Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika dany-duszek

dany-duszek

#7123823 Napisano: 15.09.2023 10:18:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
parad0x napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Czy w BIedronce są Müllermilch ?

Tak są, ale u mnie tylko truskawkowe mają opakowanie promocyjne. 

Czy ktoś ma informację kiedy nastąpi wysyłka rzeczy z Monstera/UFC? Wygrałem czapkę chyba z 2 miesiące temu i cisza 🤣...

a oni nie będą słali po całej loterii? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7123822 Napisano: 15.09.2023 10:18:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
parad0x napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Czy w BIedronce są Müllermilch ?

Tak są, ale u mnie tylko truskawkowe mają opakowanie promocyjne. 

Czy ktoś ma informację kiedy nastąpi wysyłka rzeczy z Monstera/UFC? Wygrałem czapkę chyba z 2 miesiące temu i cisza 🤣...

u mnie są truskawkowe i czekoladowe w biedronce promocyjne Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7123625 Napisano: 14.09.2023 13:50:05 w SZUKAM....
baxter napisał(a):

Szukam kodów znizkowych do Ikei, jest cos obecnie?

jest tylko opcja ze zjesz sobie za 40zł w restauracji Ikea i tyle otrzymasz zniżki do wykorzystania na zakup mebli lub akcesoriów za minimum 200 zł w sklepie IKEA https://www.ikea....i-ikea-za-min-40.pdf Wyświetl w wątku >>
1 baxter 0

dany-duszek

#7122615 Napisano: 10.09.2023 13:17:27 w Smolar
visserarthur napisał(a):

monisss napisał(a):

Czy na Bref z Lidla musze lecieć po pieczątkę jak mam kostki do wc kw. 20.99 ?

W bazie nie ma loterii Bref w Lidl.

przecież chodzi ogólnopolską loterię Bref, a zakupy zrobiła w lidlu i ma taki opis. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7121401 Napisano: 04.09.2023 18:58:56 w Wkurza mnie...
margotkowe napisał(a):

mietowa napisał(a):

margotkowe napisał(a):

Wkurza mnie to, że w punkcie odbioru paczek powiedziano mi, że była do mnie jeszcze jedna przesyłka, ale ją odesłali i nie mają już numeru paczki w systemie. Natomiast na infolinii firmy kurierskiej dowiedziałam się, że bez numeru przesyłki nie są w stanie mi pomóc emotka  Pewnie już nie dowiem się, co to było...

Może prześledź na forum, co było wysyłane mniej wiecej w tych dniach i w czym grałaś, a co do Ciebie nie dotarło, a potem skontaktuj się z agencją reklamową. Ja przerabiałam to dokładnie wczoraj i mi się udało emotka .

Dobry pomysł. Właśnie tak zrobię, dziękuję za radę emotka

może zainstaluj aplikacje tego przewoźnika i zobacz czy nie ma historii paczek do ciebie. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7121116 Napisano: 03.09.2023 13:42:31 w SZUKAM....
czy ktoś ma jakiś adres pocztowy do osoby ze zbiórek gdzie można wysłać maskotki? Adres do osoby nie fundacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7121113 Napisano: 03.09.2023 13:30:02 w WC - rozmowy o wszystkim
Emilia0604 napisał(a):

[quote=[quote=Czyli rozumiem,ze jak w trakcie zakupu nie miałam ustawionej daty, to już po ptokach?  Ustawiłam dopiero teraz Ae nic się nie pojawiło, żaden kod🥺😥



dany-duszek]

Emilia0604 napisał(a):

A ja mam pytanie, gdzie znaleźć kod promocyjny w aplikacji żabka? Myślałam, ze trzeba wpisać ten kod, który skanuje się w sklepie (swoją karte). Nie mam pojęcia o jaki kod chodzi?

kod powinien się pojawić na samej górze, tam gdzie możesz kupić za żappsy produkty. Jak nie masz to sprawdź czy masz ustawione w ustawieniach rok urodzenia jak to konkurs z piwem.

dany-duszek]
Emilia0604 napisał(a):

A ja mam pytanie, gdzie znaleźć kod promocyjny w aplikacji żabka? Myślałam, ze trzeba wpisać ten kod, który skanuje się w sklepie (swoją karte). Nie mam pojęcia o jaki kod chodzi?

kod powinien się pojawić na samej górze, tam gdzie możesz kupić za żappsy produkty. Jak nie masz to sprawdź czy masz ustawione w ustawieniach rok urodzenia jak to konkurs z piwem.możesz tylko napisać do nich wiadomość, może ci wyślą kod. Przez aplikacje żappka Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7121040 Napisano: 02.09.2023 23:16:20 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Allegro smart na miesiąc wymienię na 10 monet allegro Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7121039 Napisano: 02.09.2023 23:15:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

maverick napisał(a):

ineska1991 napisał(a):

Udało wam się gdzieś kupić kinder opakowania promocyjne ? Paragony chyba nie są potrzebne ?

Tak, ale w większości sklepów są z stara akcja o foto, te z talentami i info o Allegro trudniej dostać ale są m.jn Lewiatan 100g 6.69zl

Kaufland ale tylko duze 7, 49

Ale tam i tak trzeba kod z dużego opakowania albo 2 kody z małego.

minimum 100 a ja mam 150

Od poniedziałku pewnie w gazetce Biedronki będą z promocją 150 g po 6,99. Widziałem w jednej stand z info o Loterii.

od poniedziałku będzie też 2 małe po 2,49zł/szt czyli za 2szt 5zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7120929 Napisano: 02.09.2023 11:15:11 w SZUKAM....
estrelitta napisał(a):

Gdzie można kupić papier Regina pakowany po 4 szt?

auchan, ale tam słaby opis na paragonie. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7120928 Napisano: 02.09.2023 11:14:00 w WC - rozmowy o wszystkim
Emilia0604 napisał(a):

A ja mam pytanie, gdzie znaleźć kod promocyjny w aplikacji żabka? Myślałam, ze trzeba wpisać ten kod, który skanuje się w sklepie (swoją karte). Nie mam pojęcia o jaki kod chodzi?

kod powinien się pojawić na samej górze, tam gdzie możesz kupić za żappsy produkty. Jak nie masz to sprawdź czy masz ustawione w ustawieniach rok urodzenia jak to konkurs z piwem. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7119911 Napisano: 29.08.2023 19:03:58 w SZUKAM....
KuntaKinte napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

KuntaKinte napisał(a):

W których sklepach mogę zapłacić wirtualną kartą Sodexo?

a sprawdzałaś w aplikacji portfel (na androide) czy można ją dodać i płacić normalnie w sklepach stacjonarnych?

yyy to nie dla mnie,jakaś nowa aplikacja,itp  wolę formę w podsumowaniu zakupów-zapłać kartą sodexo,ktoś coś wie?

a myślałem ze płacisz zbliżeniowy telefonem.

KuntaKinte napisał(a):

visserarthur napisał(a):

KuntaKinte napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

KuntaKinte napisał(a):

W których sklepach mogę zapłacić wirtualną kartą Sodexo?

a sprawdzałaś w aplikacji portfel (na androide) czy można ją dodać i płacić normalnie w sklepach stacjonarnych?

yyy to nie dla mnie,jakaś nowa aplikacja,itp  wolę formę w podsumowaniu zakupów-zapłać kartą sodexo,ktoś coś wie?

Z tego, co pamiętam, ja swoją wymieniłem kiedyś na kod Allegro.

Było by fenomenalnie,gdyby tak się dało wymienić.Jak możesz napisz do mnie na priv jak tego dokonać.

tutaj powinno dać się kupić kartę: https://alerabat.com/karty-podarunkowe lub https://giftcards.plente.com/shop/

Przy płatności trzeba wybrać płatność kartą płatniczą jak masz numer kart, datę ważności i kod cvc Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7119847 Napisano: 29.08.2023 15:41:51 w SZUKAM....
KuntaKinte napisał(a):

W których sklepach mogę zapłacić wirtualną kartą Sodexo?

a sprawdzałaś w aplikacji portfel (na androide) czy można ją dodać i płacić normalnie w sklepach stacjonarnych? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7119819 Napisano: 29.08.2023 14:35:48 w Wkurza mnie...
magdalena-chili napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Podziwiam mnie już wciągnęły mocniaki nawet z quiz punkt zdobyłam bo wczoraj nie działało dziś śmiga.No nie o tym.

Wkurza mnie obsługa kart sodexo zastanawiam się kto tam pracuje i za co kasę ma bo to jest kpina.
Prosta sprawa wałkowana ponad tydzień i dalej nie ma rozwiązania..............................
Nigdy więcej SODEXO nigdyyyyyyyyyyyyyyyyyy

o, podziel się co z tym SODEXO bo też mam taką kartę (z rajskiej) i nie za bardzo wiem do czego jej mogę użyć...

Dziewczyny, to jest normalna karta płatnicza, tyle że nie w formie plastiku. Jest standardowy numer, jest data ważności, jest numer cvv.
Ja nią zapłaciłam za zakupy na allegro, trzeba było podać jej ww. numery i normalnie poszła płatność - różnicę dopłaciłam blikiem.

a jak można zapłacić dwoma formami płatności na allegro (blik+ karta płatnicza)? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7119686 Napisano: 28.08.2023 22:58:06 w SZUKAM....

dany-duszek

#7113594 Napisano: 02.08.2023 12:59:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Czy w jakieś sieci sklepów są dostępne te mini hity? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7112783 Napisano: 30.07.2023 18:30:19 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Jeśli został uruchomiony i używany przez kilka dni to też?

A jaki to problem przywrócić ustawienia fabryczne? emotka

niby tak, ale serwis pewnie ma program który sprawdzi ile był użytkowany.

Ale jak czytam ze sprzedawca ma możliwość obciążenia kupującego za przywrócenie do stanu jaki był na początku.

Unijna dyrektywa zakłada, że konsument powinien z produktem kupionym w internecie obchodzić się w taki sposób, jakby robił to gdyby kupował
produkt w sklepie. Może więc przymierzyć ubranie, ale nie powinien bez
konsekwencji w nim chodzić. Podobnie jest z kosiarką do trawy. Klient
może ją włączyć ale nie może nią skosić trawnika. Jeśli to zrobi i
zdecyduje się na odstąpienie od umowy, to sprzedawca ma prawo żądać
zwrotu kosztów poniesionych w celu przywrócenia produktu do stanu z dnia
sprzedaży.

Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

dany-duszek

#7112716 Napisano: 30.07.2023 14:03:40 w WC - rozmowy o wszystkim
mugolinka napisał(a):

Czy ktoś kupował telefon przez internet , po czym go zwracał bez podania przyczyny po kilku dniach po przetestowaniu ? Jak wygląda ewentualny zwrot gotówki? Odliczają jakiś procent ?

chyba nie ma takiej możliwości, ponieważ powinieneś mieć taką samą możliwość sprawdzenia jak w sklepie stacjonarnym, a w sklepie stacjonarnym chyba nikt ci  nie włączy telefonu bez zakupu, jedynie w salonach operatora sieci komórkowej tak robią. Więc w takim wypadku mogą ci zwrócić kwotę jaką otrzymają za sprzedaż jako telefon używany. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7112715 Napisano: 30.07.2023 13:57:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

rufus napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

rufus napisał(a):

Kalisz w familijnych od 1 dnia do teraz ma wpisanych ponad 5000 paragonow.
Jak to mozliwe?
Codzien nawet kilkaset moze byc

    Może ktoś ma sklep

I pozniej zwrot?

a co US nie widzi takich zagrywek? Nie wierzę, że się zgłasza miesięcznie 1000 paragonów, z czego 900 jest zwrotów i tak systematycznie..  bo co miesiąc to można taką jedną loterię dokleić.

a może jest kasjerem sklepu i mają źle ustawiony czas na kasie i mają np godzinę na wydrukowanie paragonu od wysłania zgłoszenia, a widzą numer paragon jaki był przed chwilą, jak wygra to kupuję te familijne jak nie wygra to nie kupuję. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7112698 Napisano: 30.07.2023 12:37:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kamil17 napisał(a):

słuchajcie nie żebym był zazdrosny ale może mi ktoś wytłumaczyć . Listę zwycięzców loteri familijne 
https://familijne.pl/winners
gdzie co chwila wygrywa Karina G, Damian S, Agata S z Kalisza  pierdyliad wygranych , nr paragonów idą  nieraz jeden po drugim tak jakby nie robili nic tylko kasowali na jakiejs kasie na okrągło tylko te wafle. To jakiś wAŁ? Czy ludzie naprawdę tyle kupują ?

https://www.youtu.../watch?v=UG7LTYqy4e4

Tutaj masz np film jak kupił 1000 GWOŹDZI W CASTORAMIE NA 1000 PARAGONÓW.


A teraz ten typ gra w reklamie KFC Wyświetl w wątku >>
0 0