Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dany-duszek

dany-duszek

#6820228 Napisano: 11.11.2021 19:11:17 w SZUKAM....
szindy napisał(a):

kreatia napisał(a):

szindy napisał(a):

kreatia napisał(a):

sylzab2294 nie da się właśnie emotka  

Nie da się w tej taryfie. Nie ustawisz roku ważności konta.

emotka  kurde, play schodzi na psy normalnie. to jaką taryfę polecacie, żeby bezkosztowo mieć rok?

A może lepiej zmienic na Orange? Tam masz gwarantowany rok ważności konta po doładowaniu za bodajże 10zl 

przecież w orange chyba już rok ważności kosztuje 6zł.

A jeśli chodzi o play odNowa to można przejść do Play rok ważność konta, ale trzeba najpierw przejść do Play na kartę i później dopiero do Play rok ważności konta.

Trzeba wbić kod *163# i wybrać te taryfy co podałem u góry. Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

dany-duszek

#6820184 Napisano: 11.11.2021 16:09:14 w SZUKAM....
kreatia napisał(a):

szukam informacji, co zrobić, żeby mieć rok ważności konta w play na kartę / play odNowa lub jak przejść z tych taryf na play fresh lub play na kartę rok ważności konta. Czy ktoś ostatnio próbował to robić? te nowe taryfy to masakra jak tmobile emotka

najpierw musisz przejść do play na kartę, a dopiero z play na kartę możesz przejść na play rok ważności konta. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

dany-duszek

#6820044 Napisano: 10.11.2021 19:08:20 w SZUKAM....
justyna1411 napisał(a):

Czy jest aktualnie jakiś konkurs gdzie trzeba kupić szampon do włosów ? emotka

nivea men Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6819893 Napisano: 10.11.2021 12:10:07 w Smolar
pawlis11 napisał(a):

Czy jeśli jako laureat wypełnię wcześniej formularz zwycięzcy, zanim mnie poinformują o wygranej smsowo, to nie będzie źle?

ja w jakimś konkursie tak zrobiłem i otrzymałem nagrodę. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#6819892 Napisano: 10.11.2021 12:08:17 w Kaufland konkursy
aguagu napisał(a):

Mam pytania dotyczące realizacji elektronicznej karty podarunkowej Kaufland:- czy można opłacić nią zakupy w kasach samoobsługowych?
- czy trzeba jednorazowo wykorzystać wszystkie środki?
- wystarczy podać sam kod, czy trzeba mieć ją wydrukowaną? 

Będę wdzięczna za odp. emotka

można opłacić na kasach samoobsługowych ale jedynie na takiej gdzie jest płatność gotówką.
Można pokazać sam kod, ale kasjerka pewnie będzie nie wiedziała o co chodzi, więc lepiej mieć wydrukowane całego maila.
Jeśli chodzi o płatność to ja zapłaciłem od razu całość, ale zapewne to jest taka sama karta jak plastikowa którą można korzystać aż wyczerpie się saldo. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6819299 Napisano: 07.11.2021 18:28:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

Za jaki etap/tydzień ostatnio.informowal stock??

już były wyniki za ostatni dzień. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#6819278 Napisano: 07.11.2021 14:08:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://www.youtu...%82ek-zr%C3%B3btosam

to ktoś z forum wygrał ten samochód w Lechu i sprzedał? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6818306 Napisano: 02.11.2021 00:16:53 w Konkursy firm tytoniowych
chciałem powiadomić ze są dostępne nagrody! Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6818253 Napisano: 01.11.2021 12:08:17 w Dyskusje o loteriach
lczernecki napisał(a):

Wygrałem w loterii DPD rower elekryczny z Krossa. Na stronie producenta wyraźnie zaznaczone jest, że "warunkiem ważności Gwarancji jest posiadanie dowodu zakupu i Oświadczenia Gwarancyjnego"  O ile oświadczenie gwarancyjne posiadam, to dowodu zakupu już nie bo przecież go wygrałem. Jak to teraz rozwiązać by jednak dwuletnia gwarancja na ten rower obowiązywała? Napisać do organizatora loterii o przesłanie faktury czy firma Kross będzie respektowała potwierdzenie odbioru wygranego roweru od kuriera? 

powinien być protokół przekazania nagrody od organizatora loterii. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#6818157 Napisano: 31.10.2021 12:36:32 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

masza napisał(a):

Czy macie problem z dodaniem wysyłki na OLX? Probuję od wczoraj rożnymi sposobami i nic emotka

a to nie jest jakos podpiete pod Inposta? Inpost ma dzisiaj przerwe techniczna

przerwa jest jutro, a nie dzisiaj. Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

dany-duszek

#6818156 Napisano: 31.10.2021 12:36:02 w SZUKAM....
masza napisał(a):

jokan napisał(a):

masza napisał(a):

Czy macie problem z dodaniem wysyłki na OLX? Probuję od wczoraj rożnymi sposobami i nic emotka

a to nie jest jakos podpiete pod Inposta? Inpost ma dzisiaj przerwe techniczna

od wczoraj nie mogę ...ale chyba nie , bo tam PP też można wybrać

ja miałem też problem kilka dni temu i przez aplikację udało mi się dodać. Wyświetl w wątku >>
1 masza 0

dany-duszek

dany-duszek

#6816625 Napisano: 22.10.2021 22:06:26 w WC - rozmowy o wszystkim
agusiac87 napisał(a):

Czy ktoś się orientuje co w sytuacji kiedy:

zamówiłam towar na allegro, z nagłych powodów osobistych nie mogłam odebrać przesyłki Inpost, więc towar wrócił do sprzedającego, jednak nie odstąpiłam od umowy kupna sprzedaży ( już po terminie jest)

Czy w takiej sytuacji pieniądze przepadają, dlatego że nie odstąpiłam od umowy kupna w terminie czy jak to wygląda?

chyba masz czas 14dni od otrzymania paczki, a jak nie odebrałaś to ten czas nie zaczął się. Jak mi wiadomo sprzedawca powinien ci zwrócić kasę, ewentualnie pobrać kasę za przesyłki w obie strony(jak to było w ramach allegro smart i paczkomat) to żadnych kosztów sprzedawca nie poniósł oprócz prowizji za sprzedaż dla allegro oraz 0,99zł lub 1,99zł(powyżej 100zł) jak nie wysłał tego samego dnia co zapłaciłaś. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6816197 Napisano: 20.10.2021 23:51:50 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
rene napisał(a):

    WARTOŚĆ 54 ZŁ!           SPRZEDAM ZA 33 ZŁ!

przecież co chwilę jest promocja na ten dostęp za 4zł na miesiąc. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6815884 Napisano: 19.10.2021 15:36:46 w Co można dostać gratis?
https://develey.p...nij_kase_Costa_dOro/

Zasady Promocji:
1. Promocja trwa od 15.10.2021 r. do 21.10.2021 r. lub wyczerpania zapasów.
2. Produkty biorące udział w Promocji:
Oliwa z oliwek extra virgin 500 ml zwykła lub niefiltrowana;
• Kompozycja olejów roślinnych VitaPiu 500 ml.
 
3. Kup 1 szt. oliwy z oliwek extra virgin 500 ml i uzyskaj zwrot 20 zł.
4. Kup 1 szt. oliwy z oliwek extra virgin 500 ml oraz 1 szt. kompozycji olejów roślinnych VitaPiu 500 ml i uzyskaj zwrot 40 zł.
5. Kup 1 szt. oliwy z oliwek extra virgin 500 ml oraz 1 szt. kompozycji olejów roślinnych VitaPiu 500 ml oraz 1 dowolny produkt
objęty promocją i uzyskaj zwrot 50 zł.
Zobacz produkty objęte Promocją 
Zamówienie z wykorzystaniem vouchera / kodu rabatowego nie biorą udziału w promocji. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6815883 Napisano: 19.10.2021 15:27:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

Z tymi kodami z Biedronki, to nie wiem, jeśli to prawda, to wklepywać raczej mogli sami pracownicy, bo jak ja źle wpisałem kod, to potrzebne było logowanie sklepu, więc wątpię, że tak latali po kilka razy, bez podejrzeń, do jednej osoby, chyba że kody były według jakiegoś klucza, to wtedy bez pomyłek można było rzeczywiście wbijać.

niby wychodziło że średnio co 4 zmieniona ostatnia cyfra wchodziła i dlatego musieli zmienić kody oraz zablokować kasy samoobsługowe, gdyż kasjerki musiały co chwile akceptować ze kod błędy, a dużo osób miało wykorzystane kody przez kogoś (a może oni sami wysyłali nie raz ten sam kod na kilka numerów?).

A jeśli chodzi o link to tutaj można przeczytać https://www.wirtu...konsumenckich-opinie Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6815841 Napisano: 19.10.2021 13:11:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

czyli warto zmazać kod z opakowań gdzie się nie wygrało i wysłać do nich wszystkie opakowania i mieć nowe batony i kody? To był żart ale lepiej wykasować ten post bo zaraz ktoś naprawdę tak zrobi.


Tylko ktoś gupi mógłby tak zrobić - zajrzyj na listy laureatów, ile tam nagród przeszło do losowania dodatkowego (13.12.2021) i poczytaj forum w kontekście na bieżąco przyznawanej rezerwy w tej loterii... emotka

ale oni chcą tylko zdjęcie, więc przed zmywaniem trzeba by zrobić zdjęcie. A są tacy ludzie co by zrobili takie coś, np po akcji z Lidlem gdzie zwracali wszystkie opakowania aby otrzymać zwrot za produkty. Albo teraz kody z szkolenia biedronki wystarczyło zmienić kilka cyfr i wykorzystywali kogoś kody, pomimo ze nad kasami są kamery musieli wyłączyć kody i przesłać nowe bo znalazły się osoby co chcieli wykorzystać tą lukę. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6815814 Napisano: 19.10.2021 11:54:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

ditomaso napisał(a):

darog napisał(a):

KODY KINDER BUENO
- opakowanie promocyjne
- w środku kodu nie ma. 
Mam 2 takie. mam paragony - kupione w Biedronce.  Miał ktoś tak?


Ponad gruby tydzień temu bodajże,jedna z forumowiczek również miała taki kłopot. Agencja chciała aby opakowania z brakiem kodu zostały do niej wysłane listem poleconym

ja tak miałam. Szkoda, że odesłałam tylko 2 opakowania, bonodesłali mi dokładnie tyle batonów ha ha

czyli warto zmazać kod z opakowań gdzie się nie wygrało i wysłać do nich wszystkie opakowania i mieć nowe batony i kody? To był żart ale lepiej wykasować ten post bo zaraz ktoś naprawdę tak zrobi. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#6815055 Napisano: 14.10.2021 22:14:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

atyde25 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Takie pytanko do doświadczonych emotka . Czy jest sens grać w loteriach bramkowych w późnych godzinach popołudniowych i wieczornych? Np. o 18? O 22? Niby nie powinno to mieć znaczenia, ale mam poczucie, że pewnie już nagrody dziennie zostały rozdzielone we wcześniejszych porach dnia. Jakie są Wasze doświadczenia na tym polu?

Dlatego trzeba dokładnie przeczytać w jakich godzinach otwarte są bramki  tak jak w Kole Fortuny ciasteczkowej od  9 do 19.Nie ma rady trzeba studiować regulaminy.A w tych całodobowych strzelasz kiedy chcesz i tyle.

Dodam od siebie, że nie każda strona sama blokuje dodawanie zgłoszeń poza godzinami otwarcia bramek (np. loteria Zozole Smolara blokuje, szacun za to) emotka

ale konsola nie jest w bramkach i powinno się dać zgłaszać cały czas, a nie tylko w tych godzinach kiedy są nagrody natychmiastowe. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6814917 Napisano: 14.10.2021 12:52:01 w Smolar
przejs napisał(a):

Wygrałam doładowanie w loterii zozole. Mam potwierdzenie na mailu itd ale gdy próbuje wypełnić formularz zwycięzcy to wyskakuje info, że nie mają mnie w bazie laureatów. Co to za cuda? Miał ktoś tak? Na jakiego maila do nich napisać, żeby to sprawdzili? 

a numer paragonu zaczyna się od 0? Wyświetl w wątku >>
0 0