Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika incendio12

incendio12

#6829555 Napisano: 09.12.2021 16:09:05 w Gratulacje! Dla wygranych!
Montezuma gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
1 montezuma 0

incendio12

#6829440 Napisano: 09.12.2021 12:46:11 w Avanti
mietowa napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

Ale Wy wiecie, że za to jojczenie i lidkowanie, to my te wyniki dopiero we wtorek zobaczymy?  emotka  emotka   emotka

O, kto to przyszedł? Pani Maruda, niszczyciel dobrej zabawy i uśmiechów dzieci  emotka

Lidko, Lidko, toż to skandal, 
Do zabawy wkradł się wandal, 
I to wszystko Twoja wina,
Zobacz która jest godzina!  Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6829406 Napisano: 09.12.2021 11:50:06 w Avanti
magie1982 napisał(a):

Lidka, Lidka już czternasta,
Nie chce mi się iść do miasta.
Dawaj szybko rozwiązanie,
Bo mi Cheetos w gardle stanie!


Lidko, Lidko już czwarteczek, 
Czas się dzisiaj jakoś wlecze. 
Niech się w końcu coś dziś ruszy, 
Bo na Cheetos brak funduszy!  emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6829309 Napisano: 08.12.2021 22:17:29 w Avanti
mia napisał(a):

assal napisał(a):

Biorąc pod uwagę, że od lat wygrywam w konkursach Avanti, w te wielkie tysiące grających nie wierzę. Aż tak by mnie co konkurs nie losowali, a tak szybko nie ogarniali wszystkiego  emotka Tutaj, w tej serii ich konkursów, też już mam główne i dodatkowe, więc raczej stawiam na pewien styl, który od lat mi się u nich sprawdza. Smolar czy Albedo takiego języka nie docenia emotka

Zazdroszczę wyczucia stylu.emotka Poważnie. To jest moja pięta achillesowa w konkursach - i pewnie z tego powodu np. praktycznie nigdy nie wygrywam u Columbita. Co do Avanti tak pół na pół (lub zero, jak w tym konkursie emotka ) mi się u nich wygrywa, ale tak różniste style u mnie wygrywały (albo i nie), że kompletnie nie mam pojęcia, co im się podoba.
Fakt, że ogólnie bardzo mało gram od jakichś trzech lat, a w tym czasie agencje pozmieniały preferencje lub/i obsady (Smolar, Karlsbad, Albedo), ale Avanti nigdy nie było dla mnie wyczuwalne. Serio.emotka

Ja gram od roku dopiero i chyba najbardziej mnie docenia właśnie Avanti (ale w podwójnym wygrywaniu niestety skuteczność słaba) i czasem Los Mejores albo Amooco emotka  Smolar rzadko, a Columbit albo Albedo nigdy :( A nigdy nie wyczuję co się podoba danej agencji jak czegoś nie wygram emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6829298 Napisano: 08.12.2021 21:43:38 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Czy ktoś byłby chętny na 2 bony po 100 zł do sklepu Netto (mam) w zamian za bony/karty do innego sklepu - typu biedronka, Lidl, Carreofur? Jestem z Wrocławia, jakby ktoś chciał uniknąć przesyłki emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6829276 Napisano: 08.12.2021 20:10:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aneta411 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

O co chodzi na stronie Tyskiego z tym imieniem które trzeba podać żeby wejść do formularza? Nie ma tam mojego imienia i w ogóle wielu imion tam nie ma  emotka  Pewnie to nie ma znaczenia ale na wszelki wypadek pytam, może ktoś wie jaki jest sens tego emotka

Sensu nie znam emotka  ale każde imię można dodać. Zacznij wpisywać to pojawi się "add" - najedź na to i Twoje imię przejdzie.

O kurcze na telefonie chyba nie było takiej opcji - następnym razem sprawdzę, dzięki :) Mam nadzieję że jednak nie ma to jakiegoś znaczenia  Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

incendio12

#6829264 Napisano: 08.12.2021 19:37:52 w co chcielibyście wygrać?
fineessa napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Marzyć to nie grzech emotka  Mam jedno marzenie z tych trzech:10 000 zł z Tyskiego 5 000 zł z Minutki
 5 000 zł z Lay's/Cheetos

Po cichu dopisuje się do tych marzen emotka


To ja do Was dołączę i też pomarzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6829261 Napisano: 08.12.2021 19:28:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
O co chodzi na stronie Tyskiego z tym imieniem które trzeba podać żeby wejść do formularza? Nie ma tam mojego imienia i w ogóle wielu imion tam nie ma  emotka  Pewnie to nie ma znaczenia ale na wszelki wypadek pytam, może ktoś wie jaki jest sens tego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6829171 Napisano: 08.12.2021 14:54:51 w Avanti
onka37 napisał(a):

czy w podwójnym wygrywaniu dostaje sie potwierdzenie wyslania zgłoszenia? i po jakim czasie od zakonczenia etapu informują o wygranej?

Nie ma potwierdzenia na maila. Informują zwykle jakoś 7-10 dni po zakończeniu etapu emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6829099 Napisano: 08.12.2021 12:15:09 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na Finish Lidl taniej emotka Mam już za dużo kapsułek do zmywarki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6829084 Napisano: 08.12.2021 11:55:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
gregory napisał(a):

incendio12 napisał(a):

gregory napisał(a):

monisss napisał(a):

gregory napisał(a):

poskarżę się na lays i avatni (podójne wygrywanie). mam nadzieję, że to czytają. otóż informuję, że juz nie sjestem w stanie przejeść tych kupionych chipsów i jedyne co może poprawić ich wizerunek to główna dla mnie (albo najlpeiej dwie główne). Dziękuję - koniec wypowiedzi.

to tak z ciekawosci ile masz  w domu paczek ?:D mnie tez juz od nich nie dobrze.. zdecydowanie wole chipsy Lidlowe emotka

Autentycznie ostatnio było mi niedobrze, jak je jadłem. nie policzę, bo sporo rozdałem, ale poszło kilkanaście zgłoszeń, więc naprawdę jeśli nie dostanę podwójnej głównej to będzie skandal. Nie wiem juz co tam pisać - nic ich nie bierze. ani proza, ani wiersz.

 U mnie cały karton pod stołem, a już mnóstwo zjedzonych i rozdanych. (siostra też gra więc się dołożyła do kolekcji). Nikt już na to nie ma ochoty... A 500 zł mi wpadło za pierwsze zgłoszenie w pierwszym etapie emotka  Więc wszystkie następne zgłoszenia już mogłam sobie odpuścić, bo i tak mi nic nie dali :( 

No i z tej 500 juz mniej zostało przez kolejne zakupy. a oni moze wykluczająjuz wczesniej nagrodzonych. .. ech cieżki jest życie konkursowicza.

Dlatego mogliby dać jeszcze chociaż jedno 500.. Albo więcej.. Jeszcze kilka w etapów zostało, ale niestety pomysłów brak emotka  Ktoś pisał, że wygrał więcej niż raz, więc liczę na to, że jednak mnie jeszcze nie skreślili z listy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6829079 Napisano: 08.12.2021 11:47:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
gregory napisał(a):

monisss napisał(a):

gregory napisał(a):

poskarżę się na lays i avatni (podójne wygrywanie). mam nadzieję, że to czytają. otóż informuję, że juz nie sjestem w stanie przejeść tych kupionych chipsów i jedyne co może poprawić ich wizerunek to główna dla mnie (albo najlpeiej dwie główne). Dziękuję - koniec wypowiedzi.

to tak z ciekawosci ile masz  w domu paczek ?:D mnie tez juz od nich nie dobrze.. zdecydowanie wole chipsy Lidlowe emotka

Autentycznie ostatnio było mi niedobrze, jak je jadłem. nie policzę, bo sporo rozdałem, ale poszło kilkanaście zgłoszeń, więc naprawdę jeśli nie dostanę podwójnej głównej to będzie skandal. Nie wiem juz co tam pisać - nic ich nie bierze. ani proza, ani wiersz.


 U mnie cały karton pod stołem, a już mnóstwo zjedzonych i rozdanych. (siostra też gra więc się dołożyła do kolekcji). Nikt już na to nie ma ochoty... A 500 zł mi wpadło za pierwsze zgłoszenie w pierwszym etapie emotka  Więc wszystkie następne zgłoszenia już mogłam sobie odpuścić, bo i tak mi nic nie dali :(  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6828966 Napisano: 07.12.2021 23:50:44 w Gratulacje! Dla wygranych!
mia napisał(a):

rare85 napisał(a):

rare85 napisał(a):I w ogóle gratuluję wszystkim tych skuterów, tysiaczków z Laysów i Tyskiego emotka Może i ja dołączę kiedyś do Was emotka

Dołączyłam emotka Dziękuję Wam pięknie emotka I życzę wszystkim cudownych nagród emotka

Kurczę, nawet jeśli napiszę, że też chcę do Ciebie dołączyć, to guzik z tego...bo nie biorę udziału w Tyskiem (tego piwa nie piję, a paragony nabyte na forum wymieniłam za inne). emotka    Chyba, że Lidzia rzuci 2 x 5.000. emotka Więc tylko gratulacje!emotka   Bardzo się cieszę! emotka



Ja też jakoś się nie mogę zebrać żeby napisać coś na Tyskie.. Co prawda paragony mam, ale wiary w siebie brak :( czuję że będę siedzieć nad zgłoszeniem dużo czasu a i tak przepadnie bo jest dużo lepszych ode mnie emotka  A piwo jest tak tanie że by można było nawet codziennie coś wymyślić ale jestem zbyt przekonana że nic nie wygram, żeby próbować emotka
Rare85 gratulacje emotka Wypije chociaż za Ciebie moje tyskie emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6828858 Napisano: 07.12.2021 18:48:27 w Kupię...
Kupię bony do euro rtv agd albo allegro, ewentualnie na empik.com jest to co chcę kupić, ale nie wiem czy karty do empiku też działają online.  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6828687 Napisano: 07.12.2021 10:47:04 w Avanti
Czy to prawda że z Liptona poinformowali dopiero z dni do 2.12 włącznie? Bo wysyłałam 3.12 i już straciłam nadzieję, ale na stronie mi się nie zgadza liczba laureatów, a ktoś do tego pisał, że do 2.12 informowali  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6828531 Napisano: 06.12.2021 16:19:24 w Avanti
magie1982 napisał(a):

montezuma napisał(a):

incendio12 napisał(a):

masza napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

Lidka mogłaby się w Mikołaja zabawić, hmmm ale chyba na to nie wpadła emotka

Zawsze ktoś zostanie z rózgą  emotka

Avanti lubi informować wieczorami, jeszcze jest nadzieja.. emotka

Dziś raczej nie zdążą... Podwójne świętowanie będzie najprawdopodobniej 8.12 (ew. jutro emotka  )Skutery zaś (orlen) - na pewno jeszcze nie były przyznane
Podobnie główna w DINO 
Mają jeszcze - regulaminowo - trochę czasu

A dlaczego uważasz, że nie zdążą? Ostatnio Liptona no dawali w poniedziałki ...


No właśnie, ja raczej mówię o Liptonie, ale tydzień temu informowali we wtorek, więc chyba jednak trzeba wyczekiwać jutra  emotka Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0

incendio12

#6828513 Napisano: 06.12.2021 15:19:41 w Avanti
masza napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

Lidka mogłaby się w Mikołaja zabawić, hmmm ale chyba na to nie wpadła emotka

Zawsze ktoś zostanie z rózgą  emotka


Avanti lubi informować wieczorami, jeszcze jest nadzieja.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6827764 Napisano: 03.12.2021 13:08:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie działa mi strona Loterii Groszek, regulamin też nie. Przez internet jak szukam też nie wchodzi. Czy ktoś może wie, które to są produkty partnerskie? Chcę tam dziś zrobić zakupy za te 25 zł, ale nie wiem, które produkty to te partnerskie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6827111 Napisano: 01.12.2021 12:00:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Avanti.. A ja napisałam wczoraj w mdw, że jesteś moją ulubioną agencją emotka  Toksyczna ta miłość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6826981 Napisano: 30.11.2021 23:29:25 w Paragony na trwające konkursy
Ma ktoś jeszcze na ostatnią chwilę Reginę? Chciałabym chociaż 1 zgłoszenie wysłać, tak sobie przypomniałam  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0