Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika incendio12

incendio12

#6872759 Napisano: 28.07.2022 12:30:45 w Avanti
ania1 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

faworek napisał(a):

incendio12 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

marzenier napisał(a):

rufus napisał(a):

Sporo ostatnio konkursów od Lidzi. emotka

Prawda...
Wyobrażacie sobie, non stop czytać o chipsach i Pepsi.
Mózg się w ziemniaka zamiania.

Dlatego dla odmiany dali Liptona ostatnio emotka

Dali dali Liptona.. Do mnie niestety dotarło to trochę za późno.. Napisałam (moim zdaniem) super zgłoszenie na Auchan Lipton i Lays, siedziałam nad nim mnóstwo czasu i wczoraj przed północą wysłałam. 2 sekundy później patrzę, a cały wierszyk o Pepsi i Lays... Już z przyzwyczajenia jechałam, zamiast sprawdzić dokładnie, że tym razem mam pisać o Liptonie.. Napisalam do Avanti maila, że z przyzwyczajenia użyłam słowa Pepsi, zamiast Lipton i napisałam poprawną wersję zgłoszenia.. Ale czy to coś da, wątpię.. Pewnie przepadło emotka

Zrobiłam to samo, też pomyliłam nazwy emotka

Milo wiedzieć, że nie jestem sama.. Nr paragonu zanim wyślę formularz sprawdzam z 10 razy czy się zgadza, dane i email też, a takiej gafy w tekście nie zauważylam emotka  Gdyby to jeszcze było jakieś zgłoszenie pisane na kolanie, z góry spisane na straty to jeszcze bym przebolała, ale taki dopieszczony wierszyk przepadł emotka

emotka  a na paragonie Lays OvenBakes i/lub Lipton? Czy też łącznie z Pepsi?
Bo przy czytaniu sami mogą nie zauważyć emotka  ale paragon pewnie sprawdzą dokładnie

Ja myślę, że nie będzie tak źle emotka  Ostanio w konkursie z Cheetosami pomyliło mi się i pisałam o tygrysie Chesterze a to przecież gepard o czym się zreflektowałam po czasie emotka  Mimo to była za nie nagroda pierwszego stopnia a później główna emotka

O to gratuluję, ale jednak Gepard i Tygrys to chyba mniejsza gafa niż Pepsi i Lipton.. Nie wiem haha. Ale zobaczymy, teraz tyle konkursów Avanti, że może nadrobię straty  emotka Wyświetl w wątku >>
1 ania1 0

incendio12

#6872756 Napisano: 28.07.2022 12:06:29 w Avanti
adamo86 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

faworek napisał(a):

incendio12 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

marzenier napisał(a):

rufus napisał(a):

Sporo ostatnio konkursów od Lidzi. emotka

Prawda...
Wyobrażacie sobie, non stop czytać o chipsach i Pepsi.
Mózg się w ziemniaka zamiania.

Dlatego dla odmiany dali Liptona ostatnio emotka

Dali dali Liptona.. Do mnie niestety dotarło to trochę za późno.. Napisałam (moim zdaniem) super zgłoszenie na Auchan Lipton i Lays, siedziałam nad nim mnóstwo czasu i wczoraj przed północą wysłałam. 2 sekundy później patrzę, a cały wierszyk o Pepsi i Lays... Już z przyzwyczajenia jechałam, zamiast sprawdzić dokładnie, że tym razem mam pisać o Liptonie.. Napisalam do Avanti maila, że z przyzwyczajenia użyłam słowa Pepsi, zamiast Lipton i napisałam poprawną wersję zgłoszenia.. Ale czy to coś da, wątpię.. Pewnie przepadło emotka

Zrobiłam to samo, też pomyliłam nazwy emotka

Milo wiedzieć, że nie jestem sama.. Nr paragonu zanim wyślę formularz sprawdzam z 10 razy czy się zgadza, dane i email też, a takiej gafy w tekście nie zauważylam emotka  Gdyby to jeszcze było jakieś zgłoszenie pisane na kolanie, z góry spisane na straty to jeszcze bym przebolała, ale taki dopieszczony wierszyk przepadł emotka

emotka  a na paragonie Lays OvenBakes i/lub Lipton? Czy też łącznie z Pepsi?
Bo przy czytaniu sami mogą nie zauważyć emotka  ale paragon pewnie sprawdzą dokładnie

Nie nie, paragon jest ok, jest i Lays i Lipton, już dawno kupowany, a od tego czasu już napisałam tyle zgłoszeń na pepsi, że już tylko Pepsi i Lays mam w głowie i przez to to wszystko  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6872753 Napisano: 28.07.2022 11:56:24 w Avanti
faworek napisał(a):

incendio12 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

marzenier napisał(a):

rufus napisał(a):

Sporo ostatnio konkursów od Lidzi. emotka

Prawda...
Wyobrażacie sobie, non stop czytać o chipsach i Pepsi.
Mózg się w ziemniaka zamiania.

Dlatego dla odmiany dali Liptona ostatnio emotka

Dali dali Liptona.. Do mnie niestety dotarło to trochę za późno.. Napisałam (moim zdaniem) super zgłoszenie na Auchan Lipton i Lays, siedziałam nad nim mnóstwo czasu i wczoraj przed północą wysłałam. 2 sekundy później patrzę, a cały wierszyk o Pepsi i Lays... Już z przyzwyczajenia jechałam, zamiast sprawdzić dokładnie, że tym razem mam pisać o Liptonie.. Napisalam do Avanti maila, że z przyzwyczajenia użyłam słowa Pepsi, zamiast Lipton i napisałam poprawną wersję zgłoszenia.. Ale czy to coś da, wątpię.. Pewnie przepadło emotka

Zrobiłam to samo, też pomyliłam nazwy emotka

Milo wiedzieć, że nie jestem sama.. Nr paragonu zanim wyślę formularz sprawdzam z 10 razy czy się zgadza, dane i email też, a takiej gafy w tekście nie zauważylam emotka  Gdyby to jeszcze było jakieś zgłoszenie pisane na kolanie, z góry spisane na straty to jeszcze bym przebolała, ale taki dopieszczony wierszyk przepadł emotka Wyświetl w wątku >>
1 faworek 0

incendio12

#6872749 Napisano: 28.07.2022 11:39:05 w Avanti
adamo86 napisał(a):

marzenier napisał(a):

rufus napisał(a):

Sporo ostatnio konkursów od Lidzi. emotka

Prawda...
Wyobrażacie sobie, non stop czytać o chipsach i Pepsi.
Mózg się w ziemniaka zamiania.

Dlatego dla odmiany dali Liptona ostatnio emotka

Dali dali Liptona.. Do mnie niestety dotarło to trochę za późno.. Napisałam (moim zdaniem) super zgłoszenie na Auchan Lipton i Lays, siedziałam nad nim mnóstwo czasu i wczoraj przed północą wysłałam. 2 sekundy później patrzę, a cały wierszyk o Pepsi i Lays... Już z przyzwyczajenia jechałam, zamiast sprawdzić dokładnie, że tym razem mam pisać o Liptonie.. Napisalam do Avanti maila, że z przyzwyczajenia użyłam słowa Pepsi, zamiast Lipton i napisałam poprawną wersję zgłoszenia.. Ale czy to coś da, wątpię.. Pewnie przepadło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6872054 Napisano: 24.07.2022 22:30:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBsebastian3 napisał(a):

Whiskas. Po naduszeniu na ikonkę mruczenia i błagalne spojrzenia na mojego anty mruczacego kota i predzej ocierającego sie o zyletke niz o czlowieka wyskakuje taki obraz. Macie pomysł co sie dzieje

Ale kot wcale nie musi mruczeć żeby wziąć udział w tej loterii. Można to ominąć   emotka Wyświetl w wątku >>
1 scrabble 0

incendio12

#6871807 Napisano: 22.07.2022 15:43:37 w SZUKAM....
Szukam jakiejś fajnej aplikacji do robienia listy zakupów konkursowych. Może macie coś do polecenia? Super jakby można było zaznaczyć datę do kiedy trzeba kupić coś, albo w ogóle jakieś inne opcje które by pozwalały uporządkować tą listę bo u mnie jest ciągły chaos. Co z tego że piszę że mam kupić np 4 piwa Żywiec w Lewiatanie do 31 lipca jak potem się okazuje że są losowania co tydzień. Chociaż pewnie akurat z tym się nie da nic zrobić. Ale może macie do polecenia coś lepszego niż zwykłą listę w notatniku  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6871746 Napisano: 22.07.2022 12:00:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw kosmetyków od Tołpy z konkursu na Instagramie emotka  Pierwszy raz się odważyłam zagrać na insta  emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6871736 Napisano: 22.07.2022 11:16:54 w Smolar
lukaszdziub napisał(a):

incendio12 napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

Kontaktował się już ktoś ze Smolarem w sprawie brakującego produktu w zestawie od Tenzi Detailer?

Tak, trzeba do nich napisać, doślą brakujący produkt emotka  

na jakiego maila piszecie reklamacja@smolar.pl ? Odpisują?

Na biuro@smolar.pl
Ale może na ten drugi email też może być emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6871730 Napisano: 22.07.2022 11:06:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Na czym w końcu stanął Whiskas z tymi zgłoszeniami? Ja odpowiedź od organizatora, którą ktoś tu wstawiał rozumiem tak, że można zgłosić 1 paragon na osobę, ale każdego dnia ten jeden paragon będzie brał udział w losowaniu dziennym. Czyli np zgłaszam paragon pierwszego dnia konkursu i jeśli go nie wylosują w 1 dniu to on bierze udział w losowaniu w 2 dniu, a potem w 3 itd. Dobrze rozumiem? Tak jak było w loterii snickers, że zgłoszenia się kumulowałyemotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

incendio12

#6871703 Napisano: 22.07.2022 09:55:52 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
asiatko napisał(a):

Czy Los Mejores wysyłało juz nagrody z konka W nagrode  po przygode w ITM?

Już zapomniałam o tej wygranej, tak dawno to było  emotka  Chyba nie wysyłali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6871660 Napisano: 21.07.2022 23:59:39 w Avanti
Jeśli mam paragon ze Stokrotki zgłoszony na ten konkurs Pepsi i Lays za 15 zł, w tym na te 15 zł składają się m.in. 2 butelki Pepsi, to mogę chyba jednocześnie zgłosić ten paragon na Loterie Pepsi, która też organizuje Avanti? Upewniam się  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

incendio12

#6871642 Napisano: 21.07.2022 21:03:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ksantypa napisał(a):

Czy z Whiskas przychodzi potwierdzenie zgłoszenia na @ ?

Przychodzą gratulacje że się wygrało nagrodę natychmiastową, czyli instrukcje zrobienia czegoś tam dla kota. Czyli jakby potwierdzenie zgłoszenia emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6871640 Napisano: 21.07.2022 21:01:07 w Smolar
pawelkoo napisał(a):

Kontaktował się już ktoś ze Smolarem w sprawie brakującego produktu w zestawie od Tenzi Detailer?

Tak, trzeba do nich napisać, doślą brakujący produkt emotka   Wyświetl w wątku >>
1 pawelkoo 0

incendio12

#6871577 Napisano: 21.07.2022 16:14:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
A ja tak sobie właśnie radośnie narzekam, że ponad miesiąca zero nagród i nagle przychodzi mail - 2500 zł od Whiskas emotka  Myślę że to rekompensuje cały miesiąc konkursowych porażek emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6871512 Napisano: 21.07.2022 11:59:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elektro napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Czy w wygranym zestawie Tenzi za 1 etap macie 3 elementy? Ja mam 2 rzeczy -quartz shampoo i Quartz coat, wg regulaminu powinien być jeszcze jakiś Reloader  emotka  To moja taka niepełna przesyłka, czy u wszystkich? 

Niepełna przesylka.
To samo jest u mnie

Wygląda na to, że chyba wszyscy dostali po 2 rzeczy, na priv też dostałam wiadomości, że u innych tak samo. Dziwne, bo to Smolar..  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6871488 Napisano: 21.07.2022 10:36:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w wygranym zestawie Tenzi za 1 etap macie 3 elementy? Ja mam 2 rzeczy -quartz shampoo i Quartz coat, wg regulaminu powinien być jeszcze jakiś Reloader  emotka  To moja taka niepełna przesyłka, czy u wszystkich?  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6871244 Napisano: 20.07.2022 11:13:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lirianka napisał(a):

incendio12 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy ktoś z Was miał problem z dodaniem zdjęcia w loterii WHISKAS? Mam wszystko jak należy, rozmiar itp, ale mi nie przepuszcza zgłoszenia. Nie zgłaszałam też paragonu wcześniej, więc nie mam wcześniejszego zgłoszenia (niektórzy z Was pisali, że przepuszcza jedno dziennie). Dajcie znać, proszę.

Mi dopiero przepuściło zdjęcie jak wysłałam sobie na messengerze i pobrałam znowu z Messengera to zdjecie. Wtedy dopiero tak się zmniejszył rozmiar że przeszło emotka  

Polecam https://tinypng.com/ - mocno kompresuje pliki bez widocznego uszczerbku na jakości emotka


Wygląda fajnie, ale np mój telefon robi zdjęcia tak, że zawsze zdjęcie ma koło 6 MB, a ta strona przyjmuje tylko do 5 MB, więc bym musiała zmniejszać zanim tam wrzucę emotka  Dla mnie messenger jest spoko, zmniejsza rozmiar z 6 MB do jakiś 400 KB, jakość nie powala, ale da się odczytac emotka  Zastanawiam się tylko czasami, czy jak dodaje zdjęcie opisane jako "Received" to czy organizator nie patrzy na to nieprzychylnie, tak jakbym od kogoś dostała paragon, a nie sama kupiła produkt. Nie chce mi się zmieniać nazwy nigdy emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6871243 Napisano: 20.07.2022 11:08:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi (WHISKAS). Zastosowałam się do Waszych rad i poszło, ale trzeba się namęczyć przy tej loterii.

Tak I dodatkowo chyba trzeba się serio stosować do tych wskazówek, które tam są opisane, że zdjęcie nie może być pod kątem i nie może być ciemne itd. Dopiero jak zrobiłam zdjęcie idealnie od góry i zmniejszyłam w messengerze to poszło. 

Apropo tego konkursu to tam są losowania na bieżąco? Czy na koniec konkursu wyniki? Nie ładuje mi się strona teraz i nie mogę zobaczyć emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6871212 Napisano: 20.07.2022 08:59:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

Czy ktoś z Was miał problem z dodaniem zdjęcia w loterii WHISKAS? Mam wszystko jak należy, rozmiar itp, ale mi nie przepuszcza zgłoszenia. Nie zgłaszałam też paragonu wcześniej, więc nie mam wcześniejszego zgłoszenia (niektórzy z Was pisali, że przepuszcza jedno dziennie). Dajcie znać, proszę.

Mi dopiero przepuściło zdjęcie jak wysłałam sobie na messengerze i pobrałam znowu z Messengera to zdjecie. Wtedy dopiero tak się zmniejszył rozmiar że przeszło emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6871077 Napisano: 19.07.2022 15:38:41 w Wkurza mnie...
azaflora napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Jak ja lubię paczkomaty przytachałam 3 paczki no spore.

Ciesz się, że dałaś radę sama je wyjąc. Koleżanka +- 160cm wzrostu, nie mogła sięgnąć, paczka mała lecz ciężka, wsunięta głęboko w najwyższą skrytkę. Trzymała te drzwiczki, rozglądała się za kimś wysokim i wreszcie wysoki chłopak jej pomógł emotka

W aplikacji InPost jest do zaznaczenia opcja, żeby paczka była w niższych skrytkach (ułatwiony dostęp). Ja z moim wzrostem staram się do każdej przesyłki zaznaczać tą opcję bo nie ma szans, że coś wyciągnę z tej najwyższej skrytki. Raz się wdrapywałam na paczkomat, bo nikogo nie było w pobliżu żeby mi pomógł emotka  emotka Wyświetl w wątku >>