Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fan-mandaryny

fan-mandaryny

#7133339 Napisano: 23.10.2023 18:33:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
carrrolinax3 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Znów niepodbity bon (z innej agencji) do Netto z pewnego konkursu. Kiedy w końcu zrozumieją agencje, ze musi tym razem być ich pieczątka, a nie sieci Netto. Co robić w takiej sytuacji?

U mnie przeszedł bez problemu bez pieczątki

A mnie nie. Może wiec zadzwonić do sieci Netto, czy lepiej do agencji, żeby dali znać sieci, że to ichniejszy bon jest a nie jakiś mój sfałszowany? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7133318 Napisano: 23.10.2023 16:47:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Znów niepodbity bon (z innej agencji) do Netto z pewnego konkursu. Kiedy w końcu zrozumieją agencje, ze musi tym razem być ich pieczątka, a nie sieci Netto. Co robić w takiej sytuacji? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7132888 Napisano: 22.10.2023 00:58:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z konkursu "Ty też jesteś Kobietą NAJ"  w sieci Netto też dostał ktoś od Grasp Group bon towarowy bez zakichanej pieczątki firmowej? Właśnie nie chcieli mi przyjąć tego bonu. Kod wbiła miła pracownica, ale młodsza kierowniczka zezłościła się na nią i dwa razy do niej "po coś go wbiła". Teraz bon prawdopodobnie jest do kosza. Mają się ze mną kontaktować w tej sprawie, bo nie wiedzą, czy został wykorzystany, gdyż kierowniczka anulowała transakcję. Zapłaciłem za zakupy z własnej kieszeni. Czekam póki co. Nie wiem, co mi teraz ten sklep odpowie. Ogólnie rzecz biorąc, uwielbiam asortyment tego sklepu Netto, ale mam złe doświadczenia z pewnym konkretnym, bo często się spotykam, że kody z żółtą ceną nie działają. Ta pani bardzo miła, ale uczciwie postąpiła, że wezwała kierowniczkę, bo wg ich regulaminu nie mogą realizować bonów bez pieczątki - jeszcze większą burę by dostała. Mogliby zadzwonić do kogoś, ale wszystko na nic. Zapłaciłem z własnej kieszeni. Ciekawe, czy firma Netto po kodzie kreskowym dojdzie, jakiej firmie przydzieliła bon, żeby wiedzieli, że sam sobie tego kodu kreskowego nie stworzyłem. O taką durnotę tyle zachodu o 21:00. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7132814 Napisano: 21.10.2023 15:20:18 w Paragony na trwające konkursy
Almette Auchan poszukiwany, Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7132728 Napisano: 21.10.2023 00:06:20 w Paragony na trwające konkursy
Almette z Auchana i Almette z Leclerca poszukuję. Syoss z Hebe też. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7132341 Napisano: 19.10.2023 15:55:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wpisuję się tutaj, bo lipa ostatnio. Jak to się mówi, w miarę jedzenia apetyt coraz większy. Tyle fajnych nagród przechodzi mi koło nosa. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7132336 Napisano: 19.10.2023 15:29:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzięki za miłe interpretacje regulaminu konkursu w Kaufland. A czy nie wiecie, czy może w loterii Carrefour jest podobnie.Zastanawiam się ja to się ma w przypadku loterii w Carrefour. Załóżmy, że znajdę jakiś paragon z konkursową kwotę i on będzie miał numer aplikacji.1) Ciekawe, co wtedy będzie, jak wpiszę ten numer aplikacji (można powiedzieć, że ktoś mi użyczył tej karty).  To trochę tak jakbym grał w czyimś imieniu. Dla mnie to najczarniejszy scenariusz.2) A co by było w przypadku, gdy wpiszę w formularz loterii swój numer karty z mojej aplikacji, a na paragonie obcy numer karty? Może wtedy mogę powiedzieć, że ktoś mi użyczył, robiąc zakupy i sam posiadam kartę. Czy w takiej sytuacji też byście ryzykowali? 3) A co by się stało, jeśli paragon będzie bez numeru karty, a ja wpiszę swój numer karty z aplikacji?Ale powiem szczerze, że trochę sam dziwnie bym się z tym czuł. No ale co ja zrobię, że w wózkach sklepowych inni widzą śmieci (które ja sprzątam w trosce o środowisko), a ja nagrody, jakie mogę wygrać. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7131265 Napisano: 15.10.2023 19:00:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mampytanie napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy na konkurs Disneya w Lidlu wystarczy zakupić zwykły zeszyt z bohaterami Disneya, czy trzeba zabawkę? Sądząc po regulaminie, powinien zwykły zeszyt wystarczyć. Wolę się z Wami najpierw skonsultować. ☺️

Możesz podesłać link do konkursu? Ciężko zlokalizować w bazie, o ile tam jest.

https://www.konkursykiora.pl/konkursy/233-lidl-ulubiony-bohater-disneya Jest w zapowiedziach, a czy w bazie konkursów jest, to nie wiem. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7131254 Napisano: 15.10.2023 18:07:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy na konkurs Disneya w Lidlu wystarczy zakupić zwykły zeszyt z bohaterami Disneya, czy trzeba zabawkę? Sądząc po regulaminie, powinien zwykły zeszyt wystarczyć. Wolę się z Wami najpierw skonsultować. ☺️ Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7131020 Napisano: 13.10.2023 22:23:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kamisy z Lidla, no ludzie, Knorr z Biedronki i co jeszcze?! Choć udało mi się 25zł wygrać do Żabki to jak dla mnie wielkie nic w porównaniu do tylu rozstrzygnięć i nagród, co padło tu na forum. Dosyć już...! Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

fan-mandaryny

#7130893 Napisano: 13.10.2023 15:06:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Chodziło mi o numer zastrzeżony. Nic więcej nie widzę. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7130882 Napisano: 13.10.2023 14:42:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy informował już ktoś Was z jakiegoś konkursu z prywatnego numeru? Przed chwilą ktoś dzwonił długo, ale jak odebrałem to było za późno. Może z konkursu Orange na kartę? Albo z innego konkursu? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7130770 Napisano: 13.10.2023 10:51:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

onka37 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

onka37 napisał(a):

mam pytanie , chyba pomieszałam wieczka z almette  i nie wiem czy konkretny paragon z danego sklepu musi być do danego wieczka? czy jest mozliwe ze np biedra lub aldi mają jakies inne serie serków? moze dlak ogoś śmieszne pytanie ale się zastanawiam

Ważne, żeby ilość wieczek zgadzała się z liczbą zakupionych serków na paragonach, gdyby agencja zechciała zrobić rozszerzoną weryfikację. Jak wygrasz dzienną, to byle jaki paragon z datą wcześniejszą niż zakup wystarczy. Ja tak miałem w Hochland w zeszłym roku (ta sama agencja), też pomieszałem i wysłałem pierwszy lepszy i przeszło na luzie.

Chciałaś napisać „z datą wcześniejszą niż data zgłoszenia” (co do godziny). Oni naprawdę przesadzają, bo często kupuje się wielosztuki i ciężko te paragony się przypisowuje odpowiednim wieczkom. W zeszłych latach numerowałem, teraz mi się nie chce. Niech się dzieje wola nieba.

Wystarczy wysłać paragon z najwcześniejszą datą jaka się ma ;)

Dokładnie, jeśli tylko będą pytać się o paragon do jednego wieczka ta tak. Z tym że radziłbym uważać na ilość takich paragonów. Jeśli trzeba będzie wszystkie zgłoszone wieczka okazać i do nich odpowiednie paragony, to może być kłopot. Zgłoszenie każdego paragonu powinien poprzedzać zakup. Najgorzej jak o wszystkie paragony zapytają i będzie więcej paragonów z data po niż przed samym zgłoszeniem się do loterii.

Nie no, tak nie może być. Jeśli kupujesz serki i zbierasz paragony, to nawet jeśli kupisz 10 sztuk, i je zgłosisz, a potem kupisz jeszcze kilka, których nie zdążysz zgłosić i wygrasz i będą chcieli wszystkie zgłoszone wieczka i paragony, to wystarczy że wyślesz te 10 wieczek i 10 paragonów z najwcześniejszą datą jakie masz. Nie ma wtedy szansy, że wyślesz paragon, który ma datę po zgłoszeniu się do loterii. Zbieraj paragony w jednym miejscu i tyle:) nie trzeba ich przypisywać do konkretnych wieczek i terminów zgłoszenia emotka

Masz rację. Tak trzeba robić. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7130754 Napisano: 13.10.2023 10:22:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

onka37 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

onka37 napisał(a):

mam pytanie , chyba pomieszałam wieczka z almette  i nie wiem czy konkretny paragon z danego sklepu musi być do danego wieczka? czy jest mozliwe ze np biedra lub aldi mają jakies inne serie serków? moze dlak ogoś śmieszne pytanie ale się zastanawiam

Ważne, żeby ilość wieczek zgadzała się z liczbą zakupionych serków na paragonach, gdyby agencja zechciała zrobić rozszerzoną weryfikację. Jak wygrasz dzienną, to byle jaki paragon z datą wcześniejszą niż zakup wystarczy. Ja tak miałem w Hochland w zeszłym roku (ta sama agencja), też pomieszałem i wysłałem pierwszy lepszy i przeszło na luzie.

Chciałaś napisać „z datą wcześniejszą niż data zgłoszenia” (co do godziny). Oni naprawdę przesadzają, bo często kupuje się wielosztuki i ciężko te paragony się przypisowuje odpowiednim wieczkom. W zeszłych latach numerowałem, teraz mi się nie chce. Niech się dzieje wola nieba.

Wystarczy wysłać paragon z najwcześniejszą datą jaka się ma ;)

Dokładnie, jeśli tylko będą pytać się o paragon do jednego wieczka ta tak. Z tym że radziłbym uważać na ilość takich paragonów. Jeśli trzeba będzie wszystkie zgłoszone wieczka okazać i do nich odpowiednie paragony, to może być kłopot. Zgłoszenie każdego paragonu powinien poprzedzać zakup. Najgorzej jak o wszystkie paragony zapytają i będzie więcej paragonów z data po niż przed samym zgłoszeniem się do loterii. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7130736 Napisano: 13.10.2023 09:40:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onka37 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

onka37 napisał(a):

mam pytanie , chyba pomieszałam wieczka z almette  i nie wiem czy konkretny paragon z danego sklepu musi być do danego wieczka? czy jest mozliwe ze np biedra lub aldi mają jakies inne serie serków? moze dlak ogoś śmieszne pytanie ale się zastanawiam

Ważne, żeby ilość wieczek zgadzała się z liczbą zakupionych serków na paragonach, gdyby agencja zechciała zrobić rozszerzoną weryfikację. Jak wygrasz dzienną, to byle jaki paragon z datą wcześniejszą niż zakup wystarczy. Ja tak miałem w Hochland w zeszłym roku (ta sama agencja), też pomieszałem i wysłałem pierwszy lepszy i przeszło na luzie.

Chciałaś napisać „z datą wcześniejszą niż data zgłoszenia” (co do godziny). Oni naprawdę przesadzają, bo często kupuje się wielosztuki i ciężko te paragony się przypisowuje odpowiednim wieczkiem. W zeszłych latach numerowałem, teraz mi się nie chce. Niech się dzieje wola nieba. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7130618 Napisano: 12.10.2023 17:38:29 w co chcielibyście wygrać?
Samochód z Tołpy. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7130546 Napisano: 12.10.2023 12:56:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Amocco, ko ko, bądź dla mnie spoko. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7130341 Napisano: 11.10.2023 18:08:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Żabka Garage, Lidl Cheetos, Tołpa Hebe -  o nie!!! Moja prawdziwa historia ze studiów na nic. Zostanie w moim sercu. W Tołpie pokładałem nadzieje na rower - po którymś już z kolei wydatku przez internet na ten konkurs. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7130117 Napisano: 10.10.2023 22:00:51 w Smolar
Myślników tenże formularz też nie akceptuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7129975 Napisano: 10.10.2023 14:35:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie Wawel w Intermarche Playstation i rower przyznawane są zwycięzcom bonów? Wyświetl w wątku >>
0 0