Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika incendio12

incendio12

#6844796 Napisano: 16.02.2022 12:24:06 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam Głośnik JBL Flip 5 z konkursu Crunchips. Wartość 499 zł. Sprzedam za 350 lub wymienię za jakieś bony do sklepów o wartości 350 zł emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6844498 Napisano: 15.02.2022 08:39:58 w Wkurza mnie...
ikropka napisał(a):

nikos napisał(a):

anaesth napisał(a):

Mi to by się przydało po prostu Intermarche, może być bez kas samoobsługowych emotka  

To samo pomyślałam emotka

U mnie też brak, a konkursy fajne


Ja mieszkam we Wrocławiu i są tu chyba wszystkie sieci sklepów, o jakich można pomarzyć, z wyjątkiem właśnie Intermarche  emotka  Żeby w takim dużym mieście nie było chociaż jednego, skandal  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6844238 Napisano: 13.02.2022 20:32:32 w Paragony na trwające konkursy
Kupię z 2 paragony Ferrero emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6844215 Napisano: 13.02.2022 18:20:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
radosna napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Czy jeśli przykładowo w danej agencji nie wygram jakimś zgłoszeniem to oni i tak zapisują to zgłoszenie gdzieś w bazie czy ono się kasuje? Chodzi o to czy np parę zdań z niewygranego zgłoszenia mogę ponownie użyć w innym konkursie TEJ SAMEJ agencji. Zastanawiam się czy 20 niewygranych zgłoszeń ze Starów nadaje się już do kosza czy mogę użyć jakiś motyw ze Star w Laysach/Cheetosach itd, czy u nich automatycznie to jakiś system wyłapie ze podobne zgłoszenie już było?  emotka  Bo wygrane zgłoszenia chyba z automatu oni przejmują? 

Nie odpowiem Tobie na to trudne pytanie. Ale wtrącę swoje trzy grosze, choć nie powinnam.Konkursowicz, który bardzo lubi pisać - a ja do takich się zaliczam - nie plagiatuje swoich tekstów.
Pisanie jest taką przyjemnością, że grzechem byłoby nie napisać nowego, równie ciekawego tekstu.
Nagrody też są mile widziane emotka Pisanie jest świetnym środkiem odstresowującym i dodaje sił witalnych. 


Ależ ja kocham pisać zgłoszenia, tylko akurat wychodzę z założenia że plagiatowanie swoich tekstów to nie plagiatowanie i grzechem by było czasem nie zainspirować się jakimś starym zgłoszeniem  emotka  oczywiście kluczowe jest tu słowo czasem.. 
Ale rozumiem o co Ci chodzi emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6844167 Napisano: 13.02.2022 15:23:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy jeśli przykładowo w danej agencji nie wygram jakimś zgłoszeniem to oni i tak zapisują to zgłoszenie gdzieś w bazie czy ono się kasuje? Chodzi o to czy np parę zdań z niewygranego zgłoszenia mogę ponownie użyć w innym konkursie TEJ SAMEJ agencji. Zastanawiam się czy 20 niewygranych zgłoszeń ze Starów nadaje się już do kosza czy mogę użyć jakiś motyw ze Star w Laysach/Cheetosach itd, czy u nich automatycznie to jakiś system wyłapie ze podobne zgłoszenie już było?  emotka  Bo wygrane zgłoszenia chyba z automatu oni przejmują?  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6844093 Napisano: 12.02.2022 22:47:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
20 zł w grześkach, bogactwo emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6843761 Napisano: 10.02.2022 19:49:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
incendio12 napisał(a):

Głośnik z Crunchips (I stopień), mail 15.05  emotka  A wczoraj produkty Voigt, więc luty powoli się rozkręca.. Liczę na więcej emotka emotka


i jeszcze w końcu Grześki coś dały  emotka  Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6843703 Napisano: 10.02.2022 15:43:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
Głośnik z Crunchips (I stopień), mail 15.05  emotka  A wczoraj produkty Voigt, więc luty powoli się rozkręca.. Liczę na więcej emotka emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6843697 Napisano: 10.02.2022 15:35:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asandraa napisał(a):

Z Crunchips wszystkie maile dot. wygranych dotarły w tym samym czasie? Czy informują na raty?


Wydaje mi się że na raty. Ja dostałam 15.05 email o wygranej 1 stopnia, jestem praktycznie na samym początku listy. Ktoś pisał że dostał kilka minut później. Na stronie jest podana lista z 3 pierwszymi literami adresów email - można sprawdzić czy się jest i ewentualnie czekać na maila z nadzieją emotka Wyświetl w wątku >>
1 ajaxa 0

incendio12

#6843545 Napisano: 09.02.2022 21:02:11 w Smolar
marzenier napisał(a):

Z instagrama u mamy ginekolog i komentarzy pod jej ostatnim postem wynika,że sms z tymi mniejszymi nagodami też już poszły...Swoją drogą...zobaczyć swój nr zamówienia w rezerwie samochodu... No nie zazdroszczę:(

Dokładnie, już wolę nic nie wygrać niż zobaczyć się w rezerwie jakiejś większej nagrody, a u smolara zawsze pokazują rezerwę jak nagrywają losowanie.. 
+ Smsy chyba serio już poszły, też czytałam komentarze u mg  emotka  No szkoda, ale przy takiej ilości zgłoszeń to nic dziwnego, że trafienie graniczyło z cudem  Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6842833 Napisano: 06.02.2022 17:52:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

madllen napisał(a):

krab24 napisał(a):

Nie mogę wysłać zgłoszenia na konkurs: Grześki. Pojawia się komunikat:                 COŚ POSZŁO NIE TAK… Wystąpił nieoczekiwany błąd i nie otrzymaliśmy Twojego zgłoszenia. Spróbuj jeszcze raz. Jeżeli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z Obsługą Loterii .

Co może być przyczyną? Poradzicie coś?                 

Miałam taki komunikat chwilę temu. Spróbowałam raz jeszcze zgłosić ten sam paragon wtedy pojawił się komunikat już na etapie wpisywania, że paragon o tym numerze został zgłoszony.. Sprawdziłam skrzynkę, nic nie było ale za chwilę przyszedł mail potwierdzający udział. Reasumując zgłoszenie poszło/ zapisało się mimo tego dziwnego komunikatu i zakładam, że pudło.. bo maila o wygranej brak. Jedynie ten potwierdzający udział.

dokładnie miałam taki sam przypadek... Coś im się zepsuło i paragony pożera a wygranych nie daje...


U mnie dokładnie tak samo, zgłaszam, pojawia się komunikat że coś poszło nie tak i mam zgłosić ponownie, a potwierdzenie na mailu jest emotka Wyświetl w wątku >>
1 krab24 0

incendio12

#6842735 Napisano: 05.02.2022 19:08:22 w Zapowiedzi konkursów
zaczytana-pola napisał(a):

mietowa napisał(a):

incendio12 napisał(a):

gregory napisał(a):

Biedronka zaszalała. No po prostu wow. takiej loterii chyba nigdy nie było. 50 nagród po 500 000 zł.

Oprócz tego by mogli dać jeszcze pulę jakiś mniejszych nagród. Bo szanse na wygraną są chyba mniejsze niż w jakiejkolwiek innej loterii. Ale fakt, bardzo "bogata" loteria  emotka  Żal nie zrobić zakupów choć raz. Nie mogę się doszukać w regulaminie czy jeśli posiałam gdzieś fizyczną kartę moja biedronka to czy nie będzie problemu? Jest informacja, że można podać nr telefonu przy kupnie jak zawsze, tylko czy w razie wygranej nie trzeba będzie pokazać fizycznej karty? Pewnie dużo osób ma ten problem, że zawsze podają tylko nr telefonu, a karta gdzieś się zagubiła  emotka

Dołączam do pytania emotka

dokonać w Sklepie Biedronka w okresie od dnia 7 lutego 2022 roku do dnia 16kwietnia 2022 roku jednorazowego zakupu Produktu lub Produktów (tj.
potwierdzonego jednym dowodem zakupu) na łączną kwotę co najmniej 99 zł
brutto (słownie: dziewięćdziesiąt dziewięć złotych brutto) przy jednoczesnym
użyciu:
(i) Karty Lojalnościowej Moja Biedronka, lub
(ii) breloku przypisanego do Karty Lojalnościowej Moja Biedronka
(zwanego dalej „Brelok”),
tj. w czasie ww. zakupu, nie później jednak niż przed zakończeniem transakcji
i wyborem płatności, okazać kasjerowi w Sklepie Kartę Lojalnościową Moja
Biedronka albo Brelok, albo w przypadku gdy korzysta z kasy samoobsługowej
zeskanować samodzielne, nie później jednak niż przed zakończeniem transakcji
i wyborem płatności, Kartę Lojalnościową Moja Biedronka, lub Brelok.

Zamiast zeskanowania Karty Lojalnościowej Moja Biedronka lub Breloka,
celem identyfikacji osoba może podać kasjerowi swój numer telefonu
przypisany do Karty Lojalnościowej Moja Biedronka.


Moim zdaniem to nie jest odpowiedź na pytanie bo faktycznie jest jasno napisane, że można numer telefonu podać przy zgloszeniu do loterii, pytanie brzmiało czy w razie wygranej nie będą chcieli zobaczyć fizycznej karty, która mogła się zgubić  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6842706 Napisano: 05.02.2022 15:51:15 w Paragony na trwające konkursy
Kupię kilka kodów Hochland, nigdzie jeszcze nie widziałam opakowań promocyjnych, a już podobno są produkowane od końca grudnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6842705 Napisano: 05.02.2022 15:40:04 w SZUKAM....
montezuma napisał(a):

ZgłoszeniemWTymStylu - nie emotka Ale zgloszeniemWtymSTYLU - TAK emotka

Naprawdę uznają całe zgłoszenie napisane bez spacji, używając na zmianę małych i dużych liter? To w jakiejś konkretnej agencji czy wszędzie? Też mam często ten problem, zazwyczaj po prostu usuwam jakieś słowa, ale czasem faktycznie by się przydało użyć innych metod, żeby zgłoszenie nie straciło na jakości Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6842678 Napisano: 05.02.2022 12:01:06 w Zapowiedzi konkursów
gregory napisał(a):

Biedronka zaszalała. No po prostu wow. takiej loterii chyba nigdy nie było. 50 nagród po 500 000 zł.

Oprócz tego by mogli dać jeszcze pulę jakiś mniejszych nagród. Bo szanse na wygraną są chyba mniejsze niż w jakiejkolwiek innej loterii. Ale fakt, bardzo "bogata" loteria  emotka  Żal nie zrobić zakupów choć raz. 
Nie mogę się doszukać w regulaminie czy jeśli posiałam gdzieś fizyczną kartę moja biedronka to czy nie będzie problemu? Jest informacja, że można podać nr telefonu przy kupnie jak zawsze, tylko czy w razie wygranej nie trzeba będzie pokazać fizycznej karty? Pewnie dużo osób ma ten problem, że zawsze podają tylko nr telefonu, a karta gdzieś się zagubiła  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6842625 Napisano: 04.02.2022 19:49:06 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
martucha-jk napisał(a):

joaza111 napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na bony Sodexo z Aktywacji konsumenckiej Finish Lidl organizowanej przez Tolino? Wg regulaminu mieli czas do dzisiaj

Ja czekam, a ktoś już dostał?


Ja również czekam, żadnego info o wysyłce nawet nie mam. Mam nadzieję, że wszystko ok z weryfikacją paragonu, bo opisy na paragonie pozostawiały wiele do życzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6842165 Napisano: 02.02.2022 18:45:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kiedy już się poddałam w Cheetos i w 3 etapie wysłałam jedno zgłoszenie pisane na kolanie na kilka minut przed zakończeniem etapu - to mi dali stówkę emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6841914 Napisano: 01.02.2022 20:22:54 w Paragony na trwające konkursy
Kupię kilka paragonów na loterie Grześki, Princessa i Nestle  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6841739 Napisano: 01.02.2022 12:10:20 w Zdjęcia naszych wygranych


Zaopatrzenie alkoholowe idealne na początek lutego, aby opijać wygrane lub zapijać przegrane  emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6841685 Napisano: 01.02.2022 09:17:43 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
aleksandra008 napisał(a):

Zauważyliście, że w  końcu przestały prawie agencje żądać skanów paragonów przy zgłoszeniu do loterii? Miałam z tym problem bo bluetooth mi nie działa i ciągle musiałam te zdjęcia kablem przenosić na laptopa.

Ja zawsze dlatego wszystkie zgłoszenia wysyłam z telefonu, bo też mnie to denerwowało, nawet jeśli używa się do przesyłania maila itd, to i tak dłużej to trwa. Tak samo ogarniam oświadczenia konkursowe jak się coś wygrało - robię fotkę i wysyłam maila do agencji z telefonu.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0