Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika incendio12

incendio12

#7052629 Napisano: 11.10.2022 22:17:10 w Wygrane na wymianę/sprzedaż

Sprzedam/wymienię głośnik bezprzewodowy wygrany w konkursie 105-tki (wyjęty tylko do zdjęcia) emotka  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7052595 Napisano: 11.10.2022 19:49:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
Idąc za głosem innych też sprawdziłam na stronie Dino czy przypadkiem nie wygrałam i jednak wygrałam, a maila brak  emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7052216 Napisano: 10.10.2022 18:34:15 w Smolar
anaesth napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Jak długą gwarancję mają nagrody wygrane u Smolara? Rok czy dwa? Interesuje mnie głównie ta hulajnoga, która ma dotrzeć w tym tygodniu  emotka

A tak zapytam, masz info o nadaniu hulajnogi? Bo mam w aplikacji DPD numer listu przewozowego od Smolara i nie wiem, czy to jej się spodziewać emotka

W mailu o pozytywnej weryfikacji jest informacja, że hulajnoga zostanie najpóźniej wysłana do 11.10.2022 i też mam info w apce DPD - łącząc fakty to chyba ona emotka Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

incendio12

#7052211 Napisano: 10.10.2022 18:18:44 w Smolar
Jak długą gwarancję mają nagrody wygrane u Smolara? Rok czy dwa? Interesuje mnie głównie ta hulajnoga, która ma dotrzeć w tym tygodniu  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7052045 Napisano: 10.10.2022 07:43:17 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
azaflora napisał(a):

stalowiak1979 napisał(a):

likier Jägermeistero pojemności minimum 0,5l gdzie kupie najtaniej?

Chyba w Lidlu /stacjonarne sklepy/
https://winnicali...r-likier-35-alk.html

W biedronce też jest równo za 5 dyszek emotka   Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

incendio12

#7052009 Napisano: 09.10.2022 17:38:53 w Kupię...
Kupię Bon na Prezent marzeń emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7051997 Napisano: 09.10.2022 16:29:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś wie do kiedy są ważne vouchery Garmin z Kinder? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7051868 Napisano: 08.10.2022 12:51:36 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam hulajnogę elektryczną Mi Electric Scooter 3 2022 czarną, Oryginalnie zapakowaną z roczną gwarancją. Sprzedam za 1550 zł, pokryję koszty wysyłki kurierem emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7051777 Napisano: 07.10.2022 19:36:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
incendio12 napisał(a):

mrmax napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Czy Fortis robi jakiś problem jak się wypełni formularz do wysyłki nagrody trochę za późno? W aplikcji Coca Cola jest napisane że do 72h trzeba wypełnić formularz po wygranej.. Nie wypełniłam formularza do jednej nagrody, jakoś mi to wypadło z głowy, a wygrałam z tydzień temu - Formularz po tym czasie nadal działa i normalnie go uzupełniłam - czy dostanę nagrodę? Może ktoś już miał taką sytuację emotka  

spóźniłem się kiedyś u nich o 1h emotka  niestety przepadło 

Kurcze szkoda emotka   No nic dzięki, będę pamiętać na przyszłość, żeby wypełniać od razu  Ale po wypełnieniu formularza normalnie przyszło na maila, że zamówienie jest w trakcie realizacji i że wyślą nagrodę najpóźniej do grudnia.. Powinni po prostu blokować te formularze, a nie dawać złudną nadzieję, jeśli rzeczywiście nagroda przepada emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7051776 Napisano: 07.10.2022 19:34:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrmax napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Czy Fortis robi jakiś problem jak się wypełni formularz do wysyłki nagrody trochę za późno? W aplikcji Coca Cola jest napisane że do 72h trzeba wypełnić formularz po wygranej.. Nie wypełniłam formularza do jednej nagrody, jakoś mi to wypadło z głowy, a wygrałam z tydzień temu - Formularz po tym czasie nadal działa i normalnie go uzupełniłam - czy dostanę nagrodę? Może ktoś już miał taką sytuację emotka  

spóźniłem się kiedyś u nich o 1h emotka  niestety przepadło 

Kurcze szkoda emotka  No nic dzięki, będę pamiętać na przyszłość, żeby wypełniać od razu  emotka  Ale po wypełnieniu formularza normalnie przyszło na maila, że zamówienie jest w trakcie realizacji..  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7051769 Napisano: 07.10.2022 19:22:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Fortis robi jakiś problem jak się wypełni formularz do wysyłki nagrody trochę za późno? W aplikcji Coca Cola jest napisane że do 72h trzeba wypełnić formularz po wygranej.. Nie wypełniłam formularza do jednej nagrody, jakoś mi to wypadło z głowy, a wygrałam z tydzień temu - Formularz po tym czasie nadal działa i normalnie go uzupełniłam - czy dostanę nagrodę? Może ktoś już miał taką sytuację emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7051747 Napisano: 07.10.2022 18:00:52 w PODZIĘKOWANIA
Miligili
Bardzo polecam, uczciwa i sympatyczna osoba  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7051712 Napisano: 07.10.2022 15:29:16 w Wygrane na wymianę/sprzedaż


Sprzedam/wymienię na bony (albo może coś innego) Wyprawkę szkolną z Loterii na 5  emotka  Już październik, ale może ktoś jeszcze potrzebuje. Plecak ma śliczny turkosowy kolor, a piórnik jest 3-komorowy z pełnym wyposażeniem emotka  Dodatkowo jest pojemnik na kanapkę, worek,butelka, zakreślacze, notatnik, białe i kolorowe karteczki  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7051533 Napisano: 06.10.2022 18:45:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
I u mnie stówka do Itm z Lambi emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7051316 Napisano: 05.10.2022 19:17:07 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam albo wymienię na coś innego Wyprawkę szkolną z Loterii z C4 emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7051164 Napisano: 05.10.2022 08:49:11 w Avanti
karolkas napisał(a):

Ja, kiedyś, kiedyś wygrywałam u Avanti tylko rymowankami, takimi z fajną i zaskakująca puentą. Wydaje mi się, że coś się u nich pozmieniało, rymowanki już nie wygrywają. Teraz wygrałam tylko i wyłącznie prozą, historyjką naprawdę z życia wziętą i jednozdaniowym morałem na końcu.

Ja np piszę tylko rymowanki, nie umiem za bardzo pisać prozą i jednak co jakiś czas u Avanti wygrywam. Nie powiem ze mam jakąś mega skuteczność, ale ogólnie jest nawet ok, bo jak nie wygram w 2 konkursach pod rząd i już trochę się poddaję to zaraz coś wpada. Także rymowanki są ok, tylko właśnie też dostrzegam zależność, że czasem jak się staram i wymyślam coś super, siedzę długo nad zgłoszeniem i wysyłam dopieszczony wierszyk, to nic nie wpada i jest mega zawód. Czasem się wkurzę i wyślę coś pisane na kolanie w 5 minut - i pyk, jest nagroda emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7051056 Napisano: 04.10.2022 15:33:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
Głośnik od Fortis z konkursu w Pizzeri 105-tce  emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7050956 Napisano: 04.10.2022 10:09:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

No jak kurier dostarczył to pod jakiś zły adres albo bez mojej zgody paczka wylądowała u jakiegoś sąsiada.. To nie odpuszczę   Ale mieszkam w małym bloku i raczej z sąsiadami mamy dobre stosunki, więc wątpię żeby nikt nic mi nie powiedział. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź na maila. Coś się boję, że rzeczywiście paczka nie dotarła I cokolwiek się z nią stało to jest to raczej wina firmy kurierskiej. Ciekawe czy w razie co to ja mam się nimi bić, że nie dostałam paczki czy Los Mejores się zainteresuje 

ja założyłam aplikację i wszystko w aplikacji widać, nawet jak nie informują. Połączone z adresem mailowym i numerem telefonu. Na każdym telefonie tak zrobiłam. 

emotka  nawet nie wiedziałam że jest aplikacja dpd, co prawda patrzę, że w sklepie Play ma opinie 1,6 gwiazdki, ale może założę i faktycznie zobaczę jak to działa emotka  Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7050951 Napisano: 04.10.2022 09:45:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
incendio12 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

incendio12 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Kurierzy zawsze do mnie dzwonią, mam też zwykle powiadomienie o nadaniu.. Nigdy nie zdarzyło mi się przeoczyć nagrody, zwykle ktoś jest w domu, a kurierzy zawsze dzwonią i informują kiedy będą emotka  A nawet jeśli cudem kurier był i przesyłka została zawrócona do nadawcy to chyba Los Mejores by mnie powiadomiło? Sama nie wiem, czekam na odpowiedź od nich emotka  

Agencje mają różne podejścia do zwrotów. Smolar nie informuje i nie wysyła ponownie sam z siebie. A np. Unique One sam wysyła paczkę jeszcze raz. Nie wiem jak Los Mejores, ale niekoniecznie agencje informują. 


Dla mnie to dziwne, że ze strony firmy kurierskiej bym nie miała powiadomienia o próbie dostarczenia albo o zwrocie do nadawcy... Nie wiem jaka to firma, ale Dpd, InPost czy UPS zawsze informują mailowo albo dzwonią, że będzie kurier.. Ale sprawdziłam i faktycznie okres koło 9 września nie było mnie kilka dni w domu.. Więc może faktycznie walizka przyszła i nikt o tym nie powiedział. Ciekawe czy jeśli tak się stało to czy Los Mejores wyśle to jeszcze raz czy co emotka

Czasami nie ma powiadomienia sms ani maila, bo to zależy jaką zaznaczyli opcję przy wysyłce i czy w ogóle podali takie dane jak mail. U mnie zazwyczaj DPD informuje smsem czy mailem, ale zdarzyły się sytuacje, że paczka została zwrócona z adnotacją "adresat odmówił odebrania przesyłki" o czym dowiadywałam się dopiero dzwoniąc na infolinię. A kurier, który zawsze był w porządku, twierdził, że nie miał takiej paczki i nic takiego nie zaznaczał, chociaż po sprawdzeniu historii połączeń, miałam nieodebrane połączenie od niego w dniu dostawy. No w życiu bym nie powiedziała, że może taki numer wywinąć i kłamać w żywe oczy. Więc i z kurierami i nadaniami różnie bywa. Czekaj na odpowiedź Los Mejores, a jeśli rzeczywiście paczka wróciła, to napisz grzecznego maila z prośbą o ponowną wysyłkę, bo bardzo Ci zależy na nagrodzie. Akurat wiem, że Ty napiszesz kulturalnego, nieroszczeniowego maila, ale to też informacja dla innych, bo jestem przekonana, że niektórzy wysmarowaliby taką wiadomość, że więcej by tej nagrody nie zobaczyli emotka

Dzięki, w razie jak nagroda jest z powrotem u agencji to na pewno spróbuję jakoś z nimi się dogadać, żeby wysłali znowu. Słyszałam, że zdarzają się sytuacje, że nie ma powiadomienia o przesyłce, ale wygrałam u Los Mejores naprawdę wiele razy i zawsze nagroda do mnie docierała i jakieś info wcześniej miałam emotka   Ale na wakacje była duża rotacja kurierów u mnie w okolicy więc może faktycznie wtedy trafił się akurat jakiś burak, który nie poinformował mnie o tym, że będzie i po jednej próbie dostarczenia olał dalsze próby i jakikolwiek kontakt emotka  


Update: Dostałam już odpowiedź od Los Mejores i faktycznie potwierdzili, że kurier odesłał przesyłkę do nich z notatką, że nie zastał mnie w domu koło 9 września. To Kurier DPD, więc pierwszy raz w życiu mam sytuację, że ani maila ani telefonu ani smsa - nic. Na szczęście Los Mejores napisało od razu, żebym potwierdziła adres to wyślą drugi raz walizkę bez problemu emotka  
Także sytuacja opanowana, ale wciąż nie mogę uwierzyć, że DPD odwaliło coś takiego. Agencja podała mi numer tamtej przesyłki i w żadnych wiadomościach u mnie jej nie widzę. 
Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc emotka  i strzeżcie się DPD emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7050943 Napisano: 04.10.2022 09:05:06 w Pomocy!!!!
pioge7 napisał(a):

ma ktoś konto w ING?
Czy Wam też przy przelewach każą podać pin z aplikacji i pin z SMS?
Czy jest na to zasada? Mi przy przelewach każą, a np. szwagierka mówi, że u niej tylko PIN z aplikacji emotka

U mnie też tylko PIN z aplikacji. Może masz coś źle ustawione, jakieś podwójne zabezpieczenie czy coś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0