Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dany-duszek

dany-duszek

#7100428 Napisano: 14.06.2023 14:09:28 w Smolar
FBmarta22 napisał(a):

Smolar informuje o opóźnieniu wysyłki bonów do Dino ze "Smacznej majówki"... Wyślą do 23.06...
Tyle tych konków w Dino, że nie nadążają pewnie z produkcją emotka

a jakbym ja chciał wysłać zgłoszenie dzień po konkursie to nie przyjmą mi, a jak oni nie dotrzymają terminu wydania nagrody to dobrze jest.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7100110 Napisano: 13.06.2023 14:53:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lasiglasty napisał(a):

joan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

a wygrac moze 1 osoba z gospodarstwa jednego dnia? czyli dzis ja jutro np syn


Zapis jest tam dziwny nieco. Ale gdyby chodziło im o "w całym konkursie", napisaliby "w całym konkursie" emotka Tak to sobie tłumaczę emotka

A czy ktoś już może pytał Smolara jak to jest z tymi wygranymi na dom w konkursie piwnym Dino? Bo nie chcę im spamować, jak dostali już może kilka zapytań emotka

ale dokładnie o co chodzi? Jeden adres domowy może wygrać raz dziennie w tym konkursie Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7098099 Napisano: 05.06.2023 12:01:03 w Wkurza mnie...
wyłączenie usługi w play od 1 czerwca
  • „ROK WAŻNOŚCI KONTA” dla taryf Play na Kartę Rok Ważności Konta i Play Fresh

bez żadnej informacji wcześnie Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7092253 Napisano: 09.05.2023 14:50:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

Macie od razu kody za zakup Danio w aplikacji żappka? U mnie tylko info "pierwszy krok wykonany" i "tutaj pojawi się twój kod"  emotka

nie wiem czy od razu, ale 5 minut po zakupach miałem kod. Spróbuj zaktualizować aplikację jak nie jest aktualna i wyłącz całkowicie aplikację i włącz ponownie.

Ps. Kod znajduję się u góry aplikacji tam gdzie można odebrać produkty za żappsy. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7092200 Napisano: 09.05.2023 11:40:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Majkii napisał(a):

Wie ktoś gdzie w aplikacji Żappka aktywować darmowego Desperadosa w wyzwaniu? Kupiłem dwa i wyzwanie ukończone a nigdzie nie widzę go do aktywacji za 1 żappsa.

na stronie głównej w aplikacji żappki nie ma u góry tego kuponu? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7091396 Napisano: 04.05.2023 23:00:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczupak napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

szczupak napisał(a):

Czy udało się komuś wejść na stronę konkursu Namysłów w Dino?

ale o co dokładnie chodzi? Bo jeśli chodzi czy strona się wczytuje to tak działa w tej chwili, czy można wysłać zgłoszenie nie wiem, bo nie mam paragonu.

No ja mam problem z otwarciem strony , próbowałam na różnych przeglądarkach i po wpisaniu daty urodzenia zawiecha, 
A taka młoda to już nie jestem🙂

mi normalnie przechodzi do formularza, sprawdź może na telefonie? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7091392 Napisano: 04.05.2023 22:44:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczupak napisał(a):

Czy udało się komuś wejść na stronę konkursu Namysłów w Dino?

ale o co dokładnie chodzi? Bo jeśli chodzi czy strona się wczytuje to tak działa w tej chwili, czy można wysłać zgłoszenie nie wiem, bo nie mam paragonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7091138 Napisano: 03.05.2023 19:51:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy już nie przychodzą maile od łomży po wysłaniu kodu? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7091107 Napisano: 03.05.2023 15:37:09 w SZUKAM....
samuraj napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

szukam odpowiedzi na pytanie, w jakiej sieci mogę przedłużyć ważność konta na rok, tak jak było do tej pory w play, ze wystarczyło doładowanie 5 zł, by konto było ważne rok.
Play odpada, bo trzeba doładować stówką, a nie wykorzystam tego nawet przez cały rok...
Czy u innych operatorów są tańsze opcje?

Virgin mobile ( zasięg Play), wystarczy 5zł na rok. 

Fakt mobile także doładowanie 5zł. Jak masz starter Playa to możesz przejść do Fakt kodem *163*12# Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7090567 Napisano: 28.04.2023 13:59:39 w SZUKAM....
aguagu napisał(a):

Szukam informacji, czy w Selgrosie można wyrobić kartę na miejscu w hali i od razu z niej skorzystać?

ale możesz też założyć konto w aplikacji i też od razu skorzystać Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7089848 Napisano: 24.04.2023 20:06:13 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

Wkurza mnie, ze na laptopie nie chce wi fi działać i na tablecie też nie. Na telefonach bez problemu.

a nie masz zmienione ustawienia routera aby dawał sygnał 5 ghz? Jak stary model laptopa i tableta może nie mieć takiego systemu i dlatego nie znajduję tego wifi. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7089847 Napisano: 24.04.2023 20:02:37 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Od soboty próbowałam zweryfikować konto na lotto.Mimo podwójnej próby przez stronę banku nieznany błąd u nich bo w banku ok.
Zdjęcie dowodu nie da się.No potrafią dobrze zalokować potencjalnego hazardzistę.
Dziwnym trafem nie zastawili mi drogi do wejścia do punktu lotto a spodziewałam się kilku ochroniarzy z pytaniem pokaź dowód.
Trudno dalej będę grać tradycyjnie i wywalać papiery.

przecież weryfikacje mogą ci zrobić w kolekturach https://www.lotto...t/mapa-punktow-lotto tutaj masz mapę i trzeba zaznaczyć "Punkty w których możesz się zweryfikować*" Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7089023 Napisano: 19.04.2023 16:18:06 w WC - rozmowy o wszystkim
kupila88 napisał(a):

Czy ktoś zna dobra agencje detektywistyczna najleoiej z Lublina? Potrzebuje ustalenie pewnego adresu mając nazwisko zdjęcie, nr tel pryw służbowy place o 1000tys zła w zwyz;)

nie wiem czy znasz przybliżeniu lokalizację jak tak to możesz tutaj wykupić księgi wieczyste nieruchomości https://ekw.plus/ Ale aby dawać aż milion złotych za to, to bardzo dużo. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7087903 Napisano: 12.04.2023 15:34:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

Czy kody będzie można łączyć ?

W tamtym roku można było wbić tylko 1 kod do zamówienia, więc pewnie nadal tak jest. Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

dany-duszek

#7087902 Napisano: 12.04.2023 15:33:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ile kodów zgłosiliście z henka?

4 i 0 wygranych, czy jak coś robię źle czy co.

4 i chciałaś wygrać wszystkie nagrody? Ja codziennie zgłaszam 5 kodów i też 0 nagród. Wyświetl w wątku >>
1 Cynamon28 0

dany-duszek

#7087651 Napisano: 11.04.2023 10:48:49 w Co można dostać gratis?
KUP KROPKĘ TV - ODBIERZ HERBATĘ GRATIS!*
Jest też prezent dla Czytelników - z kuponem z Kropki TV pyszna herbata Remsey(75 torebek) gratis! Szczegóły w Kropka TV.


https://www.biedronka.pl/pl/kropka-tv Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

dany-duszek

#7087649 Napisano: 11.04.2023 10:43:26 w Co można dostać gratis?
stokrotka11 napisał(a):

psotka napisał(a):

Polecam

https://www.every...esz-zyskujesz-wiosna

szybko miałam przelew

A gdzie można kupić najtaniej produkty, zwłaszcza Pampers

W biedronce jest od dzisiaj do  soboty promocja na wszystkie Pampersy Active Baby 2+1 gratis Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7085912 Napisano: 27.03.2023 18:32:50 w SZUKAM....
29renata napisał(a):

Hej, mam 2 pytania:
1. mam zdjęcie w formacie JPG, pojawia mi się komunikat: "Nieprawidłowy format pliku, wymagany jest plik w formacie jpg lub pdf". Może ktoś przystępnie mi powie, jak to zrobić?
2. Gdzie w Lidlu są pasty Smakowite, tj. przy czym ich szukać?

smakowite znalazłem na dziale gdzie są promocje i nowe produkty Wyświetl w wątku >>
1 29renata 0

dany-duszek

#7085623 Napisano: 24.03.2023 22:48:03 w Co można dostać gratis?
https://inpost.pl...p;utm_campaign=droid
Mamy dla Ciebie kod na darmowe nadanie paczki przez apkę InPost lub SzybkieNadania.pl!
Kod na nadanie paczki o gabarycie A lub B, Paczkomat → Paczkomat, ważny do 26.03.2023.
Aby zrealizować kod zaktualizuj apkę InPost do wersji 3.15.0. Wyświetl w wątku >>
1 elektro 0

dany-duszek

#7085561 Napisano: 24.03.2023 15:01:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simonapp napisał(a):

zielony napisał(a):

Niby masz racje ale co to za
problem grać na mamę, tatę, brata, kolegę itp itd… zmienia się osoba, jeśli mieszka pod innym adresem. Biorąc pod uwagę, że często zaangażowane są w loterie inne osoby, bo np kupują jakiś produkt i dają ci paragon.
wiec moim zdaniem taki problem ze jedna nagroda na gospodarstwo to nie problem 🤷🏼‍♂️

Właśnie  opisałeś(aś) sens grania zwykłego konkursowicza.
Wspólne działania które łączą Rodzinę, przyjaźnie,  dają radość i cel rozmów oraz ogromną Rodzinną radość z wygranych. 
To jest dobre.
To jest to emotka
W mojej wypowiedzi chodziło jednak o coś zupełnie innego. 
Trochę  brak mi słów, żeby to opisać w jeszcze bardziej prostszy sposób. 
TAK -  dla ograniczeń na gospodarstwo, bo to jest czasami jedyna szansa na wygranie,  dla zwykłego konkursowicza. 
NIE -  dla zapisów w Regulaminach, że ___  jakiekolwiek___  nagrody przechodzą na Organizatora.

Jeśli chodzi o ograniczenie na gospodarstwo to powinny być tylko nagrody które są do wygrania natychmiast, ponieważ w loteriach gdzie wyniki są po całej loterii nie powinno być takiego zapisu, ponieważ ktoś kupi 20-100 produktów i po loterii się dowie ze wygrał 2-5 nagrody i nagrody przepadają, a w loteriach bramkowych wyniki są natychmiast i wiadomo ze już nie można grać jak jest limit. Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0