Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fosik

fosik

#6780630 Napisano: 12.05.2021 00:03:58 w WC - rozmowy o wszystkim
dwaburekoty napisał(a):

joan napisał(a):

Jak dobrze pójdzie (ODPUKAĆ!)... na początku czerwca spędzę kilka dni w Lublinie. To będzie nasza pierwsza wizyta w tym mieście -> chętnie posłucham podpowiedzi w temacie: gdzie smacznie zjeść bezmięsne obiady, które muzeum warto odwiedzić, gdzie znajdę ciekawy mural / nieoczywistą perełkę / cichą bliskość natury emotka

Może ktoś z Was mieszka w tych pięknych okolicach? emotka


i pewnie nie będzie to wizyta ostatnia. Lublin jest PRZEPIĘKNY!!!! Mam wspaniałe krajoznawcze wspomnienia z tym miastem.
Zazdro wielkie!!!!!

Zwłaszcza stare miasto  emotka  Również do obejrzenia i pospacerowania koniecznie  emotka  Warto też zjeść słynne lody w „Bosko” na starym mieście, gdzie zawsze ustawiały się długie kolejki ludzi. Wiem też, że na starym mieście są podziemne trasy, chociaż i tu nie byłam to warto wziąć pod uwagę  emotka  Można też wybrać się do Muzeum na Majdanku - dawnego nazistowskiego obozu koncentracyjnego. 
życzę udanego zwiedzania, mam nadzieję, że się spodoba  emotka    A w dalszych okolicach - jeżeli jedzie się autem i jest to po trasie można wpaść na chwilę do Kazimierza Dolnego :)  Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

fosik

#6780529 Napisano: 11.05.2021 17:07:27 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

fosik napisał(a):

Polecam Muzeum Wsi Lubelskiej - taki skansen, gdzie można poczuć się bliżej natury oraz zobaczyć zwierzęta na żywo


Dziękuję, skanseny to zdecydowanie moje klimaty emotka
A ogród botaniczny? Warto tam pójść, czy może lepiej wybrać jakiś park / skwerek / las?

O to muzeum wsi lubelskiej powinno się spodobać ️
w ogrodzie botanicznym nie byłam, ale dopytałam siostry i mówi, że jak najbardziej warto Wyświetl w wątku >>
0 0

fosik

#6780501 Napisano: 11.05.2021 15:26:11 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

Jak dobrze pójdzie (ODPUKAĆ!)... na początku czerwca spędzę kilka dni w Lublinie. To będzie nasza pierwsza wizyta w tym mieście -> chętnie posłucham podpowiedzi w temacie: gdzie smacznie zjeść bezmięsne obiady, które muzeum warto odwiedzić, gdzie znajdę ciekawy mural / nieoczywistą perełkę / cichą bliskość natury emotka

Może ktoś z Was mieszka w tych pięknych okolicach? emotka

Polecam Muzeum Wsi Lubelskiej - taki skansen, gdzie można poczuć się bliżej natury oraz zobaczyć zwierzęta na żywo Wyświetl w wątku >>
0 0

fosik

#6772382 Napisano: 27.03.2021 16:43:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A czy zapis w agencji, w której ciagle wygrywają te same osoby   „ Po wyżej opisanym przypisaniu nagród dziennych do konkretnej daty i godziny, dane te wpisywane są do systemu loteryjnego oraz najpóźniej w dniu 26.02.2021 r. lista złożona jest u notariusza.” nie jest Nieco dziwny? Mam na myśli informację jaką posiada notariusz emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0