Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maryjka

maryjka

#6806722 Napisano: 07.09.2021 20:15:18 w Czy informują/ informowali?
magie1982 napisał(a):

tadziowa napisał(a):

banka-manka napisał(a):

domika napisał(a):

Czy Sielski informuje na bieżąco ? W sensie z dnia na dzień emotka

Do tej pory tak informował. 


właśnie wrzucili wyniki

A ja ponawiam pytanie, dlaczego akurat za dzień, w który grałam jest tylko dwóch zwycięzców, mówię o 5.09. ktoś może wie, albo może widzi więcej zwycięzców niż ja?



też się nad tym zastanawiałam, bo moje zgłoszenie wysłałam w niedzielę, a widzę tylko dwóch zwycięzców. na początku myślałam, że wszystkich nie opublikowali, ale dzisiaj pojawiły się wyniki z wczoraj, więc to jest bardzo dziwne Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0

maryjka

#6795210 Napisano: 15.07.2021 10:58:32 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
60 piw z Żabki, kurier dzwonił rano, że będzie z paletą + pomógł wnieść, więc miło emotka Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

maryjka

#6790459 Napisano: 23.06.2021 14:18:41 w Czy informują/ informowali?
faworek napisał(a):

grappa25 napisał(a):

czy Faktoria Win/ Prosecco Amanti już kogoś obdarowała?

czekamy emotka


jeżeli chodzi o konkurs Włoska Przygoda to na ich FB są już opublikowane wygrane teksty Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjka

#6789581 Napisano: 19.06.2021 16:25:38 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

ewa-zielinska napisał(a):

Abc /Okocim, nie dość że znalezienie sklepu kosztowało mnie już sporo wysiłku w tym upale, bo tam gdzie miał być już chyba dawno go nie było to potem w dwóch następnych w ogóle nie było piwa Okocim, bo odnalezieniu sklepu z resztkami tego piwa opis na paragonie : piwo

Opisem się nie przejmuj  emotka



a co w sytuacji, kiedy na paragonie nie jest napisane konkretnie co to za produkt? trzeba iść do sklepu i prosić o dodatkowe informacje w razie wygranej czy organizator konkursu sam sobie to weryfikuje? Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjka

#6789279 Napisano: 18.06.2021 08:01:18 w WC - rozmowy o wszystkim
dzień dobry! ile dziennie zajmuje Wam granie w konkursach? ja dopiero zaczynam grać i wydaje mi się, że wymyślenie jednego tekstu zajmuje mi całe popołudnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0