Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika incendio12

incendio12

#7058956 Napisano: 08.11.2022 12:03:49 w Czy informują/ informowali?
Emememe napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Skoro rzeczywiście wszystkich poinformowali, to na bank coś nie pykło i nie doszły maile. Chociaż raczej sobie po prostu jaja z nas robią i poinformowali 10 osób, a teraz udają, że wydali kilka tysięcy nagród. Nie wierzę w żadną Niewyobrażalną popularność, przecież często robią konkursy, gdzie nagród jest 50-100, a i tak dużo więcej osób się chwali na forum. Do tego to był konkurs w aplikacji Żabka z całkiem drogim (i syfiastym) zakupem.. Wiem, że aplikacji można mieć kilka, ale no nie sądzę że było jakoś dużo osób, które wysłały więcej niż parę zgłoszeń. Ja sama wysłałam 2 (pisane typowo pod Fortis) zgłoszenia i nie wierzę, że nie załapałam się nawet na jeden z 5 tys jakichś głupich kodów. I nie wierzę, że ktokolwiek stąd nie zasłużył nawet na kod. No i wiadomo, że nie chodzi tu o jakąś durną gwarantowaną nagrodę, której i tak bym nie wykorzystała, ale o sam fakt, że tak sobie polecieli w kulki.. 


Dla porównania- ogólnopolski konkurs Lay's z kodami na frytki - w żadnym z tygodni nie przyznali wszystkich nagród, a było ich 5000. Koszt wzięcia udziału kilkukrotnie mniejszy.

Dokładnie - to dobre porównanie, ciekawa jestem czy ktoś nie podjedzie do ich biura i nie spojrzy na tą tajemniczą listę laureatów..  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7058952 Napisano: 08.11.2022 11:56:51 w Czy informują/ informowali?
Skoro rzeczywiście wszystkich poinformowali, to na bank coś nie pykło i nie doszły maile. Chociaż raczej sobie po prostu jaja z nas robią i poinformowali 10 osób, a teraz udają, że wydali kilka tysięcy nagród. Nie wierzę w żadną Niewyobrażalną popularność, przecież często robią konkursy, gdzie nagród jest 50-100, a i tak dużo więcej osób się chwali na forum. Do tego to był konkurs w aplikacji Żabka z całkiem drogim (i syfiastym) zakupem.. Wiem, że aplikacji można mieć kilka, ale no nie sądzę że było jakoś dużo osób, które wysłały więcej niż parę zgłoszeń. Ja sama wysłałam 2 (pisane typowo pod Fortis) zgłoszenia i nie wierzę, że nie załapałam się nawet na jeden z 5 tys jakichś głupich kodów. I nie wierzę, że ktokolwiek stąd nie zasłużył nawet na kod. No i wiadomo, że nie chodzi tu o jakąś durną gwarantowaną nagrodę, której i tak bym nie wykorzystała, ale o sam fakt, że tak sobie polecieli w kulki..  Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7058947 Napisano: 08.11.2022 11:41:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yaagatka napisał(a):

incendio12 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

 Czy ktoś otrzymał kod w aplikacji Żabki na konkurs "Weź Paczkę na Balet" Żabka, dokonując zakupu po 1 listopada?

Wątpię, żeby dało się teraz otrzymać kod, bo wyzwanie w aplikacji było do 1 listopada, po prostu wysyłać zgłoszenia można do 8 listopada  emotka

Ja kupiłam przed 1 listopada a dzisiaj kodu nie mam. Pisałam do nich z poziomu aplikacji ale nie widze tego... Kiedys miałam podobny przypadek, na infolinii zapewnili mnie ze niby przysla i wcale nie przyslali ... :/ 

Bo kody znikają jak wyzwanie się kończy, trzeba zapisać. Ale jak do nich napiszesz to powinni odpisać, chociaż dziś ostatni dzień to nie wiem czy aż tak szybko odpiszą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7058827 Napisano: 08.11.2022 00:29:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

 Czy ktoś otrzymał kod w aplikacji Żabki na konkurs "Weź Paczkę na Balet" Żabka, dokonując zakupu po 1 listopada?

Wątpię, żeby dało się teraz otrzymać kod, bo wyzwanie w aplikacji było do 1 listopada, po prostu wysyłać zgłoszenia można do 8 listopada  emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7058655 Napisano: 07.11.2022 15:39:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
incendio12 napisał(a):

4 bilety do Cinema City z konkursu Bliski (z tego etapu, który się skończył parę dni temu), mam nadzieję że to zapowiedź czegoś lepszego emotka

No i doczłapało się 50 zł z delicji, ale nie to miałam na myśli, mówiąc, że mam nadzieję na coś lepszego emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7058522 Napisano: 07.11.2022 10:10:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
4 bilety do Cinema City z konkursu Bliski (z tego etapu, który się skończył parę dni temu), mam nadzieję że to zapowiedź czegoś lepszego emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7058441 Napisano: 06.11.2022 22:10:45 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam/wymienię bon na 100 zł do sklepmatejko.pl z Kubusia  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7058338 Napisano: 06.11.2022 12:24:53 w SZUKAM....
stokrotka238 napisał(a):

Szukam jak mam się zgłosić do loterii nivea bo mam takie coś? 


Ja wczoraj tak miałam na telefonie kilka razy z rzędu i za 4 razem przeszło w końcu  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7058077 Napisano: 04.11.2022 17:37:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

Emememe napisał(a):

at-babska napisał(a):

edzia21 napisał(a):

at-babska napisał(a):

harnas napisał(a):

Emememe napisał(a):

margarittta napisał(a):

z Monster Żabka już poszło wszystko?


Jedna wygrana lodówka i kilka maili ze słuchawkami na forum pozwala mi jeszcze mieć nadzieję, że wszystkiego nie rozesłali 😀

raczej niemożliwe, żeby to było wszystko, konkurs drogi, mało popularny, setki nagród i 3 wpadły na forum? jakiś wał

Dostałam maila z kodem apex. 

Co nie zmienia faktu, że sprawa wygląda dziwnie (1 x główna, 20 x fotel, 150 x lodówka, 200 x słuchawki)...a wpisów ile? Swoją drogą byłam przekonana, że zgłoszeń będzie mniej niż nagród o których wspomniałam powyżej. Jak już ruszyli z tymi śmieciowymi kodami, to grubo emotka

Właśnie doczytałam, że prawdopodobnie idą alfabetycznie. Mam nazwisko na H, więc nie traćcie ducha 😄


Siostra miała wczoraj maila ze słuchawkami, nazwisko na K 😜 Jakieś pomieszanie z poplątaniem nastąpiło, szkoda, że nie udostępniają list zwycięzców, łatwiej by było dojść kto co wygrał 😀

A może idą dniami, wg kolejności zgłoszeń


Ja wysyłałam 2 zgłoszenia w ostatni dzień, więc w moim przypadku to by wyjaśniało czemu nie mam maila emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7058002 Napisano: 04.11.2022 14:47:57 w Czy informują/ informowali?
mietowa napisał(a):

edzia21 napisał(a):

madllen napisał(a):

edzia21 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Czy na WP dostaliście maile z Fortis z Żabki Monster? PW.

Ja nie, ale.nie dostałam też na Interii. Fortis to nawet nad ranem maile nieraz wysyła. Dla mnie na logikę, nie wszystkich jeszcze powiadomili emotka

Ogólnie to wszystko wygląda dziwnie...171 nagród (główna, fotele, lodówki)...nie licząc pozostałej drobnicy - a wpisów jak na lekarstwo. Może tych lodówek było 15, a nie 150? emotka

Oj jak Ty tak piszesz to cos musi być na rzeczy emotka

Nooo u mnie 0 na 4 emotka  zaszalałam.

Ja już nawet nie wspominam, ile zagrałam na tego "pewniaka z dużą liczbą nagród" emotka . Powiem inaczej - jak mam teraz pisać na Coca-Colowe konki Fortisa, to dostaję paraliżu palców. I uważam, że coś śmierdzi z tą Żabką. 


Też uważam że coś śmierdzi, nieraz wygrywałam w konkursach Fortisa, gdzie było 50 nagród, a tu kilkaset nagród i nic? Jakby było dużo wpisów o wygranych to byłabym w stanie uwierzyć, ale tak to nie podoba mi się ta sytuacja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7057826 Napisano: 04.11.2022 09:39:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

margarittta napisał(a):

z Monster Żabka już poszło wszystko?


Jedna wygrana lodówka i kilka maili ze słuchawkami na forum pozwala mi jeszcze mieć nadzieję, że wszystkiego nie rozesłali 😀

A jeśli to rzeczywiście wszystko, to trochę to podejrzane.. A może im coś nie zadziałało i nawet nie wiedzą że maile o wygranej nie doszły do większości z nas? emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7057740 Napisano: 03.11.2022 20:08:08 w Wygrane na wymianę/sprzedaż

Sprzedam/wymienię 2 zestawy kibica z Coca Coli (zdjęcie) - poduszka, kocyk i flaga emotka    przyjmę jakiś bon zakupowy, ewentualnie jakąś większą ilość paragonów (na raty), czekam na propozycje emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7057414 Napisano: 02.11.2022 15:22:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dobrze rozumiem, że jak kupię 1 piwo desperados to mogę wziąć 2 razy udział w konkursie? Raz zgłaszając nr paragonu a raz kod spod kapsla? Tak wynika z regulaminu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7057396 Napisano: 02.11.2022 14:20:33 w SZUKAM....
kachakacha napisał(a):

incendio12 napisał(a):

kachakacha napisał(a):

Czy jest teraz jakiś konkurs promocyjny, gdzie trzeba kupić szampon do włosów?

Do dziś jest loteria Tołpa w Hebe 

Dziękuję. Akurat Hebe nie mam. Poczekam kilka dni jeszcze, może jakiś konkurs się pojawi emotka

Oby się zaraz pojawiły jakieś kosmetyczne konkursy, bo jakoś ich mało. Zawsze to lepiej kupić kosmetyki niż jakieś margaryny i słodycze emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7057371 Napisano: 02.11.2022 13:46:52 w SZUKAM....
kachakacha napisał(a):

Czy jest teraz jakiś konkurs promocyjny, gdzie trzeba kupić szampon do włosów?

Do dziś jest loteria Tołpa w Hebe  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7057095 Napisano: 31.10.2022 20:46:57 w Paragony na trwające konkursy
Czy ktoś ma paragon na kończącą się dziś loterię Wawel (na wagę)? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7056977 Napisano: 31.10.2022 12:30:15 w Paragony na trwające konkursy
Czy ma ktoś na sprzedaż paragon na Monstera w Dealz albo będzie dziś w Dealz i mógłby zdobyć taki paragon? emotka  (konkurs do dziś) Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7056672 Napisano: 29.10.2022 15:29:02 w Czy informują/ informowali?
marcinzc napisał(a):

adamo86 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Czy z Tchibo Exclusive w Biedronce były wyniki?

Nikt się nie chwalił.
czas mają do środy 


A tu dalej ani widu ani słychu? Gdzie moja filiżanka emotka

Filiżanek nie było info, ale ekspresami się chwalili w MDW chyba na początku tego tygodnia  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7056559 Napisano: 28.10.2022 17:21:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
atyde25 napisał(a):

Kody do multikina Żabka-Orbit (teraz mail)

I u mnie - za ostatni dzień emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7056221 Napisano: 27.10.2022 11:24:19 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Dam kupon na tusz do rzęs Gosh z hebe (odbiór do jutra), a przyjmę kupon na żel do mycia twarzy z tołpy (był do wygrania wczoraj) emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0