Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika incendio12

incendio12

#7048222 Napisano: 21.09.2022 12:02:16 w Czy informują/ informowali?
mia napisał(a):

adamo86 napisał(a):

mixik napisał(a):

Cisza.. brak SMSów, brak w wynikach i laureatach.

Może mają problem z weryfikacją płatności mobilnej. emotka Skoro tak genialnie, zamiast potwierdzeń płatności kartą, zażądali paragonów...

Ja myślę że tam też był problem z tym numerem paragonu, który był inny niż zawsze. I napisali o tym numerze tylko w regulaminie. Podejrzewam, że duża część zgłoszeń ma inny numer paragonu niż ten na dodanym zdjęciu. Powinni najpierw odrzucić wszystkie zgłoszenia niespełniające kryteriów, a dopiero potem wybierać laureatów. Ale czy tak robią? Bo jak nie, to podejrzewam, że bardzo dużo nagrody będzie do dyspozycji organizatora emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

incendio12

#7048087 Napisano: 20.09.2022 17:21:38 w Czy informują/ informowali?
simonapp napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Swoją drogą jeśli ktoś dostał info z Somersby za ostatni etap to byłoby fajnie gdyby dał znać.
A jeśli nie tu to  nóż w serce można mi ewentualnie wbić na pw

Ja też tak samo myślę. 
I też czekam.

Już w MDW jest wpis, że dziś informowali emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7048046 Napisano: 20.09.2022 14:58:28 w Avanti
marzenier napisał(a):

A po wpisaniu jednej litery 


O dokładnie tak samo jest u mnie.. I dzisiaj przeszedł mi formularz, w którym było równo 305 znaków emotka  Zazwyczaj nie przechodził i trzeba było ucinać 5 znaków żeby pokazywało, że zostało 5 znaków.. A dziś normalnie zgłoszenie poszło mimo, że znaków teoretycznie za dużo emotka  Może tylko w telefonie tak jest i do nich dojdzie tekst ucięty o te 5 znaków.. Następnym razem będę się trzymać normalnego licznika po prostu emotka Wyświetl w wątku >>
1 gosia112a 0

incendio12

#7048029 Napisano: 20.09.2022 14:02:27 w Avanti
Emememe napisał(a):

incendio12 napisał(a):

9Emememe napisał(a):

incendio12 napisał(a):

czupakabra napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Zauważyliście że w formularzach Avanti prawie zawsze jest dopuszczonych kilka znaków więcej niż w regulaminie? Powiedzmy w liczniku znaków wychodzi 304 znaki, a w formularzu Avanti pokazuje wtedy że pozostał 1 znak. Kiedyś te formularze nie przechodziły i trzeba było i tak skrócić tekst żeby formularz pokazywał "zostało 5 znaków", ale teraz np w Cheetosach przechodzi teskt mający te 305 znaków. Wysłałam właśnie taki tekst mający te 305 znaków, myślałam że nie przejdzie i będzie kazał skrócić znaki jak zawsze, ale przeszedł i teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam i czy nie będzie dyskwalifikacji emotka emotka

Napisz do nich maila, żeby nie czytali ostatnich pięciu znaków. emotka

Bardziej chodziło mi o to czy na pewno dochodzi do nich cały tekst, skoro ma ponad 300 znaków. Bez ostatnich 5 znaków mój teskt nie ma sensu emotka


Jakiego licznika znaków używasz? emotka
U mnie jest zupełnie na odwrót, w liczniku znaków pokazuje 300, a w formularzu Avanti zawsze więcej, zazwyczaj 304 - 305 i muszę kasować:) Używam tego licznika: https://m.ile.liter.pl/.

Tego samego licznika używam, aż sprawdziłam jeszcze raz i zapełniłam cały formularz Cheetos do ostatniego dostępnego znaku, skopiowałam tekst i wkleiłam do "ile liter" i pokazuje 305. Dziwne że u Ciebie jest na odwrót, albo źle się zrozumiałyśmy  emotka

+ u mnie jak zacznie się coś pisać w formularzu Avanti to automatycznie na dole napis z "pozostało 300 znaków" zmienia się na "pozostało 305 znaków", czy u kogoś jest tak samo? 


Dziś rano wysyłałam zgłoszenie na cheetos i w tym liczniku znaków miałam równe 300 a w formularzu konkursu to nie przeszło emotka Musiałam skrócić o 5 znaków i wtedy udało się wysłać. Jestem w szoku, że u Ciebie to jest na odwrót 😀

Ja dziś posłałam do Cheetos teskt o długości równo 305 znaków.. Myślałam, że u wszystkich tak jest, dlatego się nie przejmowałam.. Ale jak mówisz, że Ty możesz wysłać 295 znaków a ja 305 to coś jest nie tak emotka  Przecież to trochę nie fair, że niektórzy mogą napisać 10 znaków więcej.. Chyba że z moich 305 znaków też podczas przesyłania ucięło 10 znaków i tyle z mojego tesktu  emotka
Może ma znaczenie to, że ja wysyłam z telefonu? Korzystam z przeglądarki Chrome.. Już nie wiem o co chodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7048019 Napisano: 20.09.2022 13:37:02 w Avanti
9Emememe napisał(a):

incendio12 napisał(a):

czupakabra napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Zauważyliście że w formularzach Avanti prawie zawsze jest dopuszczonych kilka znaków więcej niż w regulaminie? Powiedzmy w liczniku znaków wychodzi 304 znaki, a w formularzu Avanti pokazuje wtedy że pozostał 1 znak. Kiedyś te formularze nie przechodziły i trzeba było i tak skrócić tekst żeby formularz pokazywał "zostało 5 znaków", ale teraz np w Cheetosach przechodzi teskt mający te 305 znaków. Wysłałam właśnie taki tekst mający te 305 znaków, myślałam że nie przejdzie i będzie kazał skrócić znaki jak zawsze, ale przeszedł i teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam i czy nie będzie dyskwalifikacji emotka emotka

Napisz do nich maila, żeby nie czytali ostatnich pięciu znaków. emotka

Bardziej chodziło mi o to czy na pewno dochodzi do nich cały tekst, skoro ma ponad 300 znaków. Bez ostatnich 5 znaków mój teskt nie ma sensu emotka


Jakiego licznika znaków używasz? emotka
U mnie jest zupełnie na odwrót, w liczniku znaków pokazuje 300, a w formularzu Avanti zawsze więcej, zazwyczaj 304 - 305 i muszę kasować:) Używam tego licznika: https://m.ile.liter.pl/.

Tego samego licznika używam, aż sprawdziłam jeszcze raz i zapełniłam cały formularz Cheetos do ostatniego dostępnego znaku, skopiowałam tekst i wkleiłam do "ile liter" i pokazuje 305. Dziwne że u Ciebie jest na odwrót, albo źle się zrozumiałyśmy  emotka

+ u mnie jak zacznie się coś pisać w formularzu Avanti to automatycznie na dole napis z "pozostało 300 znaków" zmienia się na "pozostało 305 znaków", czy u kogoś jest tak samo?  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7048015 Napisano: 20.09.2022 13:12:33 w Avanti
czupakabra napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Zauważyliście że w formularzach Avanti prawie zawsze jest dopuszczonych kilka znaków więcej niż w regulaminie? Powiedzmy w liczniku znaków wychodzi 304 znaki, a w formularzu Avanti pokazuje wtedy że pozostał 1 znak. Kiedyś te formularze nie przechodziły i trzeba było i tak skrócić tekst żeby formularz pokazywał "zostało 5 znaków", ale teraz np w Cheetosach przechodzi teskt mający te 305 znaków. Wysłałam właśnie taki tekst mający te 305 znaków, myślałam że nie przejdzie i będzie kazał skrócić znaki jak zawsze, ale przeszedł i teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam i czy nie będzie dyskwalifikacji emotka emotka

Napisz do nich maila, żeby nie czytali ostatnich pięciu znaków. emotka

Bardziej chodziło mi o to czy na pewno dochodzi do nich cały tekst, skoro ma ponad 300 znaków. Bez ostatnich 5 znaków mój teskt nie ma sensu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7048011 Napisano: 20.09.2022 13:03:39 w Avanti
Zauważyliście że w formularzach Avanti prawie zawsze jest dopuszczonych kilka znaków więcej niż w regulaminie? Powiedzmy w liczniku znaków wychodzi 304 znaki, a w formularzu Avanti pokazuje wtedy że pozostał 1 znak. Kiedyś te formularze nie przechodziły i trzeba było i tak skrócić tekst żeby formularz pokazywał "zostało 5 znaków", ale teraz np w Cheetosach przechodzi teskt mający te 305 znaków. Wysłałam właśnie taki tekst mający te 305 znaków, myślałam że nie przejdzie i będzie kazał skrócić znaki jak zawsze, ale przeszedł i teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam i czy nie będzie dyskwalifikacji emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7047841 Napisano: 19.09.2022 14:09:33 w Avanti
Ja poproszę jeszcze wyniki Doritos, skoro Avanti dziś się tak wzięło do roboty  emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7047740 Napisano: 19.09.2022 09:26:29 w PODZIĘKOWANIA
mamija
Polecam w 100%, udana wymiana i wszystko zgodnie z umową  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7047667 Napisano: 18.09.2022 16:14:18 w Kupię...
Kupię voucher na wyjatkowypezent.pl o wartości 250 zł emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7047366 Napisano: 16.09.2022 13:07:14 w Avanti
radziosny napisał(a):

Jak to jest z konkursami Avanti? Jak się wygra nagrodę niższego stopnia to później z tych wygranych są dodatkowo wybierane główne? Czy nawet te nie wybrane mają szansę?

Praktycznie zawsze w Avanti jest tak że z tych nagród niższego stopnia potem wybierają te główne. Czyli np teraz w Cheetos żeby mieć szanse na Laptopa musisz najpierw wygrać Stówkę. A w Doritos musisz wygrać Słuchawki, żeby mieć szanse na Fotel emotka
Ale np w Laysach ogólnopolskich zwycięzcy 5 tys to inne osoby niż zwycięzcy 500 zł. Wszystko jest zwykle w regulaminie emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7047311 Napisano: 16.09.2022 11:07:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wysyłacie do agencji oświadczenia paczkomatem? Chodzi mi o opcje Paczkomat - > Dom. Czy do paczkomatu mogę po prostu wrzucić kopertę z ręcznie napisanym kodem nadania z aplikacji? Czy przy nadawaniu w aplikacji mam podać nr telefonu agencji z internetu? Kusi mnie opcja dopłacenia paru złotych i wysłania oświadczeń paczkomatem (chodzi konkretnie o Avanti i o studio rec) niż stanie w kolejce na poczcie i uzupełnianie tych druczków do poleconych emotka  Ale nie wiem czy to dobry pomysł i czy w ogóle tak można  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7047148 Napisano: 15.09.2022 11:56:15 w moje dzisiejsze wygrane :)
Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mi 3 z konkursu 8 urodziny Emmy  emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7047065 Napisano: 15.09.2022 00:17:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ReneK napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Jeśli w Nestle Itm wysłałam sms przed północą, ale potwierdzenie przyszło równo o godzinie 00:00 to biorę udział w pierwszym etapie konkursu czy już w drugim? emotka  Coś na ostatnią chwilę zmieniałam i zgłoszenie poszło 23:59.. A potwierdzenie z 30 sekund później czyli teoretycznie już następnego dnia  emotka  Muszę przestać wszyskto wysyłać na ostatnią chwilę, ale jak na złość mam najwiekszą wenę pod presją czasu i zawsze tak to się kończy emotka

Coś w tym magicznego jest! bo ja tez tak mam!iż minuty oststnie tworza wielka improwizację emotka  
potwierdzenie id nich tez kilka sekund leci do Ciebie! wiec jest szansa ze jeszcze za pierwszy etap! emotka

No dokładnie dopiero w ostatnich chwilach wszyskto zaczyna się rozjaśniać i nagle już wiem co mam zmienić i jak poprawić zgłoszenie emotka  
Właśnie ten sms od nich przyszedł jakoś dosłownie z sekundę-dwie po zmianie zegarka na 00:00, więc obym się jednak zmieściła w 1 etapie.. A jak nie wygram w pierwszym to będę się łudziła ze może jednak biorę udział w drugim emotka   Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

incendio12

#7047063 Napisano: 15.09.2022 00:05:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeśli w Nestle Itm wysłałam sms przed północą, ale potwierdzenie przyszło równo o godzinie 00:00 to biorę udział w pierwszym etapie konkursu czy już w drugim? emotka  Coś na ostatnią chwilę zmieniałam i zgłoszenie poszło 23:59.. A potwierdzenie z 30 sekund później czyli teoretycznie już następnego dnia  emotka  Muszę przestać wszyskto wysyłać na ostatnią chwilę, ale jak na złość mam najwiekszą wenę pod presją czasu i zawsze tak to się kończy emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7046990 Napisano: 14.09.2022 16:50:27 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Wygrany kod na roczny dostęp do Playera z loterii Kinley (mam) wymienię na 10 kodów Kinder bueno (przygarnę)  emotka  na stronie Playera pakiet na rok z reklamami kosztuje 79 zł  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7046899 Napisano: 14.09.2022 13:12:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mdepfs napisał(a):

działa Wam strona almette?

Sprawdziłam i działa emotka   Wyświetl w wątku >>
1 mdepfs 0

incendio12

#7046801 Napisano: 13.09.2022 23:24:12 w WC - rozmowy o wszystkim
olunka napisał(a):

byekitty napisał(a):

kasia10006 napisał(a):

Jaki macie patent na przechowywanie konkursowych paragonów? Tak żeby się wszystko nie pomieszało emotka

Album do zdjęć emotka

ja też i do kieszonek wkładam chronologicznie datami


Ja też przechowuje w albumie i bardzo polecam album na zdjęcia instaxowe - tam przegródki są mniejsze, nie takie wielkie jak na zwykłe zdjęcia i idealnie w takiej przegródce mieści się złożony paragon i karteczka z opisem co to za paragon i kiedy zgłoszony emotka  Jest kilka dostępnych tych albumów, na 100 zdjęć, na 200,mozna sobie wybrać. A że album jest mały to wszędzie się zmieści i mogę go zabierać ze sobą w torebce jak gdzieś wyjeżdżam na parę dni i chce sobie powysyłać jakieś zgłoszenia w podróży emotka  Trochę drogie są te albumy, ale moim zdaniem to najlepszy sposób na paragony, jak się chce mieć wszysktie opisane, żeby potem nie szukać wśród masy paragonów tego jednego wygranego. Tzn może być zwykły album i też będzie super, ale dla mnie on był za duży, a te albumy instaxowe są malutkie i śliczne emotka    Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7039116 Napisano: 12.09.2022 23:23:30 w Paragony na trwające konkursy
Kupię kody Kinder Bueno emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0