Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lukasbad

lukasbad

#6784971 Napisano: 31.05.2021 16:27:14 w Konkursy firm tytoniowych
azaflora napisał(a):

lukasbad napisał(a):

Pani na infolinii powiedziała mi że jak się to stanie jeszcze raz to mam udokumentować tą sytuację,ciekawe jak emotka

Wchodzę z laptopa i klikam na zegar, mam na dole datę, godzinę, minuty, sekundy - to na tle ich strony z adnotacją o braku voucherów, robisz zrzut ekranu lub fotkę telefonem i masz dowód.
Dziś tak było, że wyświetlało komunikat o wyczerpaniu nagród, a za kilka minut owe nagrody się pojawiły, ile minut były dostępne, nie wiem ale to tylko 220 sztuk każdego rodzaju, mało jak na taką akcję.

Zrobił bym tak gdybym był w domu,ale od 7 rano jestem w pracy i mam dostęp tylko do smartfona, chciałem ściągnąć apkę do nagrywania ekranu ale pomyślałem że drugi raz mnie w konia nie zrobią a tu zonk!  Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasbad

#6784890 Napisano: 31.05.2021 11:56:51 w Konkursy firm tytoniowych
Pani na infolinii powiedziała mi że jak się to stanie jeszcze raz to mam udokumentować tą sytuację,ciekawe jak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasbad

#6784889 Napisano: 31.05.2021 11:53:41 w Konkursy firm tytoniowych
azaflora napisał(a):

lukasbad napisał(a):

U mnie przeskoczyło od razu do "limit nagród wyczerpany, następna aktualizacja 14.06" bez możliwości wyboru vouchera "Allegro 80", już drugi raz tak mam,17 maja miałem to samo,nam 84 punkty na koncie i jti leci w kulki z nami, czekałem zalogowany od 7:55 i dokładnie o 8:00:22 zmienił się tylko status ze limit nagród wyczerpany a nawet na sekundę się nie odblokowało żeby można było wybrać

Za szybko się poddałeś, odświeżałam stronę i nagrody były nieco później - 80zł do Allegro przysłali smsem dokładnie o 8,10.
To jak z P&S pierwszego maja - kody "ruszyły" nie o północy, a o pierwszej.
Następnym razem czekaj dłużej, nie odpuszczaj.

No właśnie nie, odświeżałem z 10 razy ale nic to nie dało,po za tym od razu o 8:00 zmienił mi się komunikat pod Voucherem na "limit nagród wyczerpany, następna aktualizacja 14.06" , już drugi raz mnie tak załatwili,17 maja czekałem w nocy z 16 na 17 i tak samo byłem zalogowany od 23:55 16 maja do 2:35 17 maja i też o godzinie 0:05 zmienił mi się tylko komunikat pod voucherem a nawet na sekundę nie podświetlił się na niebiesko żeby można było wybrać i dzisiaj o 8:00 miałem taką samą sytuację, pisałem i dzwoniłem do JTI ale oczywiście wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem,poprostu blokują niektóre osoby żeby im serwery nie wyleciały w powietrze i tyle, jakoś "Allegro 20" i ten na Netflixa voucher był dostępny normalnie tylko z "Allegro 80" jest problem zawsze, lipa poprostu Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasbad

#6784877 Napisano: 31.05.2021 11:22:56 w Konkursy firm tytoniowych
U mnie przeskoczyło od razu do "limit nagród wyczerpany, następna aktualizacja 14.06" bez możliwości wyboru vouchera "Allegro 80", już drugi raz tak mam,17 maja miałem to samo,nam 84 punkty na koncie i jti leci w kulki z nami, czekałem zalogowany od 7:55 i dokładnie o 8:00:22 zmienił się tylko status ze limit nagród wyczerpany a nawet na sekundę się nie odblokowało żeby można było wybrać Wyświetl w wątku >>
0 0