Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika incendio12

incendio12

#7060641 Napisano: 15.11.2022 18:31:09 w Czy informują/ informowali?
byekitty napisał(a):

pikawka napisał(a):

A co z 
Nie czekaj na lastminute - Zrób wypad do Suntago" Lewiatan, Groszek, Euro Sklep, Gama, 18+
Do dziś powinni informować 

też czekam

I ja również czekam, te Vouchery do Suntago, które można wygrać, są ważne do końca tego roku, więc by mogli się pospieszyć z informowaniem, żeby dało się jeszcze zaplanować jakiś wyjazd emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7060222 Napisano: 14.11.2022 14:53:43 w moje dzisiejsze wygrane :)

incendio12

#7059964 Napisano: 13.11.2022 10:32:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fellow napisał(a):

Macie jakiś pomysł na to, jak wziąć udział w konkursie "Wykrzycz emocje" z tej samej aplikacji żabki? Kupiłam dwie puszki, wzięłam udział, zaznaczyłam że kod odebrany, a mimo wszystko wyzwanie wciąż wisi jako ukończone i tak od 2 dni ten kod nie znika.  emotka

Jak kupisz znowu dwie Cole i wejdziesz w ten pierwszy kod, to jak przewiniesz ekran będziesz mieć drugi kod emotka  Nie trzeba ich usuwać  Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7059928 Napisano: 12.11.2022 20:11:43 w Czy informują/ informowali?
delfinka101 napisał(a):

rufus napisał(a):

Wydaje mi ze jeszcze nie bylo Kinder.
Losowanie 9.11 i przecina dluzszy weekend.
Wyczuwam u mnie sms w poniedzialek emotka

Tez czuję nadchodzącą wycieczkę w poniedziałek

Losowanie było w moje urodziny więc na pewno dostanę w poniedziałek informację o spóźnionym prezencie emotka emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7059561 Napisano: 10.11.2022 12:44:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yaagatka napisał(a):

incendio12 napisał(a):

yaagatka napisał(a):

incendio12 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

 Czy ktoś otrzymał kod w aplikacji Żabki na konkurs "Weź Paczkę na Balet" Żabka, dokonując zakupu po 1 listopada?

Wątpię, żeby dało się teraz otrzymać kod, bo wyzwanie w aplikacji było do 1 listopada, po prostu wysyłać zgłoszenia można do 8 listopada  emotka

Ja kupiłam przed 1 listopada a dzisiaj kodu nie mam. Pisałam do nich z poziomu aplikacji ale nie widze tego... Kiedys miałam podobny przypadek, na infolinii zapewnili mnie ze niby przysla i wcale nie przyslali ... :/ 

Bo kody znikają jak wyzwanie się kończy, trzeba zapisać. Ale jak do nich napiszesz to powinni odpisać, chociaż dziś ostatni dzień to nie wiem czy aż tak szybko odpiszą emotka

HURRA!! Odpisali na maila! Dzisiaj! Czyli dwa dni po zakończeniu konkursu. emotka
Dobra informacja jest taka, że kod w aplikacji przydzielili wcześniej, jeszcze 8 listopada, wiec zdążyłam coś wysłać.emotka

Chyba mieli dużo zapytań o to więc 8 listopada pojawił się kod znowu, z tego co widziałam  emotka  Ale dziwne ze tak długo odpisywali, bo jak ja do nich kilka razy kiedyś pisałam to zdarzało się nawet, że odpisywali po paru minutach  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7059466 Napisano: 09.11.2022 21:47:55 w Avanti
cleo25 napisał(a):

A zjadliwe te nowe Laysy ? Które lepsze ?

Ja kupiłam tą meksykańska salsę i moim zdaniem są okropne, jakieś takie słodkie i ostre, a do tego wydają się jeszcze bardziej tłuste niż inne Lay'sy.. Normalnie w ustach rozpływa się tłuszcz  emotka  A teraz muszę pisać o tym jakie są wspaniałe mniam mniam emotka Wyświetl w wątku >>
2 cleo25, nikos 0

incendio12

#7059464 Napisano: 09.11.2022 21:40:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Diana02 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

zelazo napisał(a):

Hej na czym właściwie polega ten konkurs żabki Wykrzycz emocje i wygraj? To niby bramki. Krzyczy się gol i apka mierzy siłę głosu. Nie dobiłem skali do końca i sam zakończyłem ale nic nie wygrałem. Czy ktoś może krzyczał dobił maksa i to samo kończy? Zależałoby mi na opinii tych co coś tam trafili, jak to u nich przebiegało.

Grałem na ulicy i nie chciałem krzyczeć i też nie wygrałem.

Ja też nie mogłam krzyczeć, bo siostra spala i też nie wygrałam emotka  Może jeszcze raz zagram jak będę mogła krzyknąć i sprawdzę teorię czy to loteria czy nie do końca emotka

Ja zaczęłam krzyczeć, ale sobie przypomniałam że mieszkam w bloku i już sąsiedzi na górze się zerwali bo słyszałam i skończyłam i też nie wygrałam 😂🤣

Nie wiem właśnie czy to wystarczy krzyknąć raz czy trzeba krzyczeć dłużej, bo ten progres tam wraca do początku jak się przestaje krzyczeć i ja nie wiem kiedy kliknąć ten przycisk  emotka  Może ktoś wytłumaczy jak to działa i czy w ogóle trzeba krzyczeć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7059433 Napisano: 09.11.2022 19:27:08 w Avanti
rufus napisał(a):

Czy w lays zabka moga byc 2 te same smaki?

Ja dostałam kod jak kupiłam 2 te same emotka   Wyświetl w wątku >>
2 rufus, adamo86 0

incendio12

#7059412 Napisano: 09.11.2022 18:11:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

zelazo napisał(a):

Hej na czym właściwie polega ten konkurs żabki Wykrzycz emocje i wygraj? To niby bramki. Krzyczy się gol i apka mierzy siłę głosu. Nie dobiłem skali do końca i sam zakończyłem ale nic nie wygrałem. Czy ktoś może krzyczał dobił maksa i to samo kończy? Zależałoby mi na opinii tych co coś tam trafili, jak to u nich przebiegało.

Grałem na ulicy i nie chciałem krzyczeć i też nie wygrałem.

Ja też nie mogłam krzyczeć, bo siostra spala i też nie wygrałam emotka  Może jeszcze raz zagram jak będę mogła krzyknąć i sprawdzę teorię czy to loteria czy nie do końca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7059377 Napisano: 09.11.2022 17:06:25 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Mam do sprzedania 16 kodów Steam, każdy warty 25 zł emotka  Chętnie pojedyncze kody pozamieniam na paragony loteryjne o podobnej łącznej wartości emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7059343 Napisano: 09.11.2022 15:16:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wojteke-konkursy napisał(a):

wojteke-konkursy napisał(a):

Śmierdzi mi ten Monster Żabka.
Ja 3 zgłoszenia, siostra 2, znajomi też mieli po 1 i 0 wygranych. Nie dostaliśmy nawet żadnego kodu...

Dodam, że nie dostałem odpowiedzi na maila odnośnie pytania czy wszyscy zostali poinformowani.

Była duża dyskusja o tym w wątku "czy informowali?", zerknij sobie. Podobno wszyscy zostali już poinformowani.. Ja dzwoniłam do Fortisa tez ich trochę pomęczyć, to powiedzieli mi, że zgłoszeń było Kilkadziesiąt tysięcy (mhm jasne) i nie starczyło nagród dla wszystkich emotka  I powiedzieli, że jeśli chcę potwierdzić mój brak wygranej, to mam napisać do nich maila, ale ze są teraz zasypani mailami przez ten konkurs i że na odpowiedź trochę poczekam. Już nie pisałam do nich, bo i tak im nie wierzę w nic, trzeba żyć z tym, że zostaliśmy oszukani i tyle emotka Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

incendio12

#7059320 Napisano: 09.11.2022 14:31:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sabart napisał(a):

Czy ktoś już kupił Twix w Żabce? Nie dostałam kodu, a zakupy robiłam rano.

Ja też nie dostałam kodu, a potem się okazało, że kupiłam 2 KitKaty zamiast Twixów... emotka  Mam nadzieję, że u Ciebie powód jest inny emotka   Wyświetl w wątku >>
1 sabaka 0

incendio12

#7059302 Napisano: 09.11.2022 13:55:00 w Smolar
mietowa napisał(a):

incendio12 napisał(a):

mietowa napisał(a):

myja napisał(a):

incendio12 napisał(a):

mietowa napisał(a):

"Powitaj jesień w czystym domu" - potwierdzi ktoś, że podpięte?

U mnie ani w wynikach ani w laureatach nic emotka  Czekam aż ktoś potwierdzi, że podpięte.. 

U mnie też nic. W laureatach chyba zawsze jest od razu podpięte, przynajmniej tak mi się wydaje emotka

Nie zawsze, ale najczęściej już tak, kiedy pojawia się zakładki z wynikami. Nie chcę Was dołować, ale chyba wszyscy możemy sobie przybić dziś smutną piąteczkę emotka

Z Myją nie przybijamy bo ją Smolar nagrodził w innym konkursie  emotka  Gratulacje emotka

A no fakt. Gratulacje Myja emotka . A my... no cóż emotka  emotka


No już ktoś się pochwalił pralką, a ja tak na nią liczyłam emotka  Buuuu Smolarze, a ja mam dzisiaj urodziny emotka  
Oczywiście gratuluję tym, którym się udało emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7059294 Napisano: 09.11.2022 13:41:53 w Smolar
mietowa napisał(a):

myja napisał(a):

incendio12 napisał(a):

mietowa napisał(a):

"Powitaj jesień w czystym domu" - potwierdzi ktoś, że podpięte?

U mnie ani w wynikach ani w laureatach nic emotka  Czekam aż ktoś potwierdzi, że podpięte.. 

U mnie też nic. W laureatach chyba zawsze jest od razu podpięte, przynajmniej tak mi się wydaje emotka

Nie zawsze, ale najczęściej już tak, kiedy pojawia się zakładki z wynikami. Nie chcę Was dołować, ale chyba wszyscy możemy sobie przybić dziś smutną piąteczkę emotka

Z Myją nie przybijamy bo ją Smolar nagrodził w innym konkursie  emotka  Gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
1 myja 0

incendio12

#7059289 Napisano: 09.11.2022 13:34:00 w Smolar
mietowa napisał(a):

"Powitaj jesień w czystym domu" - potwierdzi ktoś, że podpięte?

U mnie ani w wynikach ani w laureatach nic emotka  Czekam aż ktoś potwierdzi, że podpięte..  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7059137 Napisano: 08.11.2022 18:51:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lasiglasty napisał(a):

Czy ktoś, kto otrzymał już lodówkę z Jagermeistera może napisać czy ona jest jakaś duża? Bo kurier już 3 dzień mi się z nią buja... niby wydają do doręczenia, a ciągle zmienia się komunikat, że ustalono inny termin dostawy (na pewno nie ze mną), potem w tym dniu jej nie dostarczają, tylko magazynują i nikt nie wie o co chodzi... a kuriera mam codziennie pod domem. To jest jakiś wielki gabaryt? Wydawało mi się, że jest mała nie wiele większa niż mikrofala. 

Ja kojarzę z poprzedniego sezonu, że to była mniej więcej paczka wielkości takiej małej kwadratowej lodówki, ale dokładnie nie pamiętam, do tego nie wiem czy w tym konkursie jest taka sama do wygrania emotka  Ale wydaje mi się, że jest większa od mikrofalówki  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7059126 Napisano: 08.11.2022 17:28:18 w Avanti
rufus napisał(a):

Był długi czas ze znakow bylo tylko bodajze 180?
Jak dla mnie max 300 tez jest ok emotka

Było dużo konków Avanti, gdzie było 200 znaków, najbardziej chyba kojarzę Za co cenisz markę Star emotka  Tyle wysłanych zgłoszeń i dalej mam traumę, jak widzę te chrupki, nic nie wygrałam, mimo że liczba znaków była idealna emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7059116 Napisano: 08.11.2022 17:04:03 w Avanti
jokan napisał(a):

podoba mi się ten nowy konkurs z obrazami, ale 300 znaków to trochę mało....emotka emotka

A ja dziękuję Avanti, że tylko 300 emotka  Dla mnie 500 znaków w konkursach to męczarnia, 300 to takie max emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7059035 Napisano: 08.11.2022 13:41:36 w SZUKAM....
pikawka napisał(a):

Czy jest obecnie jakiś konkurs, w którym trzeba kupić alkohol?  emotka

Grant i Jager  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7059015 Napisano: 08.11.2022 13:06:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
100 zł do Itm od Smolara (Jesienne wygrane na czysto)  emotka  Wczoraj 50 zł, dzisiaj 100 zł.. to czekam z niecierpliwością na jutro emotka   Wyświetl w wątku >>