Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fizia

fizia

#6797736 Napisano: 27.07.2021 20:11:37 w moje dzisiejsze wygrane :)
Biały Bocian- zestaw  emotka  
Dobrze się tu wpisać po przerwie. emotka Wyświetl w wątku >>

fizia

#6789689 Napisano: 20.06.2021 17:20:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nataliii napisał(a):

bocin napisał(a):

elfinito napisał(a):

Czy komuś odpisała żabka w sprawie Bro Party? W aplikacji żappka nie ma czegoś takiego jak powiadomienia, żeby zobaczyć dokładnie co napisali.
niby mieli maila wysłać o wygranej, a raz pisze ze sami mamy wysłać adres.


Podpinam się pod to pytanie. Też dostałem powiadomienie w stylu "Damian, Twoje zgłoszenie zrobiło na nas nie małe wrażenie...", a jak klikłem to otworzyła się normalnie apka, powiadomień brak i teraz czort go wie. emotka  

Nadal jest cisza- nie odpisali. Choć u męża przyszły dwa razy powiadomienia „że e-mail nie został w całości  dostarczony.” Wiec polecam sprawdzić skrzynki. Ja u siebie wysłałam prawie od razu po pokazaniu się info z aplikacji i e-mail dotarł.

Zgadzam się, nadal nic; ja od razu, po zaistniałej sytuacji, napisałam do supportu, ale zero odzewu. Chyba pozostaje już czekać co z tego wyniknie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fizia

#6789138 Napisano: 17.06.2021 13:34:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nataliii napisał(a):

fizia napisał(a):

atka79 napisał(a):

domika napisał(a):

nataliii napisał(a):

Mam pytanie odnośnie żabki emotka  dostaliście emaila odnośnie wygranej ? Bo Ja tylko powiadomienie z aplikacji które po kliknięciu zniknęło. 

Tylko w aplikacji, nie mam maila emotka

Ja też tylko w aplikacji. Podali tam maila na którego trzeba wysłać dane do wysyłki. Mail: broparty@zabka.pl
Ja oprócz adresu podałam jeszcze numer karty Żabki i nr telefonu, bo nie wiem jak oni to zamierzają ogarnąć te maile.

Ja już też do nich napisałam, zobaczymy co powiedzą. Ale powiem Wam, ze się wystraszyłam, że tylko mi się to stało- cieszę się, że jesteśmy w tym razem  emotka

Tylko teraz kluczowe pytanie- Czy jest ktoś kto nie wygrał? Ja to się obawiam,że może powiadomienie pojawiło się wszystkim?
U nas przynajmniej 2/2 emotka

Wiesz, w sumie sporo było tych zestawów do rozgrania, a u nas na forum to same mistrze  emotka Wyświetl w wątku >>
1 nataliii 0

fizia

#6789134 Napisano: 17.06.2021 13:31:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
incendio12 napisał(a):

Zestaw 60 piw w aplikacji zabbka - niestety aplikacja jest tak beznadziejna, że jak się wejdzie w powiadomienie to ono znika i nie wiem teraz jakie dane wysłać, gdzie itd? Czy ktoś zachował treść tego powiadomienia i może mi napisać na priv? 

Też zestaw 60 piw, ciekam z niecierpliwością co mi odpiszą na maila- już pisałam do supportu, wszyscy mamy tą samą sytuację.  emotka Wyświetl w wątku >>

fizia

#6789130 Napisano: 17.06.2021 13:27:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atka79 napisał(a):

domika napisał(a):

nataliii napisał(a):

Mam pytanie odnośnie żabki emotka  dostaliście emaila odnośnie wygranej ? Bo Ja tylko powiadomienie z aplikacji które po kliknięciu zniknęło. 

Tylko w aplikacji, nie mam maila emotka

Ja też tylko w aplikacji. Podali tam maila na którego trzeba wysłać dane do wysyłki. Mail: broparty@zabka.pl
Ja oprócz adresu podałam jeszcze numer karty Żabki i nr telefonu, bo nie wiem jak oni to zamierzają ogarnąć te maile.

Ja już też do nich napisałam, zobaczymy co powiedzą. Ale powiem Wam, ze się wystraszyłam, że tylko mi się to stało- cieszę się, że jesteśmy w tym razem  emotka Wyświetl w wątku >>
1 nataliii 0

fizia

#6789116 Napisano: 17.06.2021 13:16:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dostałam właśnie powiadomienie o wygranej w żappce z BRO party, kliknęłam je i nic mi się nie pokazuje na aplikacji- co robić?  Wyświetl w wątku >>
1 bocin 0

fizia

#6785015 Napisano: 31.05.2021 18:56:11 w moje dzisiejsze wygrane :)

fizia

#6783675 Napisano: 25.05.2021 13:39:55 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
Ja korzystam z tych przepisów i rad, wszystkie już sprawdzone i mogę polecić.  emotka
https://www.insta...ugar_added_homemade/
Nie mam ulubionego przepisu, bo wszystkie były równie dobre.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fizia

#6782082 Napisano: 18.05.2021 10:31:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Słuchajcie, próbuję od początku w loterii Auchana i same pudła emotka  Może w końcu się uda? emotka Wyświetl w wątku >>
1 asana 0

fizia

fizia

#6776744 Napisano: 21.04.2021 10:44:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
eVoucher Rafaello- 300zł  Wyświetl w wątku >>

fizia

#6776490 Napisano: 19.04.2021 21:13:49 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy jest tu ktoś, kto jeszcze nie dostał Captain Jacka za wygraną 30 marca?  Wyświetl w wątku >>
0 0

fizia

#6772837 Napisano: 30.03.2021 16:02:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
Captain Jack, zestaw płynie do mnie emotka Wyświetl w wątku >>

fizia

#6772129 Napisano: 26.03.2021 10:18:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fiona25 napisał(a):

mahuska napisał(a):

HARIBO

Mam pytanko... dostałam boxy bez fotek po mimo iż wysłałam, ktoś też tak miał?

Ja na swoje boxy czekam dzisiaj , tez chciałam fotkę i teraz mnie trochę zmartwiłaś , planowałam niespodziankę dla córek...

Ja normalnie dostałam ze zdjęciem i napisem (fotka dodana na forum) Wyświetl w wątku >>
1 fiona25 0

fizia

fizia

#6772090 Napisano: 25.03.2021 22:14:30 w Co można dostać gratis?
Wyższa Szkoła Bankowa przygotowała dla maturzystów darmowe maturalne starter packi. Można je zamówić za darmo z dostawą do domu.

WSB zorganizowała ciekawą akcję promocyjną, w której rozdaje materiały dydaktyczne, darmowe gadżety i kupony do Empiku lub Pyszne.pl.

W ramach maturalnego starter packa można otrzymać m.in.:

  • pomocnik maturzysty
  • książkę z tablicami matematycznymi
  • gadżet – zaślepkę na kamerkę
  • kupon o wartości 20 PLN do zrealizowania w Pyszne.pl lub Empik

Akcja z darmowymi maturalnymi packami od Wyższych Szkół Bankowych trwa do 31 marca 2021 r.

Udział w akcji jest darmowy. Wszelkie koszty udziału w akcji pokrywa organizator.
Nie trzeba być maturzystą. emotka
Przy wypisywaniu formularzu można podać numer polecający 159771214  emotka
https://maturalnystarterpack.pl/ Wyświetl w wątku >>

fizia

#6770746 Napisano: 18.03.2021 19:36:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pawelkoo napisał(a):

Udało mi się zgarnąć emotka Cały czas się kręciło to kółeczko, ale po wejściu w moje konto voucher był do pobrania

Gdzie w "moje konto"? Rejestrując się przez fb wyskakuje błąd, ale później mam informację w aplikacji fb, że się jednak zarejestrowałam. Mimo to, nie mam voucheru. Wyświetl w wątku >>
0 0

fizia

#6770722 Napisano: 18.03.2021 18:07:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
Ballantine’s z  messengera również u mnie emotka Wyświetl w wątku >>

fizia

#6767869 Napisano: 04.03.2021 12:28:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
Raffaello dzienna, przed chwilą telefon.  emotka Wyświetl w wątku >>