Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika dany-duszek

dany-duszek

#7158725 Napisano: 11.02.2024 22:31:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nelunia napisał(a):

Majkii napisał(a):

Przecież PESEL teraz i tak mało znaczy, nr dowodu to co innego. 

Raczej odwrotnie  emotka  Dowód zmieniasz co 10 lat, PESEL jest przypisany do osoby na całe życie
Pamiętajcie, że od listopada 2023 r. nowe regulacje umożliwią obywatelom zastrzeżenie nr PESEL w aplikacji mObywatel, za pośrednictwem strony internetowej obywatel.gov.pl, w dowolnym urzędzie gminy, na poczcie czy w placówce bankowej. Osoby, które zdecydują się na taki krok zabezpieczą się przed wykorzystaniem ich numeru PESEL np. do zaciągnięcia pożyczki na ich dane.

niby tak, ale dopiero chyba pierwsze banki będą sprawdzać tą bazę o czerwca 2024, więc na tą chwilę to nie chroni i pewnie jeszcze wiele miesięcy, lat tak będzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7158677 Napisano: 11.02.2024 15:57:58 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
3 miesiące Spotify Premium za free (Z oferty możesz skorzystać tylko jeden raz Promka przeznaczona tylko dla nowych użytkowników, którzy wcześniej nie posiadali aktywnego konta Spotify Premium) Oferta dostępna tylko dla klientów indywidualnych. Po zakończeniu okresu próbnego, koszt subskrypcji to 23,99 PLN/mc. Możesz zrezygnować w każdej chwili.
zamienię na doładowanie play 10zł lub jakiś paragon/y albo Xbox ultimate game pass z nestle Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7158676 Napisano: 11.02.2024 15:48:26 w Paragony na trwające konkursy
Mam paragon na konkurs https://www.e-kon...n-na-medal-biedronka zamienię na jakiś inny paragon Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7158135 Napisano: 08.02.2024 12:50:23 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
3 miesiące Spotify Premium za free (Z oferty możesz skorzystać tylko jeden raz Promka przeznaczona tylko dla nowych użytkowników, którzy wcześniej nie
posiadali aktywnego konta Spotify Premium) Oferta dostępna tylko dla klientów indywidualnych. Po zakończeniu okresu próbnego, koszt subskrypcji to 23,99 PLN/mc. Możesz zrezygnować w każdej chwili.

zamienię na doładowanie play 10zł lub jakiś paragon/y Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7157057 Napisano: 04.02.2024 17:00:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś kupował Dallmayr Barista Caffe Crema Dolce 1kg na konkurs biedronki i może podać jak jest opisany na paragonie? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7156361 Napisano: 01.02.2024 13:06:26 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
MamaKinga napisał(a):

Listerine wczoraj kupiłam w Biedronce za 7,99zl z kartą moja Biedronka,jeden rodzaj taki niebieski jasny emotka

w auchanie po tyle samo, ale opis płyn do płukania więc by trzeba latać po pieczątkę.

delfinka101 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

Wafelek grześki za 79gr w dino, ale ważność wafelka 01.2024

https://marketdin...ut-butter-colian-40g

Ale tam i tak za minimum 3 zł

tak wiem, ale można było kupić 4szt aby było 3zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7156358 Napisano: 01.02.2024 13:03:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
masza napisał(a):

Czy za e-kody do Empik mogę zamówić coś od partnerów Empik np. telefon?

pewnie nie, ale możesz to sprawdzić ustawiając w ustawieniach wyszukiwania na stronie empik aby pokazało produkty za które możesz zapłacić portfelem empik Wyświetl w wątku >>
1 masza 0

dany-duszek

#7155894 Napisano: 30.01.2024 13:21:47 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Wafelek grześki za 79gr w dino, ale ważność wafelka 01.2024

https://marketdin...ut-butter-colian-40g Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7154855 Napisano: 24.01.2024 16:47:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edith napisał(a):

Mam pytanie odnośnie kart do Allegro z Nort Fish. Jak myślicie można łączyć 2 karty przy płatności,co jeśli koszt zakupów jest poniżej 250 czy należy wrzucić w koszyk i płacić za wszystko jak będzie 250? Dziękuję z góry za odpowiedź.

możesz parę razy płacić tą kartą podarunkową zostanie automatycznie zapisana na twoim koncie, przy każdej transakcji musisz zapłacić 1zł inną metodą. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7154779 Napisano: 24.01.2024 11:13:36 w Smolar
agnesita napisał(a):

Czy brał ktoś udział w promocji Brick Trick, zakup w biedronce i zwrot 50 zł? . Właśnie napisali, że omyłkowo zrobili dwa zwroty i żeby im jeden oddać, ale sprawdziłam historię na swoim koncie i ja mam tylko jeden zwrot z tej promocji i nie wiem o co im chodzi..

ale na ten sam adres ktoś inny nie brał też zwrotu? Bo oni mają zazwyczaj na 1 adres 1 zwrot. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

dany-duszek

#7153209 Napisano: 16.01.2024 12:45:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nelunia napisał(a):

zelazo napisał(a):

Dostałem maila z konkursu Prince polo chrupnij kasę. Zero informacji że coś wygrałem jakaś rezeerwa albo coś... Tylko żądają przesłania dotychczas zgłoszonych paragonów do loterii. A nawet potwierdzeń zgłoszeń nie wysyłali to skąd wiedzieć co im zgłaszałem... Czyżby przed losowaniem nagrody głównej odsiewają w ten sposób znaczną część zgłoszeń? Też macie tego typu maile?

Ja dostałam takiego e-maila, a w sumie wysłałam 2 zgłoszenia emotka

wydaje mi się ze wysłali te maile do osób gdzie widzą zdublowany paragon i chcą sprawdzić kto ma oryginał paragonu Wyświetl w wątku >>
1 scrabble 0

dany-duszek

#7153085 Napisano: 15.01.2024 17:33:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Justintime napisał(a):

O co chodzi w aplikacji coca cola z tymi kodami pizza? Jakos kody coca coli wymienia sie ns tokeny pizza? Mam wpisanych 15 kodow coli.

w tej loterii trzeba kupić fuzetea, cappy i kropla Beskidu i wysłać skan paragonu Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7152773 Napisano: 12.01.2024 21:25:03 w Smolar
czy już wszystkie bliki z Mega kieszonkowe od Zozoli poszły? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7151524 Napisano: 06.01.2024 13:56:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sasaaabp napisał(a):

solgaleo napisał(a):

Ja napisał(a):

Czy ktoś wygrał w loterii Empik/Harry Potter zgłoszeniem bez paragonu? emotka

Ja dostałam dzisiaj właśnie maila z potwierdzeniem wygranej (figurka Hermiony), a brałam udział za pomocą tego darmowego losu. Tylko że nie chce mi się wysłać formularz, pokazuje się komunikat "niepoprawna captcha", mimo że żadnej captchy na stronie nie ma (patrzyłam na telefonie i na komputerze). Wysłałam im maila z print screenem, ale pytanie czy to uznają emotka  Spróbuję jeszcze jutro, może to jakiś chwilowy błąd na stronie.


dziwny to był konkurs, że można było zgłaszać się z paragonem, ale i też bez paragonu i wychodzi, że trafiało się, że ktoś wygrał bez paragonu, a ludzie z paragonami NIE emotka

ale ludzie z paragonem mieli 10 losów, a osoba bez paragonu tylko 1 los. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7151523 Napisano: 06.01.2024 13:54:56 w Co można dostać gratis?
GreenEK napisał(a):

29renata napisał(a):

iszhara napisał(a):

Zwrot 10 zł za wybrane produkty Bonduelle:

www.zyskajnastraczkach.pl

W przypadku, gdy z treści Dowodu zakupu nie wynika, iż Uczestnik dokonał zakupu dwóch Produktów Promocyjnych, na Dowodzie zakupu powinna znaleźć się adnotacja dokonana przez przedstawiciela podmiotu prowadzącego Punkt sprzedaży potwierdzająca fakt dokonania zakupu Produktów Promocyjnych. Adnotacja winna być opatrzona również pieczątką tego Punktu sprzedaży i podpisem osoby dokonującej adnotacji.

Przeczytałam: zyskaj na sraczkach!
Chyba jakiś uraz podprogowy po ostatnich doświadczeniach z bonduelle emotka
A w temacie: uwaga na groszek - wykluczony z zabawy!

może niech każdy napiszę wiadomość do nich z pytaniem o listę sklepów w którym można zakupić produkty promocyjne z prawidłowym opisem? Może jak otrzymają mnóstwo takich maili zrezygnują z tego wymogu w kolejnych promocjach? Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7150385 Napisano: 31.12.2023 14:57:16 w Żabka
Majkii napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

ktoś wie, czy voucher do Żabki trzeba wykorzystać na jeden raz?

Większość jest jednorazowych, ale mi nieraz też kasjerka mówi żeby coś dobrać bo widzi że bon jest jednorazowy.

a jest jakiś wielorazowego użytku? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7150384 Napisano: 31.12.2023 14:56:23 w Żabka
stopi napisał(a):

Jak zrobic zeby w aplikacji zabka miec dostep do strefy alkoholi i strefy piwoszy?nie wiem czemu ale nie wyswietlaja mi sie one

musisz podać datę urodzenia w ustawieniach aplikacji Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7150249 Napisano: 30.12.2023 16:01:11 w Żabka
scrabble napisał(a):

Hejka emotka
Można kupić 3 paragony tego piwa i wejdą 3 szanse do loterii czy trzeba wyklikać pierwszy i dopiero dokonać zakupu?

gdzieś czytałem za najlepiej odczekać z 5 minut od zakupu, aby wszystko było ok. Wyświetl w wątku >>
1 scrabble 0

dany-duszek

#7150248 Napisano: 30.12.2023 15:58:30 w Żabka
malgosia74 napisał(a):

Oddam swe żapsy za zakup 4 szt piw z moją apką emotka  ktoś pomoże? Mam bardzo daleko do żabki ...

od wczoraj jest zablokowana możliwość przelewania żappsów. Wyświetl w wątku >>
1 scrabble 0

dany-duszek

#7149473 Napisano: 23.12.2023 22:22:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

czy karty lidla z loterii coca coli działają normalnie? Dzisiaj byłem lecz po wyborze na kasie samoobsługowej karta podarunkowa i zapłać wyskakiwała jakaś informacja o błędzie i tak kilka razy, więc zapłaciłem normalnie zwykłą kartę, a na stronie lidla jest informacja ze karta aktywna i saldo prawidłowe.

Płaciłem i wszystko było ok.

to może za szybko poszedłem na zakupy, bo informacja z kartki informowała ze karta miała być aktywna od wczoraj, ale może jeszcze nie została aktywowana. Wyświetl w wątku >>
0 0