Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika incendio12

incendio12

#6836514 Napisano: 10.01.2022 13:09:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pink086 napisał(a):

Finish z lidl poszło wszystko jednocześnie - jak tam informują - bo pierwszy raz brałam tam udział? Z góry dzięki za info

Też jestem ciekawa, bo coś mało wpisów w MDW.. Miejmy nadzieję że nie poszło wszystko tylko np pierwsze dni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6836241 Napisano: 08.01.2022 09:46:56 w Avanti
montezuma napisał(a):

Czy Avanti informowało wczoraj z jakiegokolwiek konkursu, czy mieli przerwę? emotka  i czekamy na wysyp wpisów w MDW w poniedziałek...Choć po ostatnich postach - to pewnie część osób 3 razy się zastanowi, czy takie wpisywanie ma sens...

Raczej wysypu wpisów akurat z Avanti nie będzie, bo podwójne rozwiązane, a Auchan i Star to jedna nagroda dziennie, więc mało osób wygrywa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6835692 Napisano: 05.01.2022 13:57:41 w Avanti
U mnie łącznie 2/18, po jednej wygranej w pierwszym i ostatnim etapie  emotka  Ale i tak się cieszę że ten konkurs się skończył emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6835689 Napisano: 05.01.2022 13:50:19 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam Instax mini 70 Złoty, wraz z etui i 20 wkładami  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6835678 Napisano: 05.01.2022 13:21:33 w Avanti
awe napisał(a):

fiona25 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Może być PW - ktoś podpowie czy poza rymowankami zwykłe teksty też wygrywają? emotka emotka  

Ja wygrałam raz , w przedostatnim etapie - jedynym zgloszeniem , które nie było wierszem pisane...

a u mnie, jak zwykle wygrały same rymowanki z lokowaniem produktu

Ja też rymowanka z lokowaniem.. Jak zawsze zresztą, ale wcale to zgłoszenie nie było lepsze od innych w poprzednich etapach emotka   Wyświetl w wątku >>
1 luko922 0

incendio12

#6835655 Napisano: 05.01.2022 12:48:27 w Avanti
Skoro dziś mój szczęśliwy dzień to może wyślę zgłoszenie na Star - proszę nie robić mi konkurencji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6835616 Napisano: 05.01.2022 12:03:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jezu maaaam! 500 emotka  W pierwszym etapie dostałam 500, długo długo nic I teraz na koniec Lidka znowu przywróciła mi wiarę w siebie emotka  Oficjalnie rozpoczynam Nowy rok emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6835588 Napisano: 05.01.2022 11:25:48 w Avanti
Poczekajmy jeszcze, nawet nie ma jeszcze wpisu w MDW, może na razie dostało z 5 osób maila emotka  Ale ja też na nic nie liczę, chociaż to pytanie akurat było fajne.. Wysłałam 3 zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6835550 Napisano: 05.01.2022 10:37:33 w WC - rozmowy o wszystkim
zoonder napisał(a):

zoonder napisał(a):

Cześć, realizował już  ktoś z was wygrane bilety do Suntago z ostatniego konkursu w pizzeri Dominium? Sprawdzali czy bilet okazuje osoba, która wygrała? No i czy w samym Suntago było dużo ludzi, długie kolejki (+kiedy ewentualnie byliście). Będę wdzięczna za wszelkie informacje emotka

Ponawiam pytanie emotka

Ja byłam z chłopakiem, byliśmy w czwartek na początku grudnia, czyli w środku tygodnia, daleko od świąt i innych takich okazji. Bilety nie są imienne, więc sprawdzali tylko kody. Przez to że byliśmy w dzień powszedni to kolejek było zero, ludzi ogólnie trochę było, ale myślę że można to nazwać ze było pusto. Chociaż ludzi i tak było więcej niż bym się spodziewała w środku tygodnia. Słyszałam że w weekendy i święta stoi się po 1-2h do jednej zjeżdżalni czasem. My zdążyliśmy zjechać z kilkadziesiąt razy i ogólnie było meeeega cudownie, specjalnie tam pojechałam z Wrocławia i nie żałuję emotka  Jedyne co to polecam przed przyjazdem zadzwonić do nich albo coś, bo jak ja byłam to nie działało koło połowy zjeżdżalni, co było dużym minusem emotka  powinni o tym informować gdzieś na stronie czy cokolwiek, ale nie było nic takiego. Więc to jedyne na czym się zawiodłam. No i ceny jedzenia powalają, więc polecam zabrać dużo kanapek. Alkohol w strefie relaks (czyli 16+) kosztuje też dużo, piwo 16 zł, a drinki 27 zł (w czwartki dla kobiet 2 drinki w cenie 1emotka ). W razie pytań chętnie odpowiem na więcej emotka  
+ protip: na biletach na mailu jest informacja ze trzeba podejść do kasy nr 1 żeby je zrealizować - one tak naprawdę wszędzie działają, tylko kasa nr 1 chyba jest chyba dla wycieczek i innych takich, więc jeśli wszystkie inne kasy są puste (akurat u nas była wycieczka przy kasie nr 1) to te bilety przejdą wszędzie  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6835477 Napisano: 05.01.2022 00:01:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Chyba agencje jeszcze mają święta, bo malutko rozwiązanych konkursów póki co  emotka  W MDW prawie zero wpisów, za to tutaj już któraś strona leci.. Drogie Agencje koniec laby, dajcie jakieś nagrody emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6835383 Napisano: 04.01.2022 17:10:28 w Avanti
diabkate napisał(a):

montezuma napisał(a):

diabkate napisał(a):

...

Tak tylko zwrócę uwagę, że jeśli myślą przewodnią jest pomoc zwierzętom, to pisanie o karmieniu ich cheetosami raczej wpisuje się w świadome szkodzenie. emotka  

tak do tego podchodząc na 100% stracisz... opakowanie emotka EDIT: co nie zmienia faktu, że masz rację emotka  

No wybacz, o ile w podwójnym dało się lokować produkty, tak tutaj... Pomaganie zwierzętom połączyć z jedzenem cheetosów? Wyjdzie to bardzo sztucznie.

A w innych konkursach pisanie że Lay'sy, Cheetosy i Pepsi to najlepsi towarzysze imprezy i że na imprezach się tylko chrupie nie jest sztuczne?
Nie mówię że nie masz racji, bo może się okazać, że lokowanie produktów faktycznie tutaj nie przyniesie żadnego skutku, ale spróbować można, szczególnie że w innych konkursach zazwyczaj teksty o zdrowych i cudownych właściwościach Lays, Cheetos i Pepsi zgarniają całkiem fajne nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6835361 Napisano: 04.01.2022 16:20:19 w Avanti
fiona25 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Co innego puszki po piwach, które faktycznie się wszędzie walają (ale fakt, coraz ich mniej, bo złomiarze robią biznes emotka ), ale promocyjnych opakowań Cheetosów nie widuję na co dzień pod ławkami  emotka  Ale może to i dobrze, bo pytania konkursowe są wyjątkowo niekorzystne, przynajmniej w mojej opinii emotka  Więc dużej konkurencji nie zrobię, max 1-2 zgłoszenie na etap emotka  

Też uważam, że są trudne...

I ja się  podpiszę pod tą opinią ...ale w moim przypadku może to być wypalenie zawodowe bo w "podwójnym" też się męczyłam jak żuczek gnojarek toczący swoją kulkę emotka

Niekoniecznie to wypalenie zawodowe, bo w podwójnym i w cheetosach większość pytań odbiega od typowych pytań Avanti. Ja zdecydowanie wolę pytania typu Opisz idealny wieczór z pepsi i Lays, albo z kim podzielisz się Pepsi itd - przynajmniej wiem co mniej więcej pisać i wiem że trzeba mocno słodzić emotka  A w takim pytaniu o zwierzaki nie wiadomo czy trzeba pisać serio czy raczej pisać że zwierzaki kochają chrupać Cheetos emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6835346 Napisano: 04.01.2022 15:29:46 w Avanti
Co innego puszki po piwach, które faktycznie się wszędzie walają (ale fakt, coraz ich mniej, bo złomiarze robią biznes emotka ), ale promocyjnych opakowań Cheetosów nie widuję na co dzień pod ławkami  emotka  Ale może to i dobrze, bo pytania konkursowe są wyjątkowo niekorzystne, przynajmniej w mojej opinii emotka  Więc dużej konkurencji nie zrobię, max 1-2 zgłoszenie na etap emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6835071 Napisano: 03.01.2022 12:16:57 w Paragony na trwające konkursy
Ja również chętnie kupię kody Cheetos emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6835016 Napisano: 02.01.2022 23:06:45 w Avanti
zoonder napisał(a):

Czy do kart na Orlen potrzebny jest jakiś pin przy placeniu? Jak to wygląda?

Ktoś pisał, że nie ma pinu emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6834952 Napisano: 02.01.2022 15:28:06 w PODZIĘKOWANIA
daisygirl
Wszystko super, godna zaufania osoba, polecam  emotka Wyświetl w wątku >>
1 daisygirl 0

incendio12

#6834743 Napisano: 31.12.2021 17:22:47 w WC - rozmowy o wszystkim
sasaaabp napisał(a):

mam do Was pytanko, jako że dziś ostatni dzień miesiąca i jednocześnie ostatni dzień roku to i dużo konkursów się kończy. i tu pytanie: czy dziś totalnie odpuszczacie Sylwestra i piszecie co się da do 23:59, czy wręcz odwrotnie olewacie konkursy i idziecie w tango, czy już dawno wszystko wysłane, przygotowane, żeby tylko dzisiaj na spokojnie się bawić?:) 

przy okazji Wysokich Wygranych w 2022 roku emotka  


Przecież zgłoszenia na konkursy, które kończą się dzisiaj można było wysłać wcześniej, albo nawet dzisiaj rano, nie dajmy się zwariować  emotka  Jak ktoś nie obchodzi sylwestra to rozumiem, ale żeby rezygnować z imprezy albo nawet odpoczynku na rzecz miliona zgłoszeń emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6834690 Napisano: 31.12.2021 13:53:00 w Zdjęcia naszych wygranych
zielonaszpilka napisał(a):

incendio12 napisał(a):

pimparimpa napisał(a):

Nie wiem co zrobiłam źle w poprzednim poście,  ale chciałam napisać, że myślałam, że to fotka wygranego samochodu emotka emotka

Haha no niestety to tylko Miś, ale to dobry początek do wygrania autka w przyszłości emotka  

I standardowy widok - maseczki walające się wszędzie emotka


Takie detale emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6834685 Napisano: 31.12.2021 13:40:29 w Zdjęcia naszych wygranych
pimparimpa napisał(a):

Nie wiem co zrobiłam źle w poprzednim poście,  ale chciałam napisać, że myślałam, że to fotka wygranego samochodu emotka emotka


Haha no niestety to tylko Miś, ale to dobry początek do wygrania autka w przyszłości emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12