Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika dany-duszek

dany-duszek

#7065658 Napisano: 03.12.2022 17:23:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

Czy ktokolwiek miał taki problem jak ja z apką Coli i wie jak go rozwiązać? Zawsze przy pierwszym wpisywanym kodzie mam info, że kod jest błędny. Druga próba, że wykorzystany. W ten sposób za każdym razem tracę jeden kod emotka Próbowałam już reinstalacje, wylogowania...

ja mam taki problem, ze zawsze jak wpiszę kod to zawsze mam informację ze błędny drugi raz dokładnie ten sam kod i jest poprawny Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7065564 Napisano: 02.12.2022 23:13:57 w Wkurza mnie...
mietowa napisał(a):

andii napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

mietowa napisał(a):

Kretyńskie nju, w którym nie można wysłać smsa na 5057. Czy ktoś zna ten problem? Kasa jest, konto jest ważne, doładowane za minimum 10 zł, tel wyłączony i włączony, blokad nie ma. Zaraz wyrzucę ten telefon przez okno.

a do czego ten numer 5057?

Może chciała 7055 do  interkaemotka  

No tak, do Lubelli, omsknął mi się palec. Tak czy siak nie wchodzi.

to może sprawdź czy masz dobrze ustawiony numer centrum sms, a najlepiej pobierz i zainstaluj ustawienia sieciowe NJU Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7065539 Napisano: 02.12.2022 21:04:16 w Wkurza mnie...
mietowa napisał(a):

Kretyńskie nju, w którym nie można wysłać smsa na 5057. Czy ktoś zna ten problem? Kasa jest, konto jest ważne, doładowane za minimum 10 zł, tel wyłączony i włączony, blokad nie ma. Zaraz wyrzucę ten telefon przez okno.

a do czego ten numer 5057? Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

dany-duszek

#7064472 Napisano: 29.11.2022 22:00:32 w Oddam za darmo
Kod InPost ważny dziś, można nadać w ciągu 30 dni dodany do bazarku
bazar Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7063753 Napisano: 26.11.2022 20:04:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Myślę że spr po IP


Ale z jednego mieszkania mogą wygrać 2 osoby, więc nawet IP jest bez znaczenia.

przecież jest napisane ze z 1 ip można raz wygrać, więc druga wygrana by musiała być z internetu z telefonu albo z innego miejsca. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7060998 Napisano: 16.11.2022 21:40:51 w WC - rozmowy o wszystkim
ReneK napisał(a):

Może mi ktoś podpowiedziećemotka Czy w formularzu Laureata  Tyskiego Świątecznego Pociągu! da sie wybrać miasto gdzie chce sie wsiąść?i czy musi byc Laureat jako jedna z osób !czy można wszystko zmienić?jaka jest procedura jesli zaznaczę opcje ze nie wiem kto pojedzie ze mna? 

przecież przy zgłoszeniu wybierają najbliższą stacje do adresu zamieszkania, więc myślę ze wybierają od razu 50% z tej stacji i 50% stacji. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7060152 Napisano: 14.11.2022 12:30:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
w aplikacji coca cola można odebrać za 4 kody bilet do kina Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7059856 Napisano: 11.11.2022 23:58:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
coccinelle napisał(a):

Otrzymaliście jakiekolwiek potwierdzenia udziału w akcji Przetestuj E? (https://100procen...kcji.pl/promocja-e/)

tak przychodzi mail z tytułem "Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia do promocji "PrzEtestuj kapsułki!"" Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7057231 Napisano: 01.11.2022 21:38:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreo42 napisał(a):

darog napisał(a):

kreo42 napisał(a):

Czy paragon graal z biedry gdzie jest 3x140g mogę wysłać pomimo że pozycja 1x

NIE. to jest po prostu "1x wielopak" a ma być 2x ARTYKUŁ

Pisałem z zapytaniem do Smolara, ale tam olewają odpowiedź,  też myślę że nie przyjęliby przy wygranej, dzięki 

ale gdy były kiedyś konkursy gdzie trzeba było kupić napoje lub piwa i się upiło w 2-paku lub 4-paku przyjmowali to na sztuki, więc możliwe ze tutaj też powinni przyjąć jako 3 szt. Ale najlepiej zapytać się smolara. Wyświetl w wątku >>
1 kreo42 0

dany-duszek

#7057119 Napisano: 31.10.2022 22:08:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
6-pak coca coli zero + torba termiczna za 10 kodów z coli. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7057109 Napisano: 31.10.2022 21:42:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
synk napisał(a):

kreo42 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

synk napisał(a):

Statystyka Almette (dane z dziś z rankingu) - Aleksandrów Łódzki - 11 wygranych dziennych na 4 imiona. Dziwne że nie grają w lotto z takim szczęściem. Garby - 2 wygrane na to samo imię, Krotoszyn  -3 wygrane na to samo imię, Pilzno - 2 razy.
Może ktoś zdradzi jak trafić raz ?......

a skąd wiesz jakie on/ona ma szczęście? przecież mogła wydać więcej kasy niż wygrała.
Aby zagrać co 10 minut jednego dnia wystarczyło wydać około 350zł więc grając co 10 minut jest duża szansa ze trafi się w bramkę.

Albo ktoś siedział w sklepie, i stukał kody za free

ryzykowne, bo organizator może poprosić o odesłanie nie tylko wygranych wieczek. U nas nie ma dostępnych tych serków wiejskich, normalny almette kosztuje ponad 5zł. Strzelać co godzinę przez całą dobę to koszt ponad 700zł. I co zrobić ze 140 opakowaniami serka...No ale z drugiej strony opcja możliwa do realizacji.

serek wiejski był w cenach od 2,25 do 3,00zł, w żabce po 2,50zł na początku loterii, później 2,99zł. Serek jest ważny z miesiąc więc 4 serki na dzień, a jak ma się większą rodzinne to mniej wychodziło na osobę. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7057102 Napisano: 31.10.2022 21:15:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
synk napisał(a):

Statystyka Almette (dane z dziś z rankingu) - Aleksandrów Łódzki - 11 wygranych dziennych na 4 imiona. Dziwne że nie grają w lotto z takim szczęściem. Garby - 2 wygrane na to samo imię, Krotoszyn  -3 wygrane na to samo imię, Pilzno - 2 razy.
Może ktoś zdradzi jak trafić raz ?......

a skąd wiesz jakie on/ona ma szczęście? przecież mogła wydać więcej kasy niż wygrała.
Aby zagrać co 10 minut jednego dnia wystarczyło wydać około 350zł więc grając co 10 minut jest duża szansa ze trafi się w bramkę. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7056855 Napisano: 30.10.2022 18:22:49 w SZUKAM....
visserarthur napisał(a):

Szukam linka do zarejestrowania do akcji Winston, kończy mi się ważność dowodu osobistego, to mogę im wysłać, bo tam podobną chcą...?

https://www.strefakonsumencka.pl/ Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7056361 Napisano: 27.10.2022 23:20:44 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
0 0

dany-duszek

#7054045 Napisano: 17.10.2022 21:18:48 w SZUKAM....
caramela napisał(a):

Mam pytanie czy da się zarejestrować numer play w aplikacji play24, dawniej była taka możliwość, teraz coś mi nie przechodzi. 

tak jest taka możliwość ale z numeru który został zarejestrowany osobiście, a nie online. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7051415 Napisano: 06.10.2022 11:19:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Czy w ITM bywa promocyjna puszka ROCKSTAR HALO INFINITE? 

Na co dzień tego nie kupuje, ale u mnie tylko Oryginal, Mango/Guava i Truskawka/Limonka (Refresh) oraz Xdurance ta niebieska puszka.
Żadna z nich nie jest promocyjna emotka

przecież oryginal i Xdurance biorą udział w konkursie ale musi być z oznaczeniem konkursowym. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7051250 Napisano: 05.10.2022 14:05:38 w Informują
Informują z Loteria "Predator"

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
sms Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7050566 Napisano: 02.10.2022 13:19:34 w WC - rozmowy o wszystkim
pioge7 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

pioge7 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Korzysta ktoś z karty SKARBONKA w Auchan?
Chciałem wykorzystać swoje środki na karcie (pierwszy raz), bo nam otwarli, a coś się tam kupiło i mam środki na karcie.
Pani powiedziała, czy znam PIN do karty? Powie ktoś co to za PIN? Czy to się gdzieś go zakładało, podawało przy zakładaniu konta? W ogole nie wiem o jakim PINIE ona mi mówiła...

Pin z tego  kojarzę to data urodzenia emotka  

aha, ale pełna data urodzenia czy tak jak w Payback dzień i miesiąc?

nie, jak nie nadałeś pinu, to przy pierwszym użyciu środku nadajesz pin na terminalu i trzeba dwa razy podać pin w tej transakcji, najpierw do nadania, a później do użycia środków.

no nie nadawałem nic, bo Pani w kasie mi tylko dała kartę i ją zeskanowała i tyle. A teraz żeby jakiś pin mi podać...
dzięki, w takim razie muszę podjechać do Auchana znowu i powiedzieć, że muszą mi nadać PIN emotka

jak masz kasy samoobsługowe to tam możesz sobie sam zrobić, trzeba wybrać ze chcesz użyć kasę z skarbonki i wtedy na terminale do kart płatniczych będziesz musiał najpierw wpisać jaki chcesz mieć pin, a później drugi raz pin aby skorzystać z tych środków. Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

dany-duszek

#7050565 Napisano: 02.10.2022 13:17:24 w Smolar
byekitty napisał(a):

Marymoncka napisał(a):

Jezeli post jest nie na tą grupę to z góry przepraszam i oczywiście usunę,ale męczy mnie jedna myśl od dłuższego czasu. Kiedyś czytałam na forum,że są przypuszczenia,że Smolar blokuje nr tel. Ja w tamtym roku do września co chwila wygrywałam jakieś małe rzeczy u nich. Od ponad roku cisza... Czy osoby które pisały na ten temat doczekały się w końcu sms od Smolara?:)

Generalnie to są tylko przypuszczenia ludzi, nie ma wszak żadnych przecieków. Łatwiej uargumentować brak wygranych  spiskiem, niż tym że tekst się nie spodobał. W agencjach reklamowych jest duża rotacja pracowników i bardzo możliwe, że wpasujesz się w gust jednego pracownika, a drugiego już nie. Przyjdzie świezak i zachwyci się rymami częstochowskimi. To moja teoria, bo bardzo pragnę wierzyć, że agencje trzymają się regulaminu tak jak i my musimy. Ale co się dzieje za zamkniętymi drzwiami nikt nie wie i się nie dowie... 

tylko po co oni robią sobie listę numerów które  zostały zgłoszone u nich w loteriach kiedykolwiek? Udowodnili to wysyłając smsy z gratulacjami do osób które nie brały udziału w danej loterii, a nawet nie zgłaszali tego numer od roku. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7050560 Napisano: 02.10.2022 13:10:07 w WC - rozmowy o wszystkim
pioge7 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Korzysta ktoś z karty SKARBONKA w Auchan?
Chciałem wykorzystać swoje środki na karcie (pierwszy raz), bo nam otwarli, a coś się tam kupiło i mam środki na karcie.
Pani powiedziała, czy znam PIN do karty? Powie ktoś co to za PIN? Czy to się gdzieś go zakładało, podawało przy zakładaniu konta? W ogole nie wiem o jakim PINIE ona mi mówiła...

Pin z tego  kojarzę to data urodzenia emotka  

aha, ale pełna data urodzenia czy tak jak w Payback dzień i miesiąc?

nie, jak nie nadałeś pinu, to przy pierwszym użyciu środku nadajesz pin na terminalu i trzeba dwa razy podać pin w tej transakcji, najpierw do nadania, a później do użycia środków. Wyświetl w wątku >>