercie.
Tylko przypinałam paragon do oświadczenia, żeby się tam nie pomieszało.

Ach, to byly piekne czasy! Robilam dokladnie to samo i nigdy nie bylo problemu z nagrodami emotka

Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi emotka  Niestety ja gram od 1,5 roku dopiero, bardzo żałuję, że nie zaczęłam wczesniej, bo teraz podobno jest gorzej w konkursowym świecie i ciężej wygrać emotka  mama gra od kilkunastu lat i często mi wypomina, że nie zaczęłam wcześniej  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6874096 Napisano: 03.08.2022 21:12:13 w Avanti
mia napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Czy jeśli się wygrało w Stokrotce dwa dni pod rząd na te same dane to chyba nie będzie problemu jeśli się wrzuci do jednej koperty dwa oświadczenia i dwa paragony? Skoro to ten sam konkurs  emotka  

Tam nie ma ograniczenia na osobę?? emotka

Nie ma emotka  Pisałam nawet do Avanti jak wygrałam hulajnogę czy na pewno mogę wygrać jeszcze coś (bo w regulaminie nie ma nic o ograniczeniu), to mi odpisali ze nie ma żadnego ograniczenia i mogę wygrać ile się da emotka  Więc zaszalałam w tym konkursie i wysłałam kilka zgłoszeń, prawie każde trafione  emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6874093 Napisano: 03.08.2022 20:54:31 w Avanti
cytriss19 napisał(a):

Możecie podpowiedzieć, który numer wpisujecie w konkursie Duet na lato Pepsi i Lay's? Paragon mam ze Stokrotki.
W regulaminie jest: "W przypadku paragonu fiskalnego wystawionego przez sklepy Stokrotka Uczestnik powinien uwzględnić, iż numer dowodu zakupu znajduje się po prawej stronie wydruku fiskalnego pod numerem NIP, po przeciwległej stronie daty zakupu" - czyli rozumiem, że prawie jak we wszystkich konkursach.
A na paragonie, na samym dole napis : " Przedsiębiorco liczba po nr. sys. jest nr paragonu" emotka  

Ten po prawej stronie wpisuję, ten na dole to pewnie jakiś "wewnętrzny stokrotkowy" nr paragonu emotka  Avanti i tak jest raczej spoko pod tym względem, kiedyś jak był konkurs Orlen to też był taki dopisek na paragonie, a w regulaminie inny i Avanti uznawało oba numery emotka  Jednak bezpieczniej chyba wpisać ten górny standardowy moim zdaniem  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6874076 Napisano: 03.08.2022 20:16:22 w Avanti
Czy jeśli się wygrało w Stokrotce dwa dni pod rząd na te same dane to chyba nie będzie problemu jeśli się wrzuci do jednej koperty dwa oświadczenia i dwa paragony? Skoro to ten sam konkurs  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0