Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dany-duszek

dany-duszek

#6778656 Napisano: 01.05.2021 12:24:57 w Konkursy firm tytoniowych
olabas napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

olabas napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

https://login.strefakonsumencka.pl/nowa

mam problem z rejestracją - po wypełnieniu formularza i wgraniu dowodu klikam "przejdź do podsumowania i nic się nie dzieje - odświeża się strona z formularzem. Na pewno wpisałam wszystko poprawnie

to może masz już konto i dlatego? Działają konta np zarejestrowana do ostatniego konkursu camel.

Nie mam tam konta i nigdy nie miałam.

no to nie pomogę bo logowałem się ze starego konta. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6778653 Napisano: 01.05.2021 12:05:48 w Konkursy firm tytoniowych
olabas napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

https://login.strefakonsumencka.pl/nowa

mam problem z rejestracją - po wypełnieniu formularza i wgraniu dowodu klikam "przejdź do podsumowania i nic się nie dzieje - odświeża się strona z formularzem. Na pewno wpisałam wszystko poprawnie

to może masz już konto i dlatego? Działają konta np zarejestrowana do ostatniego konkursu camel. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6778649 Napisano: 01.05.2021 11:47:44 w Konkursy firm tytoniowych
olabas napisał(a):

deva napisał(a):

mia napisał(a):

W Camel takie same, i obawiam się, że to są wspólne nagrody na wszystkie marki.

a jaka jest strona www?

właśnie - mam kody, ale nie podali żadnej strony

na tej stronie jest konkurs https://login.strefakonsumencka.pl/nowa

deva napisał(a):

azaflora napisał(a):

deva napisał(a):

jak to, jest pierwszy dzień miesiąca i nie ma kodów P&S widzicie to, co ja?

Spóźnili się o godzinę, pobrałam tuż po 1.00

dzięki emotka

już wyczerpała się pula. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6775783 Napisano: 15.04.2021 16:28:05 w SZUKAM....
superloser napisał(a):

Szukam kogos obcykanego w inPost  emotka
Jesli trzeba odebrac paczke w 2godz, by pies dostal w schronisku pelna miske a paczka jest "przechowywana" w zastepczym paczkomacie  emotka  To te 2 godziny juz przepadlo?
Czy 2 godziny licza sie dla wybranego paczkomatu?

jak była loteria inpost gdzie trzeba było odebrać w ciągu 2h aby zagrać w loterii, moja paczka trafiła do paczkopunktu i tam odebrałem kolejnego dnia czyli około 24h i system mi przyjął tą paczkę, więc myślę ze jak trafi do rezerwowego punktu to czas 2h się nie liczy i obojętnie kiedy odbierzesz powinno się udać zgłosić do promocji. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#6774383 Napisano: 08.04.2021 22:26:55 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Kupiłam dziś w Rossmanie 3 Kubusiem imuno zamiast 3 tymbarkow . Jestem genialna ostatnio. 

Jakiś konkurs'loteria jest z tymbarkami?

chyba chodzi o zniżkę na pyszne pl. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6774380 Napisano: 08.04.2021 22:22:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

edzia21 napisał(a):

superloser napisał(a):

Czy w Milce Tesco, tych wczesniejszych konkach...
Ktos wygral wiecej niz raz na paragony nastepujace po sobie z tego samego sklepu?

Bo tam jest konkretny sklep, data i numer transakcji i zapis dosyc dziwny 

Przypominamy, że zgodnie z zapisami regulaminu, wszystkie zgłoszenia z powtarzającymi się numerami transakcji, z tego samego sklepu, będą wyeliminowane przed wyłonieniem zwycięzców.

A date biora pod uwage?
Bo numer transakcji w Tesco zaczyna sie codziennie od 001  emotka

Karlsbad raczej pilnuje, żeby nie nagrodzic zbyt wielu zgłoszen z jednego sklepu...nie patrzac juz nawet na rozne numery systemowe.

Rzecz w tym, ze obecnie w Tesco to glownie na jednej kasie pracuja, to numer transakcji w ciagu dnia sie raczej nie zdubluje ALE pewnie sie zdubluje sie na przestrzeni tych 12 dniu, skoro ich weryfikacja to "dubel transakcji w danym sklepie" , bez dnia  emotka  

u mnie są otwarte kasy samoobsługowe i na każdej kasie może się powtórzyć numer, a w ostatnim konkursie tesco na 4 paragony tego samego dnia pod koniec otwarcia sklepu akurat miałem jeden dubel. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6773628 Napisano: 05.04.2021 12:31:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

Ktoś mi mozw wytłumaczyć o co chodzi w tym konkursie milka z jaejczkami i zajączka mi co się zbiera? Jakas pula voucherów niby wchodzi o 18, ale chwilę po jest 0 dostępnych?

tam się ludzie o 18:00 rzucają i kto ma szczęście i nazbiera szybko 50 jajek to łapie się na voucher 10 zł do allegro. Voucherow jest codziennie 800 ale rozchodzą się w dwie minuty. Czasami się dostaje plansze gdzie jest jajko na jajku albo dużo zajęcy to szybko się to zbiera ale w ostatnim czasie mi się dostaje mało jajek i dużo wywalen z gry tak więc nie udaje mi się w krótkim czasie nazbierać. Szkoda nerwów.

przecież możesz sobie zmieniać mapy, więc wybierz sobie najlepszą mapę przed 18 i o 18 zacznij zbierać jajka.

no nie do końca tak to działa, mnie na ogół przenosi do map gdzie nie ma zbyt dużo jajek a jak już mam mapę gdzie są to mnie non stop wywala z gry... Naprawdę trzeba mieć szczęście żeby tam się załapać na ten voucher.

ja zawsze zaczynałem gdzie zakończyłem i w tym samym miejscu, więc nie wiem dlaczego u ciebie było inaczej. Dobrze ze już po konkursie Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6773564 Napisano: 03.04.2021 19:58:39 w SZUKAM....
asiatko napisał(a):

czy ktos ma problem z odeslaniem paragonu do Columbita? W sms pisze ze dane trzeba odesłać na @:konkurs@columbit.pl ale meil wraca. Probowałam tez na konkursy@columbit.pl ale jest to samo.

może jest zapełniona skrzynka dlatego wraca? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6773563 Napisano: 03.04.2021 19:57:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

Ktoś mi mozw wytłumaczyć o co chodzi w tym konkursie milka z jaejczkami i zajączka mi co się zbiera? Jakas pula voucherów niby wchodzi o 18, ale chwilę po jest 0 dostępnych?

tam się ludzie o 18:00 rzucają i kto ma szczęście i nazbiera szybko 50 jajek to łapie się na voucher 10 zł do allegro. Voucherow jest codziennie 800 ale rozchodzą się w dwie minuty. Czasami się dostaje plansze gdzie jest jajko na jajku albo dużo zajęcy to szybko się to zbiera ale w ostatnim czasie mi się dostaje mało jajek i dużo wywalen z gry tak więc nie udaje mi się w krótkim czasie nazbierać. Szkoda nerwów.

przecież możesz sobie zmieniać mapy, więc wybierz sobie najlepszą mapę przed 18 i o 18 zacznij zbierać jajka. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6773459 Napisano: 02.04.2021 18:39:14 w SZUKAM....
Tutaj jest lista sklepów Tesco które niedługo będą zamknięte, więc jak jest na liście twój sklep, to jak najszybciej wykorzystaj bony jak jakikolwiek posiadasz do tesco.

Lista sklepów Tesco, które jako pierwsze zostaną zamienione w Netto:
Szczecin, ul. Duńska 11 - zamknięcie 8 kwietnia
Warszawa, ul. Kwiatkowskiego 1 - zamknięcie 8 kwietnia
Warszawa, ul. Czerska 4/6 - zamknięcie 8 kwietnia
Szczecin, ul. Policka 51 - zamknięcie 8 kwietnia
Kraków, ul. Wybickiego 10 - zamknięcie 8 kwietnia
Józefów, ul. Wyszyńskiego/Wawerska - zamknięcie 8 kwietnia
Kraków, ul. Dobrego Pasterza 57 - zamknięcie 15 kwietnia
Warszawa, ul. Światowida 41 - zamknięcie 15 kwietnia
Kraków, ul. Doktora Józefa Babińskiego 69 - zamknięcie 15 kwietnia
Szczecin, ul. Mickiewicza 30 U - zamknięcie 15 kwietnia
Czarnków, ul. Pocztowa 2 - zamknięcie 15 kwietnia
Kostrzyn, ul. Gorzowska 98 - zamknięcie 22 kwietnia
Warszawa, ul. Cyrulików 95/97 - zamknięcie 22 kwietnia
Wadowice, ul. M.B. Fatimskiej 39 - zamknięcie 22 kwietnia
Bielsko Biała, ul. Stawowa 3 - zamknięcie 24 kwietnia
Błonie, ul. Poniatowskiego 2F - zamknięcie 24 kwietnia
Tuszyn, ul. Rzgowska 100 - zamknięcie 29 kwietnia
Wrocław Bielany, ul. Czekoladowa 11 - zamknięcie 8 maja Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#6772575 Napisano: 29.03.2021 12:37:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

szukam pomocy, chciałam wykorzystac kod z milki do allegro, a tu mi wyskakuje, ze wykorzystany, czy ktos może tez tak mial i wie co zrobić

jest bardzo dużo przypadków ze kod jest wykorzystany z tego konkursu. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6772510 Napisano: 28.03.2021 21:39:49 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
0 0

dany-duszek

#6771584 Napisano: 23.03.2021 12:45:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

reniii napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

reniii napisał(a):

Wie ktoś czy te kody do Allegro z Miłki można łączyć podczas zamówienia i jak z wysyłką jest? Zamawiał już ktoś?

Nie można łączyć

Szkoda.

ja płacilam za słodycze 

W sensie dopłaty ponad wartość 10 złotych? A wysyłka?

wysyłka płatna, jedynie jest możliwość darmowa jak zostałaś zaproszona do programu allegro smart gdzie w wybranych działach nie ma minimum aby otrzymać darmową wysyłkę. Ale to tylko wybrane osoby dostały! Wyświetl w wątku >>
1 reniii 0

dany-duszek

#6771541 Napisano: 23.03.2021 11:37:42 w Czy informują/ informowali?
ditomaso napisał(a):

ditomaso napisał(a):

Prince polo poinformowało może?


główna i rezerwa?

na stronie z losowania z 15.03 pojawiła się jedna osoba, więc pewnie już poinformowali wszystkich. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6768893 Napisano: 09.03.2021 22:01:58 w Wkurza mnie...
FBilona napisał(a):

Dzisiaj telefon, grał głośno telewizor. Usłyszałam tylko, że z agencji, zaraz skojarzyłam z konkursem. Oczy mi wyszły z orbit, oddech przyspieszony, serce rozrywa koszulkę, a szumy w uszach przebiły nadmorskie fale. Nagle zrozumiałam, że Pan dzwoni z instrukcją jak robić zdjęcia do kinder. Taki miły. W 

to co teraz organizatorzy wydzwaniają do uczestników jakie zrobić zdjęcie aby wygrać w ich konkursie? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6767944 Napisano: 04.03.2021 17:31:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sasaaabp napisał(a):

W Biedronce popularne teraz są różne vouchery. Czy jak kupię produkt konkursowy za ten voucher, które ostatecznie rabatuje produkt do śmiesznych kwot, to taki paragon na konkurs jest ok? np dziś idę zrobić za kupy mam voucher 10 zł, ale musze przebić 1 zł, czyli bede miał produkty za 10 zł, ale wyjdzie ze zapłacę 1 złoty z groszami, hmmmm

te vouchery obniżają kwotę z produktu, więc jak kupisz coś np. do zwrotu za produkt to otrzymasz kwotę z paragonu z produkt czyli obniżone o ten bon, jak masz kupić produkty np. za 10zł to użyciu tego vouchera może obniżyć do kwoty poniżej i paragon nie będzie prawidłowy. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6767820 Napisano: 04.03.2021 10:44:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

kkrystek11984 napisał(a):

Mam problem...zweryfikowali mi negatywnie paragony ponieważ podając numer paragonu nie podałem zer znajdujacych się przed numerem....zamiast 000002345 podałem 2345
Faktycznie mają podstawę nie uznać ?

faktycznie
a jaka była przeszkoda, żeby tych zer nie podawać?
Przecież co całkiem różne numery.....

a co z ukośnikami? Bo numer z ukośnikiem nie wchodził i dawałem cały ciąg liczb bez tego ukośnika np miałem 0033/245 to dałem 0033245, mam nadzieje ze będzie ok? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6767133 Napisano: 28.02.2021 21:49:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

Ten LOTOS z kawami to jest w bazie dla wszystkich czy gdzies ukryty?

jest w bazie, ale jako zakończony, gdyż konkurs został zawieszony na kilka miesięcy i wznowiony niedawno.
https://www.e-kon...a-loteria-lotos.html Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#6767054 Napisano: 28.02.2021 12:41:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

Czy ktoś kupował w Kauflandzie na Gellwe i jak jest paragon opisany?

zależy co kupisz, zwykłe budynie, galaretki dobrze opisane, ale np. słodki kubek to już bez nazwy Gellwe. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6766428 Napisano: 24.02.2021 12:38:26 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
chochliczka napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

chochliczka napisał(a):

hej
gdzie kupujecie Wawel te miniczekolady? Bo ja jestem jakas glupia,ale nie ogarniam tego ;/

Ona są praktycznie wszędzie, patrz przy kasach, tam gdzie batoniki np. Lion, nie na dziale czekolad.

u mnie w Kaufie widzialam, ale to chyba baton a nie czekolada mini bo po 1,49 ?nie wiem wlasnie czym sie rozni miniczekolada od batona Wawel

tak, to jest baton. Wyświetl w wątku >>