Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika incendio12

incendio12

#7062749 Napisano: 23.11.2022 12:13:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
as32572 napisał(a):

Czy kupując z aplikacją Żabka zeby brac udział w loteriach muszę być połączona z internetem, czy mogę aplikację zeskanować offline?

Możesz sobie zrobić screena ekranu z Kodem z Żabki i potem to zdjęcie tylko w sklepie skanować emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7062695 Napisano: 23.11.2022 09:57:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

dzis przyszedł kod z oytaka haha. zagrane pierwszego dnia a kod ostatniego dotarl emotka

Dzięki za info, bo już myślałam, że nigdy ten kod nie nadejdzie! A już napisałam zgłoszenie. Sprawdziłam i też u mnie się pojawił dziś kod. Chciałam dziś ich znów nękać telefonami i mailami emotka

Porażka z tym, ja wczoraj kupiłam Oyakatę, kod się nie pojawił, jedynie komunikat, że wyzwanie ukończone 2/2emotka i nie zagrałam, naciągają ludzi na zakupy a aplikacja mega niedopracowanaemotka

Napisz do aplikacji Żappka, że nie dostałas kodu i jesteś zła, może chociaż dadzą Ci bon na 10 zł do Żabki, to się zwróci koszt tego syfu emotka  Ja dostałam 10 zł do Żabki jak napisałam, że nie dostałam kodu za wyzwanie Twix. Żadne to pocieszenie, ale przynajmniej się zwrócił koszt  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7062417 Napisano: 22.11.2022 09:29:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

dzis przyszedł kod z oytaka haha. zagrane pierwszego dnia a kod ostatniego dotarl emotka

Dzięki za info, bo już myślałam, że nigdy ten kod nie nadejdzie! A już napisałam zgłoszenie. Sprawdziłam i też u mnie się pojawił dziś kod. Chciałam dziś ich znów nękać telefonami i mailami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7062273 Napisano: 21.11.2022 15:48:29 w Wkurza mnie...
ktosiek1 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

margotkowe napisał(a):

Wkurza mnie brak kodu w aplikacji Żabki umożliwiającego wzięcie udziału w konkursie Lay's!  emotka  I brak odzewu z ich strony... 

u mnie brak kodu oytaka i też też odzewu

u mnie również brak OYAKATA...to jakaś plaga emotka  a poniżej wyzwanie ukończone 2/2

U mnie też brak Oyakata... Najgorzej że zanim się skapnęłam, że nie mam kodu to zdążyłam napisać zgloszenie.. Trochę spędziłam nad nim czasu emotka  Mam nadzieję, że odpiszą do wtorku i dadzą kod. Masakra z tą aplikacją. Ostatnio nie dostałam kodu z Twixa, napisałam do nich, to odpisali mi kilka dni po zakończeniu konkursu i wysłali przeprosinowy bon na 10 zł do Żabki. Bardziej bym się cieszyła gdyby szybciej odpisywali albo zauważyli problem i go raz na zawsze rozwiązali. Bo te kody to masakra i jest coraz gorzej.. 

U mnie to samo. Poświęciłam czas na zgłoszenie a tu patrzę nie mam kodu. napisałam wczoraj na info żabki. Ale odpowiedzi brak a konkurs się kończy jutro!emotka  i co tu z nimi zrobić....

Dzwoniłam dzis na infolinię aplikacji Żabka spytać się czy mogę liczyć do jutra na odpowiedz w sprawie kodu, ale pani powiedziała tylko, ze te wiadomości są w dziale technicznym i ona nie ma informacji na temat tego kiedy będzie odpowiedź, widzi tylko, że sprawa jest "w toku". Jeszcze powiedziała, że to skomplikowana Sprawa, że nie dostałam kodu I że dział techniczny musi dokładnie sprawdzić dlaczego kod się nie pojawił emotka  Powiedziałam jej że praktycznie każdy ma problem z kodami do wyzwań i że by mogli się wreszcie zająć tym porzadnie, ale była bardzo zdziwiona moją skargą emotka  
Naprawdę brak słów, a potem nagle Fortis próbuje nam wmówić, że w konkursie Monstera w żabce wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy osób emotka   Na pewno aplikacja poradziła sobie z taką Ilością kodów emotka Wyświetl w wątku >>
1 ktosiek1 0

incendio12

#7062062 Napisano: 20.11.2022 19:06:49 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

margotkowe napisał(a):

Wkurza mnie brak kodu w aplikacji Żabki umożliwiającego wzięcie udziału w konkursie Lay's!  emotka  I brak odzewu z ich strony... 

u mnie brak kodu oytaka i też też odzewu

u mnie również brak OYAKATA...to jakaś plaga emotka  a poniżej wyzwanie ukończone 2/2

U mnie też brak Oyakata... Najgorzej że zanim się skapnęłam, że nie mam kodu to zdążyłam napisać zgloszenie.. Trochę spędziłam nad nim czasu emotka  Mam nadzieję, że odpiszą do wtorku i dadzą kod. Masakra z tą aplikacją. Ostatnio nie dostałam kodu z Twixa, napisałam do nich, to odpisali mi kilka dni po zakończeniu konkursu i wysłali przeprosinowy bon na 10 zł do Żabki. Bardziej bym się cieszyła gdyby szybciej odpisywali albo zauważyli problem i go raz na zawsze rozwiązali. Bo te kody to masakra i jest coraz gorzej..  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7061939 Napisano: 19.11.2022 21:36:46 w PODZIĘKOWANIA
Diana02
Godna zaufania osoba, bardzo polecam i dziękuję! emotka Wyświetl w wątku >>
1 Diana02 0

incendio12

#7061846 Napisano: 19.11.2022 11:35:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
magie1982 napisał(a):

Suntago, szkoda tylko że w weekend nie można jechać:(

Uwierz mi, jechać tam w weekend to tragedia, godzinne kolejki do zjeżdżalni i wszędzie milion ludzi. Ja byłam w środku tygodnia i było super, zjeżdżalnie wolne i mało ludzi emotka  Polecam wziąć wolne i wtedy pojechać, zrelaksujesz się i oszczędzisz sobie nerwów emotka  

W temacie - też mam Suntago emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7061404 Napisano: 17.11.2022 18:59:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

mietowa napisał(a):

A nie macie wrażenia, że ogólnie cos kiepskiego dzieje się z konkursami? Fortis odwala takie numery, teraz Avanti też wchodzi w żabkowe, zniechęcające wyzwania w stylu: "kup 60 razy, za 61 możesz posłać zgłoszenie", świątecznych, porządnych konków w zasadzie brak... tylko "wygraj bilety na pociąg", "wygraj skarpety", albo konki trwające 2 miesiące, a na końcu 1 termomiks. Jestem zniechęcona ostatnio jakoś. 

też mam takie wrażenie... ciężko coś ostatnio.
Jak nie spóźniają się z wynikami, to z wysyłką. Nagród mało, a jak już są to badziewie, pułapy coraz większe na zakupy... Konkursy rozwiązują przez kilka dni, zamiast puścić wszystko jednego dnia...
Idzie to zdecydowanie w złym kierunku...

Dokładnie, konkursowe dno ostatnio emotka Mam nadzieję, że konkursy świąteczne jeszcze wskoczą i nas ilością nagród pozytywnie zaskoczą..  Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7061341 Napisano: 17.11.2022 16:28:40 w Avanti
Przynajmniej już nie trzeba się łudzić emotka  Gratulacje agawaga emotka   Wyświetl w wątku >>
1 agawaga 0

incendio12

#7061294 Napisano: 17.11.2022 15:08:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

Miałam nie grać u Fortis , po ostatniej aferze  z Monsterem , ale się skusiłam . Może ktoś mnie oświeci , kupiłam 4 monstery z zamiarem grania o boombox , a dostałam info ,że etap pierwszy zaliczony .Czyli trzeba kupić następne monstery ( razem 13 ) i każdy etap zaliczyć ,żeby zagrać o boombox? Czy powinnam dostać kod do gry ? Nie czaję emotka

Tak, trzeba zrobić kilka zakupów i odebrać 13 Monsterów, żeby móc wziąć udział. Dlatego dla mnie nie ma sensu grać w to.. Szczególnie że to Fortis, im mniejsza sprzedaż ich produktów na konkurs, tym lepiej emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7061256 Napisano: 17.11.2022 14:34:45 w Avanti
lookaso napisał(a):

byekitty napisał(a):

Taka fajna Agencja, a pojedyncza wysyłka maili prosto ze średniowiecza 😂

Więc teraz pewnie przerwa lunchowa przed informowaniem głównych emotka  

Smacznego Lidka emotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

incendio12

#7061248 Napisano: 17.11.2022 14:20:22 w Avanti
Nie wierzę w to że nikt by się iPhonem nie pochwalił.. emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7061208 Napisano: 17.11.2022 13:31:00 w Avanti
Czy oni ślą te maile pojedyczno w odstępie 15 minut każdy? emotka  Chyba żeby wywołać jak największy stres emotka  By dali już listę a nie  emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7061031 Napisano: 17.11.2022 07:19:23 w Paragony na trwające konkursy
Czy ktoś ma albo może mieć paragon na kończący się dziś konkurs Elmex/Meridol w Super Pharm?  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7060936 Napisano: 16.11.2022 18:37:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

emotka  ale o co cho ? w Kaufie (loteria) nr paragonu to tak wpisać jak na wizualizacji? emotka
help

Ja tak wpisałam, te 3 numery oddzielone myślnikami emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

incendio12

#7060935 Napisano: 16.11.2022 18:37:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mkruk napisał(a):

Jak myślicie będzie w tym roku Heineken rozdawał kartony???

No nie wiem, ja myślałam, że Tyskie będzie rozdawać 10 tys, widać zmieniają się piwne konkursy emotka  Teraz energetyki są na topie a nie jakieś tam piwa emotka  Ale trzymam kciuki, żeby Heineken i w tym roku rozdawał kartony emotka Wyświetl w wątku >>
1 kreo42 0

incendio12

#7060882 Napisano: 16.11.2022 15:44:44 w Wkurza mnie...
Jasminum napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Jasminum napisał(a):

Troszku mnie zaczynają drażnić te konkursowe questy w Żabce. Kup 2 sztuki, potem kolejne 2, potem kolejne 2... Troszku to nieładnie ze strony organizatorów...

Śmieszy mnie ta żabkowa sytuacja emotka Jeśli dobrze liczę to jakby ktoś chciał wziąć udział w tych 3 żabkowych konkursach - Tiger, Reign i Monster - to przyniesie do domu 46 puszek energetyków emotka  Nie mówiąc o tym, że pewnie są osoby, które wezmą udział więcej niż raz emotka  
Takie konkursy to kpina, im mniej osób wezmie udział tym lepiej.. Chociaż potem i tak pewnie Fortis oświadczy, że miał kilkadziesiąt tysięcy zgłoszeń emotka  tyle osób wzięło udział ostatnio, że aż musieli zwiększyć zakup konkursowy do 12, żeby ograniczyć liczbę grających  emotka  

 "To przyniesie do domu 46 puszek energetyków"

Pewnie nie "przyniesie" tylko raczej "przywiezie"... Niestety


Dokładnie, a Żabka jest sklepem, do którego większość osób ma blisko i chodzi się tam pieszo po drobne zakupy! Chyba nie powstała po to żeby kupować tam kilkadziesiąt sztuk puszek i do tego specjalnie odpalać auto aby dowieźć to te kilkaset metrów do domu emotka  (mówię jak u mnie by to wyglądało, bo mam kilka żabek w zasięgu 300-400 metrów od domu, ale pewnie wiele osób ma tak samo)  Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7060869 Napisano: 16.11.2022 15:28:43 w Wkurza mnie...
Jasminum napisał(a):

Troszku mnie zaczynają drażnić te konkursowe questy w Żabce. Kup 2 sztuki, potem kolejne 2, potem kolejne 2... Troszku to nieładnie ze strony organizatorów...

Śmieszy mnie ta żabkowa sytuacja emotka Jeśli dobrze liczę to jakby ktoś chciał wziąć udział w tych 3 żabkowych konkursach - Tiger, Reign i Monster - to przyniesie do domu 46 puszek energetyków emotka  Nie mówiąc o tym, że pewnie są osoby, które wezmą udział więcej niż raz emotka  
Takie konkursy to kpina, im mniej osób wezmie udział tym lepiej.. Chociaż potem i tak pewnie Fortis oświadczy, że miał kilkadziesiąt tysięcy zgłoszeń emotka  tyle osób wzięło udział ostatnio, że aż musieli zwiększyć zakup konkursowy do 12, żeby ograniczyć liczbę grających  emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7060814 Napisano: 16.11.2022 12:25:25 w Avanti
marzenier napisał(a):

Czas pomyśleć nad jakimiś świątecznymi przepisami z Lays, może pierogi emotka  
Nowy konkurs na horyzoncie..
https://konkurslays.pl/#formularz

Netto 
1 główna Tv 
140 nagród po 200 zł 


„Które Lay’s są idealne dokibicowania i dlaczego?" emotka  Pytanie praktycznie identyczne jak w większości konkursów Avanti, ale zdecydowanie wolę odpowiadać na takie pytania, niż Laysowe historie i inne takie  emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7060659 Napisano: 15.11.2022 19:14:59 w Paragony na trwające konkursy
Czy ktoś ma jeszcze paragon na loterie Lavazza? Dopiero zobaczyłam że dziś się kończy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0