Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika incendio12

incendio12

#6834678 Napisano: 31.12.2021 13:21:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Miś XXL z loterii Coca Coli wygrany w sobotę 25 grudnia - dziś przyszedł  emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6834574 Napisano: 30.12.2021 22:06:44 w Avanti
daisygirl napisał(a):

joan napisał(a):

giti napisał(a):

a to ja może nieco odbiegając od tematu ale... czy w konkursach w których wybiera komisja.. czy oni widzą do kogo należy tekst w momencie wyboru, czy myślicie że wybierają incognito? Mam tu na myśli sytuację, czy skoro mówicie że w danej agencji jest ta sama komisja ciągle (bo ja myślałem że do każdego konkursu są inni członkowie np. od sponsora - ale tak nie jest..?) no to czy jak dana komisja przez kilka miesięcy przewija te same nazwiska, to czy to nie ma negatywnego wpływu na ich wybory (co było by oczywiście nieuczciwością, bo każdy w każdym konkursie powinien startować z równymi szansami..) ale... ? 

Dlatego mnie się zdaje, że lepiej się nazywać Jan Nowak czy Anna Kowalska i wtapiać się w tło nazwiskiem i imieniem niż np być Zytą Chrząszcz czy Dobromirem Kołłątajem, zawsze to większe szanse że ktoś nazwisko przewinie niż mu się zaświeci lampka ooooo ten jegomość to coś u nas za dużo ostatnio wygrał... to kogo my tam jeszcze proponowaliśmy do nagrody? No ale z imieniem i nazwiskiem jakie mamy już nic nie poradzimy emotka


O właśnie, zawsze mi się jakoś wydaje, że z moim dość oryginalnym imieniem ktoś tam mnie pamięta w agencji i nie chcą dawać mi za dużo nagród emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6834472 Napisano: 30.12.2021 15:22:20 w Avanti
anaesth napisał(a):

magie1982 napisał(a):

diabkate napisał(a):

Dobra. Zamiast ubolewać nad swoją marnością zadam pytanie, może ktoś odpowie, jesli nie tu to na priv.emotka Nie znam jeszcze żadnej z agencji, tzn. jakie zgłoszenia preferują, w związku z tym moglibyście coś powiedzieć o Avanti? Kończę właśnie paczkę cheetosów i stwierdziłam, że jak już muszę to zjadać, to fajnie by było cokolwiek wygrać. emotka

Nie znasz, to czas zacząć poznawać. Każdemu z nas zajmuje to miesiące, a często i lata. Nikt raczej nie poda Ci tu gotowego przepisu na tacy, bo sam zgłębiał temat latami. Poza tym poczujesz, tak naprawdę jaka to frajda, wygrywając własnymi siłami. emotka

Prawda! A od siebie mogę dodać, że nawet czytanie konkretnych odpowiedzi nagrodzonych dychą z Tyskiego, głównymi po 10-15-20 tysięcy u Smolara czy Columbita, wiele nie wnosi, bo i tak trzeba agencję zaskoczyć czymś innym, równie nowatorskim emotka



A z ciekawości - gdzieś można poczytać jakieś zgłoszenia, które wygrały u danych agencji, o których wspominasz (nawet kilka lat wstecz)? Czy mówisz o tym, jak np ktoś znajomy wygrał i dał Ci przeczytać? Bo chyba rzadko są konkursy, gdzie publikują zgłoszenia, które wygrały emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6834424 Napisano: 30.12.2021 12:15:53 w Pomocy!!!!
antylopia napisał(a):

Potrzebuje pomocy w kwestii karty EdenredChciałabym sprawdzić czy mogę uzywać kartę wszędzie czy ma jakieś ograniczenia.
Czy na koncie Edenred powinnam mieć info gdzie mogę używać tej karty?

Wydaje mi się że możesz wszędzie, mnie nigdy nigdzie nie odrzuciło emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6834411 Napisano: 30.12.2021 11:33:29 w Avanti
Z pepsi Douglas naprawdę aż do 28 poinformowali? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6834214 Napisano: 29.12.2021 15:40:01 w Wygrane na wymianę/sprzedaż




Sprzedam lub wymienię na coś zegarek Plantwear - zegarek warty 600 zł, ma gwarancję i paragon. Wymienię na Bony dokądkolwiek lub jakieś przedmioty - wartość bonów lub rzeczy koło 350 zł wystarczy emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6834180 Napisano: 29.12.2021 14:17:06 w Avanti
paula9891 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

diabkate napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Czy dobrze widzę, że żeby wziąć udział w tym konkursie Cheetos po nowym roku to trzeba będzie otworzyć paczkę żeby mieć kod? emotka  Zmniejszy się liczba zgłoszeń pewnie, bo paragonów to można mieć pełno, ale zjeść te chrupki nie tak prosto emotka  Szkoda tylko że nagrody po 100 zł emotka  

I w dodatku trzeba te nieszczęsne opakowania trzymać.emotka

emotka  Ode mnie możecie się spodziewać małej ilości zgłoszeń emotka  Gdyby jeszcze się dało kupić takie malutkie paczki jak Lay's... Ale te Cheetosy są wielkie emotka

W moim sklepie osiedlowym są małe emotka


O, a ja nawet nie wiedziałam że takie istnieją - ale na internecie faktycznie pokazuje, że są  emotka  W takim razie muszę poszukać i u mnie czy nie ma małych, tylko żeby miały te kody nieszczęsne w środku  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6834175 Napisano: 29.12.2021 14:05:13 w Avanti
diabkate napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Czy dobrze widzę, że żeby wziąć udział w tym konkursie Cheetos po nowym roku to trzeba będzie otworzyć paczkę żeby mieć kod? emotka  Zmniejszy się liczba zgłoszeń pewnie, bo paragonów to można mieć pełno, ale zjeść te chrupki nie tak prosto emotka  Szkoda tylko że nagrody po 100 zł emotka  

I w dodatku trzeba te nieszczęsne opakowania trzymać.emotka

emotka  Ode mnie możecie się spodziewać małej ilości zgłoszeń emotka  Gdyby jeszcze się dało kupić takie malutkie paczki jak Lay's... Ale te Cheetosy są wielkie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6834172 Napisano: 29.12.2021 13:57:10 w Avanti
Czy dobrze widzę, że żeby wziąć udział w tym konkursie Cheetos po nowym roku to trzeba będzie otworzyć paczkę żeby mieć kod? emotka  Zmniejszy się liczba zgłoszeń pewnie, bo paragonów to można mieć pełno, ale zjeść te chrupki nie tak prosto emotka  
Szkoda tylko że nagrody po 100 zł emotka   Wyświetl w wątku >>
1 olivkap 0

incendio12

#6834161 Napisano: 29.12.2021 13:37:34 w Smolar
giti napisał(a):

hejka, mam małego stracha czy ktoś może ma doświadczenie w smolarze konkurs piwo Heineken/Zywiec, a ja na paragonie mam "T Piwo Jasne". Czy taka nazwa bez nazwy konkretnej produktu przejdzie? To jest konkurs internmarche, to chyba wiedza ze na kasie nabija się taka a nie inna nazwa? 


W Interze te opisy są zawsze beznadziejne, myślę że agencje sobie zdają z tego sprawę emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6834147 Napisano: 29.12.2021 13:05:11 w Kupię...
Kupię Allegro Smart na parę miesięcy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6834123 Napisano: 29.12.2021 12:27:21 w Avanti
adamo86 napisał(a):

"Podwójne świętowanie" dobiegło końca nie licząc rozwiązania ostatniego etapu.A mnie zastanawia czy ktoś ma świadomość, że wg niego napisał "beznadziejny" tekst a mimo to coś nim wygrał? emotka  


Ja wygrałam w 1 etapie tekstem, który moim zdaniem był najsłabszy z wszystkich tekstów z 8 etapów emotka  
No ale tu nie ma reguły, czasem się wygra główną tekstem, który nam się nie podoba, a agencja uzna że jest super  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

incendio12

#6834057 Napisano: 29.12.2021 10:37:48 w Avanti
Gratulacje dla wszystkich, ja już tylko marzę, żeby ten konkurs się skończył, bo motywacja konkursowa mi przez niego wysiada emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6833782 Napisano: 27.12.2021 23:40:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nagród w grudniu prawie zero emotka  Może chociaż te ostatnie kilka dni ten wątek odczaruje? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6833489 Napisano: 25.12.2021 13:32:02 w moje dzisiejsze wygrane :)




Marzyłam o Misiu, no i jest w Święta emotka  Dziękuję za szczęśliwy paragon andii emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6833396 Napisano: 24.12.2021 10:20:09 w Avanti
androm napisał(a):

Jeśli chodzi o karty upominkowe na Orlen - mieli je aktywować do 14 dni od dokumentów zwrotnych.Czy ktoś znalazł stronę, na której można wpisać jej numer i sprawdzić jej saldo?

A nie napiszą maila jak aktywują?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6833221 Napisano: 23.12.2021 14:19:31 w Kupię...
Czy ktoś ma tanio na sprzedaż jakąś kosmetyczkę? Było parę konkursów gdzie można było wygrać - kojarzy mi się taka Łaciata biało czarna, ale może być jakakolwiek byleby była w miarę pojemna. Najchętniej z wysyłką olx emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6833148 Napisano: 23.12.2021 11:45:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Grudzień to totalne DNO emotka Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

incendio12

#6833141 Napisano: 23.12.2021 11:37:37 w Avanti
A może zgłoszenia do Avanti nie dochodzą? emotka emotka Jakby było potwierdzenie na maila, tak jak w każdym innym konkursie to by się chyba pewniej każdy czuł emotka  
Próbuję jakoś usprawiedliwić to niepowodzenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6833125 Napisano: 23.12.2021 10:56:47 w Avanti
monisss napisał(a):

gratulacje emotka  tez macie wrazenie ze avanti zmienilo styl?

Ale to chyba tylko w tym konkursie, w innych zawsze mi się coś udaje wygrać standardowymi zgłoszeniami.. Chociaż w pierwszym etapie wygrałam 500 takim typowym zgłoszeniem, co oni lubią w innych konkursach. Ale od tamtego czasu wysłanych zgłoszeń duuużo, a kasy brak emotka  Więc może w tym konkursie jakaś zupełnie inna komisja czy co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0