Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dany-duszek

dany-duszek

#7206957 Napisano: 18.09.2024 19:14:37 w Smolar
medziks1 napisał(a):

Czy ktoś miał problem z kartami do Lidla od Smolara (konkurs Brief), jedna z nich nie działa, na kasie jest informacja "termin ważności karty upłynął"

https://www.lidl....prezentowa/s10008573 a tutaj jaka jest informacja? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7205981 Napisano: 14.09.2024 18:42:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś wygrał lub wygrywa w zdrapce Action? Ponieważ od dawna niby brak zdrapek na sklepie, to większość osób pewnie od razu wpisało kod po otrzymaniu, to w tej chwili bramki powinny być łatwo do trafienia, a nic nie wpada emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7205624 Napisano: 12.09.2024 18:51:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Majkii napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Majkii napisał(a):

anialistopad napisał(a):

7 days wysyłał weryfikację do wygranych bluz?

Nie, ale sprawdź w aplikacji dpd bo właśnie nadają.

Mam 2 sztuki,ale było więcej i tak się zastanawiam czy coś nie pomieszałam


Może jeszcze wpadną bo dopiero nadają emotka

jeszcze nie nadają, tylko generują etykiety. Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

dany-duszek

#7205623 Napisano: 12.09.2024 18:50:22 w Co można dostać gratis?
FBsebastian3 napisał(a):

FBagnieszka12 napisał(a):

FBkasia17 napisał(a):

[quote= 6.28 w Auchan.
A czy przychodzi potwierdzenie zgłoszenia na maila? 

baxter]

zielonooka85 napisał(a):

FBkasia17 napisał(a):

baxter napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

Catcat napisał(a):

karkocka napisał(a):

zwrot 10 zł za zupy JemyJemy
https://www.promocjajemyjemy.pl

Ktoś może wie, czy są dostępne te zupy w Lidlu?

tak, w moim lidlu była ta zupa na zwykłym dziale, więc to jest normalnie dostępny produkt.

U mnie sa w C4 i lewiatanie

Są też w Auchan.
A czy jak się uzupełni dane, to czy przychodzi jakieś potwierdzenie wypełnienia na maila?

A w jakich one są cenach w tych hipermarketach? W moim sklepiku oo 8 zł..

U mnie w lewiatanie po 7,39 a w C4 po 6,15-6,29


Jedna osoba może dokonać ile chce zgłoszeń?
Najtaniej znalazłam w sklepie na górce po 5.19

tak, nie ma limitu na osobę. Ja kupowałem w kauflnadzie za 5,99 Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7204974 Napisano: 10.09.2024 19:32:19 w Co można dostać gratis?
Catcat napisał(a):

karkocka napisał(a):

zwrot 10 zł za zupy JemyJemy
https://www.promocjajemyjemy.pl

Ktoś może wie, czy są dostępne te zupy w Lidlu?

tak, w moim lidlu była ta zupa na zwykłym dziale, więc to jest normalnie dostępny produkt. Wyświetl w wątku >>
1 Catcat 0

dany-duszek

#7202961 Napisano: 31.08.2024 18:20:41 w WC - rozmowy o wszystkim
mikshi napisał(a):

Wiecie może czy do Winiary można się zgłaszać również w weekendy?

pewnie tak, ale nikt ci nie zweryfikuje paragonu w weekend. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7202565 Napisano: 29.08.2024 16:32:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

darog napisał(a):

asiaaa85 napisał(a):

asiawino napisał(a):

Jak długo czeka się na odpowiedź w konkursie Favita? Czy oni wysyłają wiadomość prywatną? Załączyłam zdjęcie w poniedzialek i zero odpowiedzi

Ja też dodałam w niedziele i cisza napisałam do nich na ig ale nie odpisują

nie mam odpowiedzi od 19 lipca...

Oni mają jakiś problem z ogarnięciem Instagrama, póki do nich nie napiszesz wiadomości prywatnej, to (w większości przypadków) można sobie czekać.

chyba z tiktok tak samo mają problem. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7201234 Napisano: 23.08.2024 15:33:00 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

Kochani, przyjeżdża kuzynka z UK, nie ma polskiego nr telefonu. Zamierza założyć sobie w urzędzie profil zaufany, więc potrzebny jest polski numer telefonu. Kto podpowie, w jakiej sieci najlepiej opłaca się kupić kartę, nr będzie wykorzystywany sporadycznie, tylko do logowania profilem zaufanym- chodzi o to, żeby było najtaniej. Pomożecie?

Z UPOREM BĘDĘ POLECAĆ NUMER NA KARTĘ NJU.
Konto ważne po wieki. Co jakiś czas tylko pytają, czy chcesz numer utrzymać. Możesz mieć na koncie grosze, a zawsze dodzwonią się. Środki ważne bezterminowo, a potwierdzanie jest bezpłatne za pomocą esemesa. Ile doładujesz, tyle masz do użycia.

ale to osoba z UK, więc pewnie zaraz tam wróci, więc będzie korzystała z tego numeru w UK, a tam ten sms chyba już nie będzie darmowy? A jak to ma być numer tylko do weryfikacji profilu zaufania, to wątpię aby ten numer był cały czas w telefonie. Wyświetl w wątku >>
0 1 cb656

dany-duszek

#7200917 Napisano: 22.08.2024 17:40:38 w WC - rozmowy o wszystkim
mama2006 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

Kochani, przyjeżdża kuzynka z UK, nie ma polskiego nr telefonu. Zamierza założyć sobie w urzędzie profil zaufany, więc potrzebny jest polski numer telefonu. Kto podpowie, w jakiej sieci najlepiej opłaca się kupić kartę, nr będzie wykorzystywany sporadycznie, tylko do logowania profilem zaufanym- chodzi o to, żeby było najtaniej. Pomożecie?

zasadnicze pytanie: czy da się założyć Profil zaufany na telefon? Jeśli tak, to przepraszam, nie wiedziałem. 

Najlepiej by było, gdyby zalogowała się do profilu używając mObywatela lub Bankowości elektronicznej, jeśli ma konto w polskim banku..

ona chce założyć profil zaufany w ZUS, ale tam jest potrzebny polski numer telefonu i adres @. ( idziesz do ZUS, albu urzędu miasta, albo skarbówki i tam podajesz te dane -dostaniesz od nich login i haslo- ja tak zakładałam sobie ten profil.  Nie ma polskiego konta bankowego.

sorry ze wtrącę ale to co piszesz wyżej to profil PUE. Profil zaufany każdy sobie zakłada sam i potwierdza w np ZUS

masz rację, może tak być,  ja dawno temu zakładałam sobie ten profil, mogę nie pamiętać.  Ale jak zwał, tak zwał, potrzebny jest numer telefonu

na dzień dzisiejszy po doładowaniu za 5zł jest rok ważności konta w:
A2mobile
FaktMobile
VirginMobile

W Njumobile trzeba co kilka miesięcy odpowiedzieć na sms aby ważność się przedłużyło o kolejne kilka miesięcy. Na odpowiedź czekają chyba max 72h więc jak ten starter nie będzie w telefonie nie polecam tej sieci. Wyświetl w wątku >>
1 mama2006 0

dany-duszek

#7200912 Napisano: 22.08.2024 17:36:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Na stronie https://nadaj.dpd.com.pl można nadać list do Dino Tyskie za 10,19zł przez kuriera DPD można nadać ten list w żabce, dino, automat DPD trzeba wpisać kod rabatowy JDDPD, 40SS24 lub 50STYLEDPD aby cena się obniżyła. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7198876 Napisano: 13.08.2024 13:38:23 w SZUKAM....
martucha-jk napisał(a):

Co to za Łukasz i Kuba z Tyskiego w Dino? emotka  emotka

Jakub Błaszczykowski i Łukasz Piszczek Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7197575 Napisano: 07.08.2024 13:38:39 w Kupię...
alexmusic napisał(a):

Jedna osoba od bardzo dawna już się ogłasza z Allegro Smart w wątku Sprzedam/Zamienię. Nick Inter81. Cena za 12 miesięcy 48 zł.

przecież co chwilę jest promocja za 39,90zł za 12 miesięcy lub za normalną cenę ale dają bony do wykorzystania,, więc nie dziwię się ze nikt nie chcę kupić za 48zł Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7195102 Napisano: 28.07.2024 22:03:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

androm napisał(a):

Słuchajcie, a Brandcomm to jakim kurierem wysyła i czy dają dokumenty do podpisu przy małych nagrodach?
Bo ich nie kojarzę.

ostatnio kurier inpost

bez dokumentów do podpisu? a nie wiesz czy się dało przekierować do paczkomatu?
dzięki

małą paczkę tak, dużą już nie można było przekierować, możliwe ze podali za duży rozmiar który by się nie mieścił w paczkomacie.
Tak, bez podpisu. Wyświetl w wątku >>
1 androm 0

dany-duszek

#7195080 Napisano: 28.07.2024 20:18:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

Słuchajcie, a Brandcomm to jakim kurierem wysyła i czy dają dokumenty do podpisu przy małych nagrodach?
Bo ich nie kojarzę.

ostatnio kurier inpost Wyświetl w wątku >>
1 androm 0

dany-duszek

#7194129 Napisano: 24.07.2024 14:35:21 w Konkursy z grami
czy mógłby ktoś zrobić filmik z nowej gry żabki kozel i wstawić tutaj? Wyświetl w wątku >>
1 Luiza12 0

dany-duszek

#7193622 Napisano: 22.07.2024 23:19:59 w SZUKAM....
burza64 napisał(a):

Szukam pomocy dotyczącej wypełnienia formularza Favita. Po wypełnieniu formularza wgraniu paragonu, przy próbie wyslania komunikat ze nieprawidlowy kod weryfikacyjny. Co to takiego

to recaptch, on jest krótko ważny minutę czy 2. Więc jak wypełniasz dłużej formularz będzie miała informację o błędnym kodzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7193163 Napisano: 21.07.2024 11:54:58 w WC - rozmowy o wszystkim
tagakaz2 napisał(a):

hejka
czy podczas zakupów na allegro można użyć kilku kart podarunkowuch?

tak, maksymalnie 15 na 1 transakcję Wyświetl w wątku >>
2 agakaz2, cb656 0

dany-duszek

#7192469 Napisano: 18.07.2024 11:23:01 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
marlena083 napisał(a):

w jakiej cenie jest najtańszy produkt na dr Witt w Lidlu?

ja znalazłem żel za 2,49zł, może jest coś tańszego. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7191316 Napisano: 14.07.2024 13:02:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ja wydałam w biedronce 1600 zł i jestem gdzieś na ponad tysięcznym miejscu. To zależało od regionu  jak jakieś  mniejsze miejscowości to i konkurencją nie była duża.  Tak mi się wydaje

a ile miałaś punktów? Bo one pewnie też miały znaczenie. Ja nie grałam ale tutaj w białostockim były 4 miejsca więc pewnie trzeba było wydać dużo, dużo więcej aby się załapać.

Ponad 20  ale nie pamiętam dokładnie ile,a ile biedronek było też nie wiem

ale w weekend zazwyczaj zakupy były premiowanie 2 krotnie, więc jak ktoś zrobił za 1600zł w weekend to jego zakupy były jakby ktoś kupił za 3200zł w zwykłe dni robocze.

Monika11 napisał(a):Konkurs 4 Move- mam kilka szt. na paragonie, mogę zagrać kilka razy, czy tylko jeden raz ?

chyba nie bo taki jest zapis w regulaminie:

Niedopuszczalne jest dokonywanie Zgłoszeń do
Loterii wielokrotnie na podstawie tego samego Dowodu Zakupu. W przypadku gdy,
Organizator stwierdzi, że ten sam Dowód Zakupu został zgłoszony w Loterii w sposób
nieuprawniony, Organizator może wykluczyć wszystkie Zgłoszenia dokonana na
podstawie tego samego Dowodu Zakupu z Loterii.

Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

dany-duszek

#7189110 Napisano: 05.07.2024 11:13:04 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Kurier dpd mnie wkurza. Zmienili na nowego i taka mamejka,że głowa mała . Nie można się z nim nic dogadać. Paczkę muszę odebrać osobiście ,mąż i syn nie mogą . No nienormalny jakiś .

przecież to Smolar chcę dokument zwrotny, więc to nie winna kuriera ze  taką usługę zażądał Smolar, a ze jest nowy nie chcę robić żadnych machlojek, aby później go wywalili ze wydał komuś innemu niż miał. Wyświetl w wątku >>
1 rooney 0