Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dany-duszek

dany-duszek

#6765583 Napisano: 18.02.2021 17:14:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

jokan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

do mnie zadzwonił kurier i powiedział że miseczki są w częściach bo latałają po paczce no pięknie

mała strata:)

no gdybym wygrała to ok tyle że ja się zmieniłam tu na forum za paragony

Zrób zdjęcia i niech ta osoba co wygrała wyśle do agencji (w sensie - z jej wygranego maila).
Bo skoro to szło prosto do ciebie, to chyba też tak by wysłali nowe?

nie odebrałam przesyłki

ale protokół uszkodzenia wypełniłaś?

nie czyli kicha

jak masz numer przesyłki to możesz wypełnić online protokół szkody, ale najlepiej napisać do agencji że nie przyjęłaś z powodu potłuczonych miseczek, a nie ze nikogo w domu nie było, albo że zrezygnowałaś z paczki bez powodu, bo jak otrzymają paczkę z powrotem mogę nie sprawdzić, tylko przyjąć ze nie odebrałaś nagrody w terminie. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6765563 Napisano: 18.02.2021 14:45:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

jokan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

do mnie zadzwonił kurier i powiedział że miseczki są w częściach bo latałają po paczce no pięknie

mała strata:)

no gdybym wygrała to ok tyle że ja się zmieniłam tu na forum za paragony

Zrób zdjęcia i niech ta osoba co wygrała wyśle do agencji (w sensie - z jej wygranego maila).
Bo skoro to szło prosto do ciebie, to chyba też tak by wysłali nowe?

nie odebrałam przesyłki

ale protokół uszkodzenia wypełniłaś? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6765139 Napisano: 16.02.2021 15:31:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

mili05 napisał(a): druga para skarpetek Lion- Loteria "Pogrywaj z codziennością"

a w tym konkursie nie jest limit 1 nagroda+1 nagroda główna na 1 osobę? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6764937 Napisano: 15.02.2021 16:25:34 w Konkursy firm tytoniowych
izkak napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

tak, miałem jeden kod z tej promocji, ale dostałem sms-a ze nieprawidłowy.

Jak ktoś chce wejść na stronę www.mojps.pl to kod 59023616

Dzięki! Właśnie udało mi się otworzyć regulamin, który delikatnie mówiąc jest beznadziejny  emotka  Informacja o nagrodach będzie dostępna dopiero po wysłaniu SMS-a... czyli póki co nie wiadomo o co gramy. Być może o kubek, albo paczkę fajek. 

a w tym tygodniu nie jest do wygrania 5xgłośnik i 5xkarta do rossmanna 300zł? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6764889 Napisano: 15.02.2021 13:17:33 w Konkursy firm tytoniowych
deva napisał(a):

Hej, dziś zaczął się konkurs www.mojps.pl
Tylko coś kody nie działają...
Wpisywaliście już kody?

tak, miałem jeden kod z tej promocji, ale dostałem sms-a ze nieprawidłowy.

Jak ktoś chce wejść na stronę www.mojps.pl to kod 59023616 Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6764877 Napisano: 15.02.2021 12:23:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margotkowe napisał(a):

Czy w Burnie zwycięzców tygodnia wybierają ze zwycięzców dnia, czy ze wszystkich zgłoszeń? emotka  Ktoś mi podpowie? 

tu masz listę https://filmoweemocjezburn.pl/zwyciezcy/ to sprawdź czy wszyscy nagrodzeni nagrodą tygodnia wygrali nagrodę dnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6764869 Napisano: 15.02.2021 12:07:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy dobrze czytam regulamin że w Lionie można wygrać tylko raz skarpetki? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6764867 Napisano: 15.02.2021 12:05:24 w SZUKAM....
antylopia napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

basiag napisał(a):

rozpędziłam się wywalając spam ale dostrzegłam kątem oka " pakiet próbek Milka" . Już leciało niestety do wywalenia i nie wiem co to było. Miał ktoś może ?

mail nadany jest z adresu news@kegumus.com, a treść:

Witaj!
Gratulacje!

Z przyjemnością informujemy, że zostałeś wybrany do finałowego losowania pakietu próbnego Milka.

1. mi*******H @ wp . pl
2. *********************
3. wi******02 @ onet . pl

Kliknij poniżej, aby potwierdzić swój udział:
Weź udział teraz! NIEBEZPIECZEŃSTWO! Promocja kończy się za 3 dni!

to nie spam ? moj facet też to dostal na maila na którego nie zgłaszam mu konkursow

tak, to spam. Wyświetl w wątku >>
1 antylopia 0

dany-duszek

#6764865 Napisano: 15.02.2021 12:01:58 w SZUKAM....
basiag napisał(a):

rozpędziłam się wywalając spam ale dostrzegłam kątem oka " pakiet próbek Milka" . Już leciało niestety do wywalenia i nie wiem co to było. Miał ktoś może ?

mail nadany jest z adresu news@kegumus.com, a treść:

Witaj!
Gratulacje!

Z przyjemnością informujemy, że zostałeś wybrany do finałowego losowania pakietu próbnego Milka.

1. mi*******H @ wp . pl
2. *********************
3. wi******02 @ onet . pl

Kliknij poniżej, aby potwierdzić swój udział: NIEBEZPIECZEŃSTWO! Promocja kończy się za 3 dni! Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6764230 Napisano: 10.02.2021 21:06:30 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

superloser napisał(a):

ladyinred napisał(a):

superloser napisał(a):

ladyinred napisał(a):

superloser napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Wkurzają.... zle opisane paragony, krzywo wydrukowane, z białym paskiem.... to moj kolejny w tym tygodniu...no w mordę jeża 

To prosi sie o prawidlowy... 

to nie prywatna drukarnia, gdzie kazdy drukuje paragon na zyczenie

Skoro takie masz podejscie to po co marudzisz?
Paragon ma byc wydrukowany prawidlowo... takie prawo... 

Juz widze jak dla mnie zmieniają opisy

To wkurza cie opis czy uszkodzony paragon?
Bo to 2 rozne tematy...
Opis nigdy nie stanowi problemu, gdy kupuje sie w marketach - w centrali zawsze mozna potwierdzic, czy sok to Kubus a moze Hortex a wafelek Milka czy Prince polo.
Jak przyjmujesz uszkodzone paragony, takie niezgodne z regulaminami, to chyba twoja wina. Masz przeciez prawo odmowy przyjecia uszkodzonego paragonu fiskalnego.  emotka

U mnie w Netto na kasie nr 1, która najczęściej jest otwarta drukarka nie dawała już rady i prawie nic nie było na paragonie widać, więc napisałem do Netto, odpisali, że zgłoszą temat do Kier./Dyr. Regionalnego i drukarkę wymienili

Paragony muszą być prawidłowo wydrukowane, to obowiązek sprzedawcy.Ba,w ocenie Kauflandu,gdzie za zakupy można coś tam wygrać, nawet pytają, o ile pamiętam, o prawidłowość paragonu, a może to w Lidlu było- w każdym bądź razie  z  takim  pytaniem się spotkałam.

ale to pytanie chyba dotyczy czy na paragonie są prawidłowe ceny, takie jakie były na półce, a nie czy prawidłowo wydrukowany.

"wkurzenie" bylo, ze ucielo numer paragonu - co oznacza paragon uszkodzony... mozna wtedy poprosic o nowy paragon i zrobic zwrot tylko na konkursowe produkty albo zaczac od poczatku

ale ja mówię o pytanie z ankiety kaufland, że pytanie dotyczyło czy ceny produktów zgadzają się na paragonie, a nie czy paragon prawidłowo się wydrukował. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6764222 Napisano: 10.02.2021 20:30:43 w Wkurza mnie...
FBbeata7 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

superloser napisał(a):

ladyinred napisał(a):

superloser napisał(a):

ladyinred napisał(a):

superloser napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Wkurzają.... zle opisane paragony, krzywo wydrukowane, z białym paskiem.... to moj kolejny w tym tygodniu...no w mordę jeża 

To prosi sie o prawidlowy... 

to nie prywatna drukarnia, gdzie kazdy drukuje paragon na zyczenie

Skoro takie masz podejscie to po co marudzisz?
Paragon ma byc wydrukowany prawidlowo... takie prawo... 

Juz widze jak dla mnie zmieniają opisy

To wkurza cie opis czy uszkodzony paragon?
Bo to 2 rozne tematy...
Opis nigdy nie stanowi problemu, gdy kupuje sie w marketach - w centrali zawsze mozna potwierdzic, czy sok to Kubus a moze Hortex a wafelek Milka czy Prince polo.
Jak przyjmujesz uszkodzone paragony, takie niezgodne z regulaminami, to chyba twoja wina. Masz przeciez prawo odmowy przyjecia uszkodzonego paragonu fiskalnego.  emotka

U mnie w Netto na kasie nr 1, która najczęściej jest otwarta drukarka nie dawała już rady i prawie nic nie było na paragonie widać, więc napisałem do Netto, odpisali, że zgłoszą temat do Kier./Dyr. Regionalnego i drukarkę wymienili

Paragony muszą być prawidłowo wydrukowane, to obowiązek sprzedawcy.Ba,w ocenie Kauflandu,gdzie za zakupy można coś tam wygrać, nawet pytają, o ile pamiętam, o prawidłowość paragonu, a może to w Lidlu było- w każdym bądź razie  z  takim  pytaniem się spotkałam.

ale to pytanie chyba dotyczy czy na paragonie są prawidłowe ceny, takie jakie były na półce, a nie czy prawidłowo wydrukowany. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6763437 Napisano: 06.02.2021 17:47:58 w SZUKAM....
inska napisał(a):

w którymś konkursie lub loterii można było zgłaszać odpowiedzi między 8 a 20 w dni robocze, może ktoś kojarzy w którym to było?

ale jak trzeba dać odpowiedź to chyba już nie loteria, a konkurs? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6763216 Napisano: 05.02.2021 11:09:26 w WC - rozmowy o wszystkim
[quote=

as32572] czy e-kodem w Biedronce zapłacę w kasie samoobsługowej? Wybieram płatność kartą podarunkową i tam będzie opcja też żeby wpisać kod? 

A te karty nie wbija się tak jak zwykły produkty? Czyli przed wyborem płatności? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6762145 Napisano: 31.01.2021 15:17:27 w Zbieramy kasę!
https://www.faceb...43/3862606200444499/

Chcesz jak co roku wesprzeć z nami [url=https://www.faceb...mp;__tn__=kK*F]WOŚP
!
Przyłącz się do akcji [url=https://www.faceb...p;__tn__=kK*F]Ribena - Delikatesy
.

Jej zasady są proste:
 Zrób zdjęcie z naszą WOŚP-ową nakładką (znajdziesz ją tutaj [url=https://www.faceb...1357182304634211/ )
 Fotografię opublikujesz na SWOIM profilu na Facebooku w PUBLICZNYM POŚCIE i dodasz w jego opisie #PomaganieToPrzyjemnosc
 Zaprosisz do akcji troje znajomych 
 Zbiórka trwa do północy!!

Za każdą osobę, która to zrobi, Delikatesy Ribena przekażą 1 zł na [url=https://www.faceb...mp;__tn__=kK*F]WOŚP
. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6762144 Napisano: 31.01.2021 15:16:04 w Zbieramy kasę!
https://business..../?type=3&theater

BAT gra z WOŚP do końca świata i jeden dzień dłużej i nic temu nie przeszkodzi!

Też chcesz pomóc?
Udostępnij na swoim profilu na Facebooku naszą WOŚP-ową grafikę i dodaj w opisie #pokażserduszko i #wośpzBAT
Nie zapomnij też oznaczyć pod Twoim postem trójki znajomych, którzy mają się przyłączyć do naszej akcji. ‍????????‍️

Każda osoba, która to zrobi = jedna złotówka, jaką BAT przekaże do skarbonki WOŚP! Wyświetl w wątku >>
0 0